بررسی آنونین VPN


بررسی اجمالی

Anonine VPN یک سرویس VPN وسط جاده است که کلیه موارد استاندارد ، مهم و هیچکدام از فاکتورهای wow را در خود جای داده است. اطلاعات بیشتر در بررسی عمیق آنونین VPN ما را بخوانید.

در حالی که ادعا می شود یک شرکت VPN مستقر در سوئدی است ، آنونین توسط شرکت مادر مستقر در سیشل Edelino Commerce Ltd. خریداری شد (که این شرکت همچنین دارای FrootVPN ، BoxPN ، Easy Hide IP VPN و VPNTunnel است)..

آنها 150+ سرور در 34 کشور ارائه می دهند که با توجه به گسترش جهانی آن بسیار خوب است. این نیست’تی به خصوص گران است ، به شما امکان می دهد تا 5 اتصال همزمان داشته باشید. آی تی’یک VPN بدون گزارش با پروتکل های استاندارد و رمزگذاری قوی است. آنها فقط سوئیچ kill برای ویندوز دارند.

به طور کلی ، آن را’یک ارائه دهنده خوب VPN است که ما نه صریح توصیه می کنیم و نه به شما هشدار می دهیم.

استفاده از Anonine VPN بی خطر است?

به نظر می رسد آنونین یک VPN بسیار بی خطر برای استفاده است. این سیاست سختگیرانه ای در مورد عدم ورود به سیستم دارد ، و آنها نمی خواهند’زمانهای اتصال اتصال ، مدت زمان اتصال ، مکانها / سرورهای مورد استفاده ، آدرسهای IP یا درخواستهای DNS را ذخیره کنید.

از نظر فنی ، آنونین رمزگذاری AES-256-CBC پیشرو در صنعت را با کلیدهای RSA 2048 بیتی ارائه می دهد. آنها همچنین از پروتکل های استاندارد صنعتی زیر استفاده می کنند:

  • OpenVPN / Stunnel
  • IPSec IKEv2
  • L2TP / IPSec

به همین دلیل می توانیم ادعا کنیم که آنونین برای استفاده بی خطر است.

سرعت و عملکرد

در پایه ، سرعت غیر VPN نزدیک به 300 مگابیت بر ثانیه ، شاهد افت 80٪ در سرعت استاندارد بودیم. یک سؤال وجود دارد: واقعاً چند سرور دارند؟ در صفحه شبکه آنها 150 سرور از جمله وضعیت ، بار ، زمان بروز و تأخیر لیست شده است. ما معتقدیم که این تعداد دقیق است. با این حال ، در صفحه قیمت گذاری آنها 800 سرور ذکر شده است:

ویژگی های آنونی - 150 یا 800 سرور

بعداً پشتیبانی تأیید کرد که در واقع 150 سرور است ، نه 800. اما حتی دریافت جواب از طرف آنها کار کمی بود ، که در ادامه در بخش پشتیبانی درباره آنها بحث خواهیم کرد..

سرعت در اینجا با OpenVPN و PPTP بسیار مناسب است ، اگرچه PPTP سرعت بهتری را نشان می دهد. با این وجود ، با OpenVPN سرعت ما بین 50-60 مگابیت بر ثانیه باقی مانده است ، که به اندازه کافی مناسب برای پخش با کیفیت بالا ، بازی و خدمات آنلاین استاندارد خواهد بود.

آنونین برای نتفلیکس

در حالی که ما چند روز موفق به دسترسی به Netflix به ایالات متحده شدیم ، در روزهای دیگر آزمایش هیچکدام از سرورها برای هر نسخه Netflix کار نمی کنند..

شاید این به دلیل کار بسیار دشوار نگه داشتن آدرس های IP VPN از Netflix باشد’رادار ضد VPN. آی تی’فقط یک مسئله زمان برای VPN های متوسط ​​است تا سرورهای خود را شناسایی و مسدود کنند. به همین دلیل ، ما نمی خواهیم’احساس راحتی می کنید آنونین را برای نتفلیکس توصیه کنید. می توانید بهترین لیست VPN ما را برای لیست Netflix ببینید.

آنونین برای تورنت

فعالیت های تورنت و P2P روی آنونین مجاز است’سرورهای VPN. تورنت در سرورهای ایالات متحده پشتیبانی نمی شود ، این محدودیتی است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN اغلب روی کاربران خود قرار می دهند..

با این حال ، این بدان معنی است که torrenters آمریکایی بهتر است با VPN دیگری که از torrenting روی سرورهای آمریکایی خود پشتیبانی می کند ، استفاده کنند. می توانید با چک کردن بهترین VPN ما برای لیست تورنت شروع کنید.

آنونین برای چین

آنونین نمی کند’به نظر می رسد کاربران اجازه می دهند چین را پیدا کنند’فایروال عالی. بنابراین ما نمی خواهیم’اگر توصیه می کنید آن را خریداری کنید’دوباره به چین سفر می کنید درعوض ، می توانید لیست ما از بهترین VPN های چین را بررسی کنید.

قیمت گذاری آنونین VPN

Anonine به کاربران خود سه بسته ارائه می دهد:

  • 1 ماه در 6.99 دلار در ماه
  • 3 ماه در 5.99 دلار در ماه
  • 12 ماه در 3.99 دلار در ماه

قیمت آنونین VPN

وجود ندارد’محدودیت برای هر یک از برنامه ها - تفاوت فقط در قیمت است. آنها نمی دانند’اگر نسخه خود را تغییر دهید ، نسخه رایگان یا آزمایشی خود را داشته باشید ، اگرچه 7 روز ضمانت بازگشت پول دارند.

گزینه های پرداخت آنها نسبت به بسیاری از ارائه دهندگان VPN بسیار قوی است. آنها به شما این امکان را می دهند که نه تنها با کارت اعتباری و پی پال پرداخت کنید ، بلکه:

  • cryptocurrency (بیت کوین ، Litecoin ، و غیره)
  • خدمات پرداخت جهانی (انتقال بانکی ، نعناع ، uKash ، و غیره)
  • پرداخت Payson و تلفنی / پیامکی (فقط برای مشتریان سوئدی)
  • بهترین پول

وقتی ثبت نام می کنید ، شما’همچنین باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید. در کل ، اگر از ایمیل ایمن (مانند ProtonMail) و cryptocurrency مانند بیت کوین استفاده می کنید ، می توانید به صورت ناشناس برای آنونین VPN پرداخت کنید..

پشتیبانی مشتری

آنونین دارای پشتیبانی مشتری متوسط ​​است. سؤالات متداول آنها خوب است ، و تقریباً 50 مقاله برای نمایش داده شدگان عمومی و موارد خاص برای پلتفرم ارائه شده است. آنها “چت زنده” پشتیبانی مشتری نسبتاً زنده است.

اولین سؤال ما - تلاش برای فهمیدن اینكه آیا 150 سرور یا 800 سرور دارند - 13 دقیقه طول كشید تا جواب بدهند. متأسفانه پاسخ آنها جواب نداد’واقعاً به سؤال ما پاسخ دهید وقتی خواستار توضیح شدیم ، هیچ اتفاقی نیفتاد. 45 دقیقه طول کشید تا یک جواب بدهید….گفتن که’برای پاسخ به زمان بیشتری نیاز دارید:

گپ پشتیبانی مشتری آنونین

اما ، سرانجام ، پاسخ مورد نظر خود را گرفتیم - آن’150 سرور ، 800 نیست.

گپ پشتیبانی مشتری آنونین

بنابراین وجود دارد’این که.

خط پایین

آی تی’در اینجا بهترین استفاده از استعاره ماشین است. آنونین مانند یک مدل Kia Sportage 2015 یا یک Ford Focus است. آی تی’s…فقط یک ماشین احتمالاً شما را از نقطه A به نقطه B می رساند و از ویژگی های معمول و برنده برخوردار خواهد بود’کسی را تحت تأثیر قرار داده و کسی را خاموش نکنید. آی تی’مطمئناً چشمک زن نیست ، و شما برنده شدید’در هر مسابقه با آن ، BMW را کتک می زنید.

و اگر ترمز شروع به لغزش کرد یا ماشین تازه برنده شد’صبح ها خیلی سرد شروع کنید - خوب ، که’در درجه اول تقصیر شما برای خرید آن است.

این نیست’بزرگترین VPN در جهان و همچنین بدترین آن نیست. ما پروتکل های استاندارد و رمزگذاری قوی و همچنین پشتیبانی از torrent را دوست داریم. ما سوئیچ kill را برای ویندوز دوست داریم ، اما این مورد را برای سایر مشتری ها نیز دوست داریم.

ما نمی خواهیم’آن را دوست دارم’با Netflix غیر قابل اعتماد است ، و نه آن را نمی کند’کار در چین. به طور کلی ، آن را’s…فقط یک VPN ، و آن’برای استفاده منظم خوب است. فقط دان’انتظار دارید که از هر چیزی بخواهید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 37