بررسی غاز VPN

آخرین بروزرسانی: 11.12.2018


غاز VPN به شما امکان می دهد تا در کمتر از یک دقیقه آن را بلند کرده و کار کنید. اما قبل از اینکه آن را در شبکه خود سست کنید ، از طریق بررسی GoP VPN ما بخوانید.

غاز VPN در هلند مستقر است و به شما امکان دسترسی می دهد شبکه سرور VPN منطقی بزرگ از بیش از 63 مکان در 28 کشور. بیشتر آنها در ایالات متحده و اروپا قرار دارند ، اما سرورهایی نیز در سنگاپور ، هند ، هنگ کنگ ، اسرائیل و استرالیا وجود دارند. غاز مشتری های سفارشی برای Windows ، Mac ، Android و iOS. همچنین می توانید برای محافظت از تعداد نامحدودی از دستگاه های خود ، آن را پیکربندی کنید.

مشتری غاز VPN انتخاب متنوعی از مکان های پروکسی و همچنین ارائه می دهد سرورهای تخصصی P2P و streaming برای تورنت بدون عواقب قانونی & محتوای جغرافیایی مسدود شده به ترتیب.

با برنامه های مختلف موجود ، می توانید مبلغ کمی را پرداخت کنید 4.99 دلار در ماه برای VPN نامحدود. اگر سوالی پیش آمد ، شما’خوشحالم که می دانم که آنها ارائه می دهند سرویس گپ زنده 24/7.

بررسی غاز VPN ما نگاهی به VPN می اندازد’سرعت و عملکرد ، خواه آن باشد’ایمن و آسان برای استفاده ، چه بتوانید از آن برای دسترسی به Netflix و torrenting استفاده کنید ، و همه جنبه های مهم دیگر برای کمک به شما برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید آن را دریافت کنید.

استفاده از غاز VPN بی خطر است?

پروتکل غاز VPN

Goose VPN دارای سرورهای ایمن و سریع است که برای محافظت از ناشناس بودن شما ، رمزگذاری قوی را ارائه می دهند.

GooseVPN از تقریباً ناگسستنی استفاده می کند AES-رمزگذاری 256 بیتی فناوری ارائه شده برای رمزگذاری و محافظت قابل اعتماد. آنها OpenVPN پروتکل امنیتی مبتنی بر است OpenSSL. این پروتکل از روشهای رمزگذاری مرتبط استفاده خوبی می کند و توسط به روزرسانی های امنیتی منظم پشتیبانی می شود. خدمات آنها نیز دارای واجبات است سوئیچ کشتار قابل تنظیم که اتصال اینترنت شما را در صورت خرابی اتصال VPN خاتمه می دهد.

تعدادی از سرورهای Goose VPN از پروتکل peer-to-peer (P2P) پشتیبانی می کنند که به شما امکان استفاده از وب سایت های تورنت و بارگیری با سهولت را می دهد. تنها نتیجه آن است شما’دوباره فایلهای تورنت مجاز نیست مگر اینکه به یکی از این سرورها وصل شوید.

سرعت & کارایی

هنگام استفاده از هر سرویس VPN ، فاصله سروری که به آن متصل می شوید و سخت افزاری که استفاده می کنید می تواند بر سرعت اتصال شما تأثیر بگذارد. گفت: وقتی تست سرعت را برای بررسی GoP VPN انجام دادیم ، سرورهای داخل انگلیس نسبتاً خراب بودند, در حالی که ارتباط با اکثر کشورهای اروپایی شاهد کاهش سرعت بود ، گرچه هنوز هم کاملا منطقی بود.

با این حال ، در چند مکان مانند هلند ، این ارتباط به ویژه کند بود. حتماً سرورهای مختلفی را آزمایش کنید تا سریعترین غاز گله را پیدا کنید.

اما به طور کلی ، غاز VPN از نظر سرعت عملکرد عادلانه ای به ما داد: نه یک حلزون کاماتوز ، بلکه Usain Bolt از VPN ها نیز نیستند.

نحوه دانلود و نصب Goose VPN

برای استفاده از غاز VPN ، شما’ابتدا باید در وب سایت خود ثبت نام کنید. با کمال تعجب برای خدمات مستقر در هلند ، goosevpn.com دارای تم رنگ نارنجی است. آی تی’همچنین کاملاً خوب طراحی شده و به راحتی حرکت می کند.

روی مراحل بارگیری و نصب:

  1. به goosevpn.com بروید و فرم ثبت نام آنها را پر کنید.
  2. پس از تکمیل ثبت نام ، شما’برای بارگیری برنامه آنها پیوندی به شما داده می شود.
  3. پرونده راه اندازی را باز کنید ، زبان خود را انتخاب کرده و را انتخاب کنید “دانلود نرم افزار.”
  4. از طریق قرارداد پروانه استفاده کنید و آن را بپذیرید.
  5. گزینه های لازم را انتخاب کرده و کلیک کنید “نصب.”
  6. پس از اتمام نصب ، را انتخاب کنید “پایان.”

همچنین می توانید Goose VPN را در تلویزیون Android خود نصب کنید. برای انجام این کار ، برنامه را از طریق فروشگاه Google Play در تلویزیون خود بارگیری کنید. اگر تلویزیون شما نمی کند’به فروشگاه Google Play دسترسی داشته باشید ، می توانید APK آنها را به صورت دستی نصب کنید:

  1. فایل APK را از طریق تلفن Android خود بارگیری کنید ، سپس آن را در یک درایو فلش USB یا کارت SD قرار دهید و آن را داخل تلویزیون خود قرار دهید.
  2. پس از نصب برنامه ، کلیک کنید “وصل کنید” و تجربه غاز VPN خود را شروع کنید.

توجه داشته باشید: در قسمت پایین سایت ، شما’تعدادی بررسی ستاره ای توسط سایر کاربران پیدا خواهید کرد. احتمالاً باید اینها را با یک نمک سخاوتمندانه نمک مصرف کنید. هیچکدام از آنها به غاز کمتر از چهار ستاره نمی دهند ، و برخلاف این بررسی غاز VPN ، که توسط یک اردک گذر از انسان نوشته شده بود ، ممکن است توسط غازهای واقعی نیز نوشته شود..

نحوه استفاده از آن

بعد از تو’با نصب دوباره ، مشتری غاز VPN شما را با یک صفحه ورود به سیستم ، جایی که شما استقبال می کند’گزینه هایی برای ورود به سیستم با Google یا Facebook پیدا خواهید کرد. برای اینکه در سمت ایمن تری باشید ، به روش سنتی وارد کردن نام کاربری و رمزعبور معمولی بروید.

مشتری غاز VPN یکی از رابط های کاربر پسند تر را دارد: در پنجره اصلی ، شما’سرور پیش فرض خود را مشاهده خواهید کرد ، نقشه ای که موقعیت مکانی آن را نشان می دهد ، یک دکمه اتصال در کنار آدرس IP فعلی شما و یک متر با ارائه به روزرسانی های زنده از میزان پهنای باند شما مانده است. همچنین پیوندهایی برای به روزرسانی حساب خود و بررسی بروزرسانی ها وجود دارد.

انتخاب سرور بسیار شبیه به سایر مشتریهای VPN است. ضربه زدن به محل پیش فرض لیستی را باز می کند ، برجسته می کند که کدام سرورها برای برنامه های خاص (P2P و پخش ویدیو) مناسب هستند و نشانگر ساده بار بار سرور را نشان می دهند. دکمه اتصال شما را به سمت انتخاب سرور بصورت دستی راهنمایی می کند.

یک ویژگی اتصال مبتنی بر موقعیت مکانی در تنظیمات پنهان است ، اما این تنها در صورتی اعمال می شود که مشتری را راه اندازی کنید تا به طور خودکار از راه اندازی متصل شود. می توانید یک سرور واحد را به عنوان خود تنظیم کنید “مورد علاقه” که به طور خودکار هنگام راه اندازی مشتری متصل می شوید.

غاز VPN برای تورنت

می توانید از Goose VPN برای تورنت استفاده کنید ، اما اینگونه است فقط در سرورهای خاص موجود است.

برای اینکه دریابید از کدام سرورها می توانید با مشتری BitTorrent خود استفاده کنید ، روی آن کلیک کنید “کشور” در برنامه GoP VPN خود و یک لیست کشویی ظاهر می شود. به دنبال سرورهای مشخص شده به عنوان “سرور P2P.” آنها’کمی خواهم داشت “P2P” نماد کنار نشانگر قدرت سیگنال.

توجه داشته باشید که کشوری که شما انتخاب می کنید ، در سرعت بارگیری شما تأثیر خواهد داشت ، بنابراین حتماً آن را انتخاب کنید’نزدیک به موقعیت مکانی شما.

غاز VPN برای Netflix

در زمان بررسی غاز VPN ما, مشتری با جریان Netflix به خوبی عمل کرد. با این حال ، توجه داشته باشید که از آنجا که Netflix خستگی ناپذیر برای مسدود کردن سرورهای شناخته شده VPN کار می کند ، وضعیت همیشه قابل تغییر است.

برای پخش محتوای منحصر به فرد ایالات متحده در Netflix ، گزینه سرور USA Streaming را با فعال کردن لیست سرورهای هوشمند انتخاب کنید. طرفداران برنامه های تلویزیونی انگلیس می توانند از سرور استریم انگلیس استفاده کنند ، که ثابت کرده است با Netflix UK یکپارچه کار می کند.

با توجه به سایر سرویسهای پخش ، ما با استفاده از سرورهای UK توانستیم به Amazon Prime دسترسی پیدا کنیم. با این حال ، سرورهای مستقر در ایالات متحده توسط آمازون مسدود شدند. از طریق سرور UK ، می توانید به iPlayer BBC نیز دسترسی پیدا کنید.

برنامه ها & برنامه های افزودنی

برنامه های goosevpn

در نگاه اول ، Goose VPN انتخاب معمول سیستم عامل ها را برای مشتری خود ارائه می دهد: شما می توانید آن را اجرا کنید پنجره ها و سیستم عامل مک رایانه ها ، و همچنین در iOS یا اندروید دستگاه های تلفن همراه با این حال ، هنگامی که به بخش سؤالات متداول آنها برای بررسی Goose VPN ما حفر کردیم ، ما راهنمایی پیدا کردیم که نشان می دهد چگونه به صورت دستی مشتری را برای انواع دیگر سیستم عامل ها ، از جمله Synology OS, لینوکس, تمشک پی 3, و ChromeOS, که یک لمس شگفت آور خوب است.

غافلگیرکننده دیگر واقعیت این است که برنامه های موبایل Goose VPN برای iOS و اندروید فوق العاده شبیه به سرویس گیرنده ویندوز ، چه در تجربه بصری و چه ساختاری. توسعه دهندگان با زحمت طراحی و UX را در همه سیستم عامل ها آشتی داده اند تا حدی که اگر شما باشید’دوباره به یک سرویس گیرنده Goose VPN در یک دستگاه خاص عادت کرده اید و تصمیم دارید تغییر دهید ، شما به سرعت و به راحتی سازگار خواهید شد ، با این که تجربه کاربر تقریباً یکسان است.

تنظیم VPN و همچنین انتخاب سرور و دسترسی به سایر تنظیمات ، در هر پلتفرم عملا یکسان است. و با پیکربندی سرویس بر روی روتر ، می توانید بدون پرداخت مجوزهای اضافی از تمام دستگاه های خود محافظت کنید.

همچنین ، غاز VPN به تازگی منتشر شده است برنامه افزودنی Chrome برای دسترسی ساده به وب سایت های مسدود شده جغرافیایی.

آیا می توانید از غاز VPN در چین استفاده کنید?

هیچکدام در وب سایت رسمی Goose VPN صریحا اعلام نمی کنند که می توانید از خدمات آنها در چین استفاده کنید. وقتی از بخش سؤالات متداول آنها برای بررسی GooseVPN استفاده کردیم ، متوجه شدیم که چین تنها در مقایسه با روسیه ذکر شده است. طبق گفته های این شرکت ، غاز VPN در تلاش برای دسترسی کاربران به مصر و امارات متحده عربی است ، جایی که دولت ها نیز در تلاش هستند تا مانع استفاده از VPN شوند..

اگر شما’دوباره در چین زندگی می کنید ، احتمالاً باید از غاز VPN پرش کنید. با این وجود نگران نباشید ، زیرا بسیاری از VPN های دیگر که در چین کار می کنند ، مانند امتیاز برتر ExpressVPN.

پشتیبانی

پشتیبانی GooseVPN

هنگامی که صحبت از انتخاب VPN مناسب می شود ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کنیم ، کارآیی پشتیبانی مشتری است. همانطور که شاید متوجه شده باشید ، ما در بررسی Goose VPN ما تاکنون چندین مورد به بخش سؤالات متداول اشاره کردیم. دلیلش این است که’برای پاسخ دادن به سؤالات کلی و همچنین سؤالات مربوط به پرداخت ، حفظ حریم خصوصی و تنظیم ، واقعاً سازمان یافته است. با این حال ، اگر مسئله خاص تری دارید ، یک مورد وجود دارد 24/7 چت زنده گزینه موجود است. متاسفانه برای تماس گیرندگان مشتاق و صوتی ، غاز دارد بدون پشتیبانی خط تلفن تیم.

برای سؤالات خاص تر ، ممکن است بخواهید از فرم تماس با ما استفاده کنید ، که شما را از طریق ایمیل به یک نماینده غاز VPN متصل می کند. شما’بسیار احتمالاً در مدت زمان کوتاهی از ارسال درخواست ، پاسخی معقول و آگاهانه دریافت خواهید کرد ، که همیشه به علاوه پشتیبانی الکترونیکی است. همچنین می توانید از طریق فیس بوک و توییتر از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید ، اما آنها فقط در این سیستم عامل ها نسبتاً فعال هستند.

اگرچه مواردی وجود داشته است که کاربران از اطلاعات غلط شکایت کنند ، غاز VPN’تیم پشتیبانی مشتری عموماً بسیار کارآمد است.

قیمت گذاری

گزینه های قیمت گذاری goosevpn

غاز VPN هر دو گزینه بسته بندی ماهانه و سالانه را ارائه می دهد. برنامه سالانه برنامه پیشنهادی آنها برای سال است 59.88 دلار (4.99 دلار در ماه) و محدودیت داده ای ندارد با برنامه های ماهانه ، شما دو گزینه دارید: 50 گیگابایت داده و داده نامحدود. طرح 50 گیگابایتی ارزانتر است و هزینه دارد $ 2.99 در هر ماه در حالی که برنامه نامحدود هزینه دارد $ 12.99 ماهانه در صورتی که تو’آنها در مورد این سرویس شک و تردید دارند ، آنها یک پیشنهاد می دهند محاکمه رایگان 30 روزه با دسترسی کامل به همه ویژگی ها.

غاز به شما نیاز دارد تا قبل از استفاده از آزمایش رایگان ، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. اگر پس از استفاده از خدمات به نتیجه منفی رسیدید ، می توانید بدون پرداخت هزینه هزینه تصمیم بگیرید. آنها گزینه های پرداخت زیر را ارائه می دهند: ویزا, MasterCard ، iDeal ، American Express ، GiroPay و PayPal MINT (سیستم کارت پیش پرداخت) بهترین انتخاب شما برای ناشناس ماندن MINT است. حساب ها فقط برای استفاده یک نفره است ، اما در صورت مراجعه به یک دوست ، می توانید تخفیف دریافت کنید.

خط پایین بررسی غاز VPN ما

بنابراین ، به غاز یا غاز?

حکم این بررسی غاز VPN واضح است: همه چیز در نظر گرفته شده ، آن’قطعاً ارزش یک درایو تست حداقل با توجه به سادگی و سهولت در استفاده از آزمایش 30 روزه رایگان آنها.

غاز VPN دارد بسیاری از اصول اولیه پوشیده شده است: رمزگذاری درجه یک است ، رابط کاربری عالی است ، آنها سرورهای P2P اختصاص داده اند و فعالیت آنلاین شما را وارد نمی کنند. همچنین ، کارکنان پشتیبانی آنها بسیار عالی هستند ، به خصوص سیستم های پشتیبانی از طریق ایمیل و بلیط آنها.

غاز’s عدم دسترسی به چین (ظاهرا), عملکرد ناهموار, و مشکلات سرویس جریان پایین آمدن اصلی ما در بررسی غاز VPN ما است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 91