Šīs ir 6 labākās Yify alternatīvas


Mēs zinām, ka Yify ir viens no nopietniem straumju avotiem un var nodrošināt mūs ar visām Yifi filmu lejupielādēm, kuras mums ir vajadzīgas, taču vai ir kādas Yifi alternatīvas, kas varētu mums kalpot labāk? Mēs esam priecīgi paziņot, ka esam atraduši daudz citu lielisku alternatīvu vietņu, ja vēlaties izmantot kaut ko citu, nevis Yifi straumēm.

Atcerieties, kad izmantojat torrentu neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts Yifi filmām vai pat kaut kam citam no alternatīva avota, lejupielādējot tiešsaistē, jums ir jāaizsargā sava identitāte. Pat ja izmantojat oficiālo Yifi lapu vai pat Yifi straumi, jums joprojām jāveic piesardzības pasākumi, lai aizsargātu savu identitāti, izmantojot VPN.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Tagad, kad jūs droši sērfojat tiešsaistē, ļaujiet’s apskatiet, ko tīklam var piedāvāt labu Yify alternatīvu!

Housemovie

Ātra, ērta un lielisku straumju lejupielāde pilna!

Housemovie

Mēs domājam, ka Housemovie noteikti kļūs par mājsaimniecības vārdu tā, kā tas notiek! Tā’Lielisks tiešsaistes kinoteātris, kas piedāvā dažas no labākajām Yifi alternatīvām, kuras esam atraduši. Filmas tiek parādītas ar pilnu kastes vāku un metadatiem, saites ir viegli atrodamas un piedāvājums ir daudz!

Tiek nodrošinātas straumēšanas saites, un tās darbojas pieņemamā ātrumā, aizpildīšanai nav uznirstošo logu vai kaitinošas pārklājošās reklāmas vai viktorīnas / aptaujas.’Tā ir vienkārši ērti lietojama Yifi alternatīva. Lai gan šajā vietnē nav Yifi straumju, ir daudz lielisku Yifi straumju, kas padarīs to jūsu apmeklēšanas vērtu.

Movie4k

Portāls tūkstošiem augstas kvalitātes saišu un iespaidīga Yifi alternatīva!

Movie4k

Movie4k ir pieejams daudzās valodās, kas padara to par ļoti populāru pakalpojumu, ko bauda visā pasaulē. Sakarā ar to saišu izvēle ir plaša un vienmēr pieaug. Cilvēki, kas meklē Eiropas kino un filmas ārpus Holivudas karaļvalsts, noteikti priecāsies atrast Movie4k.

Bez starptautiskām filmām ir arī daudz ASV izlases, kuras visi zina un mīl. Piedāvājumā ir gan TV šovi, gan bloķētāji’s liela izvēle, kas ir ļoti aktuāla.

Arī vietne ir veidota ar lielisku meklēšanas funkciju, un tajā ir iekļauti pilni IMDb metadati, padarot šo Yifi filmas par drošu alternatīvu grāmatzīmēm. Neskatoties uz to, ka jums nav Yifi straumju, vietne to veido ar milzīgo izvēli un starptautiskās valodas iespējām.

CmoviesHD

Ātrs un pilns ar plašu nosaukumu izvēli. Laba alternatīva Yifi filmām

CmoviesHD

Cmovies.hd ir pieejams daudz filmu, un tajā ir daudz jauku pārlūkošanas iespēju, piemēram, IMDb metadati un starptautiski nosaukumi, pārlūkojot katru valsti - kas noteikti padara šo par interesantu Yifi alternatīvu.

Vietne ir ātra un iespējām bagāta, ar jauku melnu stilu, kas acīs ir viegli pārlūkošanai vēlu vakarā. Straumes strauji ielādējās, padarot pieredzi iespaidīgu un līdzīgu premium līmeņa straumēšanas pakalpojuma izmantošanai. Tā’S diezgan iespaidīgs iestatījums Cmovies darbojas un noteikti ir vērts ikvienam’grāmatzīmju saraksts kā alternatīva Yifi filmām.

Pārlūkojot Cmovies, mēs pamanījām dažas problēmas ar trešo personu reklāmām, kuras netiek ielādētas, kā tas redzams ekrānuzņēmumā. Bet vietņu veidotāji ir saprātīgi, lai nodrošinātu, ka šie jautājumi nav pretrunā ar pārējo vietni’Funkcionalitāti un netraucējiet baudīt plašo piedāvāto izklaides iespēju klāstu.

1337x

Ērti lietojams, ar milzīgu izvēli. Lieliska Yifi filmu alternatīva jums

Pārskats par 1337x torrent vietni

Mēs uzskatām, ka 1337x.to ir viena no labākajām Yifi alternatīvām Yifi straumēm, kas tur notiek, pateicoties lapas ātruma ielādes laikam un milzīgajai pieejamo filmu izvēlei. Turklāt vietnē ir daudz lielisku iespēju, kas jauna nosaukuma pārlūkošanu padara patiešām vienkāršu. Šo iemeslu dēļ mēs domājam, ka ikvienam būtu jāzina par 1337x kā derīgu Yifi filmu alternatīvu.

Papildus nosaukumiem, 1337x piedāvā arī torrent lejupielādes daudzām kategorijām, piemēram, spēlēm un lietotnēm - tas nozīmē, ka piedāvājums var tur atrasties stundām ilgi, tikai pārlūkojot sarakstus. Vietnē nav nevienas kaitinošas reklāmas vai uznirstošos logus, tāpēc jūs to nevēlaties’Jums nav jāuztraucas par šāda veida traucējumiem vai ļaunprātīgas programmatūras nodrošināšanu, kas noteikti ir pluss.

Xmovies8

Milzīgs resurss tiešsaistes šoviem ar jaudīgu meklētājprogrammu

Xmovies8

Xmovies8 ir viss nepieciešamais labajai Yifi straumes alternatīvai, tāpēc šeit varēsit atrast gan TV sezonu, gan sarakstus. Saraksts tiek regulāri atjaunināts, lai gan tajā nav visu jaunāko nosaukumu. Neskatoties uz to, tam ir milzīgs aizmugures katalogs, kas jums dos daudz iespēju, meklējot vecākas versijas.

Nav neviena kaitinoša reklāmas, kas sabojā pieredzi, kuru ir lieliski redzēt, un integrācija ar IMDb ir lēna un intuitīva, lai patiešām palielinātu lietotāja pieredzi. Saistīto filmu funkcija darbojas labi un ir pietiekami precīza, lai nodrošinātu interesantu ceļojumu pa vietni’s piedāvājums.

Viss arī ir iezīmēts un piešķir daudz detaļu par filmu’s metadatus, tāpēc arī brīnums ir uzzināt vairāk par virsrakstu. Tas padara Xmovies8 par jauku lietotāja pieredzi kopumā un ir vērts to papildināt ar šo alternatīvu sarakstu.

9x filmas

Plašs filmu klāsts no visas pasaules, ieskaitot daudzus divu audio nosaukumus

9xMovies

Ja jūs meklējat Āzijas kino un Yifi filmas vienuviet, 9xmovies būs tieši jūsu ielā! Tajā ir burtiski simtiem tūkstošu pakistāņu, hindi un bollywood filmu ar duālu audio un dubļiem. Tas ir milzīgs Āzijas kino pasaules portāls. Papildus tam tajā ir arī visas parastās amerikāņu un Eiropas sērijas un filmas, kuras jūs varētu gaidīt no Yifi filmu lejupielādes vietnes.

Šajā vietnē nav kaitinošu uznirstošo logu vai traucējošu reklāmu, tikai slodžu saites uz virsrakstiem blurainā krāsā un regulāras izšķirtspējas. Visu šo lielisko iespēju dēļ mēs patiešām domājam, ka šī vietne ir vērts grāmatzīmi jūsu Yifi alternatīvu sarakstā.

Atcerieties izmantot VPN

Nav noslēpums, ka jūsu IP adrese ir pakļauta un lejupielādes var izsekot un uzraudzīt, lejupielādējot straumēm. Tāpēc, veicot straumēšanu, mēs iesakām izmantot VPN, jo tas maskēs jūsu publisko IP adresi un nodrošinās jūsu identitātes aizsardzību. Jūs varat izvēlēties uzticamu VPN no mūsu labāko VPN torrentu saraksta.

Tātad, kuru no labākajām šeit uzskaitītajām Yify alternatīvām jūs izmantojat 2020. gadā? Vai ir kādi lielāki, kurus mēs?’es nokavēju?

Jebkurš no tiem, kas mēs’Vai esat uzskaitījis problēmas, kas rodas? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3