سلام بررسی VPN

سلام VPN برای نیازهای ساده محصولی رایگان است. تا وقتی که’برای انجام هرگونه جدی به VPN احتیاج دارید.


با بیش از 10 میلیون بار در فروشگاه Play ، سلام VPN توسط کاربران در سراسر جهان قابل اعتماد است. اما آیا این اعتماد به دست آورده است یا نادرست؟ از همه اینها ، آداب و رسوم مشهور چنین می گوید “اگر شما’شما برای آن پرداخت نمی کنید ، شما’محصول را دوباره برگردانید.” اجازه دهید’ببینید چقدر این موضوع در مورد سلام VPN صدق می کند.

امنیت و حفظ حریم خصوصی: سلام به بررسی VPN

سلام وی پی ان در جبهه امنیتی محدود است ، که انتظار می رود خدمات VPN رایگان ارائه دهد. در واقع ، به این معنا’کمی فشار کار است. در اینجا ویژگی ها آورده شده است:

  • رمزگذاری جامد (AES)
  • OpenVPN (UDP / TCP)
  • سایه بان
  • تقسیم تونل زدن

آنجا’هیچ سوئیچ kill نیست ، اما این برای یک برنامه اندرویدی انتظار می رود - سیستم عامل دارای ویژگی سوئیچ kill kill بومی به نام Always-On VPN است. اطمینان حاصل کنید که اگر حریم خصوصی برای شما مهم است ، آن را درگیر کنید.

رمزگذاری AES از طریق OpenVPN عملاً غیرقابل شکست است ، اما در آنجا وجود دارد’انتخاب پروتکل دیگر ، مرموز تر در Shadowsocks. برای افراد غافل ، این پروتکل ایجاد شده با تنها هدف دور زدن تلاش های پیشرفته برای جلوگیری از ترافیک VPN است. به عبارت دیگر ، این باید سلام VPN را در کشورهایی مانند چین ، عربستان سعودی و سایر مکانهای سانسور مفید سازد (اگرچه توصیه می کنیم از آن در چین استفاده نکنیم - در مورد این بعداً)..

در آخر ، سلام VPN گزینه ای را برای حذف برخی برنامه های خاص از کار تحت VPN ارائه می دهد. به این حالت تونل سازی اسپلیت گفته می شود و یک ویژگی بسیار مفید است که انعطاف پذیری زیادی به کاربران می دهد.

آیا سلام VPN سیاههها را نگه می دارد?

خلاصه: بله ، و خیلی زیاد

سلام VPN دارای یک خط مشی رازداری است که همه چیز را به وضوح بیان می کند ، حتی با استفاده از یک جدول برای کمک به جمع بندی و روشن سازی.

به عبارت ساده ، سلام VPN در واقع وارد سیستم شده و ممکن است آنها را با مراجع قانونی به اشتراک بگذارد. این اطلاعات شامل آدرس IP ، محل و غیره شما می باشد.

این جای تعجب ندارد:

  • سلام VPN متعلق به یک شرکت چینی اینترنت هاوک است ، به این معنی که مقامات چینی به تمام داده های VPN دسترسی دارند.’سرورها
  • این خدمات از طریق تبلیغات هدفمند تأمین می شود ، که به معنی جمع آوری داده ها و اشتراک گذاری با اشخاص ثالث است

اگر این’حریم خصوصی شما نیاز دارید ، دان’حتی به جهت سلام VPN نگاه کنید.

سرعت و عملکرد: بررسی VPN سلام

سلام وی پی ان سرعت کافی برای VPN رایگان دارد: افت سرعت بارگیری و سرعت بارگذاری با فاصله بین کاربر و سرور منطقی و منطبق است.

اگر به لیست Google Play اعتقاد دارید ، سلام VPN ارائه می دهد “دهها هزار” از سرورها این’البته دروغ آشکار است. در بهترین حالت ممکن است اعداد در محدوده صدها نفر باشند.

بیشتر سرورها فقط برای کاربران پولی در دسترس هستند و فقط با اشتراک حق بیمه همراه هستند. این کاربران دارای نسخه رایگان با سه سرور (سنگاپور ، آلمان و نیویورک در ایالات متحده) است. اگرچه ممکن است شما توسط این سرورهای ممتاز وسوسه شوید ، وقتی به ما می گوییم خدمات VPN بسیار قوی تری برای خرج کردن پول خود برای شما وجود داشته باشد ، به ما باور کنید..

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند پلتفرم

سلام VPN فقط یک محصول اندرویدی است - در آنجا’هیچ برنامه ای برای Windows ، Mac یا iOS وجود ندارد.

می توانید آن را از فروشگاه Play یا در صورت تمایل بارگیری کنید’اگر بخواهید به حساب شخصی و اطلاعات کارت اعتباری شما متصل شود ، حتی می توانید پرونده سلام VPN .APK را مستقیماً از وب سایت بارگیری کنید..

برنامه نسبتاً بصری است و هیچ ویژگی پیشرفته ای وجود ندارد. می توانید با لمس یک دکمه متصل شوید و سرور را از یک فهرست دیگر تغییر دهید. همچنین می توانید از منو در بالا حرکت کنید تا تنظیم کنید برنامه هایی که می خواهید توسط VPN محافظت شوند و کدام یک را مایل به حذف هستید.

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

کاربران به دنبال VPN ها هستند تا به آنها كمك كنند تا از محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط غول های جریان مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Fire و iPlayer BBC استفاده كنند. در نتیجه ، همه مطالب در همه جای دنیا به همان روش در دسترس نیست.

با کمال تعجب ، حتی نسخه رایگان سلام VPN به شما امکان دسترسی به Netflix US را می دهد. سرعت های خوب یک امتیاز مثبت مثبت در اینجا به حساب می آید - اگر ارتباط نیمه مناسبی دارید ، تماشای Netflix از طریق Hi VPN باید یک تجربه خوب باشد.

سلام بررسی VPN: P2P و torrenting

به دانش ما ، P2P و torrenting نمی دانند’روی هر یک از سرورهای موجود ، حتی سرورهای رایگان مسدود شده است. سلام VPN OpenVPN و Shadowsocks را انتخاب می کند که گزینه های خوبی برای تورنت هستند. با این گفته ، اطمینان حاصل کنید که آن را با Always-On VPN انجام دهید و در نظر بگیرید که سلام وی پی ان مطمئن ترین ابزار ناشناس نیست.

سانسور آنلاین در چین و جاهای دیگر با سلام VPN

خوانندگان ممکن است قبلاً از فایروال بزرگ چین شنیده باشند: این کشور بین خود و اینترنت دنیا دیواری دیجیتالی ساخته است. یک VPN می تواند به کاربران در یافتن چنین موانعی کمک کند و پروتکل Shadowsocks که توسط سلام وی پی ان ارائه شده است در انجام این کار بسیار عالی است.

با این حال شرکت پشتیبان VPN یک شرکت چینی است ، به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم از استفاده از VPN در این کشور استفاده کنیم. شرکتهای VPN چینی مجاز به فعالیت هستند فقط به دلیل اینکه قوانین را رعایت می کنند ، به این معنی که داده های شما با این سرویس ایمن نخواهند بود.
سلام VPN ممکن است برای سایر کشورها با سانسور مناسب باشد.

پشتیبانی مشتری

متأسفانه ، سلام VPN’پشتیبانی مشتری نزدیک به غیر موجود است. گزینه ها عبارتند از:

  • سؤالات متداول با برخی از پاسخهای ابتدایی درون برنامه
  • فرم بازخورد با یک آدرس ایمیل

این یعنی آنجا’هیچ پشتیبانی زنده ای به صورت چت یا خط تلفن وجود ندارد. این’بدیهی است که ایده آل نیست ، اما اصلاً غیرمنتظره نیست.

قیمت گذاری

همانطور که گفته شد ، سلام VPN در اصل یک VPN رایگان است. با این حال ، سرورهای ممتازی وجود دارند که با خرید اشتراک می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه های پرداخت به این ترتیب است:

  • 1 ماه: 14،50 دلار
  • 1 ساله: 96 دلار (8.00 دلار در ماه)

آنجا’همچنین یک برنامه آزمایشی رایگان برای برنامه VIP است ، اما هیچگونه سیاست بازپرداخت یا ضمانت برگشت پول در دسترس نیست. محاکمه رایگان 3 روز ادامه دارد و پس از آن شما’به طور خودکار به مدت یک ماه شارژ می شود.
برای یک VPN رایگان ، سلام VPN بد نیست ، اما قیمت اشتراک کاملاً ظالمانه است. حتی بهترین خدمات VPN موجود در بازار را نیز نمی دانید’t به همان اندازه سلام VPN هزینه می کند.

خط پایین

سلام VPN یک VPN رایگان مناسب و معقول با سرعت خوب و امکان رفع انسداد Netflix از جمله موارد دیگر است. با توجه به پروتکل Shadowsocks ، آن را’در ضرب و شتم سانسور آنلاین بسیار خوب است و می تواند گزینه ای مناسب برای کاربران روزمره باشد - با فرض اینکه می توانند تبلیغات مداوم را لخت کنند.

با تمام آنچه گفته شد ، هرکسی که به حریم شخصی خود اهمیت می دهد ، باید از این ابزار خودداری کند. این اطلاعات زیادی راجع به شما جمع آوری می کند و از اشتراک آن با مقامات خجالتی نیست. از این بدتر اینکه ، شرکت پشتیبان سلام VPN در چین مستقر است و این برنامه را به ویژه برای آن کشور وحشتناک می کند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =