15 labākās TorrentHound alternatīvas 2020. gadā


Ja esat šogad apmeklējis TorrentHound, tad jūs zināt, ka šī vietne ir slēgta. Šī ir tikai viena no vairākām populārām aizraujošām vietnēm, kas pēdējā laikā ir pazudušas.

Vietne tika izveidota 2007. gadā un desmit gadu laikā bija uzkrājusi miljoniem apmeklētāju, taču nekad tā nebija tikusi pie The Pirate Bay popularitātes. Tomēr TorrentHound bija veltīta lietotāju bāze. Kamēr citi ir aizvēruši tiesas prāvas vai citas juridiskas nepatikšanas, TorrentCloud izvēlējās slēgt darbu.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Lēmums bija finansiāls. Viņi nesaņēma pietiekamu trafiku, lai kompensētu augstās vietnes uzturēšanas izmaksas. Vietnes popularitāte strauji pieauga, taču pakāpeniski samazinājās tās lietotāju skaits. Turklāt vietnes īpašniekiem pastāvīgi nācās novērst lobistus, kas neveic pirātismu, un tas palielināja uzņēmuma piedzīvoto stresu..

Ja jums ir nepieciešama jauna vietne, kas to izmanto, mēs sniegsim pārskatu par dažām labākajām TorrentHound alternatīvām. Vietnes tika sadalītas trīs kategorijās, lai būtu vieglāk sekot. Tajos ietilpst TorrentHound alternatīvas:

  • vispārēja mocīšana
  • filmas / TV torrenting
  • spēle mokoša

Tā kā tik daudz torrent vietņu pazūd, var būt grūti izsekot vietņu darbībai. Tas palīdzēs noskaidrot nomācošo situāciju šobrīd, jo pašlaik darbojas visas tālāk norādītās vietnes.

TorrentHound alternatīvas vispārējai mocīšanai

Ļaujiet’Apskatiet labākās TorrentHound alternatīvas, lai apmierinātu visas jūsu vispārējās kņadas vajadzības.

Pirātu līcis

Vietnes Pirate Bay pārskats

Pirātu līcis ir vispopulārākā vietne vispārējām mocībām.

Pirātu līcī ir izmests daudz šķēršļu, tostarp vairāki mēģinājumi to slēgt, tomēr vietnei ir izdevies pārvarēt visus šos šķēršļus. Saskarne, kas atgādina Google, ir pietiekami vienkārša, lai jaunpienācēji varētu viegli atrast un lejupielādēt nosaukumus.

Vietnē varat atrast audio failus, TV šovus, filmas, lietotnes, spēles un daudz ko citu. Ir pat veids, kā aplūkot 100 populārākos straumēm, lai jūs varētu redzēt, kas šobrīd ir populārs. Tas ir lielākais torrent indekss tīmeklī, tāpēc vietnes piedāvātā dažādība ir nepārspējama.

RARBG

RARBG straumju apskats

RARBG, kas tika atklāts 2008. gadā7, ir ideāli piemērots, ja meklējat jaunus izlaidumus.

Mūsu iecienītākā RARBG daļa ir tā, ka vietnei ir ievērojama sēja. Sākot ar spēlēm un beidzot ar filmas filmām, vietnē ir plašs 2018. gada nosaukumu klāsts, no kuriem izvēlēties. Katalogs tiek atjaunināts katru dienu.

Negatīvie ir tas, ka vietne tiek pastāvīgi pārbaudīta. Vietne jau ir bloķēta vairākās valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē. Tas nozīmē, ka mūsu lejupielādētie straumi bija augstas kvalitātes, un vietne bija viegli lietojama.

Torlock

Torlock torrent vietnes apskats

Torlock piedāvā straumēm spēlēm, filmām, TV seriāliem un daudz ko citu, bet ir īpaši noderīgs e-grāmatām un anime nosaukumiem.

Mūsu iecienītākā šīs TorrentHound alternatīvas daļa bija to, cik viegli to izmantot. Meklēšanas funkcija ir ļoti intuitīva. Mēs meklējām Full Metal Alchemist: Season One un uzreiz atradām to, ko gribējām. Pēc tam mēs to lejupielādējām bez problēmām.

Ar vairāk nekā 4 miljoniem straumēm ir daudz, no kuriem izvēlēties. Minimālistiskā pieeja dizainam palīdz novērst to, ka katalogs kļūst pārlieku liels.

Torrentz2

Vietnes Torrentz2 apskats

Torrentz2 ir vispārīga mocoša vietne, kas nesen ir atjaunināta un uzlabota.

Bibliotēkā ir plašs spēļu, filmu un šovu klāsts. Tomēr iespaidīgāko mēs atradām mūzikas katalogu. Vietnes dizains ir mazs, un meklēšanas josla atrodas priekšā un centrā.

Daudzi straumēm ir vismaz 10 gadus veci, tāpēc šī ir laba vietne, ja vēlaties meklēt vecākus straumēm. Lai arī mums patīk vietnes vienkāršais dizains, mēs nepalaidām garām desmit labāko sarakstu iekļaušanu’ir populārs šobrīd.

Zooqle

Vietnes Zooqle torrent apskats

Zooqle ir viena no jaunākajām aizraujošajām vietnēm, kas tur atrodas, taču tā jau ir piesaistījusi lielu uzmanību.

Vietnei jau ir vairāk nekā 3,7 miljoni straumju, lai pārlūkotu to. Mūsu iecienītākā šīs aizraujošās vietnes daļa ir tā, ka tās saturs ir līdzsvarots. Relatīvi viegli varat atrast izglītības saturu, programmatūru un izklaides saturu.

Lai gan interfeiss varētu izmantot dažus uzlabojumus, ir iespējams, ka tie savlaicīgi atrisinās problēmas. Mēs joprojām varējām atrast vajadzīgos torrentus un tos lejupielādēt, lai gan tas mums prasīja nedaudz vairāk laika nekā RARBG un Torlock.

Galu galā mums joprojām patika šī vietne.

TorrentHound alternatīvas filmu un TV straumēšanai

Šīs alternatīvas sniegs vislabāko pieredzi’es meklēju filmu un TV šovu straumēm.

EZTV

EZTV torrent vietnes apskats

EZTV ir viena no labākajām TV straumju atrašanas iespējām.

Tā kā katru dienu tiek pievienotas jaunas epizodes, atlase šķietami ir bezgalīga. Vietnē ir drāmas, komēdijas, ziepju operas, sports, vēlu vakara šovi un daudz kas cits. Jūs varat atrast pašreizējās izrādes, bet var atrast arī tādas sērijas, kuras nav redzamas.

Tīmekļa vietnes izskats tika atzīts par novecojušu. Tas neapgrūtināja vietnes izmantošanu, bet atņēma lietotāja pieredzi. Katrā sērijā / sezonā blakus nosaukumiem tiek parādīts arī vērtējums, lai jūs varētu redzēt, cik labi šovu vērtē citi lietotāji.

YTS

Torrent vietnes YTS (YIFY) pārskats

YTS ir aizraujoša platforma, kas koncentrējas uz filmām.

Šī TorrentHound alternatīva ir lieliski piemērota kino faniem, jo ​​jūs varat atrast aktuālos hitus, kā arī klasiskās filmas. Vietne ir vizuāli satriecoša, un mums patika izkārtojums. Vietne to arī nedara’t ir nepieciešams daudz joslas platuma, kas ir vēl viena priekšrocība.

Kopumā šī bija mūsu iecienītākā vietne filmu lejupielādei. Bibliotēkā ir tik daudz ko izvēlēties. Mēs varējām atrast visas savas iecienītās filmas.

ETTV

ETTV torrent vietnes apskats

ETTV ir vēl viena TorrentHound alternatīva, kas vērsta uz TV, taču šeit varat atrast arī filmas.

Jaunu un populāru TV saturu bija viegli atrast, taču mums bija jāmeklē apkārt, lai atrastu mazāk zināmus nosaukumus. Izvērstā meklēšana ir diezgan noderīga. Jūs varat meklēt pēc kategorijas, lai jūs to nedarītu’Ja vēlaties atrast TV šovu, jums nav jāravē filmas nosaukumi. Katru dienu tiek pievienotas jaunas epizodes, lai jūs varētu sekot līdzi aktuālajām pārraidēm.

Kopumā šī bija viena no labākajām vietnēm, piemēram, TorrentHound, lai atrastu TV epizodes. Mēs būtu varējuši iztikt bez reklāmām, bet izvēle radīja šīs neērtības.

9x filmas

9xMovies torrent vietnes apskats

9xmovies piedāvā plašu Holivudas filmu izvēli, lai gan tās galvenā uzmanība ir Bolivudas filmas.

Lai arī mums patīk krāsaina vietne, oranžā un zaļā krāsu shēma vietnes tekstu padarīja grūti lasāmu. Tomēr katalogā ir plašs starptautisko nosaukumu klāsts. Ja jūs meklējat vairāk nekā tikai amerikāņu filmas, šī ir laba vieta, kur sākt.

Kamēr galvenā uzmanība tiek pievērsta filmām, bibliotēkā varat atrast arī dublētās TV šovu epizodes. Daudzi no nosaukumiem, kurus mēs redzējām, bija jauni, taču mēs redzējām arī dažas vecākas filmas.

Njā

Nyaa pārskats

Nyaa ir aizraujošs centrs anime nosaukumiem. Populārā vietne tika slēgta pagājušajā gadā, bet tagad tā ir atgriezusies. Katalogā ir vairāk nekā 500 000 straumju, ieskaitot daudzas populāras anime filmas un TV šovus. Mums patīk, ka bibliotēkā ir daudz vecāku nosaukumu, kurus ir grūti atrast citās vietnēs.

UI ir vienkārša un viegli lietojama. Ir pat iespēja filtrēt pārtaisījumus, kas daudz atviegloja nosaukumu meklēšanu. Kopumā šī bija viena no labākajām vietnēm, ko atradām anime straumju lejupielādei.

TorrentHound alternatīvas spēlēm

Un, visbeidzot, mēs’vēlreiz apskatīsim labākās TorrentHound alternatīvas, ja jūs’re interesē tikai spēļu straumēm.

CroTorrents

Spēles straumju vietnes CroTorrents pārskats

CroTorrents ir aizraujoša vietne, kas koncentrējas uz bezmaksas spēlēm.

PC spēles varat meklēt pēc žanriem. Dažās kategorijās ietilpst darbība, šausmas, sacīkstes un stratēģija. Šajā vietnē mums patīk tas, ka, ja varat’Lai atrastu meklēto spēli, varat rakstīt pieprasījumā.

Kopumā šī bija viena no labākajām vietnēm, kuras atradām spēlēm. Mēs atradām ļoti daudz mūsu iecienīto spēļu, ieskaitot Injustice, The Sims un Dragon Quest. Visi mūsu lejupielādētie straumi bija augstas kvalitātes.

Spēļu okeāns

Vietnes Ocean of Games vietnes apskats

Ocean of Games ir aizraujoša vietne, kas ir īpaši noderīga Mac lietotājiem.

Parasti ir vieglāk spēlēties datorā nekā Mac datorā, tomēr Mac lietotājiem šī vietne ir pārsteidzoši vienkārša. Diemžēl šai priekšrocībai ir arī vairāki trūkumi.

Mēs pamanām, ka šajā vietnē ir ļoti grūti pateikt, ko jūs lejupielādējat. Lielākajai daļai spēļu ir vairāki izdevumi, taču nosaukumi nebija skaidri marķēti. Mēs iesakām izmantot šo vietni tikai tad, ja varat’t nevar atrast to, ko meklējat citur.

DownloadGamesTorrents

Lejupielādēt spēles Torrents pārskatu

DownloadGamesTorrents ir viens no lielākajiem spēļu straumju izvēli tīmeklī.

Šajā vietnē ir viss, sākot no datorspēlēm līdz XBOX 360 spēlēm un beidzot ar PS2 spēlēm. Vietne ir
labi izstrādāts. Izkārtojums ir labi organizēts, un bija viegli atrast visas spēles, kuras mēs vēlējāmies. Turklāt viņi lejupielādēja ātrāk, nekā mēs to gaidījām.

Ja jūs meklējat šķirni, mēs noteikti ieteiktu šo TorrentHound alternatīvu.

GazelleGames

GazelleGames apskats

GazelleGames lepojas ar vairāk nekā 60 000 straumēm, kas saistītas ar spēlēm.

Šī vietne prasa izveidot un reģistrēt kontu. Šis process nenotika’t ilgs laiks. Kad tā bija pabeigta, vietni bija patiešām viegli izmantot. Mēs to nedarījām’t nav problēmu atrast spēles, kuras mēs vēlamies, un tās tika lejupielādētas uzreiz.

Mēs to uzskatījām par īpaši noderīgu PC spēļu atrašanai, taču arī vietnē bija pieejamas konsoļu spēles. Kaut arī reģistrācijas process bija neliels traucēklis, mēs joprojām ieteiktu šo vietni virs Spēļu okeāna.

SpēlesTorrents

Spēles Torrents pārskats

GamesTorrents ir viena no labākajām TorrentHound alternatīvām tīmeklī.

Mēs uzskatījām, ka vietnes izstrādātāji patiešām jaunu auditoriju. Grafika ir pievilcīga spēlētājiem, un vietnes izkārtojums bija funkcionāls. Katalogā ir PC spēles, Mac spēles, PlayStation spēles, Nintendo spēles un vēl daudz vairāk.

Tikai attiecībā uz šķirni šī ir lieliska pirmā pietura, ja jūs’re spēlētājs vēlas lejupielādēt torrent. Jūs varētu stundām ilgi pārlūkot viņu plašo bibliotēku.

Labākās TorrentHound alternatīvas

Ja jūs bijāt TorrentHound lietotājs, jūs, iespējams, nevarēsit atrast vietni, kas atdarina TorrentHound lietotāju pieredzi. Tomēr ir palicis daudz straumējošu vietņu, kas joprojām padara straumju lejupielādi par vieglu uzdevumu.

Vispārējiem straumēm mūsu iecienītās vietnes ir The Pirate Bay un RARBG. Mēs noskaidrojām, ka katrai vispārējai aizraujošai vietnei ir sava daļa plusi un mīnusi. Bet šīm divām vietnēm bija visvairāk un visjaunākos nosaukumus, kas padara visu atšķirību.

Televīzijas šovos un filmās mums vislabāk patika YTS un Yidio. Tās bija visvieglāk lietojamās un piedāvāja vislielākās atlases.

Spēlēm mēs deva priekšroku GamesTorrents. Visa lietotāja pieredze bija saistoša. Mums ļoti patika meklēt viņu katalogā un atrast visus slēptos dārgakmeņus.

Esiet drošs, izmantojot aizraujošas vietnes

Kaut arī straumēšana ir izklaidējoša, mums jāuzsver, cik svarīgi ir būt drošiem. Valdības cīnās pret pirātismu un autortiesību pārkāpumiem. Autortiesību likumu pārkāpšana varētu maksāt milzīgu naudas sodu vai pat nosūtīt uz civilo tiesu. Sliktākais scenārijs ir cietuma laiks.

Ja plānojat lejupielādēt torrentus, jums nepieciešams VPN pakalpojums.

VPN pakalpojums būtībā ir jūsu tiešsaistes aktivitāšu neredzamības apmetnis. Tas slēpj jūsu patieso atrašanās vietu (un šifrē jūsu saziņu), lai cilvēki nevarētu izsekot jūsu IP adresei. Tas padara jūsu darbību internetā drošāku un privātāku. VPN pakalpojuma izmantošana ir vienīgais uzticamais veids, kā pārliecināties, ka neviens nevar izsekot jūsu straumējošajām darbībām.

Varat atrast bezmaksas VPN pakalpojumus, taču maksas pakalpojumi parasti ir drošāki. Labākās VPN vietnes joprojām piedāvā izcilu lejupielādes ātrumu.

Ieteicamais teksts: Bezmaksas VPN Torrenting, labākais VPN Torrenting

Noslēguma domas

Mūsu iecienītākā TorrentHound alternatīva kopumā ir RARBG.

Vietne bija jauna un aktuāla, un tas mūs uzvarēja. Mūsu iecienītākais VPN pakalpojums ir NordVPN.

Lai arī ir lētākas alternatīvas, šī piedāvā vislabāko aizraujošo pieredzi. Tam ir arī viena no visizplatītākajām reputācijām attiecībā uz privātumu un drošību.

Tātad, kuru no šīm šodien uzskaitītajām TorrentHound alternatīvām jūs izmantojat 2020. gadā? Vai ir kādi lielāki, kurus mēs?’es nokavēju?

Jebkurš no tiem, kas mēs’Vai esat uzskaitījis problēmas, kas rodas? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!”

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 48