10 labākās Torrent9 alternatīvas


Torrent9 strauji kļuva par vienu no populārākajām satraucošajām vietnēm pasaulē, taču pēdējā laikā cilvēki meklē dzīvotspējīgas Torrent9 alternatīvas.

Kāpēc? Tā kā nezināmu iemeslu dēļ uz Franciju vērsta torrentinga vietne novembra beigās atspēkoja iespēju lejupielādēt torrent failus. Torrent9 ir vietne, kas’Vispopulārākais franciski runājošajās valstīs, kas ietver ne tikai Franciju, bet arī Kamerūnu un Gabonu.

Lejupielādes iespējas vietā Torrent9 galvenokārt parāda paziņojumus, kas mudina apmeklētājus izmantot VPN. Kā ziņots, vienā paziņojumā pat teikts:

“Torrent9 vairs nepiedāvās lejupielādes”

Tomēr šķiet, ka pagaidām ir atgriezusies spēja lejupielādēt. Tā’Ļoti iespējams, ka kaut kas vēlāk varētu ietekmēt lejupielādes no vietnes. Ar visu to, tas’Tagad ir svarīgi, lai franciski runājošie aizraujošie fani atrastu labākās Torrent9 alternatīvas, lai viņi varētu turpināt baudīt iecienīto saturu jebkurā vietā un vietā, kur viņi vēlas.

Esiet drošs, kamēr mocījātSāciet ar vienu no labākajiem mocīšanas VPN: ExpressVPN ▸

Visjaudīgākais VPN tirgū aptver visu kņadu’s ātruma un drošības vajadzībām.

NordVPN ▸

Ne tikai ātrākais VPN šobrīd, bet arī tāds, kura lietotājiem ir lieliski piedāvājumi.

CyberGhost ▸

Lēti un lietotājam draudzīgi - CyberGhost piedāvā lielisku serveru sarakstu un labas P2P iespējas.

Mēs meklējām internetā, lai meklētu labākās Torrent9 alternatīvas, un sadalījām tās divās daļās:

  • Franču valodas Torrent9 alternatīvas
  • Angļu valodas Torrent9 alternatīvas

Tātad ļaujiet’s ienirt.

5 franču valodas Torrent9 alternatīvas

# 1 Cpasbien

Cpasbien - Torrent9 alternatīva

Tam vajadzētu būt lielākajam konkurentam franču valodā satriecošā karaļa titulam. Cpasbien regulāri tiek atjauninātas filmas, grāmatas, mūzika, spēles un seriāli. Vēl labāk, ja viņiem ir diezgan aktīva kopiena, kas nozīmē jūs’Jums būs liels ātrums jūsu franču valodas saturam.

Vietne ir patīkama un ļoti labi organizēta - kas ļauj saprast, kāpēc šī ir viena no mūsu iecienītākajām franciski saistošajām vietnēm.

# 2 YGG Torrent

YGG Torrent - Torrent9 alternatīva

Lepojoties ar apjomīgiem 2,4 miljoniem aktīvo kontu, YGG Torrent noteikti aizpilda vietu, kuru nesen atstāja Torrent9. YGG nāk, kā pati apgalvo, no populārās, bet tagad mirušās moku vietnes T411 pelniem..

Šī ir īpaši vienkārša tīmekļa vietne ar vienkāršu navigāciju, kas sadalīta kategorijās, top 100 un vairāk. Tur nav’t tūkstošiem sējmašīnu jaunākajiem torrent failiem; neskatoties uz to, tie ir diezgan ātri.

# 3 Annuaire telefona maksa

Ikgadēja telefona maksa - Torrent9 alternatīva

Šī interesantā izskata vietne ir vēl viena lieliska iespēja cilvēkiem, kuri meklē Torrent9 alternatīvas. Vietnei ir pieejamas salīdzinoši jaunas lejupielādes, taču ne tik regulāri kā YGG Torrent vai Cpasbien.

Izkārtojums ir diezgan vienkāršs - tāda patiešām nav’t ir daudz dažādu ar aizraujošām vietnēm, taču jūs varat ērti tajā pārvietoties un iegūt visu, ko vēlaties.

# 4 ZeTorrents

ZeTorrents - Torrent9 alternatīva

Šai populārajai Torrent9 alternatīvai ir tikai divas acīmredzamas kategorijas: filmas un spēles. Par laimi lielākajai daļai cilvēku tas notika’s viss, kas viņiem nepieciešams. Šeit varat atrast daudz populāru spēļu un filmu.

Tomēr ir arī viens trūkums (papildus ierobežotajām iespējām un ne tik vienkārši navigācijai): tie nav nepieciešami’t nav jāatjaunina ļoti regulāri. Jaunākā filma ir no 2018. gada septembra, savukārt jaunākā PC spēle ir no 2018. gada 28. decembra - tāpēc šķiet, ka viņi spēles atbalsta nedaudz spēcīgāk nekā filmas.

# 5 GKTorrent

GKTorrent - Torrent9 alternatīva

Šī ir vēl viena diezgan vienkārša kņadas vietne. Neskatoties uz to, tas sevi prezentē kā vienu no labākajām Torrent9 alternatīvām, jo ​​ir daudz filmu, TV šovu, mūzikas, grāmatu un spēļu..

Jūs varat viegli tajā orientēties un atrast to, kas jūs’atkal meklē. Tā nav’t nav sabiedrības spēka un ātruma aiz tā, kā to dara Cpasbien, bet tas tā ir’ir diezgan uzticama.

Mūsu iecienītākā franču valodas Torrent9 alternatīva noteikti ir Cpasbien.

Angļu valodas Torrent9 alternatīvas

# 1 Pirātu līcis

Torrent vietne Pirate Bay

Mēs’Mēs jau iepriekš minējām, kā mēs domājam, ka Piratu līcis ir iespējams labākais no labākajām straumju vietnēm, kas pieejamas 2020. gadā. Tas’kāpēc mēs to nevarētu’neapskatiet labākās Torrent9 alternatīvas, nepieminot šo.

Tā’Ir viegli orientēties, tajā ir daudz kaislīgu sabiedrības locekļu, un, ja vietne kādreiz samazinās, jūs varat atrast daudz pilnvaroto. Noteikti viena no mūsu iecienītākajām angļu valodas Torrent9 alternatīvām.

# 2 YTS (Yify)

Torrent vietnes YTS (YIFY) pārskats

Ja jūs’ja vēlaties atrast filmas, kuras varētu piedāvāt torrentam, tad jūs uzvarējāt’t atrast labāku nišai raksturīgu mocīšanas vietni nekā YTS. Demonstrējot Yify lejupielādes (kurām ir jaunas filmas patiešām mazos izmēros), jūs varat atrast visu, ko vēlaties.

Vietne ir arī diezgan patīkama, ar ļoti labu dizainu un lietotāja interfeisu.

# 3 1337x

Pārskats par 1337x torrent vietni

1337x ir daudz labu iemeslu, lai šobrīd būtu starp labākajām Torrent9 alternatīvām. Tam ir diezgan labs ātrums, un tajā ir labi sakārtota lapa, kas parāda visu, kas jums jāzina par konkrēto failu.

Iespējams, ka tā nav vislabākā izskata vietne, taču uzticamai lejupielādei to noteikti varam ieteikt.

# 4 LimeTorrents

LimeTorrents

LimeTorrents ir viena no vecākajām spīdzināšanas vietām, kas tur darbojas (sākusies 2009. gadā). Bet pat pēc visiem šiem gadiem jūs joprojām varat paļauties uz to, ka piedāvās lejupielādēt dažus lieliskus un augstas kvalitātes failus.

Tiek ziņots, ka tajā ir vairāk nekā 10 miljoni straumju, kas padara to par vienu no lielākajām torrenting failu krātuvēm. Tā’S ir arī diezgan viegli orientēties un atrast to, ko vēlaties, tāpēc jūs noteikti uzvarējāt’t šeit nevajag vilties.

# 5 RARBG

RARBG straumju apskats

Visbeidzot, mēs’Paskatīsimies uz citu vecu cilvēku: RARBG. Neskatoties uz vecumu, tā joprojām ir viena no labākajām šobrīd pieejamajām Torrent9 alternatīvām. Tur ir daudz filmu, taču mums laiku pa laikam rodas problēmas ar vietni: tā nenotiek’t ir daudz sējēju pat dažām ļoti populārām filmām.

Tas parādās tikai reti, bet tas’tas ir kaut kas, ko mēs don’Tiešām atrodat ar daudzām citām šeit uzskaitītajām Torrent9 alternatīvām.

Neskatoties uz to’Tas noteikti ir viens no labākajiem, un mēs domājam, ka jūs’jums patiks.

Mēs esam iecienījuši angļu valodas Torrent9 alternatīvas The Pirate Bay.

Atcerieties torrent droši

Tā’Ir svarīgi atcerēties, ka droši. Iemesls, kāpēc Pirate Bay, Torrent9 un daudzām citām mocīšanas vietnēm ir problēmas, ir tas, ka mocīšana bieži ietver ar autortiesībām aizsargāta satura kopīgošanu, par ko var sodīt ar likumu. Vismaz satura veidotāji var vērsties tiesā un jūs’Jums būs jāmaksā milzīgi naudas sodi.

Šī iemesla dēļ mēs vienmēr iesakām izmantot VPN (torrenting un viss pārējais). VPN (virtuālie privātie tīkli) palīdz maskēt jūsu patieso identitāti, ļaujot jums izmantot citu jūsu izvēlētu IP adresi. Tādā veidā, ja es’m Parīzē, es ātri varu izveidot savienojumu ar VPN serveri Vācijā, un tas izskatīsies kā es’m faktiski Vācijā.

Ne tikai tas, bet arī mana trafiks tiks šifrēts. Tādā veidā neviens nevarēs identificēt to, ko es’es daru, kādas vietnes es’es apmeklēju, failus I’m lejupielāde utt. Mēs’Mēs jau esam apsprieduši labākos mocīšanas VPN un iesakām to pārbaudīt tūlīt.

Kura no šīm Torrent9 alternatīvām ir jūsu iecienītākā? Kādas svarīgas esam palaidis garām? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Ieteicamais teksts:

Ir mokošs droši?

Ir mokoša nelikumīga?

Kā paātrināt straumēšanu?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2