6 labākās alternatīvas Demonoid straumēm 2020. gadā


Demonoid, kas dibināts 2003. gadā, līdz 2005. gadam kļuva par lielāko publisko izsekotāju torrentu, un 2018. gadā tiek uzskatīts, ka tam ir vairāk nekā 10 miljoni reģistrētu lietotāju. Tas ir pildīts ar daudzām kvalitatīvām filmām, spēlēm, mūziku, programmatūru un daudz ko citu, kas liek mums atgriezties vēl vairāk.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Kas notika ar Demonoidu?

Bet tās problēmas ar valdību un izklaides industriju vairākkārt ir izraisījušas bezsaistes atslēgšanos, un šobrīd vietne darbojas gandrīz četrus mēnešus..

Demonoid darbinieki oficiālajā Reddit forumā ievietoja paziņojumu, ka tas nedarbojas serveru puses problēmu dēļ, un, lai situāciju padarītu sliktāku, Demonoid domēna derīguma termiņš beidzās arī pagājušā gada decembrī..

Alternatīvas Demonoid

Alternatīvu torrent vietņu meklēšana, kas ir tikpat dzīvotspējīga kā Demonoid, var būt nedaudz nomākta. Daudzas no šīm vietnēm ir krāpniecības vai sniedz zemas kvalitātes datus.

Mēs esam sagatavojuši Demonoid alternatīvu sarakstu, kuras ir tikpat labas vai dažos gadījumos labākas par Demonoid. Sarakstu klasificē šādi:

  • Demonoīdu alternatīvas vispārējai mocīšanai
  • Demonoīdu alternatīvas filmām un TV šoviem
  • Spēles torrent Demonoid alternatīvas

Demonoīdu alternatīvas vispārējai mocīšanai

Pirātu līcis

Pirātu līcis ir viena no vecākajām un krāšņākajām torrentu vietnēm visiem. Pašlaik tas darbojas ar sākotnējo domēnu .org.

Vietnes Pirate Bay pārskats

Jūs varat atrast jebkura veida filmas, spēles, programmatūru un mūziku vislabākajā kvalitātē, un lejupielāde no torrent ir tikpat vienkārša kā konfekšu ņemšana no bērna.

Kad meklēšanas joslā ievadāt filmas vai jebkura cita nosaukuma, ko vēlaties lejupielādēt, jums tiek doti visi faili ar šo vārdu.

Pirātu līča meklēšanas rezultātu lapa

Noklikšķinot uz faila, tiek parādīta visa faila informācija. Zem katra torrenta nosaukuma ir arī magnēta poga, uz kuras varat noklikšķināt, lai tieši atvērtu lejupielādes failu uTorrent.

Kā lejupielādēt torrentus no The Pirate Bay

Tagad, pirms doties uz lejupielādes daļu, jums jāpārbauda Sējmašīnas un Lečeri. Sējēji ir tie puiši, kuri augšupielādē failus no sava datora (kas darbojas kā serveris). Jo lielāks ir apmācītāju skaits, jo ātrāks ir lejupielādes ātrums. Tā kā kopējais dēļu augšupielādes ātrums ir jūsu lejupielādes ātrums.

Lečeri ir puiši, kuri failus lejupielādē, bet tos neapsēj.

Nospiediet magnēta ikonu ar “Iegūstiet šo straumīti” paraksts un pārlūka pieprasījumi atvērt failu uTorrent vai BitTorrent, atkarībā no tā, kurš Bit Torrent klients jums ir’atkārtoti izmanto.

Pirātu līča lejupielāde

Nospiežot Atvērt, fails tiek atvērts uTorrent lietojumprogrammā.

Pirātu līča lejupielāde - atveriet torrentu

Nospiediet “labi” un jūsu fails tiek sākts lejupielādēt.

Pirātu līča lejupielāde darbībā

Lieta, kas padara The Pirate Bay šādu pievilcību miljoniem mocītāju, ir tās vienkāršais, bet pievilcīgais izskats. Tas ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kuru ir ļoti viegli pārlūkot, un mēs iesakām jums to darīt.

Torrent lejupielādes

Torrent lejupielādēs ir pieejams viss, sākot no grāmatām, mūzikas, filmām, spēlēm utt. Tam ir diezgan vienkārša un tieša mājas lapa.

Mājaslapā ir norādīti jaunākie faili visās kategorijās, norādot attiecīgos sējmašīnas, leišus un veselību.

TorrentDownloads labāko torrent vietņu pārskats

Noklikšķinot uz saites, jūs tiekit novirzīts uz apraksta lapu. Šeit jums ir četras lejupielādes iespējas. Trīs no tām atrodas tieši zem faila nosaukuma. Poga pa vidu un magnēta saite torrent informācijā lejupielādē torrent failus.

Torrent lejupielāde 2

Ja mēs noklikšķināsim uz pogas ar “Lejupielādējiet Torrent” uz tā uzrakstīts .torrent fails tiek lejupielādēts. Lai ielādētu to uTorrent, noklikšķiniet uz tā un nospiediet “labi”.

Torrent lejupielādes 3

Un, ja mēs noklikšķiniet uz “Magnēta saite”, pārlūks pieprasa ielādēt failu uTorrent.

Torrent lejupielādes lejupielāde

Atšķirībā no vairuma torrent vietņu, Torrent Downloads sniedz informāciju par sējmašīnu, leecher un veselību, kas ir liels plus, jo jūs varat noteikt, cik ilgs laiks jūsu failam būs nepieciešams lejupielādei. Torrent lejupielādes vienmēr būs mūsu torrentu sarakstā.

Laima straumēm

LimeTorrents pārskats

Lime Torrents ir viens no vecākajiem zēniem, piemēram, Demonoid un The Pirate Bay, un viens no lielākajiem augstas kvalitātes straumju datu bāzēm.

Neskatoties uz vairākiem bloķēšanas mēģinājumiem, vietne pilnībā darbojas, mainot tikai domēna vārdu. Ievadot URL, mēs tiekam novirzīti uz tā mājas lapu.

Pēc meklēšanas vai vienkārši noklikšķinot uz faila mājas lapā, mēs iegūstam šo apraksta lapu ar “Magnēta lejupielāde” opcija vai “Lejupielādējiet Torrent” opcija.

LimeTorrents lejupielādē straumēm

Kur “Magnēta lejupielāde” ievelk pieprasījumu no pārlūka, lai failu ielādētu torrentā, “Lejupielādējiet Torrent” opcija lejupielādēt failu, kas, noklikšķinot uz tā, ielādē failu uTorrent. Lime straumēm tiek atrasti daudz sliktas kvalitātes straumju, taču tas tā ir’Tas ir labais, kas liek tai palikt mūsu sarakstā. Plus tas’Diez vai kādreiz būs lejā.

Tāpēc tas’s partneris sliktajos laikos.

Demonoīdu alternatīvas filmām / TV šoviem

YTS

Torrent vietnes YTS (YIFY) pārskats

YTS ir neoficiāls YIFY grupas pēcnācējs. YTS vietnē jūs atradīsit tikai augstas izšķirtspējas (720p, 1080p, 3D) filmas un ļoti mazas filmas.

Tas patiesi nodrošina to, ko sola. Tā ir un ir bijusi populārākā filmu lejupielādes vietne pēdējos divus gadus.

Filmu lejupielāde nevar būt vienkāršāka par lejupielādi no šīs vietnes. Tam ir lietotājam draudzīgākais interfeiss ar filmas treileri un zemāk sniegto konspektu. Vienkārši noklikšķiniet uz savas iecienītās filmas…

YTS (YIFY) torrentu lejupielādes opcijas

Noklikšķiniet uz lejupielādēt un jums tiks dota izvēle starp filmas drukas kvalitātēm. Jūs lejupielādējat vēlamo kvalitāti un baudāt filmu.

Šajā vietnē ir ļoti daudz uznirstošo reklāmu, no kurām var izvairīties, izmantojot labu reklāmu bloķētāju, taču tā ir’nav kompromisu attiecībā uz kvalitāti, kas padara to par filmu torrentu vietni numur 1.

RARBG

RARBG pārskats

RARBG ir viens no lielākajiem straumju baseiniem. Tas ir augšpusē ar citām labākajām torrentu vietnēm, piemēram, The Pirate Bay, KickAss, Demonoid utt.

Katru dienu šajā vietnē tiek augšupielādēti jaunākie TV šovi, filmas un mūzika. Šajā vietnē varat atrast gandrīz visas filmas vai TV šovus, kas atrodas gandrīz katrā valstī.

Mājas lapa ir diezgan viegli saprotama. Noklikšķiniet uz saites, kas jums patīk un kas jūs aizved uz apraksta lapu.

RARBG lejupielādes lapa

Vietnes kvalitāti varat noteikt, ņemot vērā tās uzmanību detaļām. RARBG ir lielisks piemērs tam. Saite uz torrentu atrodas apraksta augšpusē ar magnēta saiti.

Mēs uzskatām, ka RARBG ir pilnīgi bez kļūdām. Dažreiz tas var darboties bezsaistē, bet tas tā’s tikai servera puses problēmu dēļ. Mēs noteikti iesakām izmantot RARABG.

Demonoīdu alternatīvas spēlēm

Spēles Torrents

Spēles Torrents pārskats

Sākotnēji spāņu valodā šī vietne pieder labākajām straumēm paredzētajām vietnēm spēlēm. Spēles Torrent ir veidotas speciāli, lai apmierinātu spēlētāju vajadzības. Tiklīdz jūs pārlūkosit vietni, jūs atradīsit asinsspiediena slīdkalniņu, Skidrow kreku, 3DM spēles un daudzus citus. Vienreiz tu’Ja jūs esat mājaslapā, jums šī lapa būs jātulko angļu valodā.

Noklikšķinot uz saites, lai lejupielādētu spēli, pārlūks pāriet uz apraksta lapu. Šeit redzat a “Lejupielādējiet Torrent” pogu.

Kā lejupielādēt failus no spēles torrentiem

Neskatoties uz plašo spēļu bibliotēku, vietņu pārlūkošanai, kas nav spāņu valodas dalībnieki, var būt nedaudz sāpīgi.

Bet patiesam spēlētājam tas’s ir tikai vēl viena jautra misija.

Dons’t aizmirst lietot VPN

Viena lieta, kas jums bija jāsaprot, ir tāda, ka straumju lejupielāde noteiktās vietās var būt nelikumīga. Daudzu torrent vietņu dibinātāji un īpašnieki ir notverti un tiesāti autortiesību pārkāpumu dēļ. Jūs nekad neatradīsit darbiniekus vai vietnes īpašnieku, kas izmanto viņa īsto vārdu, jo tas var sagādāt daudz nepatikšanas.

Bet tas tā nav’t neļaus mums izmantot straumēm. Virtuālie privātie tīkli vai VPN’s ir privāts kanāls starp divām vai vairākām ierīcēm. VPN’s tiek izmantoti, lai paslēptu personas tīmekļa datplūsmu no interneta pakalpojumu sniedzēja vai ISP aizraujošajām acīm.

VPN ir ļoti daudz’s, kas tur izvēlēties. Bet jums jābūt uzmanīgiem, jo ​​daudzi no šiem VPN’s don’t ļaut mocīties. Mēs esam izveidojuši VPN sarakstu’s, ko varat izmantot, lai droši lejupielādētu straumēm:

  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • Perfekta privātums
  • Mullvad VPN

Iepazīstieties ar mūsu pilnu torrenting labāko VPN sarakstu.

Noslēgumā pēc rūpīgas plusi un mīnusi analīzes mēs pieņēmām lēmumu, ka Piratu līcis ir labākā alternatīva Demonoid.

Balstoties uz mūsu analīzi, The Pirate Bay ir labākā alternatīva Demonoid.

Un VPN’s, mūsu personīgā pieredze liek domāt, ka NordVPN ir labākais VPN, ko izmantot mocīšanai.

Tātad, kuru no šīm šodien uzskaitītajām Demonoid alternatīvām jūs izmantojat 2020. gadā? Vai ir kādi lielāki, kurus mēs?’es nokavēju?

Jebkurš no tiem, kas mēs’Vai esat uzskaitījis problēmas, kas rodas? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 82