بررسی استاد VPN

آیا به دنبال سرویس VPN مناسب هستید؟ شاید شما با VPN Master روبرو شده باشید و از این فکر کنید که آیا این یک گزینه مناسب است یا خیر. برخی از سایت های محبوب بررسی VPN ، VPN Master را زیر سایر محصولات مانند ExpressVPN ، NordVPN و CyberGhost ، برخی از ارائه دهنده های معروف تر VPN در خارج ، رتبه بندی کرده اند. ما تصمیم گرفتیم که VPN Master خود را بررسی کنیم تا دریابیم که آیا این VPN ارزش عکسبرداری دارد یا خیر.


ما از طریق تست های خود برای این بررسی استاد VPN ،’ثابت كردم كه سرعت فقط متوسط ​​است. این یکی از سریعترین VPN های ما نیست’تست کردم ، اما’همچنین VPN Master فقط در 14 کشور جهان سرور دارد و آنها را دوست ندارند’حضور بسیاری در آسیا ، استرالیا و نیوزلند وجود دارد.

نسخه آزمایشی در دسترس نیست ، بنابراین پرداخت مقدماتی برای سرویس بدون آزمایش آن کمی خطرناک است. با این حال ، این شرکت قول می دهد در صورت عدم رضایت ، پول شما را بازگرداند. به همین ترتیب ، آن را’در هر ماه حدود 8 دلار ، اما در هر ماه ، اگر به اشتراک سالیانه 4 دلار بپردازید ، به کمتر از 4 دلار می رسد.

VPN Master می گوید که امنیت بالایی دارد زیرا روی رمزگذاری 128 بیتی کار می کند ، اما بیشتر VPN های دیگر استفاده می کنند “درجه نظامی” 256 بیت این روزها. کاربران می توانند به محتوای موجود در iPlayer Hulu و BBC دسترسی پیدا کنند ، اما نمی توانند فیلم ها را در Netflix پخش کنند. با این حال ، کاربران این VPN می توانند با VPN Master از طریق سرورهای محدود torrent شوند. در آزمایش برای بررسی VPN Master ، متوجه شدیم که این سرویس می تواند در دستگاه های Android و Windows کار کند.

روند بارگیری آسان نیست و بیش از 5 دقیقه طول کشید که در مقایسه با سایر سرویس های VPN بسیار کند است. دستورالعمل های تنظیم پیچیده و طولانی است که یکی از ویژگی های منفی در مورد VPN Master است. این وب سایت پشتیبانی 24/7 مشتری زنده را ارائه می دهد که شامل یک شماره تلفن رایگان.

اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده خدمات را در این بررسی VPN Master بخوانید و به ما در تصمیم گیری آگاهانه به ما کمک کنید.

آیا مطمئن VPN Master استفاده کنید?

VPN Master استفاده می کند رمزگذاری 128 بیتی. این نسخه رمزگذاری هنوز هم نوع امن است ، اما فقط از انواع باغ شما ، هکرهای زیرزمین.

اگرچه گفته می شود رمزگذاری چندین صد سال طول می کشد تا شکسته شود - به دلیل نوع امنیتی که بر میلیون ها جایزه و ترکیب (2 مورد به قدرت 128) بستگی دارد - بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN اکنون از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند..

پروتکل تونل امنیتی که با OpenVPN همراه است’در استانداردهای فعلی امن ترین در نظر گرفته می شود ، آن دسته از VPN ها با این ترکیب امنیتی (256 بیتی + OpenVPN) دارای مزیت هایی نسبت به کسانی هستند ، مانند VPN Master که در پشت فناوری قرار دارند و هنوز هم با 128 بیت کار می کنند. + PPTP (که’انتخاب اصلی تونل سازی است که آنها ارائه می دهند. آنها OpenVPN را ارائه می دهند ، اما فقط در یک سرور). به عنوان یک مصرف کننده ، مهم نیست که چه چیزهای خوبی را در این بررسی VPN Master می گوییم ، شما احتمال بیشتری دارید VPN دیگری با امنیت بهتر انتخاب کنید.

دو معیار اصلی امنیتی دیگر که ما برای تعیین ایمنی ارائه دهنده خدمات VPN از آنها استفاده می کنیم ، خط مشی داده های شخصی آن و در دسترس بودن سوئیچ kill است. متأسفانه ، این بررسی VPN Master مشخص کرد که این شرکت نمی خواهد’اگر در مورد سیاست ورود به سیستم مفید است ، به اندازه کافی فاش کنید.

به طور معمول ، خط مشی عدم ورود به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات VPN برجسته می شود’ویژگی های مهم برای جلب توجه کاربران اینترنت مجذوب اینترنتی که مایل به ناشناس ماندن هستند ، حتی به عنوان مشترک یک شرکت راه حل های حفظ حریم خصوصی ، اما VPN Master هیچ قولی برای حفظ امنیت اطلاعات شما نمی دهد و در عوض ، بسیار روشن می کند که آنها اطلاعات شخصی شما را جمع می کنند. اهداف بازاریابی داخلی.

همچنین فاقد کلید کشتار است و در ایالات متحده مستقر است. همه این موارد VPN Master را قرار می دهد’امنیت در سؤال جدی.

سرعت و عملکرد

از آنجا که نسخه آزمایشی وجود ندارد ، باید به تست سرعت ثبت شده توسط سایر کاربران بستگی داشته باشد. در این آزمایشات ، آزمایش کنندگان قادر به اتصال به سرورهای مستقر در کانادا و ایالات متحده نبودند.

کاربران خاطرنشان كردند كه سرعت اينترنت در مرحله بعدي افزايش يافت ، شايد همين امر باشد’اگر ناراضی هستید ، بهتر است در صورت عدم رضایت ، پس از 24 ساعت تست ، پول خود را برگردانید و درخواست پول کنید. با این حال ، VPN Master ادعا می کند که اتصال سریع گیگابیت را ارائه می دهد و سریعترین سرویس VPN در اطراف است.

سرعت یک VPN به چندین عامل بستگی دارد:

 • محل سرور
 • تعداد کاربران متصل به VPN
 • تنظیمات فایروال
 • محدودیت هایی که توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت اعمال می شود.

در نظر داشته باشید که سرعت یک VPN نیز تحت تأثیر درجه رمزگذاری است.

نحوه بارگیری و نصب VPN Master

قبل از اینکه بتوانید VPN Master را بارگیری و نصب کنید ، باید مشترک شوید. هیچ دوره آزمایشی وجود ندارد ، اما شما می توانید درخواست پول خود را برگردانید اما فقط ظرف 24 ساعت.

 • برای اشتراک ، برنامه خود را انتخاب کرده و کلیک کنید “اکنون سفارش دهید”.
 • اگر کد کوپن دارید ، آن را وارد کرده و روی آن کلیک کنید “وارسی” دکمه.
 • در صفحه بعد یک فرم را تکمیل کرده و سپس با روش دلخواه خود پرداخت کنید.
 • ظرف چند دقیقه پیوندی را در صندوق پستی خود دریافت خواهید کرد. روی این لینک کلیک کنید ، و سپس دستورالعمل های بارگیری و نصب VPN Master را دنبال کنید.

برنامه ها و برنامه های افزودنی

VPN Master با سیستم عاملهای اصلی مانند Linux ، iOS ، Android و Windows سازگار است. بخش سؤالات متداول دستورالعمل نصب را برای هر سیستم عامل ارائه می دهد. آنها همچنین پشتیبانی بیشتری از ویندوز ارائه می دهند. یک برنامه VPN Master سفارشی برای PPTP وجود دارد که با نصب ، میانبر را روی دسک تاپ شما ایجاد می کند. آنها همچنین یک برنامه OpenVPN سفارشی ارائه می دهند. همچنین نصب آن بسیار آسان است ، اما فقط می توانید به هلند به سرور وصل شوید.

برنامه های کارشناسی ارشد VPN بسیار ساده هستند ، فقط با چند تنظیم ، یعنی انتخاب سرور و زبان. در برنامه OpenVPN می توانید انتخاب کنید که آیا ترجیح می دهید از TCP یا UDP استفاده کنید.

VPN Master برای Netflix و torrenting

این وب سایت ادعا می کند که VPN Master می خواهد “مسدود کردن هر سایتی برای شما.” همچنین مشخص می کند که در سرورهای آن ، شما قادر خواهید بود به Hulu و BBC iPlayer دسترسی داشته باشید. این دو سایت دیگر است که به دنبال نت سرگرمی غیر از Netflix به دنبال سرگرمی هستند.

با داشتن بسیاری از سرورهای واقع در ایالات متحده ، کاربران می توانند با تغییر از یک سرور به سرور دیگر ، شانس خود را امتحان کنند ، و VPN Master امکان تغییر آسان سرور را فراهم می کند. بسیاری از کسانی که با استفاده از یک سرویس VPN جریانی می کنند ، اغلب میزان موفقیت را در سرورهای سوئیچینگ گزارش می دهند.

اما چون VPN Master در ایالات متحده مستقر است ، آیا واقعاً می خواهید با استفاده از یک سرویس VPN که نمی شود گرفتار شوید’واقعا قول می دهند که آنها نیستند’آیا تاریخچه مرور خود را پایش و وارد می کنید؟ این همان سؤال است که قبل از تورنت در Master VPN از خود بپرسید. اگرچه محدودیت مشخصی در این زمینه وجود ندارد ، اما می تواند یک تجارت پر ریسک باشد.

آیا این کار در چین است?

هنگام استفاده از سرویس VPN در چین ، باید به چند سؤال اساسی پاسخ دهید. آیا این سرویس مستقر در ایالات متحده آمریکا یا در هر شبکه از کشورهایی است که در اشتراک گذاری اطلاعات داده های آنلاین مشارکت می کنند؟ با توجه به ادامه جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین ، به یاد نمی آوریم که روابط دوستانه و مداوم روی سطح ، یخبندان زیر انواع روابطی که چین با بسیاری از کشورهای آنگلو-غربی دارد ، ممکن است بخواهید با استفاده از یک سرویس VPN که ممکن است خود را رها کند ، دوباره فکر کنید. فعالیتهای مرور در حالی که در چین هستید.

آیا ارائه دهنده خدمات VPN سرورهای نزدیک چین دارد و چند سرور در این نزدیکی هست؟ تعداد بیشتری وجود دارد ، احتمال سرعت بهتر بیشتر است. از همه مهمتر ، آیا این سرویس VPN در دور زدن فایروال عالی موفق است؟ در صورت عدم استفاده از VPN برای این منظور بی فایده خواهد بود!

بهترین کار برای خرید VPN در چین این است که به طور حضوری کاربرانی را که در آنجا حضور دارند ، دنبال کنید و بتوانید معامله واقعی را در مورد اینکه آیا VPN در چین کار می کند ، به شما ارائه دهد. به شبکه های اجتماعی خود دسترسی پیدا کرده و به توان اطلاعات شلوغ شده بروید. شما’شگفت زده خواهید شد که چقدر آنها در ارائه راه حل های مورد نیاز شما مؤثر هستند. با توجه به اینکه چگونه VPN Master درباره نحوه استفاده از داده های شما ناشناخته است ، ما می گوییم از آن صرفنظر کنید.

پشتیبانی مشتری

در این جنبه ، VPN Master تعداد مناسبی از گزینه ها را برای کمک به خدمات خود ارائه می دهد.

پشتیبانی شامل:

 • گپ خدمات 24/7 مشتری
 • کمک بلیط پشتیبانی ، تحت “پشتیبانی” بخش
 • بخش سؤالات متداول با راهنمایی عیب یابی و نصب
 • پشتیبانی از خط تلفن رایگان. هزینه ممکن است اعمال شود

قیمت گذاری

VPN Master سه برنامه دارد و هرکدام از اینها پهنای باند نامحدود و دسترسی به 14 سرور در سراسر جهان را ارائه می دهند:

 • برنامه ماهانه: 7.95 دلار در هر ماه
 • برنامه 3 ماهه: 5.95 دلار در هر ماه
 • برنامه سالانه - 3.95 دلار در هر ماه.

برای برنامه سالانه ، شما باید هزینه را به صورت پیش پرداخت و نه به صورت اقساط بپردازید. پرداخت را می توان از طریق پی پال ، بیت کوین و کارت های بدهی و اعتباری عمده انجام داد.

خط پایین بررسی استاد VPN

به طور خلاصه ، استاد VPN نمی خواهد’واقعا ارزش پول را ارائه می دهید امنیت آن در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات VPN که بازی خود را در این زمینه ارتقا داده اند ، در تلاش برای نگه داشتن مشتریان ، منسوخ شده است’ آرامش خاطر. هیچ سوئیچ kill وجود ندارد ، و یک قول خاص نیز وجود ندارد’اطلاعات شخصی سوء استفاده نمی شود.

به عبارت دیگر ، Master VPN Master نیز به دلیل نداشتن ویژگی های آن بسیار گران است ، در مقایسه با ارائه دهندگان VPN با قیمتی مشابه و در همان بازه قیمتی ، قیمت بیشتری دارد. نسخه آزمایشی وجود ندارد ، اما شما ضمانت برگشت پول نیز دارید ، اگرچه محدود به 24 ساعت است.

پشتیبانی مشتری طیف خوبی از گزینه ها دارد ، از چت زنده تا راهنماهای خودیاری ، با زمان پاسخگویی حرفه ای. نصب آن بسیار آسان بود ، با یک برنامه بومی برای ویندوز ، از پروتکل های PPTP و OpenVPN پشتیبانی می کرد.

ما نمی خواهیم’VPN Master را برای تورنت ، Netflix یا برای استفاده در چین توصیه کنید ، بنابراین اگر این بزرگترین دلیل است که شما می خواهید VPN بخرید ، به جای دیگری نگاه کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =