بررسی VPN را قطع کنید

قطع اتصال مجموعه کاملی از حریم خصوصی منبع باز را ارائه می دهد که هم اکنون شامل یک سرویس VPN است. مستقر در ایالات متحده ، این سرویس از سال 2011 شروع به کار کرده است. بررسی Disconnect VPN ما نشان داد که کاربرد آن ارزان ، ارزان و برای تورنت نیست..


اما آیا یک شرکت مستقر در آمریکا می تواند ناشناس بودن مطلق را برای شما فراهم کند؟ یا باید در اسرع وقت این اتصال را از شبکه خود قطع کنید؟ برای بدست آوردن پاسخ ، بررسی VPN Disconnect ما را بخوانید.

امنیت و حریم خصوصی

امنیت نگرانی اصلی اکثر کاربران VPN در غیر اینصورت ، نگرانی اصلی است. قطع اتصال VPN کاربران خود را ایمن می کند’ اطلاعات با ارائه مشخصات امنیتی زیر:

 • درجه نظامی AES 256 بیتی رمزگذاری داده ها
 • OpenVPN پروتکل برای برنامه های Mac ، Windows و Android
 • IKEv2 / IPSec پروتکل برای دستگاه های iOS

متأسفانه ، این یک بسته امنیتی عالی نیست. در حالی که ترکیب رمزگذاری و پروتکل جامد است ، هیچ ویژگی پیشرفته ای VPN مانند انسداد ، محافظت در برابر نشت یا دو برابر VPN وجود ندارد. در حال حاضر ، برخی از گزینه های گمشده تحت پوشش کامل ضد ویروس ضد بدافزار هستند ، اما برنامه VPN به خودی خود فقط موارد ضروری را برای barebones ارائه می دهد..

علاوه بر این ، VPN را قطع کنید بدون سوئیچ kill تابع ، به این معنی که اگر اتصال شما به سرور VPN قطع شود ، آدرس IP شما برای هر شخص علاقه مند قابل مشاهده می شود.

آیا VPN را جدا کنید و داده های خود را وارد کنید?

پاسخ کوتاه: شاید

قطع VPN است مستقر در ایالات متحده ، که متعلق به گروه 5 Eyes است کشورهایی که موافقت کرده اند داده های نظارتی خود را به اشتراک بگذارند. این یک پرچم قرمز است ، مخصوصاً اگر شما’دوباره مشغول فعالیت های حساس هستند. نگران اجرای قانون یا آژانسهای اطلاعاتی اطلاعات خود هستید؟ پس احتمالاً نباید’با استفاده از قطع VPN استفاده کنید. مگر اینکه نگرانی اصلی شما محافظت از کوکی های تبلیغاتی باشد.

وب سایت Disconnect اعلام کرده است که اطلاعات شخصی و آدرس های IP کاربران خود را جمع نمی کنند. با این حال ، آنها آشکارا اظهار داشتند آنها می توانند داده های شما را در صورت نیاز قانونی به اشتراک بگذارند.

آنجا’همچنین این مسئولیت را رد می کند که آنها تقاضای چنین اطلاعاتی را دریافت نکرده اند. هنوز. البته آگاه باشید که ممکن است هر لحظه این وضعیت تغییر کند.

سرعت و عملکرد

سرعت یکی از مهمترین نکاتی است که باید هنگام خرید یک سرویس VPN در نظر بگیرید. از این گذشته ، این جنبه هایی مانند جریان ، تورنت ، و بازی های آنلاین را تحت تأثیر قرار می دهد.

پوشش سرور

قطع اتصال را فراهم می کند هیچ اطلاعاتی در مورد تعداد سرورهای VPN آنها وجود ندارد. و برنامه به شما می دهد تنها چهار منطقه سرور را انتخاب کنید: ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و آلمان. نه اندازه دقیق و نه توزیع آنها افشا نمی شود. برای یک سرویس منبع باز که بر اساس اصول آزادی و شفافیت بنا شده است ، همه این رازها یک ریاکارانه به نظر می رسد.

نتایج تست سرعت

از آنجا که گزینه های محدود موقعیت مکانی سرور ، VPN را قطع کنید’سرعت s می تواند به شدت متفاوت باشد.

تستهای ما نتایج متفاوتی و متناقض را هنگام اتصال به اروپا نشان داده اند سرعتهای متوسط ​​تا متوسط روی سرورهای اروپایی و آلمانی و افت قابل توجهی هنگام استفاده از سرورها در مناطق ایالات متحده و آسیا.

مورد اصلی اصلی این است که افرادی که نیاز به سرعت دارند باید در جای دیگری جستجو کنند. VPN های بسیار بهتری در بازار با ناوگان سرور بسیار بزرگتر ، انتخاب مکان بهتر و سرعت بالاتر در آنجا وجود دارد.

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند پلتفرم

قطع اتصال یک مجموعه نرم افزاری مبتنی بر اشتراکی همه در یک به نام Disconnect Premium را ارائه می دهد ، که برای چهار سیستم عامل اصلی موجود است:

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مک
 • iOS
 • اندروید

سرویس Disconnect کامل از محافظت در برابر بدافزارها و نرم افزارهای جاسوسی ، ماسک کردن آدرس IP شما و رمزگذاری داده های شما استفاده می کند. Disconnect VPN بخشی از این بسته نرم افزاری است و هست یک برنامه مستقل نیست.

خدمات پریمیوم نیز با (a) ارائه می شود پسوند مرورگر به نام Disconnect Browsing Private نامگذاری شده است. این به جلوگیری از پیگیری دنباله های اینترنتی توسط اشخاص ثالث کمک می کند. اگرچه همه مرورگرها دارای inbuilt هستند “حالت مرور خصوصی,” این فقط باعث می شود افرادی که از رایانه شما استفاده می کنند سابقه مرور شما را مشاهده نکنند و مانع از ردیابی شخص ثالث نشوند.

نصب Disconnect VPN کاملاً بی دردسر است. می توانید از طریق وب سایت یا برنامه آنها برای دسک تاپ یا موبایل ثبت نام کنید. همچنین می توانید به راحتی مشتری بومی خود را بر روی دستگاه های Windows ، Mac ، iOS یا Android خود نصب کنید.

برنامه قطع اتصال VPN است بسیار ساده و آسان برای استفاده, این یک امتیاز بزرگ برای کاربران گاه به گاه است که نگرانی اصلی آنها ردیابی شخص ثالث از فعالیتهای مرور روزانه آنها است. در اصل ، شما سوئیچ VPN روشن / خاموش را فشار می دهید ، و شما’دوباره تنظیم شده.

با این حال ، قطع اتصال VPN تأثیر زیادی روی کاربر پیشرفته ای که می خواهد گزینه های بیشتری داشته باشد ندارد. آنها “تنظیمات” بخش بسیار برهنه است و به شما امکان می دهد مورد علاقه خود را انتخاب کنید “موقعیت مکانی موتور جستجو,” “محل سرور VPN,” و “پروتکل VPN.” و آن’تقریباً به عبارت دیگر ، قطع اتصال VPN است عالی برای مواردی است اما ممکن است برای کاربران قدرت کافی نباشد.

سانسور آنلاین در چین و جاهای دیگر

استفاده از VPN در کشورهای سرکوبگر مانند چین نه تنها متداول است بلکه اغلب ضروری است. به خصوص برای شرکت های چند ملیتی که کارمندان آنها نیاز به دسترسی به سیستم عامل های کلیدی مانند گوگل ، فیس بوک و توییتر دارند. مسافران و مهاجران ، دیگر آمار کلیدی کاربران VPN هستند که به دنبال حفظ حریم خصوصی اینترنت و دسترسی به وب سایت های مورد علاقه خود در چین ، ایران ، ترکیه و سایر کشورهای محدود کننده هستند..

VPN را قطع کنید’s (با فرض) مکان های سرور محدود و پروتکل پیش فرض OpenVPN آن ممکن است در چین بازی کند ، حتی اگر فناوری رمزگذاری آن درجه یک باشد. با قطع ارتباط’عدم کامل اطلاعات در مورد قابلیت های آن برای دور زدن سانسور آنلاین ، آن ممکن است در چین یا سایر کشورهای سرکوبگرانه گزینه مناسبی نباشد.

خوانده شده توصیه می شود: بهترین VPN برای چین

P2P و torrenting

اگرچه قطع اتصال VPN به صراحت بیان نمی کند که کاربران نمی توانند از سرورهای خود برای torrenting استفاده کنند ، واقعیت این است’یک سرویس مستقر در ایالات متحده ، و همچنین الزام آنها برای استفاده از کارت اعتباری و اطلاعات شخصی شما برای پرداخت اشتراک ، آن را ایجاد می کند دشوار است که قطع اتصال VPN را به عنوان یک گزینه امن P2P برای حفظ حریم خصوصی ، اما واقعاً ممکن است بد نباشد.

خوانده شده توصیه می شود: بهترین VPN برای تورنت

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

Netflix به طور فزاینده ای در تشخیص آدرس های IP مرتبط با سرورهای VPN مؤثر است. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه آنها می توانند یک سری از آدرسهای IP مرتبط با سرور VPN را مسدود کنند ، و این باعث می شود که خدمات VPN از پیش نتفلیکس سخت تر شوند’بلوک ها.

متأسفانه ، قطع اتصال VPN به اتصال پیوسته به Netflix معروف نیست.

آنها نمی دانند’سرورهای تخصصی جریان داشته باشید ، و می توانید’t یک سرور مستقر در ایالات متحده را انتخاب کنید تا به آن متصل شوید.

خوانده شده توصیه می شود: بهترین VPN برای Netflix

پشتیبانی مشتری

قطع اتصال VPN دو شکل مختلف از پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد:

 • سؤالات متداول بخش در وب سایت رسمی
 • پشتیبانی ایمیل

بخش سؤالات متداول ابتدا تمام محصولات Disconnect را برجسته می کند ، و در هر نوع محصول ، اطلاعات بیشتر به زیر بخش ها تقسیم می شود. بخش اشتراک موضوعاتی مانند اضافه کردن دستگاه های جدید ، بازیابی خرید ، تجدید خودکار و نحوه لغو اشتراک را در بر می گیرد.

بخش کلی تا آنجا که ممکن است سؤالات متفاوتی را شامل می شود تا بتوانید به سرعت پاسخ ها را بیابید ، و اهدا نکنید’برای پاسخ به ایمیل خود باید منتظر پشتیبانی مشتری باشید. مباحث شامل توضیحی در مورد حالت های انسداد و رمزگذاری شده است که می توانید بر اساس نیازهای فعلی خود از آنها استفاده کنید ، همچنین دستورالعملهای به روزرسانی برنامه Disconnect ، حذف آن و موارد دیگر.

تنها راه دیگر برای قطع ارتباط پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل است ، اما زمان انتظار برای پاسخ می تواند متفاوت باشد ، گاهی اوقات تا چندین روز نیز می رسد.

قیمت گذاری

قطع اتصال VPN چندین برنامه لغو در هر زمان ارائه می دهد:

 • رایگان
 • برنامه 1 ماهه Pro iOS برای 4.99 / ماه
 • برنامه 1 ساله Pro iOS برای 25.00 دلار (2.08 در ماه)
 • طرح حق بیمه 1 ماهه برای 11.99 / ماه
 • برنامه حق بیمه 1 ساله به قیمت 50.00 دلار (4.17 دلار در ماه)

با استفاده از برنامه رایگان ، ویژگی های اصلی مانند توانایی مشاهده افرادی که ممکن است شما را ردیابی می کنند و سابقه جستجوی خود را خصوصی می کنید ، دریافت می کنید..

برنامه Pro iOS بارگیری رایگان با خریدهای درون برنامه ای بین 4.99 دلار به مدت یک ماه تا 24/99 دلار برای 12 ماه است. این طرح از دستگاههای iOS با محافظت از ردیاب و رمزگذاری DNS با استفاده از Disconnect محافظت می کند’فناوری SmartVPN.

طرح حق بیمه ماهانه 11.99 دلار هزینه دارد و قول می دهد چندین قدرت اضافی را نیز تحویل دهد. این موارد شامل پیشگیری از سرقت هکرها و شناسه ها ، آزادی از سانسور و محافظت از بدافزارها و ردیابی است. اگر برای کل سال ثبت نام کنید ، نرخ اشتراک به 50 دلار کاهش می یابد.

قطع ارتباط ارائه می دهد 30 روز بدون سؤال ضمانت برگشت پول, بنابراین می توانید برنامه Premium آنها را امتحان کنید و در صورت عدم استفاده هر زمان لغو کنید’آن را دوست دارم با این حال تنها روش پرداخت پذیرفته شده برای قطع ارتباط VPN توسط کارت اعتباری است, که ممکن است برای کاربران حریم خصوصی دیهارد جذاب نباشد. در این حالت ، ابتدا برنامه Free را امتحان کنید.

خط پایین

به عنوان سرویس VPN ، قطع ارتباط پر از تناقض است.

از یک طرف ، هر دو نسخه دسک تاپ و موبایل به خوبی طراحی شده اند و به راحتی قابل استفاده هستند ، مخصوصاً برای کسانی که تازه به خدمات VPN می پردازند. اتصال نسبتاً سریع است ، و افزونه مرورگر Disconnect به دلیل متن باز بودن مورد ستایش قرار گرفته است - این روشی شفاف برای نشان دادن این است که’آنچه انجام می دهد ادعا می کند.

از طرف دیگر ، این سرویس در ایالات متحده آمریکا انجام می شود ، اما تعداد مکانهای سرور VPN آنها ناشناخته است ، و برخی از ویژگی های امنیتی مهم مانند سوئیچ kill در این میان وجود ندارد..

اگرچه قطع اتصال VPN به طرز معقولی سریع است ، اما به نظر می رسد تمایل به اتصالات افتاده وجود دارد ، که نیست’ایده آل برای هر کس که نیاز به سرعت دارد.

عضویت در برنامه Premium همچنین بدان معنی است که شما نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری و اطلاعات شخصی خود خواهید داشت. این امر به شما کمک نخواهد کرد که اگر مقامات دولتی دستور دهید قطع اتصال را به بانک اطلاعاتی کاربر خود تغییر دهند ، ناشناس بمانید.

در مجموع, قطع ارتباط برای بعضی ها گزینه مناسبی است ، اما یک پیشنهاد خطرناک برای کسانی که نیاز به حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن واقعی دارند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 + = 74