مرور VPN ناشناس

آخرین بروزرسانی: 03.14.2019.


تعداد زیادی از خدمات مؤثر VPN وجود داشته اند که در طول سال ها آمده و رفته اند. این امکان وجود دارد که IP خود را ماسک کنید و به طور موثر بدون مرور اطلاعات در مورد خود مرور کنید ، امروزه از ویژگیهای مهمی برخوردار می شود’چشم انداز آنلاین.

امروز ما’دوباره به شما یک بررسی VPN Anonymizer می آوریم. ما امیدواریم که تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای تصمیم گیری در مورد درست بودن یا نبودن این سرویس VPN در اختیار شما قرار دهیم.

اولین مورد در بررسی VPN Anonymizer ما ، یک مرور کلی است.

بررسی اجمالی

برای بررسی Annonizer VPN ما ، دریافتیم که این سرویس امنیت خوبی را برای علاقه مندان به مصرف کنندگان VPN به مدت 24 سال و در مدت 24 سال ارائه کرده است. این شرکت در سال 1995 توسط لنس كوترل تأسیس شد.

آنها برای 24 سال طولانی خدمات خوب VPN مصرف کننده ای را ارائه داده اند ، با چیزهای خوبی که برخی از مشتریان در مورد خدمات خود می گویند. در حالی که سرعت آنها کمی مطلوب باقی مانده است ، آنها از رمزگذاری کامل استفاده کردند و تعداد زیادی ویژگی خوب داشتند تا بتوانند مشتری خود را راضی نگه دارند.

جالب اینجاست که در سال 2018 ، آنیمیمیزر تصمیم گرفت تا دنده ها را تغییر داده و تخصص خود را به شرکت مادر خود Ntrepid ارائه دهد تا بتواند در سرویس های حریم خصوصی مبتنی بر مشاغل گسترش یابد..

متأسفانه برای بررسی Annonizer VPN ما ، این بدان معنی است که سرویس VPN مصرف کننده که قبلاً Anonymizer ارائه کرده است قطع شده است.

خوشبختانه ، با این حال ، Anonymizer هنوز مدیریت انتساب سازمانی را برای مشاغل فراهم می کند که به دنبال پنهان کردن فعالیت مرور و تحقیقات بازار باشند. اگر شما’هنوز هم در آنجا برای یک راه حل بزرگ برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن در بازار ، در آنجا حضور دارید’این فرصتی است که این تغییر واقعاً به نفع شما باشد.

اگرچه وجود ندارد’اطلاعات کاملی درباره خدمات ارائه شده در آنجا برای ما در بررسی VPN Anonymizer ما ، وجود دارد’تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم ایده ای راجع به شما ارائه دهیم’اگر با ناشناس بروید ، دریافت خواهید کرد’راه حل های B2B VPN.

در مورد مشتریانی که هنوز به دنبال خدمات VPN مصرف کننده هستند ، Annonizer Invincibull VPN را پیشنهاد می کند و در صورتی که قبلاً در Anonymizer عضو شده باشید ، انتقال رایگان به خدمات آنها را فراهم می کند..

استفاده از Anonymizer VPN بی خطر است?

برای بررسی اصلی Anonymizer VPN ، ما انواع پروتکل های رمزگذاری و ارتباطی را که Anonymizer برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کرد ، و همچنین هرگونه ریگامارولی قانونی که این سرویس در معرض استفاده قرار می گرفت ، سراغ داریم..

از آنجا که این سرویس به سمت راه حل های B2B تغییر یافته است ، آمار مصرف کننده VPN نمی کند’ارتباط زیادی با آنچه شرکت ارائه می دهد دیگر ندارد. با این حال ، به منظور بررسی Annonizer VPN ما ، ما هستیم’برخی از آمارها و برخی اطلاعات مربوط به خود شرکت را درج خواهید کرد تا بتوانید ایده ای راجع به آنچه در اختیار شما قرار می دهد ارائه دهد’دوباره با آنها سر و کار دارید.

VPN مصرف کننده ای که Anonymizer از آن استفاده می کرد تا از رمزگذاری AES-256 استفاده کند ، و ما می توانیم فرض کنیم که خدمات جدید آنها رمزگذاری مشابه قدرتمندی را در اختیار دارند. مصرف کننده اصلی آنها VPN از پروتکل OpenVPN استفاده کرده و از آن استفاده نکرده است’هنگام آزمایش گسترده ، داده ای را نشت دهید.

اصولاً ، هر بررسی VPN Anonymizer نشان داد که خدمات آنها چقدر خوب بوده است. اگرچه می توانید برخی از شکایات مربوط به سرعت اتصال را بدست آورید ، اما بیشتر وزوزهای آنلاین از تمجید از Anonymizer خوشحال بودند’امنیت و عملکرد.

اکنون ، از نظر مطالب حقوقی ، نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه داشت.

اگرچه برای این بررسی Annonizer VPN ، خدمات مصرف کننده متوقف شده است ، اما هنوز هم برخی موارد حقوقی مهم وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد درست بودن یا نبودن این VPN در نظر بگیرید..

اول از همه ، آن را’مهم است که برای بررسی VPN Anonymizer ما توجه داشته باشید که این شرکت در کالیفرنیا و ویرجینیا مستقر است. هر دو حالت بخشی از ابتکار پنج چشم هستند ، به این معنی که هرگونه اطلاعات جمع آوری شده در یک کشور را می توان با دیگران به سیستم وارد شده به پنج چشم به اشتراک گذاشت..

پنج کشور Eyes در حال حاضر شامل ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا و نیوزلند است. در حالی که استفاده از VPN در این کشورها قانونی است ، برخی از فعالیتهایی که در هنگام نامشخصی در آن شرکت می کنید قابل مشاهده است و با جوامع اطلاعاتی این پنج کشور به اشتراک گذاشته می شود..

از نظر Ntrepid’سایر سرویس های امنیتی و ناشناس بودن ، ممکن است جزئیات امنیتی کمی متفاوت باشد ، اما نتایج حقوقی همیشه یکسان خواهد بود. اگر شرکت شما به تحقیقات حساسی وابسته است که ممکن است مخالف دولت شما باشد ، ممکن است بخوانید در هنگام خواندن بررسی VPN ما از Anonymizer محتاط باشید..

پس چه’معامله?

سایت ناشناس

اگرچه Anonymizer خدمات VPN مصرف کننده خود را قطع کرده است و همه مشتریان خود را به Invincibull VPN منتقل کرده است ، اما ما هنوز هم برای بررسی VPN Anonymizer ما صحبت های زیادی داریم. شرکت مادر ، Ntrepid ، سرویس Annonizer را مجدداً مورد استفاده قرار داده است تا تعدادی از خدمات ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی را برای پروژه های مقیاس سازمانی ارائه دهد..

برای خدمات جدید خود ، Ntrepid راه حل های B2B خود را به تعدادی دسته تقسیم کرده است ، که هر یک از آنها تحت پوشش یک سرویس مناسب قرار می گیرند.’ارائه دوباره:

  • Invincibull VPN. این یک وب سایت شخص ثالث است که کلیه مشتریان VPN مصرف کننده آواره را که قبلاً تحت پوشش Anonymizer قرار داشتند ، در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که به طور رسمی جزئی از شبکه Ntrepid نیست ، Invincibull VPN یک VPN مصرف کننده مؤثر و شناخته شده است که باید تمام خالی مانده از Anonymizer را پر کند.’غیبت.
  • یون. این یک سرویس ضبط وب است که به منظور تسهیل داده کاوی ناشناس و کارآمد از طریق اینترنت طراحی شده است. آنجا’دلایلی وجود دارد که چرا یک شرکت ممکن است بخواهد داده های وب سایت های دیگر یا رقبا را استخراج کند ، و Ion به شما امکان می دهد دقیقاً همین کار را انجام دهید. آی تی’به گونه ای طراحی شده است که پروتکل های ضد برداشت را به حداقل برساند و جمع آوری داده های خود را ناشناس بسازید تا بتوانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدون هیچ گونه دردسر بدست آورید..
  • انفوزیون. Nfusion سرویس دسک تاپ نادرست توزیع شده Ntrepids است. این کار به عنوان یک دسک تاپ مجازی عمل می کند و هر برنامه و اتصالی را که به منظور ناشناس سازی و خصوصی سازی فعالیت خود اجرا می کنید ، جدا می کند. این اجازه می دهد تا در محل های کار با داده های حساس یا ارتباطات بتوانند تجارت خود را انجام دهند بدون اینکه نگران سازش رقبا یا سایر عوامل خصمانه باشند..
  • معابر. این یک مرورگر مجازی تخصصی است که برای ناشناس سازی و خصوصی سازی مرور اینترنت شما طراحی شده است. این سرویس بسیار شبیه به نحوه کار دسکتاپ ناصحیح Nfusion است ، اما به طور خاص برای فعالیت مرور طراحی شده است.
  • زمانه. این سرویس برای ایجاد جدول زمانی براساس داده های ارائه شده توسط شرکت شما طراحی شده است. این به شرکت شما اجازه می دهد تا اطلاعاتی را که با گذشت زمان تکامل می یابد ، آنالیز و عمل کند. در حالی که این’یک راه حل به طور خاص برای حفظ حریم خصوصی ، این سرویس هنوز هم خدمات لازم را برای انواع بنگاههای اقتصادی ارائه می دهد که Ntrepid برای آنها خدمات ارائه می دهد..

همانطور که مشاهده می کنید ، این شرکت هنوز قادر به ارائه خدمات حریم خصوصی گسترده ای برای پروژه هایی در مقیاس سازمانی است که در آن حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن ضروری است..

این یک چیز خوب برای بررسی Annonizer VPN ماست ، زیرا این بدان معنی است که در آنجا وجود دارد’هنوز هم خدمات خوبی از طریق این شرکت برای تأمین حریم شخصی و ناشناس ماندن شرکتهای در مقیاس سازمانی در دسترس است.

بنابراین من از اینجا کجا می روم?

وقتی نوشتن این بررسی VPN Anonymizer را شروع کردیم ، ما درمورد VPN مصرف کننده اطلاعاتی را ارائه می دادیم که به مدت 24 سال به طور مؤثر در خدمت مشتریان وفادار بوده است. اگرچه این کمپانی چرخ دنده ها را به سمت راه حل های B2B سوق داده است ، اما این امر نیست’پایان داستان برای Annonizer VPN.

اگر شما’باز هم به دنبال یک سرویس VPN مصرف کننده موثر و شناخته شده با امنیت و قابلیت استفاده قابل مقایسه ، Invincibull VPN پا به صفحه قرار گرفته است تا بتواند تمام مشتریانی که در تاریکی تاریک مانده اند توسط Anonymizer’سوئیچ ناگهانی.

اگرچه توسط شخص ثالثی که با Ntrepid همراه نیست ، اداره می شود ، Invincibull قابلیت های VPN کاملاً بازبینی شده و مؤثر دارد که باید بیش از اندازه کافی باشد تا خلاء باقی مانده از Anonymizer را پر کند..

اگر هنوز به دنبال ناشناس ماندن و سرویس های حفظ حریم خصوصی هستید و حتی به ویژگی های بیشتری نیاز دارید از یک VPN مصرف کننده معمولی ، می توانید به Ntrepid علاقه مند شوید.’سایر خدمات B2B ، که قبلاً به آنها پرداختیم. اگرچه امتیازات قیمت و مشخصات فنی از مشتری به مشتری دیگر متفاوت است ، اما Ntrepid قطعاً قادر است طرحی را ارائه دهد که’برای شما مناسب است!

چه انتظاری دارم?

Ntrepid خدمات خود را براساس مشاوره ارائه می دهد ، بنابراین شما’اگر می خواهید دامنه قیمت ها و خدمات آنها را ببینید ، باید به وب سایت آنها مراجعه کرده و فرم خود را پر کنید. از آنجا که خدمات فعلی آنها در مقیاس های سازمانی ارائه می شود ، آن را ارائه می دهد’کاملاً محتمل است که آنها بتوانند طرحی را ارائه دهند که نیازها و تواناییهای شما را کاملاً برآورده سازد.

برای شروع روند ، شما’باید فرم مربوط به Ntrepid را پر کنید’وب سایت ، جزئیات نیازهای شما را به گونه ای ارائه می دهد که بتوانند با برنامه و ساختار قیمتی که برای شما کار می کند ارائه دهند.

از نظر خدمات به مشتری ، تیم ما وقتی در مورد تغییرات خدمات آنها سؤال می کردند ، می توانند همه این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهند. اگرچه ما نمی کردیم’برای ارائه خدمات به مشتریان خود از خدمات واقعی VPN مصرف کننده استفاده کنید ، تیم آنها در پاسخ به تمام سوالات ما کاملاً مصلح بودند.

هر چیز دیگری که باید درباره آن بدانم?

احتمالاً سؤالات بسیار دیگری نیز وجود دارد که شما’دوباره به عنوان مصرف کننده از اینجا می پرسم. دقیقا چه نوع راه حلهای حریم خصوصی B2B ارائه می دهند؟ محیط Nfusion آنها از چه نوع رمزگذاری استفاده می کند؟ آیا خدمات آنها در چین مؤثر است؟ در مورد سایر مناطق کنترل شده چطور?

اگرچه ما می توانیم’پاسخهای مستقیم زیادی به این سؤالات بدهید ، یک مشاوره سریع با خود Ntrepid می تواند مسئله را برطرف کند. اگر شما’دوباره علاقه مند به دنبال راه حل های حفظ حریم خصوصی سازمانی هستید ، Ntrepid احتمالاً گزینه خوبی برای شماست.

در ضمن ، اگر به دنبال ارائه دهنده واقعی VPN هستید ، بهترین VPN های برتر را در اینجا مرور کنید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =