Kā izmantot straumēm

Torrentus varat izmantot, lai anonīmi un bez ierobežojumiem lejupielādētu pārpilnību satura. Tomēr izdomāt, kā izmantot straumēm, var būt nedaudz sarežģīti, it īpaši cilvēkiem, kuriem internets nav intuitīvs.


Mēs par to parūpēsimies, lai jūs soli pa solim iepazīstinātu jūs ar visu straumju izmantošanas procesu.

Šis ceļvedis palīdzēs jums lejupielādēt straumēm anonīmi un pastāstīs par dažām uzticamām vietnēm, kuras varat izmantot lejupielādēšanai. ‘.torrent’ failus.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Mēs jums arī pateiksim, kā atvērt torrent failus, kā arī sniegsim padomus un trikus, lai pēc iespējas vairāk izmantotu straumēm.

Ļaujiet’ejiet uz priekšu un apskatiet, kā jūs varat soli pa solim viegli atvērt .torrent failus, lai piekļūtu bagātīgam saturam, vienlaikus nodrošinot, ka jūsu privātums paliek neskarts.

Mēs sāksim ar 1. darbību - VPN lejupielādi drošai torrentam.

1. solis: lejupielādējiet VPN drošai straumēšanai

Zenmate VPN mocīšanai

Virtuālie privātie tīkli ļauj anonīmi un droši lejupielādēt torrentus, maskējot IP adresi caur ārēju serveri. Diemžēl par šiem pakalpojumiem parasti tiek iekasēta ikmēneša maksa par pakalpojumu, kas jums jāmaksā. Tomēr lielākajai daļai šo pakalpojumu ir bezmaksas vai izmēģinājuma versija, lai jūs varētu izmēģināt tos pirms pirkšanas.

Lai izmantotu VPN, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt vēlamo VPN klientu, reģistrēt kontu un sākt izmantot straumītes, kamēr VPN ir aktīvs fonā. VPN reģistrācijas process ir diezgan vienkāršs un ātrs.

Daži no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN mocīšanai ir šādi:

  • Hotspot vairogs (500 MB ikdienas datu par brīvu)
  • ExpressVPN (veltīti serveru serveri un 30 dienu naudas atdošanas garantija)
  • Vējraksts (mēneša ierobežojums 10 GB)
  • NordVPN (lētāk nekā visi pārējie)
  • ZenMate (daudz funkciju)

Hotspot Shield VPN straumēšanai

2. solis: lejupielādējiet torrent klientu

Kā lejupielādēt uTorrent

Torrent klients ir tas, ko jums vispirms vajadzētu lejupielādēt, jo šī ir programma, kas apstrādā visus jūsu augšupielādētos un augšupielādētos datus. Jūsu lietošanai ir pieejami daudzi klienti - gan bezmaksas, gan maksas.

Tā kā mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar straumju atvēršanas procesu, nevis uzlabot jūsu pieredzi, mēs apskatīsim klientus, kuriem ir intuitīva izjūta un ērta pieeja, nevis tos, kuri paļaujas uz viņu funkcijām, lai atšķirtos.

Web torrent

Webtorrent pārskats

Web Torrent ir jauns klients, kurš radās tikai 2017. gadā. Tomēr tas ir ātri ieguvis diezgan lielu popularitāti, pateicoties tā ērtai lietošanai un minimālisma izjūtai. Lai gan šis klients var nebūt visiem piemērots, jaunajiem torrent lietotājiem noteikti vajadzētu to izmēģināt, lai redzētu, vai viņiem patīk gluds interfeiss un pārsteidzošā prezentācija.

Web torrent ir atvērts klients, kurš var darboties jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā, neko neinstalējot. Ja vēlaties kaut ko nedaudz konkrētāku, varat arī iegūt lietojumprogrammu, kas ir pieejama vairākām operētājsistēmām. Lietotne abos režīmos darbojas vienādi.

Lai sāktu izmantot savu torrentu, jums tikai jāielīmē torrent fails vai magnēta saites URL logā, lai sāktu lejupielādi. Iespējams, ka tā nav funkciju mašīna, taču ar to ir pietiekami, lai apmierinātu lielāko daļu klientu. Jums ir iespēja straumēt video uz Chromecast, pievienot ārējos subtitrus iebūvētajam video atskaņotājam un ērti pārvaldīt visus savus straumējumus.

Kopumā tiem, kuri agrāk ir izmantojuši straumēm, var būt atšķirīga izjūta par Web torrent, taču jauniem lietotājiem, iespējams, patiks ērtības un pieejamība, ko piedāvā Web torrent, un viņiem noteikti vajadzētu to iedziļināties..

qBittorrent

qBitTorrent interfeiss

qBittorrent ir viens no vispazīstamākajiem torrent klientiem internetā. Labākais veids, kā aprakstīt qBittorrent, ir tas, ka tas ir ‘pilna pakete’. Īpašību pusē tas nav smags (bet arī nav viegls), kā arī klients, kas iziet no tā, lai iegūtu gludu interfeisu.

Tas, kas qBittorrent atšķir no pārējiem, ir tas, ka viss uz tā ir pietiekami labs, lai, saliekot visu kopā, jūs tiešām justos kā jums ir lielisks klients.

Izmantojot qBittorrent, jūs iegūstat bezmaksas reklāmas iespēju, kurai ir daudz pielāgošanas iespēju, ieskaitot iespēju aizsargāt interfeisu ar paroli, lai neviens nevarētu sajaukt jūsu lejupielādes. Torrentus varat arī segmentēt, balstoties uz to raksturu, un sakārtot tos pēc jūsu kaprīzes, vai arī izmantot meklēšanas joslu, lai atrastu meklētos torrentus.

qBittorrent var būt lieliska izvēle cilvēkiem, kuri vēlas gūt vislabāko no abām pasaulēm, iespējām, kā arī vienkāršību.

µTorrent

uTorrent lejupielāde

µTorrent ir līdz šim visvairāk izmantotais torrent klients pasaulē. Tas ir pazīstams ar ārkārtīgi mazajiem izmēriem, kā arī ar mazo resursu daudzumu, ko tas patērē. To pārvalda tā pati komanda, kas izveidoja BitTorrent klientu, kas bija pirmais patiesais tirgus dominants, ciktāl torrent klienti iet.

Pašreizējais lielums µTorrent izmantošana ir mazāka nekā vidējā mp3 ierakstā. To var viegli palaist fonā, kamēr jūs izmantojat datoru citiem mērķiem, un tas nodrošina diezgan daudz funkciju, ieskaitot joslas platuma kontrolierus, iespēju savienot mobilās ierīces un kārtot straumēm atbilstoši jūsu vēlmēm..

µTorrent varētu būt torrent klients, kuru jūs izmantojat visu savu dzīvi. Tas ir diezgan plaši izplatīts, un tam ir visas funkcijas, kas vajadzīgas, lai darbotos kā pienācīgs torrenta klients. Ja neesat pārliecināts, kuru klientu jums vajadzētu izmantot, vienkārši dodiet µTorrent izmēģiniet un pats pārbaudiet, kāpēc tas ir tik populārs visur.

Turpmāk mēs izmantosim µTorrent ir klienta izvēle neatkarīgi no tā, ko mēs izskaidrojam. Process starp trim klientiem (vai jebkuru citu jūsu izvēlētu klientu) ir līdzīgs, un, sekojot šajā rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem, nevienam klientam nevajadzētu būt problēmu..

3. solis: atrodiet uzticamu torrent vietni

Kad esat atradis un nokārtojis torrent klientu, varat pāriet uz nākamo procesa daļu. Šeit mēs apskatīsim dažādas vietnes, no kurām jūs varat lejupielādēt .torrent failus savai lietošanai.

Mēs esam nolēmuši šeit pieminēt 2 bezmaksas vietnes, kā arī vienu, kurai nepieciešams saņemt ielūgumu. Mēs apskatīsim gan priekšrocības, gan trūkumus, kas piemīt katrai no šajā sarakstā iekļautajām vietnēm. Noslēgumā, ja esat jauns lietotājs un nezināt, ko izvēlēties, vienkārši izvēlieties kādu no pirmajiem diviem.

Pirātu līcis

Vietnes Pirate Bay pārskats

Kopš Kickass straumju slēgšanas daudzi cilvēki Piratu līci uzskata par neapstrīdamu straumju karali. Šeit atlase ir milzīga un neticami daudzveidīga. Ne tikai tas, ka ir daudz filtru, kā arī citi veidi, kā pārlūkot straumēm, piemēram, 100 labākos sarakstus un kategorijas / apakškategorijas..

Viena no problēmām, ko esam atraduši šajā vietnē, ir tā, ka dažkārt šķiet, ka tās datu bāzē ir nepilnības. Gandrīz jebkura veida kategorijās tas ir pilns ar jaunākajiem piedāvājumiem un tam ir pietiekami dziļums, lai tas būtu pietiekams lielākajai daļai lietotāju. Tomēr straumēm, kuras ir viegli pieejamas citās vietnēs, tas bieži vien ir tukšs.

Lielākajai daļai cilvēku The Pirate Bay ir vairāk nekā pietiekami. Jums, iespējams, dažreiz ir jāgriežas citās vietnēs, lai meklētu torrentu, kas nav pieejams, bet tas ir gadījumā ar katru esošo torrent vietni.

1337x

Pārskats par 1337x torrent vietni

Šī vietne līdz šim ir mūsu personīgā mīļākā. Tas aizņem to, ko The Pirate Bay ir uzbūvējis, un paaugstina to citā līmenī. Tam ir visas funkcijas, kas piemīt TPB, kā arī daudzi citi labumi, piemēram, virkne papildu funkciju, kad izveidojat savu bezmaksas kontu, un filtru saraksts, kas ir daudz lielāks nekā tā konkurenti.

Vietnes interfeiss un krāsu shēma nekavējoties atvieglo pārlūkošanu. Vietnes pieejamība turpinās līdz lejupielādes fāzei. Ne tikai tas, ka šeit redzamā kolekcija, šķiet, ir daudz lielāka nekā The Pirate Bay kolekcija - kaut kas daudziem cilvēkiem, šķiet, nav zināms.

1337x grāmatu straumēm

Izvēle starp 1337x un TPB lielākoties ir personīga izvēle. Mēs dodam priekšroku 1337x, jo šķiet, ka tas darbojas daudz raitāk, tam ir labāka straumju kolekcija (mūsuprāt) un šķiet, ka dīkstāves ir daudz mazākas nekā tā konkurentam..

IPTorrents

IP straumju apskats

Pirms mēs sākam, ir svarīgi atzīmēt, ka šī nav cienījama vietne un īpašniekiem ir kauns par to, ka visu gadu laikā viņi ir iesaistījušies ēnas biznesa prakses pārpilnībā. IPTorrents ir pakalpojums, kas ļauj cilvēkus uzaicināt uz platformas no citiem lietotājiem vai arī tāpēc veikt ziedojumus un pievienoties pakalpojumam.

Galvenais iemesls IPTorrents iekļaušanai šeit ir fakts, ka viņiem bieži rodas nišas straumēm, kas nav atrodamas nekur citur. Tas ir tāpēc, ka jums ir jāaugšupielādē gandrīz tikpat daudz datu, cik jūs lejupielādējat no viņu straumēm, un tas nodrošina, ka straumēm tiek pareizi iesēts. Ja neesat pārliecināts par sēklām, neuztraucieties, jo mēs to vēlāk izpētīsim šajā rokasgrāmatā.

Nokļūt uz šo pakalpojumu ir diezgan grūti, ja vien jūs nepazīstat kādu, kurš to izmanto, bet IPTorrents ir savas priekšrocības. Tomēr tas, ka ir bijis tik negatīvs mākonis par tā reputāciju, attur diezgan lielu cilvēku daudzumu, un jums vajadzētu būt uzmanīgiem, arī tuvojoties šai vietnei!

4. solis: atveriet .torrent failu

Tagad, kad viss iestatījums ir izveidots, vienkārši dodieties uz kādu no iepriekšminētajām vietnēm un meklējiet nepieciešamo torrentu. Tiklīdz jūs redzat meklēšanas rezultātus, pamaniet Sēklu un dēles skaitu šajā straumē. Vienkārši sakot, jo augstāks ir sēklu un dēles attiecība, jo veselīgāks ir torrents un jo lielāks būs lejupielādes ātrums..

Sēklas ir to cilvēku skaits, kuri pašlaik tikai augšupielādē datus, un dēles ir to cilvēku skaits, kuri joprojām lejupielādē vairāk datu nekā viņi augšupielādē. Kad esat izvēlējies nepieciešamo torrentu un tādu, kuram ir laba sēklu un dēles attiecība, noklikšķiniet uz magnēta ikonas.

Pirātu līča magnēta saite

Tas liks jums atvērt noklusējuma torrent klientu, un fails būs gatavs lejupielādei.

5. solis: lejupielādējiet torrenta failu

Iestatiet lejupielādes vietu

Lielākā daļa klientu, kas pašlaik tiek izmantoti, automātiski dod jums iespēju izvēlēties direktoriju, kurā tiks lejupielādēts jūsu torrent. Jūs varat viegli norādīt mapi konkrētam torrentam no izvēlnes, kas tiek parādīta, atverot magnēta URL savā torrenta klientā..

Tomēr, ja jūs to neatcerējāties darīt un vēlaties mainīt torrenta lejupielādes vietu, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz torrenta, dodieties uz uzlaboto un pēc tam atlasiet ‘Iestatiet lejupielādes vietu’. Programma tagad lūgs ievadīt jauno torrenta atrašanās vietu, un visi līdz šim lejupielādētie faili tiks pārvietoti uz jauno atrašanās vietu pirms lejupielādes atsākšanas.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai viegli lejupielādēt un izmantot straumēm no visas tīmekļa. Torrenti ir pieejami gandrīz visam, kas ir, un atliek tikai atrast to, kuram ir laba sēklu / dēles attiecība..

Vai ir ko teikt? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Ieteicamais teksts:

Kā droši lejupielādēt straumēm?

Kā paātrināt straumēšanu?

Labākās torrentu vietnes

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 86