Neribotas VPN vs tigerVPN


Turėdamas platų pasirinkimą, kai reikia pasirinkti VPN paslaugą, ir tai neabejotinai padeda aiškiai suprasti, kas sukuria puikią VPN paslaugą, ir žinoti, kurie produktai pažymėti reikiamus laukelius. Leisti’matote, kaip dvi iš šių parinkčių - „VPN Unlimited“ ir „tigerVPN“ - supanašėja viena su kita skirtingais pagrindiniais aspektais.

Pasibaigus šiam VPN neribotam ir tigerVPN palyginimui, jūs’Sužinosite, koks yra geresnis pasirinkimas ir kodėl. Norėdami pradėti, leiskite’Pažvelkite, kaip abi paslaugos veikia saugumo ir privatumo srityje.

Perskaitykite mūsų visą neriboto VPN apžvalgą

Perskaitykite visą mūsų „tigerVPN“ apžvalgą

Saugumas ir privatumas

Nugalėtojas: tigrasVPN

„VPN Neribotas“ yra visapusiškas paslaugų saugumas. Tai palaiko „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“, PPTP ir „IKEv2“ protokolus ir siūlo apsaugą nuo DNS nuotėkio ir žudymo jungiklį. Jis taip pat siūlo AES-256 šifravimą ir eismo užmaskavimą su „KeepSolid Wise“ funkcija.

Tačiau privatumo srityje „VPN Unlimited“ palieka daug norimų rezultatų. Viena vertus, už jos esanti įmonė - „KeepSolid“ - yra įsikūrusi JAV, kuri dar nėra’t labai privatus. Dar daugiau nerimo kelia tai, kad „KeepSolid“ registruoja daug asmeninių duomenų, įskaitant IP adresus, laiko juostas, ryšio tipus ir įrenginių kodus. Ką’Be to, ji dalijasi tokiais duomenimis su trečiosiomis šalimis. Taigi, „VPN Unlimited“ tikrai nerekomenduojamas, jei jums rūpi anonimiškumas internete.

„tigerVPN“ yra įsikūrusi Slovakijoje, kur yra daug geresnė vieta VPN nei JAV’t yra dalis 5/9/14 Eyes šalių grupių ir neturi duomenų saugojimo įstatymų. Ji neturi registravimo principo ir siūlo papildomą anonimiškumo lygmenį su “Slapta technologija” bruožas.

„tigerVPN“ siūlo „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“ ir PPTP protokolus daugelyje platformų. Tačiau taip nėra’mobiliesiems „iOS“ įrenginiams neteikia „IKEv2 / IPSec“ protokolo. Čia yra DNS apsauga nuo nutekėjimo ir AES-256 šifravimas, tačiau labai trūksta jungiklio.

Greitis ir našumas

Nugalėtojas: Neribotas VPN

Jei pažvelgsime į neapdorotus skaičius, atrodo, kad „VPN Unlimited“ pasirodys priekyje, nes jis turi daugiau nei 400 serverių 70 ir daugiau vietų, palyginti su „tigerVPN“.’300 ir daugiau laivynų 42 šalyse. Nors abi tarnybos to nedaro’Siūlydami tiek serverių, kiek yra rinkos lyderių, jie siūlo tinkamą žaidimų ir transliacijų greitį.

„VPN Unlimited“ klientai taip pat teikia informaciją apie serverio apkrovas, kad padėtų jums pasirinkti serverį su mažesne apkrova. „tigerVPN“ žengia žingsnį toliau, analizuodamas turimus serverius ir rekomenduodamas geriausias galimybes. Apskritai, „VPN Unlimited“ yra šiek tiek geresnis pasirinkimas, naudojamas daugumoje vietų.

Paprastas naudojimas ir suderinamumas

Nugalėtojas: Neribotas VPN

Jei tu’naujoji VPN paslauga, „VPN Unlimited“ siūlo tokią sąsają’Tai labai lengva išsiaiškinti. Tiesioginius ir minimaliai atrodančius klientus galima rasti pagrindinėse platformose („Windows“, „MacOS“, „Linux“, „iOS“, „Android“, „Windows Phone“ ir „Apple TV“). Taip pat yra naršyklės plėtinys, skirtas „Chrome“ ir „Firefox“.

„tigerVPN“, kita vertus, galimas tik „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“. Jame trūksta „Linux“ versijos, maršrutizatorių ir naršyklės plėtinių. Tačiau jos klientais labai lengva naudotis ir juos pritaikyti.

Torrenting ir P2P

Nugalėtojas: tigrasVPN

„VPN Unlimited“ nėra’t blogai kankina. Paslauga siūlo paskirtus serverius, skirtus P2P srautui. Greitis yra tinkamas, tačiau kankindami vartotojai gali retkarčiais patirti ryšio nutrūkimą.

„tigerVPN“ leidžia kankintis visuose jų serveriuose. Atsisiuntimo greitis yra tinkamas, o dauguma „tigerVPN“ paketų siūlo neribotą pralaidumą, todėl tai yra puiki galimybė kankinančioms reikmėms..

„Netflix“ ir Kinija

Nugalėtojas: Neribotas VPN

Kalbant apie „Netflix“, tigerVPN nėra’t puikus pasirinkimas. Tai prastas darbas siekiant išvengti „Netflix“ geografinio blokavimo apribojimų. Kita vertus, „VPN Unlimited“ yra tik šiek tiek geresnis, nes dauguma jo serverių buvo užblokuoti ir tik keli leis jums pasiekti „Netflix“ JAV katalogą.

Jei jums reikia VPN, kad būtų išvengta cenzūros Kinijoje ir kitose šalyse, abu VPN gaus darbą. Neribotas VPN’s „KeepSolid Wise“ funkcija užtikrina, kad Kinija’s Deep Packet Inspection negali aptikti VPN srauto.

Palaikymas

Nugalėtojas: Neribotas VPN

Parama nėra’t tigrasVPN’Stipriausias jų ieškinys’nesiūlo tiesioginio pokalbio parą per parą, ir jų palaikymo atstovai gali šiek tiek užtrukti, kol atsakys į užklausą. Tačiau palaikymas yra naudingas, mandagus ir draugiškas, o tai puiku.

„VPN Unlimited“ siūlo palaikymą 24 valandas per parą su el. Paštu su greitais, naudingais atsakymais. Jų palaikymo puslapyje taip pat pateikiamas tinkamas savipagalbos turinys, įskaitant DUK skyrių.

Kainodara

Nugalėtojas: abu

„VPN Unlimited“ siūlo 7 dienų nemokamą bandomąją versiją jų paslaugoms. „tigerVPN“ taip pat siūlo nemokamą bandymą, tačiau tik 3 dienas. Mėnesio „tigerVPN“ prenumerata kainuoja 11,99 USD, o „VPN Unlimited“ prasideda nuo 9,99 USD už 1 mėnesio planą. Vienerių metų paketai kainuoja atitinkamai 6,67 USD / mėn. Ir 5,00 USD / mėn., TigerVPN ir VPN Unlimited.

Abi paslaugos suteikia 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir leidžia jums anonimiškai mokėti naudojantis „Bitcoin“. Kol jie’Nesvarbu, ar „tigerVPN“ yra gana prieinamos kainos, yra šiek tiek brangesnis, be to, panašių ar šiek tiek aukštesnių kainų taškų galite rasti pajėgesnes VPN paslaugas..

Neribotas VPN vs tigerVPN - kas geriau?

Kaip matyti iš šio „VPN Unlimited“ ir „tigerVPN“ palyginimo, abi paslaugos turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. „VPN Unlimited“ turi patikimas saugos funkcijas, tinkamą greitį ir gerą klientų aptarnavimą. Tačiau, jei reikia likti anonimu internete, tai’ai tikrai nėra puikus pasirinkimas.

Nors „tigerVPN“ yra puikus kankinimas, labai paprastas naudoti ir veikia Kinijoje, jam trūksta žudymo jungiklio,’t atblokuoti „Netflix“, o jos kainos yra aukštesnės.

Taigi, kuris yra geresnis pasirinkimas? Kaip visada, tai priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai. Vis dėlto apskritai, „VPN Unlimited“ yra šiek tiek geresnis paketas kainuoja šiek tiek mažiau nei jo konkurentas. Jei radote šį „VPN Unlimited vs tigerVPN“ palyginimą informatyviu ir norėtumėte daugiau sužinoti apie šias paslaugas, būtinai peržiūrėkite visas mūsų pateiktas abiejų variantų apžvalgas, pateiktas žemiau.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 78