بررسی VPNArea

ما VPNArea را آزمایش می کنیم’ادعا می کند که آنها’دوباره سریعترین VPN در بازار - با برخی از نتایج شگفت آور.


OpenVPN

بررسی اجمالی

VPNArea یک VPN بسیار عالی است. این پارک سرور بسیار گسترده ای دارد ، به کاربران دسترسی به Netflix می دهد ، و امنیت بالایی را ارائه می دهد. این جعبه ها را در اکثر کاربران چک می کند.

VPNArea با استفاده از پروتکل OpenVPN همراه با الگوریتم 255 بیتی AES ، کاربران خود را ایمن نگه می دارد. شرکت است ثبت شده در بلغارستان, که در آن’ورود به سیستم داده های مشتری غیرقانونی است. بعلاوه ، آنها سرورهای روزانه در سوئیس هستند, که نسبت به سایر کشورها قوانین محرمانه محکم تری دارد. بنابراین ، مشتریان می توانند نسبت به حریم شخصی داده های خود احساس امنیت کنند.

VPNArea برای Android ، iOS ، Mac ، Windows و Linux سرویس دهنده اختصاص داده است. با اندازه سرور متشکل از بیش از 200 سرور, آنها ادعا می کنند که سریعترین سرعت هر VPN را دارند. کاربران وقتی از آنها قدردانی می کنند از این سرعت های سریع قدردانی می کنند’دوباره پخش فیلم های HD از Netflix یا بارگیری تورنت از سرورهای P2P.

مشتری’رابط کاربری مفصل است ، اما کاربر پسند نیست. بنابراین ، تازه واردان ممکن است پیمایش را کمی دشوار بدانند. با این حال ، آنها پس از بالا رفتن از منحنی یادگیری ، آنها’با عملکرد بیشتری نسبت به مقایسه VPN های قابل مقایسه پاداش می گیرید. خوشبختانه ، VPNArea دارد یک ویژگی چت زنده 24/7 تا بتوانید در هر زمان با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

همه این موارد در دسترس است در هر ماه 4.92 دلار کم است. آیا ارزش برچسب قیمت بالاتری نسبت به سایر VPN های قابل مقایسه دارد؟ برای تصمیم گیری در مورد انتخاب مناسب برای شما ، بررسی VPNArea را بخوانید.

استفاده از VPNArea بی خطر است?

VPNArea یک VPN کاملاً امن است. کاربران انتخابی بین IKEv2 و OpenVPN پروتکل ها OpenVPN ، یک نرم افزار منبع باز ، استاندارد پروتئین طلای امنیت در هنگام مراجعه به پروتکل های وب است. پروتکل ها با a ترکیب می شوند رمزگذاری AES 256 بیتی. این باعث می شود ارتباط شما در مقابل حملات غیرقابل نفوذ باشد.

علاوه بر این ، VPNArea دارای سوئیچ kill است. این روش عملیاتی استاندارد برای هر VPN با ارزش نمک آنها است. اگر VPN شما کار خود را متوقف کند ، بلافاصله اتصال اینترنت شما را خاموش می کند. این تضمین می کند که داده های شما محافظت می شوند.

در کنار این تنظیمات امنیتی استاندارد ، VPNArea دارای سیستم های امنیتی بی نظیری است که درست در نرم افزار آن ساخته شده است. سیستم نشت ضد DNS از مرورگر شما نمی تواند دامنه های شما را فاش کند’دوباره به ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) مراجعه کنید. آنها همچنین ارائه می دهند تعویض خودکار IP. این مورد برای تغییر آدرس IP شما در فاصله زمانی بین انتخاب لایه امنیتی اضافی است. در نسخه آزمایشی مشتری 2.1.1 ، کلیک کردن روی این گزینه از منو برای ما ارسال شده است سرورهای DNS سفارشی. اگر روشن باشد ، درخواستهای DNS شما را از ISP مسیریابی می کند’s به VPNArea’سرورهای s ، شما را از نشت DNS محافظت می کند.

سیاست عدم ورود به سیستم

تقریباً هر VPN در مورد خط مشی عدم ورود به سیستم تردید می کند ، اما با VPNArea ، کاربران می توانند به این اعتماد داشته باشند که’دوباره دنبال این قانون این شرکت در بلغارستان ثبت شده است ، در آنجا یک قانون سختگیرانه وجود دارد که شرکت ها را از ورود اطلاعات مشتری منع می کند.

با این وجود ، مانند هر VPN ، می توانیم’مطمئن باشید که آنها’واقعاً نمی خواهم’t ورود به سیستم داده های کاربر تا زمانی که آنها’آزمایش شده است.

سرعت و عملکرد

VPNArea اجازه می دهد حداکثر 6X دستگاه برای اتصال همزمان هستند. این دستگاه ها می توانند به پارک سرور متشکل از آن متصل شوند بیش از 200 سرور در 70 کشور پخش شده است. VPNArea نمی کند’بزرگترین پارک سرور از بین تمام VPN های موجود برخوردار است ، اما دارای پوشش جامع تری نسبت به بسیاری از رقبا است.

وقتی سرعت می رسد, همه VPN ها از تاخیر رنج می برند. با توجه به طرحی که این فناوری طراحی شده است ، غیرممکن است. علاوه بر این ، اگر تعداد بیشتری کاربر در یک سرور جداگانه وجود داشته باشد ، این سرعت بیشتر اتصالات را کندتر می کند.

یکی از ویژگی های عالی VPNArea’رابط مشتری این است که می توانید تعداد کاربرانی را که در حال حاضر به یک سرور متصل هستند ، و همچنین تأخیر سرور نشان داده شده در میلی ثانیه.

یکی از ویژگی های مهم رابط VPNArea این است می توانید تعداد کاربرانی که در حال حاضر به یک سرور متصل هستند را مشاهده کنید همراه با تأخیر سرور بیان شده در میلی ثانیه. این به شما کمک می کند تا با مرتب سازی لیست با توجه به بار ، زمان تاخیر و فاصله از مکان خود ، سرورهای کمتری محبوب (و سریعتر) پیدا کنید..

نکته دیگری که VPNArea در اختیار دارد ، گزینه جابجایی بین پروتکل OpenVPN کندتر اما امن تر به IKEv2 بسیار سریعتر اما هنوز مطمئن است. VPNArea ادعا می کند تغییر پروتکل به IKEv2 (که به برخی تنظیمات دستی شرح داده شده در VPNArea نیاز دارد’منطقه مشتری) ممکن است منجر به افزایش سرعت تا 100٪ شود. ما’تصمیم گرفتیم این را خودمان از مکان خود در اروپا آزمایش کنیم.

سرعت پایه ما بدون VPN 300 مگابیت در ثانیه بارگیری و 275 Mbps بارگذاری بود. اتصال به یک سرور مجاور با پروتکل OpenVPN UDP منجر به افت شدید شد و تنها حدود 10٪ از آنچه که داشتیم را برای ما به همراه داشت. شوکه شده و وحشت زده ، ما برای آزمایش IKEv2 که پیکربندی آن یک کار 13 مرحله ای در ویندوز است ، نتیجه دادیم که یک سرور اضافه شد. نتیجه ما را گیج و عصبانی کرد - نتایج IKEv2 سرعت تقریباً مشابه آنچه با OpenVPN بدست آوردیم بود!

انگلیس ، منچستر ، 52 مگابیت در ثانیه

نتایج تست سرعت VPNArea در انگلیس

انتقال به انگلیس منجر به بارگیری در 52 مگابیت در ثانیه و آپلود 97 مگابیت در ثانیه شد. این بد نیست اگر ما درصد کاهشی نرخ عقل را نادیده بگیریم. آی تی’انتظار می رود در صورت انجام آزمایش در همان قاره ، تعداد بهتری داشته باشیم.

این میزان 83٪ ضرر نسبت به سرعت پایه را نشان می دهد.

ایالات متحده ، نیویورک ، 49 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت VPNArea در ایالات متحده

پس از عبور از اقیانوس اطلس ، ما از دیدن سرعت بارگیری تقریباً متعجب شدیم. افزایش تأخیر تنها اثبات فاصله ای بود که VPNArea مجبور به پوشش آن بود. نکته غیرعادی دیگر ، شاهد این بود که دهانه سرعت بارگذاری پنج بار پس از خروج از انگلستان مشاهده شود.

این’ضرر 84٪.

ایالات متحده ، لس آنجلس ، 82 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت VPNArea در لس آنجلس ، ایالات متحده

تعجب واقعی منتظر ما در ساحل غربی بود. ما از سرعت بارگیری که در حقیقت تا 82 مگابیت بر ثانیه بعد از تمام مایل های اضافی افزایش یافته ، متحیر شدیم. آپلود با سرعت نیویورک ماند. طبیعتاً ، پینگ به حدی رسیده که بازی شروع به تبدیل شدن به مسئله می کند ، اما VoIP هنوز هم امکان پذیر است.

این’s -73٪ سرعت اصلی.

استرالیا ، آدلاید ، 11 مگابیت در ثانیه

تست سرعت VPNArea در استرالیا

با انتقال به استرالیا ، اوضاع به سمت جنوب پیش رفت. تأخیر برای تماس VoIP بیش از حد شد و سرعت بارگذاری کمتر از 2 Mbps بود. اگرچه تماشای محتوای HD همچنان ممکن خواهد بود ، اما پس از چندین بار تلاش ، ما نتوانستیم موفقیت آزمایش اولیه خود را تکرار کنیم و بالاتر از علامت 6 Mbps برویم.

این -96٪ سرعت اصلی است.

ژاپن ، توکیو ، 10 مگابیت بر ثانیه

تست سرعت VPNArea در ژاپن

در ژاپن ، VPNArea تعداد مشابهی را با استرالیا تولید کرد. در حالی که شماره های پینگ و آپلود از نظر حاشیه ای بهتر بودند ، اما هنوز به اندازه کافی برای بازی یا VoIP مناسب نبودند.

این’بزرگترین ضرر (قابل درک) تاکنون: -97٪.

برای جمع بندی نتایج آزمون ما ، در حالی که ادعای آنها مبنی بر اینکه سریعترین VPN در بازار هستند ، دور از حقیقت نیست, VPNArea’سرعت مطمئناً بد نیست, حداقل برای کاربران آمریکای شمالی و اروپا.

نحوه بارگیری و نصب آن

بارگیری و نصب مشتری برای این بررسی VPNArea یک فرایند ساده بود. برای ثبت نام در یک حساب کاربری ، نوع عضویت مورد نظر خود را انتخاب کرده و جزئیات پرداخت خود را وارد می کنید. بعد از تو’شما انجام داده ام ، شما’می توانید اعضای را وارد کنید’ حوزه. اینجاست’صفحه بارگیری و همچنین دستورالعمل نحوه استفاده از VPN را در دستگاه های مختلف پیدا خواهید کرد.

پرونده را برای دستگاه خود بارگیری کرده و دستورالعمل نحوه نصب نرم افزار را دنبال کنید. یک بار شما’این کار را انجام دادید ، می توانید وارد مشتری VPN شوید ، و شما’دوباره تنظیم شده.

ما واقعاً طرح وب سایت VPNArea را دوست داریم. تمام اطلاعات مربوط به VPN و عضویت آنها در صفحه فرود موجود است. بارگیری نرم افزار و ایجاد یک حساب کاربری ، پیدا کردن اطلاعات بیشتر و دسترسی به آموزش های مرحله به مرحله ، همگی کاربری کاربر پسند و بصری هستند.

نحوه استفاده از آن

اگر شما’شما با استفاده از VPN یک تازه کار کامل هستید ، ممکن است با مشتری VPNArea مبارزه کنید. بر خلاف سایر مشتریانی که فقط بزرگ دارند “اتصال” دکمه, VPNArea تنظیمات پیکربندی بیشتری به شما می دهد درست در اولین پانل مشتری.

با این حال ، یادگیری و درک نحوه عملکرد این تنظیمات بیش از حد پیچیده نیست. نتیجه یک VPN با عملکرد بیشتر از رقبای خود است.

خود گزینه ها در هدفشان کاملاً مشخص است. بلوک تبلیغ & جلوگیری از بدافزار و اتصال خودکار به آخرین سرور مورد استفاده دقیقاً همانطور که می گویند انجام دهید. ما نمی خواستیم’با این وجود توصیه می کنید گزینه دوم را انتخاب کنید’می خواهم همیشه به سریعترین سرور موجود متصل شوید. آنچه ما توصیه می کنیم چرخاندن است کلید کشتار برای جلوگیری از افشای آدرس IP خود را روشن کنید.

برنامه ها و برنامه های افزودنی

VPNArea’ویژگی اصلی, آفتابپرست, طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه های افزودنی را ارائه می دهد. آنها دارند مشتری اختصاصی برای همه دستگاههای اصلی و تعداد زیادی از دیگران را پشتیبانی می کنند. در وب سایت خود ، مشتریان می توانند آموزش گام به گام نحوه اتصال دستگاههای خود را پیدا کنند.

VPNArea شامل مشتری هایی برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux می باشد

علاوه بر این ، آنها پشتیبانی از روترهای خاص و برخی از سرویسهای پخش را ارائه می دهند.

پس از اینکه قبلاً به خاطر رابط کاربری نسبتاً زشت خود مورد تمسخر قرار گرفتند ، آنها’نسخه جدیدی از مشتری خود را منتشر کرده اید. این محصول بسیار دوستانه تر و جذاب تر است ، اما هنوز مملو از ویژگی های قابل تنظیم است که باید به بهترین نحو مانند گذشته باشند..

VPNArea برای Netflix

VPNArea دارای سرورهای بهینه سازی Netflix در ایالات متحده ، انگلیس و ایتالیا است. ما’ابتدا سرورهای معمولی و Stunnel را امتحان کرده تا ببینند آیا هیچ راه دیگری برای دسترسی به کتابخانه برای هر کشور وجود ندارد یا خیر.

VPNArea برای Netflix ایالات متحده

سرور معمولی با شروع ایالات متحده ، از کار در نیامد’کار ، اما گزینه Stunnel جریانی بسیار سریع را بارگذاری کرد, با سرعت فوق العاده 41 مگابیت بر ثانیه برابر Netflix’سایت تست Fast.com خود.

یکی سرور اختصاصی با سرعت 26 مگابیت در ثانیه کندتر بود و بارهای بسیار طولانی بارگیری ، در حالی که در SD پخش می شوند ، فقط پس از مدتی به HD بهبود می یابند. این بسیار ناامید کننده بود که بار در 8٪ بود.

هنگام امتحان کردن بارهای بیشتر سرور US-EU-Netflix, ما لکنت صفر و چند ثانیه زمان بارگذاری داشتیم ، حتی اگر Fast.com تنها 6 مگابیت بر ثانیه را نشان داد ، و تجربه UHD غیرممکن است.

VPNArea برای UK Netflix

با رفتن به انگلستان ، سرورهای معمولی و Stunnel از این کار استفاده نکردند’t کار کنید ، بنابراین ما به گزینه تقریبا کامل Netflix حرکت کردیم. نتیجه با سرور اختصاصی Netflix عالی بود: سرعت اسمی 82 مگابیت بر ثانیه به جریان یکپارچه و تقریبا بدون بار بارگذاری تبدیل شده است.

VPNArea برای ایتالیا Netflix

در مورد Netflix ایتالیایی ، سرور معمولی نیز از کار افتاد’کار غیر منتظره ای ولی اختصاصی کمی بیشتر از 5 مگابیت در ثانیه به ما می داد که برای جریان HD به سختی کافی است. صحبت از آن ، بارگیری و پرش از قسمت هایی از نمایش معمولاً چند ثانیه به علاوه چند مورد بیشتر برای بهبود کیفیت فیلم SD طول می کشد. این بدان معنی است که باید از سرور ایتالیایی فقط در صورت نیاز به چیزی غیرقابل دسترسی در جای دیگر استفاده کنید.

VPNArea در کشورهای دیگر

ما’دسته معمول را امتحان کرد: آلمان ، هلند ، استرالیا و ژاپن. آلمان خوب کار کرد, با Fast.com 110 مگابیت در ثانیه نشان داده شده است. هلند نکرد’کار کنید ، بنابراین ما به سرور Stunnel که مخصوص چین و سایر کشورهایی است که دسترسی به وب محدود دارند ، سوئیچ کردیم. این کار نکرد’درست مثل استرالیا خوب پیش بروید. سرانجام, ژاپن’58 مگابیت در ثانیه و انسداد محتوا با یک یادداشت بالا به سفر جهانی ما پایان داد.

برای نتیجه گیری ، VPNArea به کاربران امکان می دهد پخش فیلم ها به صورت HD از Netflix. به یاد داشته باشید که کاتالوگ بر اساس کشور تغییر می کند ، بنابراین آنلاین جستجو کنید تا ببینید کدام کشور فیلم هایی را که می خواهید ببینید در کدام کشور دارد. سپس بر این اساس به سرور VPN متصل شوید.

آنها’همچنین مشکلی با iPlayer BBC حل کرد, بنابراین کاربران می توانند هنگام اتصال به یک سرور ویژه در انگلستان به آن سکوی جریان دسترسی پیدا کنند.

VPNArea برای تورنت

تورنت با VPNArea به عنوان آنها مجاز است سرورهای روزانه در سوئیس واقع شده اند ، جایی که قوانین حفظ حریم خصوصی قوی هستند. و با VPNArea’سیاست سختگیرانه ورود به سیستم ، کاربران نمی دانند’نگران نباشید که هویت آنها در معرض دید قرار بگیرد ، حتی اگر آنها نیز در معرض دید باشند’نگران بارگیری محتوای دارای حق چاپ است.

با این حال ، VPNArea مشخص می کند که کاربران برای عملکرد بهتر باید به سرورهای اختصاصی P2P خود متصل شوند. این موارد را می توان در یک بخش جداگانه در مشتری یافت و یا با نام سرورهای موجود در پایان یافت “P2P.” با این وجود ، صادقانه بگویم ، بیشتر سرورها آماده P2P هستند.

آیا کاربران چین می توانند از VPNArea استفاده کنند?

کاربران چین از شنیدن اینکه VPNArea در آگوست سال 2018 اعلام کرد VPN اکنون می تواند در چین مورد استفاده قرار گیرد ، هیجان زده خواهد شد. طبق اعلام آنها ، استفاده “حالت خفا” با اتصال به سرورهای Stunnel در سایر کشورهای محدود نیز کار خواهد کرد.

در آگوست سال 2018 ، VPNArea اعلام کرد که VPN اکنون قابل استفاده در چین است.

کاربران می توانند یک آموزش گام به گام را در وب سایت VPNArea برای نحوه پیکربندی VPN برای استفاده از این مکان های محدود پیدا کنند..

قیمت گذاری

سه گزینه عضویت وجود دارد ، و همه آنها با همین ویژگی ها همراه هستند. این شامل امکان اتصال است 6 دستگاه به طور همزمان, پهنای باند نامحدود ، تغییر نامحدود سرورها ، دسترسی به سرورهای P2P و موارد دیگر.

  • 990 دلار در هر ماه به مدت 1 ماه
  • 4.92 دلار در هر ماه برای 12 ماه (50٪ تخفیف) ، صورتحساب سالانه
  • 2.99 دلار در ماه به مدت 36 ماه ، (70٪ تخفیف) ، صورتحساب سالانه

همه برنامه ها با ضمانت هفت روزه برگشت پول پشتیبانی می شوند.

شما با برنامه های سالانه و سه ساله ، دارید گزینه خرید یک IP اختصاصی و اختصاصی مجازی خصوصی. این بسته به موقعیت آدرس IP از 20 تا 44 دلار متغیر است.

پشتیبانی

پشتیبانی مشتری منطقه دیگری است که VPNArea در آن سرآمد است. بخش سؤالات متداول در وب سایت آنها به ابتدایی ترین و متداول ترین سؤالات پاسخ می دهد. علاوه بر این - و این همان چیزی است که آنها را از رقبای خود جدا می کند - تالار گفتگو وجود دارد که کاربران می توانند سؤالاتی را که در بخش سوالات متداول یافت نمی شود ، بپرسند. ما’دیدم که شرکت پاسخ سریع می دهد.

علاوه بر پشتیبانی داخلی ، یک مورد نیز وجود دارد 24/7 چت زنده گزینه ای برای مشتریان در هر برنامه عضویت. آزمون ما شاهد تغییر انتظار 1 دقیقه در این پیام بود: “نمایندگان ما در حال حاضر مشغول ارائه درخواست هستند. لطفا چند دقیقه به ما بگویید و ما به گپ پیوستیم.” ما 10 دقیقه به آنها وقت دادیم و بعد تسلیم شدیم. معلوم است که VPNArea’گفتگوی زنده چندان پر جنب و جوش نیست گذشته از همه اینها.

کاربران همچنین می توانند برای دریافت پاسخ به ایمیل ، بلیط ارسال کنید از تیم خدمات مشتری VPNArea. این ممکن است گزینه بهتر از انتظار برای زنده ماندن گفتگوی 24/7 در صورت عدم فوریت تحقیق شما باشد.

نتیجه گیری از بررسی VPNArea ما

همه چیز با یک آغاز نیز پایان دارد - از جمله بررسی VPNArea ما. پس چه یافتیم?

VPNArea یک VPN خوب اما عالی نیست. با امنیت شدید ، اتصال سریع و دسترسی به Netflix و torrents ، آن را فراهم می کند’یافتن تقصیر با این VPN برای صرفه جویی در رابط کاربری غیرمجاز مشتری آن دشوار است. قیمت ماهانه VPNArea بدون شک از رقبای خود بالاتر است. با این حال ، اگر شما برنامه سالانه را خریداری می کنید ، قیمت با سایر بازارهای موجود قابل مقایسه است. و با 7 روز ضمانت بازگشت پول ، شما’واقعا چیزی برای از دست دادن ندارم!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =