مرور VPN مرورگر


بررسی اجمالی

Browsec وعده امنیت بدون دردسر مرورگر را حفظ كرده و تقریباً به هدف خود می رسد. با این حال ، خطاهای ناامیدکننده آن را به رده های میانی VPN مرورگر منتقل می کنند.

Browsec مستقر در روسیه ، یک VPN مبتنی بر مرورگر است. برای چندین مرورگر و هر دو سیستم عامل اصلی تلفن هوشمند در دسترس است ، این نوید می دهد ابزاری قابل دسترسی و قابل اطمینان باشد که هرکسی بتواند از آن استفاده کند. و تا حدودی به این قول عمل می کند.

همانطور که این مرور VPN از Browsec نشان می دهد ، VPN از یک درجه محافظت از حریم خصوصی مناسب برخوردار است و در برخی از مناطق کلیدی به خوبی نمره می دهد ، اما همچنین دارای نقاط ضعف زیادی است - حداقل سرعت و ورود به سیستم. ممکن است برای شما مناسب باشد ، اما اطمینان حاصل کنید که ادامه دهید.

امنیت و حریم خصوصی

Browsec قول رمزگذاری برای هر بایت ارسال شده توسط کاربران راهنمایی و رانندگی ، محافظت کامل از بازیگران مخرب مانند خرناس داده ها ، پوشش برای فای منزل و عمومی و مرور کاملاً ناشناس است. بنابراین در تئوری ، VPN طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد که به حفاظت جامع می افزاید.

با این حال ، اولین چیزی که قبل از بارگیری مشتریان را مورد اعتصاب قرار می دهد این است که این ادعاها چقدر مبهم است و اینکه Browsec جزئیات کمی در سؤالات متداول خود ارائه می دهد. این کاملاً واضح است که VPN’خوشحالم که کاربران را در تاریکی در مورد زیرساخت هایی که در پشت مشتری قرار دارد - ترک می کند - و همین’اولین پرچم قرمز برای این مرور VPN Browsec.

اینجا’یک مجموعه سریع از ویژگی های اصلی امنیتی ارائه شده است:

 • رمزگذاری درجه نظامی از طریق IPSec 256 بیتی
 • ناشناس بودن IP در مرورگر از طریق حفاظت نشت DNS
 • پروکسی استاندارد HTTP برای رمزگذاری لینک های وب

وقتی VPN را در Firefox نصب کردیم ، چیزهای کمی واضح تر می شوند. کاربران می توانند IPSec را با رمزگذاری 256 بیتی (که واجد شرایط هستند) انتخاب کنند “درجه نظامی”) این’به اندازه OpenVPN ایمن نیست ، اما سطح محافظت بدی نیز در حد تونل زدن نیست. همچنین از یک پروکسی HTTP استاندارد برای همه مرورگرها استفاده می کند.

آنجا’سوئیچ کشتن نیست, که بیشتر ظن ما را برانگیخت این چیزی است که ما هستیم’d در تمام VPN های خوب جستجو کنید ، زیرا بیمه ای را در برابر مواردی که ناگهان پوشش VPN شما کاهش می یابد فراهم می کند. و شرکت در اینجا کمی مبهم است. وقتی از آنها سؤال شد ، اظهار داشتند كه سوئیچ kill isn نیست’t برای VPN مبتنی بر مرورگر مورد نیاز است ، اما این’همیشه اینطور نیست. و آن’در صفحه بارگیری Browsec توضیح داده نشده است.

سپس دوباره ، از آنچه ما می توانیم ببینیم ، عملکرد نشت DNS بسیار محکم بود و بنا به درخواست ، ارتباط ما ناشناس شد. این’اطمینان بخش ما انجام ندادیم’درخواست 4 مجوز جداگانه مرورگر را دوست دارید ، اما برخی از VPN های مبتنی بر فایرفاکس بیشتر پیش می روند ، بنابراین’در واقع در انتهای کمتر مزاحم طیف.

به طور کلی ، آن را’عملکردی مختلط رمزگذاری خوب است ، محافظت در برابر نشت DNS جامد است ، اما ویژگی های کمتری در ارائه سایر VPN ها وجود ندارد. با این وجود ، برای یک برنامه مرورگر سبک وزن ، آن را پیدا کرده است’بد نیست.

آیا Browsec VPN سیاههها را نگه می دارد?

هنگام ارزیابی VPN ها همیشه ورود به سیستم از اولویت های ما است و این بررسی Browsec VPN نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در مواجهه با آن ، Browsec در اینجا خوب عمل می کند. VPN قول می دهد “ثبت صفر” و ناشناس ماندن کامل با این حال ، مانند بیشتر VPN های تجاری ، این امر مستلزم جمع آوری اطلاعات محدودی است.

مرورگر جمع می کند “اطلاعات عملیاتی” در مورد مرورگرهای کاربر به صورت جمع ، بدون پیوند دادن آن با هویت کاربر ، در حالی که وب سایت Browsec از کوکی های مداوم استفاده می کند ،’واقعا لازم است خط مشی رازداری همچنین اعتراف می کند که VPN جمع آوری می کند “اطلاعات شخصی,” اما برنده شد’این را فاش کنید “مگر اینکه با درخواستهای اجرای قانون لازم باشد.”

این سؤال را ایجاد می کند که چقدر داده های شخصی جمع آوری می شود ، و آیا می تواند برای تحقیقات اجرای قانون فردی مفید باشد?

هنگامی که خط مشی رازداری اطلاعات شخصی را به صورت مبهمی تعریف می کند “هر اطلاعاتی که شما را شناسایی کند ، شامل اطلاعاتی است که هنگام استفاده از خدمات ما توسط شما ارائه می شود,” ممکن است ورود به سیستم بسیار زیادی ادامه یابد ، یا نه خیلی زیاد.

بنابراین کاربران برای اجرای وعده های خود باید به Browsec اعتماد کنند. ما یک سیاست محرمانه محکم و تضمین های چدنی در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات را ترجیح می دهیم ، اما این’اینجا پیشنهاد نمی شود.

صلاحیت دیگر نگرانی است. Browsec در روسیه مستقر است ، جایی که این کشور با شدت به سرکوب VPN ها می پردازد. این ممکن است بدان معنی باشد که داده های کاربر از مقامات آمریکایی محافظت می شود ، اما اعتماد به مسکو است’رگولاتورها برای محافظت از داده ها در برابر جرایم سازمان یافته و سانسورهای دولتی ممکن است همه افراد نباشند’سلیقه.

و اگر تو’این پیروز است که علاقه مند به سرکوب سانسور دولت است’ابزاری برای شما خواهد بود.

سرعت و عملکرد

سرعت خوب می تواند VPN هایی را که دارای اعتبار شخصی کمی سنگین هستند ، نجات دهد. آیا این مورد با Browsec است؟?

VPN قول می دهد “سرعت اتصال بالا” حداکثر 100 مگابیت بر ثانیه - اگرچه اگر عمیق تر کاوش کنید ، شما هستید’خواهید دید که این مربوط به محصول Premium است ، نه افزودنی Browsec رایگان ، که فقط 1 مگابیت بر ثانیه را تضمین می کند.

وقتی برنامه را برای تست سرعت بارگذاری کردیم ، ترس ما تأیید شد. با برنامه رایگان ، تعداد کمی از 4 سرور هر چیزی بالاتر از سرعت عابر پیاده را اداره می کردند. با بسته بندی Premium همه چیز بهبود یافته است ، اما خیلی زیاد نیست. سرعت بارگیری اوج به ندرت بالای 10 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری برای رسیدن به بیش از 30 مگابیت در ثانیه بود.

علاوه بر این ، ورود به سیستم Browsec یک تکه بزرگ از سرعت اتصال عادی ما خارج شد. بنابراین ما’d اگر در واقع سرعت اهمیت دارد باید از استفاده از VPN توصیه کنید.

پوشش سرور

نسخه رایگان Browsec دارای 4 سرور است که مکانهایی در انگلستان ، ایالات متحده ، سنگاپور و هلند دارند.

نسخه های حق بیمه گزینه های موجود را به طرز چشمگیری گسترش می دهد. مشتریان پرداخت شده می توانند به 36 مکان سرور اضافی ، از جمله گزینه های استرالیا ، هند ، فرانسه ، آفریقای جنوبی ، ترکیه ، هنگ کنگ و اسپانیا دسترسی داشته باشند. این نمایانگر پوشش مناسب جهانی است. با این حال ، آمریکای جنوبی کاملاً مستثناست و پوشش آسیایی نیز غیرقابل استفاده است’T ستاره ای.

بنابراین’در حین کوله پشتی به حریم خصوصی به Browsec اعتماد کنید.

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند منظوره

Browsec خود را به عنوان یک پسوند مرورگر سبک و با کاربرد آسان ، بازار می کند و تا حد زیادی این قول را ارائه می دهد.

کاربران می توانند VPN را برای سیستم عامل های زیر بارگیری کنند:

 • موزیلا فایرفاکس
 • گوگل کروم
 • اپرا
 • iOS
 • اندروید

شروع کار قوطی’خیلی ساده تر باشید کاربران فقط می توانند به صفحات بارگیری مربوطه مراجعه کنند ، روی بارگیری مشتری کلیک کرده و سپس را فشار دهید “محافظت از من” دکمه برای نصب مرورگر بر روی مرورگر خود. آنجا’دیگر نیازی به ایجاد تغییرات طولانی در تنظیمات مرورگر شما نیست و همه چیز را می توانید در عرض چند ثانیه انجام دهید.

VPN واقعاً چند پلتفرمی است ، و سرویس برای Mac به راحتی و سریع نصب شده است به عنوان سرویس برای Mac. در آزمایش ما ، برنامه تلفن همراه به همان اندازه نرم و نرم و مطابق با نسخه های رومیزی بود ، بنابراین کاربران آیفون و اندروید برنده شدند’نتوانید با تنظیمات تلفن خود کنار بیایید.

خود برنامه نسبتاً اساسی است. می توانید سرورها را انتخاب کرده و روشن کنید “محافظت هوشمند” که VPN را در وب سایتهایی که انتخاب می کنید درگیر می کند. این’عالی برای کاربران سطح ورودی است ، اما ممکن است طرفداران حریم خصوصی جدی را خاموش کند. با این حال ، Browsec به طور کلی وظیفه اصلی خود را ارائه می دهد: به کاربران مرورگر این امکان را می دهد تا یک VPN مؤثر و سلب شده برای استفاده روزمره بارگیری کنند. و هیچ کس نباید در بلند کردن و اجرای آن مشکلی داشته باشد.

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

مرورگر نمی کند’t صریحاً خود را به عنوان راه حل Netflix بازاریابی کند ، اما طرفداران جریان ممکن است بتوانند از آن برای دسترسی به مطالب محدود جغرافیایی استفاده کنند..

وقتی مرورگر VPN را در برابر جغرافیایی مسدود کننده Netflix و Hulu آزمایش کردیم ، نتایج بدست آمده بود. با این حال ، تقریباً یک سوم از سرورهای Premium که ما سعی کردیم آن را از طریق سیستمهای مسدود کردن انجام دهیم ، به ما این امکان را می دهد تا به کتابخانه های محتوای گسترده تری دسترسی داشته باشیم تا این که به طور معمول انجام شود.

به عنوان یک برنامه مرورگر ، در آنجا’هیچ فرصتی برای نصب Browsec با Amazon Fire یا Fire Stick نیست و نخواهید کرد’به دنبال جریان Kodi یا Roku باشید. اما در صورت نیاز به جابجایی در یک مرورگر ، ممکن است کار کند (و در آنجا)’هیچ ضرری برای آزمایش نسخه رایگان).

P2P و torrenting

تورنت همیشه یک فعالیت خطرناک است و هرکسی که پیوند P2P برقرار می کند باید نوعی از محافظت از P2P داشته باشد. متأسفانه ، این برنده شد’t برای Browsec ، که صرفاً یک VPN مبتنی بر مرورگر است ، اعمال شود. در هر صورت ، وجود دارد’هیچ سوئیچ kill نیست که برای تورنت ایمن ضروری است.

تورنترها احتمالاً مشتری مستقل با پروکسی SOCKS5 را برای تورنت امن ترجیح می دهند. اما ، اگر می خواهید به کتابخانههای مسدود شده بارگیری تورنتهای احتمالی دسترسی پیدا کنید ، ببینید که چه چیزی در این قسمت وجود دارد’در دسترس است ، Browsec ممکن است یک ابزار مفید باشد.

سانسور آنلاین در چین و جاهای دیگر

همانطور که قبلاً در این مرور VPN Browsec اشاره کردیم ، صلاحیت روسیه اینگونه نیست’این اطمینان را القا می کند که Browsec به کاربران وب کمک می کند تا از سانسور در حوزه های سرکوبگرانه جلوگیری کنند.

در حقیقت ، بسیاری از کاربران گزارش می دهند که Browsec در چین ممنوع شده است و در حال حاضر در دسترس نیست. یک سرور هنگ کنگ وجود دارد ، بنابراین ممکن است پوشش محلی ممکن باشد ، اما بازخورد کاربران چینی نیست’تشویق کننده.

در همان زمان ، در آنجا’هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه Browsec برای فرار از بازرسی Deep Packet که توسط پکن استفاده می شود ، در فناوری سرمایه گذاری کرده است’سانسور.

بنابراین ، اگر شما به چین سفر می کنید و می خواهید از فایروال بزرگ چشم پوشی کنید یا از نظارت دولت جلوگیری کنید ، آن را از بین ببرید’احتمالاً ایده خوبی برای نگاه کردن به جای دیگر است.

پشتیبانی مشتری

Browsec در مورد پشتیبانی مشتری بسیار مورد تأیید است. اینجا’شما چه هستید’من دریافت خواهید کرد:

 • “پشتیبانی” دکمه در صفحه اصلی آنها فرم تماس ساده و چیز دیگری را صدا می کند.
 • آنجا’بدون چت زنده و قطعاً هیچ پشتیبانی مستقیم تلفنی برای مشتریان.
 • آنجا’فروم کاربری نیست.
 • سؤالات متداول فقط به 3 سؤال پاسخ غیر آگاهانه ارائه می دهد.

با این حال ، در حالی که پشتیبانی زنده وجود ندارد ، VPN’تیم فنی در واقع به سرعت و با کمک به سؤالات پاسخ می دهند. بنابراین در حالی که Browsec نمی کند’پشتیبانی خود را خوب بفروشد ، نیست’بدترین ارائه دهنده اطراف.

قیمت گذاری

Browsec گزینه های پرداخت زیر را ارائه می دهد:

 • نسخه رایگان
 • یک بسته ماهانه Browsec Premium با قیمت 4.99 دلار در ماه
 • بسته های سالانه Browsec Premium با قیمت 3.33 دلار در ماه

این’با استانداردهای VPN جریان اصلی خیلی گران نیست. مشتریان می توانند از طریق ویزا و مستر کارت و همچنین پی پال و آمریکن اکسپرس (به معنای ارزهای رمزنگاری)’T شامل).

Browsec تصمیم گرفته است به جای یک محاکمه رایگان نسخه رایگان دائمی را ارائه دهد ، که این یک تصمیم خوش آمدید است. و سیاست بازپرداخت کاملاً مشخص است. کاربران فقط 7 روز فرصت استفاده از ضمانت برگشت پول Browsec را دارند.

برای انجام این کار ، آنها باید VPN را از طریق ایمیل ارسال کنند “[ایمیل محافظت شده]” و لیستی از جزئیات پرداخت را تهیه کنید. آی تی’کمی دست و پا چلفتی است و کاربران قبل از گذشت 7 روز باید ایمیل را ارسال کنند. اما به نظر می رسد خوب کار کند.

خط پایین

Browsec با وزن کردن ویژگی های خود ، به عنوان ارائه دهنده متوسط ​​معرفی می شود. اگر کاربران به یک افزونه مرورگر سبک و سبک برای استفاده رومیزی یا تلفن های هوشمند نیاز داشته باشند ، می تواند مناسب باشد. با این حال ، برخی از علائم اصلی در مورد میزان محافظت از حریم خصوصی و خط مشی ورود به سیستم وجود دارد ، در حالی که سرعت ها در معرض خطر نیستند’به اندازه کافی خوب است که از این نقص ها غافل شوید. با این وجود ، هرچه VPN های مرورگر رایگان می روند ، واقعاً اینگونه نیست’این بد است.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − 64 =