Austrālijā ir nelikumīga


Torrenting, kas pazīstams arī kā P2P failu koplietošana, ir ļoti populārs Aussies centiens, taču vispirms mums ir jāatbild uz pamatjautājumu.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Austrālijā ir nelikumīga?

TL; DR: Nē.

Kā vispārējs īkšķa noteikums, ciktāl mēs zinām, satura lejupielāde caur straumēm nav nevienā valstī nelegāla. Tomēr velns ir detaļās: viss ir atkarīgs no tā, kāda veida jūs esat’re lejupielāde. Lieta ir, ja jūs’jūs lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu, izmantojot torrenting, jūs’atkārtoti iesaistoties nelikumīgā darbībā saskaņā ar Austrālijas likumiem.

Torrenting Austrālijā

Saskaņā ar oficiālajām aptaujām mocības Austrālijā nav tik populāras, kā tas bija agrāk, kā tas bija’Pēc 2014. gada Austrālijas valdības aptaujas rezultāti liecina, ka popularitātes kritums ir saistīts ar lielāku juridiskā satura pieejamību, piemēram, tādiem straumēšanas pakalpojumiem kā Stan un Netflix..

Digitālā satura patēriņa biežums Austrālijā 2018

Attiecībā uz straumējošām preferencēm vairums austrāliešu izmanto BitTorrent klientus, lai lejupielādētu filmas, mūziku un videospēles. Tā’Ir vērts pieminēt, ka tā kā Austrālijas valdība bloķēja vairāk nekā piecdesmit pirātu vietnes, par kurām bija zināms, ka tās nelikumīgi apmainās ar TV šoviem un filmām pēc pret autortiesību zādzību grupas organizācijas (Creative Content Australia) iesniegtās sūdzības, mocīšana samazinājās par divdesmit procentiem salīdzinājumā ar gadu kopš 2014. gada. Piemēram, 2016. gadā 21 procents austrāliešu izmantoja pirātisku saturu, salīdzinot ar 16 procentiem 2017. gadā.

Mocīšanās Austrālijā ir vispopulārākā 18–24 gadus vecu cilvēku vidū, un gandrīz septiņdesmit procenti no attiecīgajām grupām atzīst, ka ir piedalījušies kaut kādā mocošā / tiešsaistes pirātisma formā saskaņā ar 2010. gada ziņojumu. Tomēr vairāk nekā puse valsts’Saskaņā ar to pašu ziņojumu iedzīvotāji izmantoja mocošu programmatūru, lai pirātu TV šovus un filmas, t.i., mocīšana ir ārkārtīgi populāra austriešu vidū neatkarīgi no vecuma un sociālā stāvokļa.

Kā jautrs fakts, pirms dažiem gadiem ASV vēstnieks Džefrijs Bleičs ar Facebook ziņas starpniecību ir lūdzis austrāliešus pārtraukt (nelikumīgi) Troņu spēles 3. sezonas lejupielādi. Lieta ir tāda, ka austrālieši nopietni uztver savas mokas.

Juridiski dokumenti, kas nosaka torrent vietņu / failu izmantošanu

Nesen Austrālijas valdība pieņēma vairākus likumus, kas to atļauj “Lielais brālis” izsekot tās pilsoņiem tiešsaistē, un mēs’Runājot par obligātajiem tiesību aktiem datu jomā un Federālās tiesas lēmumu, kas ļauj iestādēm uzsākt tiesvedību pret indivīdu “pirāti.” Turklāt 2015. gada jūnijā Austrālijas parlaments pieņēma likumprojektu Autortiesību grozīšana (tiešsaistes pārkāpumi), kura mērķis ir ierobežot pirātismu tiešsaistē..

Juridiskas sekas ar autortiesībām aizsargāta materiāla vilināšanai Austrālijā

Attiecīgie tiesību akti par ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādi ir 1968. gadā pieņemts likums, attiecīgi Austrālijas Autortiesību likums. Lai lietotāji kļūtu par noziedzīgu nodarījumu, kas iesaistās ar autortiesībām aizsargātā satura vilkšanā, tas jādara komerciālā mērogā. Tomēr, ja tiesību īpašnieki iesūdz tiesā, augšupielādētāji / dalītāji var būt spiesti maksāt likumā noteiktos / kompensējošos zaudējumus, kas būtībā nav ierobežoti, t.i.’s saskaņā ar Austrālijas likumiem nav noteikta maksimālā atbildība par intelektuālo īpašumu.

Ar vilinošām lietām saistīta statistika Austrālijā

Labās ziņas aizraujošajiem entuziastiem ir tas, ka Austrālija, šķiet, praktizē a “laissez faire” politika attiecībā uz interneta pirātismu. Būtībā nav uzskaites par cilvēkiem, kas Austrālijā ir sodīti par valsts pārkāpšanu’tiešsaistes autortiesību likumi attiecībā uz mocībām.

Kā droši torrent Austrālijā - izmantojiet VPN!

Tagad nāk jautrā daļa, kā mēs’Mācīšu, kā droši un anonīmi straumēt Austrālijā. Ja jums datorā jau ir instalēts BitTorrent klients (uTorrent / BitTorrent / neatkarīgi), šeit’Īsa pakāpeniska apmācība:

1. solis: izvēlieties VPN pakalpojumu sniedzēju un lejupielādējiet / instalējiet programmatūru datorā, izpildot instrukcijas.

2. solis: atlasiet P2P serveri (paturiet prātā, ka daži VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā speciālus serverus torrentam) un izveidojiet savienojumu ar to.

3. solis: pārbaudiet, vai jūsu reālā IP adrese nav paslēpta pirms torrenta sākšanas. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu savu īsto IP adresi, pēc tam vēlreiz pārbaudiet to ar sākto VPN pakalpojumu un pārbaudiet, vai tas mainās.

4. solis: kad ir izveidots VPN savienojums un mainīta jūsu reālā IP adrese, varat droši sākt torrentu.

Labākais VPN mocībām Austrālijā

NordVPN ir neapšaubāmi labākais VPN mocīšanai Austrālijā. Kāpēc? Iemesli ir vairāki, un vissvarīgākie no tiem ir saistīti ar privātumu un drošību. Austrālija ir daļa no piecu acu alianses, kas veido angofonu izlūkošanas aliansi starp 5 valstīm (Austrāliju, Kanādu, Jaunzēlandi, Apvienoto Karalisti un Amerikas Savienotajām Valstīm); pamatā Austrālija uzrauga visu interneta trafiku, ieskaitot pilsoņus’ privāti sakari, cita starpā izmantojot ECHELON uzraudzības sistēmu.

Panamas bāzes (tas’tas ir milzīgs pluss attiecībā uz jurisdikciju) NordVPN ir ieguvis leģendāru statusu aizraujošo entuziastu vidū, pateicoties tā nulles žurnālu privātums centriska politika. VPN pakalpojumu sniedzējs, kas skaidri ievieš nulles žurnāla politiku, nozīmē, ka NordVPN neuzglabā visas jūsu tiešsaistes aktivitātes, ieskaitot straumēšanu.’serveriem, un tas pats attiecas uz jūsu IP adresi un vārdu, ieskaitot “metadati.” Nekas netiek glabāts veikalā vai koplietots ar nevienu, ieskaitot Big Brother.

Un runājot par drošību, NordVPN piedāvā AES-256 šifrēšana kā standarta visu viņu tīkla trafiku, ieskaitot straumēšanu. Turklāt jūs’gūsiet labumu no dažādiem savienojuma protokoliem, kā arī ar iebūvētu slepkavības pārslēgšanas funkciju, kas aizsargā jūsu anonimitāti mocot, pat ja jūsu interneta savienojums kāda iemesla dēļ samazinās.

Torrenting ir saistīts ar lejupielādes ātrumu, un šeit NordVPN patiešām spīd, jo tas piedāvā pasaules klases un uzticamus torrenting pakalpojumus, piemēram, īpašu IP adresi, kas nodrošina jums tādu pašu IP adresi noteiktos serveros, kā arī Tor Over VPN. un dubultā VPN. Lieta “Tor Over VPN” ir diezgan unikāla funkcija, un tā padarīs jūsu interneta trafiku praktiski neizsekojamu. Ja jūs’re torrent maniac, šī funkcija liks tev labāk gulēt naktī.

Un tad, tur’s Dubultā VPN funkcija, kas piedāvā dubultu aizsardzību, tāpat kā dubultā šifrēšanā, kā norāda nosaukums. Pēc drošības ekspertu domām, šī šifrēšana principā nav salaužama. Tomēr šīs atdzistās funkcijas izmantošana var izraisīt lejupielādes ātruma samazināšanos. Bet hey, drošība vispirms, pareizi?

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - NordVPN faktiski mudina uz straumēm, jo ​​viņi piedāvā serverus savā plašajā tīklā (vairāk nekā 5700 serveru 60 valstīs), kas ir optimizēti P2P koplietošanai, t.i., kad izvēlaties P2P serveri, jūs’Atkarībā no jūsu atrašanās vietas un savienojuma veida, tas tiks automātiski savienots ar labāko, kas paredzēts straumēšanai. Jūs varat arī atlasīt serveri manuāli no valstu saraksta. Visbeidzot, NordVPN ir savietojams ar visām galvenajām OS’es, ieskaitot macOS, Windows, Linux, iOS, Android utt., un tas ļauj sešus vienlaicīgus savienojumus no viena konta.

Ieteicamais teksts:

Labākais bezmaksas VPN Austrālijā

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 34