بررسی دروازه VPN

می توانید از VPN Gate به عنوان ابزاری ضد سانسور برای دسترسی به محتوای محدود استفاده کنید. اگر شما’خوشبختانه ، شما همچنین می توانید فیلم های YouTube را بدون بافر عمده پخش کنید. اما اگر نگرانی اصلی شما امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما است ، شما هستید’می خواهم قبل از استفاده ، بررسی ما را بخوانید.


VPN Gate یک شبکه VPN به صورت داوطلبانه است ، پروژه کودک SoftEther VPN. به عبارت دیگر ، آن’افزونه گسترده ای برای نرم افزار SoftEther VPN. این سرویس کاملاً رایگان VPN است. از آنجا که کل شبکه سرورهای VPN توسط داوطلبان فراهم شده است ، آدرسهای IP کاملاً پویا هستند و ممکن است تعداد سرورها دائماً در نوسان باشد..

ما’سعی خواهم کرد VPN Gate را از آن زمان کوتاه کند’فرزند یک آزمایش آکادمیک از دانشگاه Tsukuba (ژاپن) است. با این وجود ، بررسی ما باید هدف خود را تأمین کند: برای کمک به شما در یافتن این موضوع ، به شما کمک می کند’نوع خدمات VPN متناسب با نیازهای شما است.

امنیت و حریم خصوصی

توسعه دهندگان VPN Gate به امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما فکر کرده اند. این VPN دارای ویژگی های امنیتی زیر است:

 • SSL-VPN (SoftEther VPN), L2TP / IPsec, OpenVPN, و Microsoft SSTP پروتکل ها
 • رمزگذاری SSL / TLS و پورت TCP 443, که تمایز ترافیک را از ترافیک امن HTTPS غیرممکن می سازد.
 • هیچ ویژگی سوئیچ kill

این ترکیب پروتکل های تونل زنی و رمزگذاری دلیل آن است’سخت است که فایروال ها VPN Gate را مسدود کنند. به همین دلیل است که این VPN به بهترین وجه مورد استفاده قرار می گیرد در برابر بلوک های VPN (به عنوان مثال ، در چین ، ایران و عربستان سعودی) و مانند آن ابزار ضد سانسور.

با این حال ، اجازه دهید’فراموش نکنید که این برنامه سوئیچ kill نیست. اگر ارتباط قطع شود ، داده های حساس ممکن است رخ دهد. و این VPN برای برش اتصالات بدنام است.

از آنجا که این سرویس رایگان است ، تا زمانی که در محدوده قانونی باقی بمانید ، چیزی برای از بین بردن آن ندارید. اگر ناشناس بودن و امنیت آنلاین نگرانی های اصلی شماست ، باید لیست 10 رتبه برتر VPN را بخوانید.

آیا VPN Gate اطلاعات شما را وارد می کند?

پاسخ کوتاه: بله.

باید بدانید که به دلیل ماهیت این پروژه, این سرویس سوابق گسترده ای را ثبت می کند, شامل:

 • تاریخ و زمان اتصال شما
 • آدرس IP و نام میزبان سرور مقصد VPN
 • آدرس IP واقعی و نام میزبان شما
 • و غیره

چی’علاوه بر این ، هر داوطلب می تواند هر چیزی که می خواهد و حتی ثبت شود جاسوسی از ترافیک شما اگر این’HTTPS نیست.

گزارش های گسترده می توانند به راحتی شما را شناسایی کنند.

در حالی که به نظر می رسد بیشتر این سرورهای VPN هر دو هفته یکبار سیاههها را حذف می کنند ، برخی از آنها را به صورت دائمی نگه می دارند. بنابراین ، آیا شما فکر می کنید’اگر می خواهید ناشناس در وب بمانید ، از استفاده از VPN Gate مطمئن شوید?

این ارائه دهنده خدمات نیز بیش از مایل به همکاری با پلیس و دیگر مقامات دولتی است وقتی از شما خواسته شده است تا گزارش کاربر را به اشتراک بگذارید.

نشت می کند؟?

پاسخ کوتاه: بله.

از آنجا که VPN Gate یک سرویس VPN تجاری نیست ، هیچ ویژگی پیشرفته ضد ضد نشتی مانند IP ، WebRTC یا حفاظت نشت DNS وجود ندارد.

وقتی به ظاهر (و در آخر مدت طولانی) توانستیم به انگلیس یا ایالات متحده وصل شویم “سرور” در طول آزمایشات ، آزمایش نشت IP ما نشان داد که ما در توکیو ، ژاپن هستیم. و نه یک بار؛ کاملاً مداوم بارهای دیگر ، وقتی ما سرانجام مکانهایی پیدا کردیم که در تست های نشت خود واقعاً واقعی به نظر می رسند ، متأسفانه مکان واقعی خود را نیز در لیست پیدا کردیم بله ،’یک نشت بزرگ IP در همانجا است.

سرعت و عملکرد

آیا VPN Gate سریع است؟ مطمئناً ، در جهانی که حلزونها سریعترین حیوانات زمینی هستند و کیوی ها و پنگوئن ها می توانند پرواز کنند.

پوشش سرور

معمولاً ممکن است هر چیزی پیدا کنید از 5000 تا 90000 سرویس دهنده عمومی رله VPN عمومی در حدود 230+ کشور برای تجربه مرور خصوصی شما در دسترس است. این پوشش گسترده ای در سطح جهان است.

با این حال ، سرعت اتصال می تواند کاملاً وحشتناک باشد. البته هرچه از نظر جسمی به سریعترین سرورها نزدیک شوید (که قرار است در جنوب شرقی آسیا قرار داشته باشید) ، سرعتهای بهتری به شما می رسد.

نتایج تست سرعت

قبل از تنظیم اتصال VPN Gate ، ما این سرعت پایه را داشتیم:

مبانی اولیه سرعت بررسی VPN Gate

در تمام انصاف ، اگر شما’برای مثال ، ممکن است از لحاظ جسمی به سرور سریع کره جنوبی نزدیک باشید ، ممکن است بتوانید ویدیوهای HD را از YouTube تماشا کنید. با این حال ، اگر شما’دوباره کمتر خوش شانس هستید ، ممکن است در نهایت به اتصال به یک وصل شوید “سرور VPN” که شما را فراهم می کند سرعت های وحشتناک.

بگذارید به شما نشان دهیم منظور ما چیست “ناگوار.”

ایالات متحده

سرعت بررسی VPN Gate USA

 • بارگیری: 0.36 Mbps (99٪ افت)
 • بارگذاری: 0.53 مگابایت در ثانیه (99٪ افت)

انگلستان

بررسی VPN Gate UK

 • بارگیری: 0.54 Mbps (99٪ افت)
 • بارگذاری: 0.60 مگابایت در ثانیه (99٪ افت)

هند

سرعت بررسی VPN Gate هند

 • بارگیری: 7 مگابیت در ثانیه (افت 97٪)
 • بارگذاری: 4 مگابایت در ثانیه (افت 98٪)

تایلند

سرعت بررسی VPN Gate تایلند

 • بارگیری: 10 مگابیت در ثانیه (افت 96٪)
 • بارگذاری: 7 مگابایت در ثانیه (افت 97٪)

در کل ، می توان گفت که ما یک تجربه وحشتناک داشتیم که سعی در اتصال به سرورهای داوطلب و استفاده از آنها برای هر کاری را داشتیم. آی تی’کاملا محتمل است که شما’حدود 9 از 10 سرور را که کار نمی کنند پیدا خواهید کرد. سپس ، در آنجا’سوال سرعت است. هنگامی که در نهایت می توانید به یک سرور متصل شوید ، می تواند آنقدر کند باشد که نیاز به تعریف مجدد کلمه داشته باشید “آهسته. تدریجی.”

اگر سرعت صاعقه می خواهید ، بررسی VPN Gate ما می تواند’در این مورد به شما کمک می کنم شما’d بهتر است بررسی های دیگر ما را برای یافتن بهترین VPN برای بازی ، Netflix و torrenting بررسی کنید..

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند پلتفرم

به نظر می رسد همین الان فقط از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می شود با یک برنامه بومی اما می توانید راهنماهای مربوط به سیستم عامل های دیگر مانند macOS ، iOS و Android.

VPN Gate’رابط کاربری برنامه هایی را از 20 سال پیش به ما یادآوری می کند. طراحی بسیار ساده با سیستم منو قوی. احساس می شود این برنامه VPN برای جوانب IT ساخته شده است. بسیاری از تنظیمات فنی ، که ممکن است برای کاربرانی که هیچ ارتباطی با IT ندارند ، به نظر برسد.

ما معتقدیم که برای کشف تمام پتانسیل های این برنامه ، باید درک عمیقی از VPN ها و فناوری اینترنت داشته باشید.

VPN Gate نحوه استفاده را مرور کنید

سیستم منو شبیه به نرم افزار از ’دهه 90 راه بسیار پیچیده ای برای کاربر مشترک اینترنت است.

VPN Gate نحوه استفاده را مرور کنید

اگر شما’یک رمزگذار یا هکر هستید ، ممکن است به نظر عجیب و جالب آن را جذاب کنید.

VPN Gate نحوه استفاده را مرور کنید

چیزی که ما عجیب به نظر رسیدیم این است که در مقایسه با این منوی قوی ، هیچ تنظیماتی برای ترساندن وجود ندارد:

VPN Gate نحوه استفاده را مرور کنید

ما بردیم’حتی زحمت می کشید که در مورد مشتری به جزئیات بروید’فهرست منو آی تی’بسیار ساده و پیچیده است در مقایسه با آنچه قبلاً استفاده شده ایم.

آی تی’همچنین نصب و پیکربندی OpenVPN با VPN Gate امکان پذیر است. صادقانه بگویم ، ما پناهنده نیستیم’وصیت کافی داشته باشید تا یک آزمایش مناسب از آن انجام دهید. شاید در یک دور جدید بروزرسانی. بعد از اینکه ما از این یکی بهبود پیدا کردیم.

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

از نظر تئوری ،’استفاده از VPN Gate برای Netflix به دلیل تعداد زیاد سرورهای VPN داوطلب و IP های پویا امکان پذیر است. بنابراین ، آن’این بار به طور عمده سوالی در مورد سرعت و قوام اتصال شما است.

در واقع ، بعضی از سرورها آنقدر کند هستند که می توانید’حتی وب را به درستی مرور کنید. بنابراین ، تصور کنید که از آن برای Netflix ، پخش فیلم های HD یا 4K از YouTube یا بازی های آنلاین استفاده کنید.

در تمام انصاف ، باید اضافه کنیم که شما می توانید خوش شانس باشید و یک سرور سریع نزدیک پیدا کنید تا در واقع بتوانید از تجربه VPN خود لذت ببرید. تا زمان افت اتصال بعدی ، یعنی.

پس از ساعت ها آزمایش این سرویس برای بررسی VPN Gate ما ، ما موفق به پخش Netflix US شدیم.

بررسی VPN Gate Netflix

اگر واقعاً می خواهید بهترین VPN را برای Netflix پیدا کنید ، باید پست مربوط به ما را بخوانید.

P2P و torrenting

لطفا’این را در خانه امتحان کنید.

ما مگر اینکه بخواهید به دلیل نقض حق نسخه برداری مجرم شناخته شوید ، ما نمی خواهیم’t به شما توصیه می كنید كه از VPN Gate برای تورنت یا هر فایل به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده كنید. به نظر می رسد که ترافیک وب شما از طریق همسالان انجام می شود’ آدرس های IP.

اما همین مورد در مورد سایر همسالان نیز صادق است: به نظر می رسد فعالیت های آنلاین آنها از طرف شما ناشی می شود. بنابراین ، شما می توانید خود را با استفاده از آن برای تورنت یا دیگران تورنت از طریق IP خود بسوزانید. شما به راحتی می توانید خود و سایر کاربران را نیز جعل کنید. اجازه دهید’فراموش نکنید که فعالیت های شما وارد شده است به عبارت دیگر ، این کار را نمی کند’مهم است که وقتی IP واقعی خود را به هر حال به ترافیک وب وصل کنید ، IP خود را فریب دهید.

بنابراین ، ممکن است بخواهید به جای آن ، بهترین VPN را برای تورنت پیدا کنید.

سانسور آنلاین در چین و جاهای دیگر

گزارش ها و نظرات کاربران حاکی از آن است که تعداد زیادی از افراد برای انسداد سایت های سانسور شده با VPN Gate استفاده می کنند. این کاربران همچنین فهمیدند که این سرویس از بین رفته است’امن تر یا در حال کار فراتر از فایروال بزرگ. دلیل اصلی این است پروتکل های اصلی VPN ، TCP و UDP و OpenVPN به سادگی توسط فایروال بزرگ چین مسدود می شوند.. علاوه بر این ، درگاه های خاص نیز مسدود شده است ، که معمولاً برای ترافیک VPN استفاده می شوند.

از آنجایی که این VPN هیچگونه اختلال در گزینه VPN یا مشکل مخفی ندارد ، حتی اگر از طریق راه حل در چین کار کند ، می توانید برای استفاده از یک سرویس غیر مجاز جریمه و جریمه شوید..

اگر در چین زندگی می کنید یا کار می کنید ، شما’بهترین VPN ما را برای پست های چین بسیار مفید می یابیم.

پشتیبانی مشتری

این یک پروژه آزمایشی رایگان VPN است ، تیم بررسی VPN Gate ما این کار را نکرد’واقعاً انتظار دارید که از پشتیبانی چت زنده برخوردار باشد. در واقع ، این کار نمی کند’واقعاً از هر نوع پشتیبانی به معنای کلی برخوردار هستید - هیچ سیستم بلیط و ایمیل از هرگونه پشتیبانی پشتیبانی نمی کند.

آنچه شما هر چند است کاربران VPN Gate’ انجمن و سؤالات متداول بخش. اما هنوز هم ممکن است پاسخهای خود را آنطور که انتظار دارید در مورد یک VPN تجاری مانند NordVPN انتظار نداشته باشید.

قیمت گذاری

ارزانترین VPN روی کره زمین.

همانطور که ما’قبلاً در این بررسی VPN Gate اظهار داشت ، این برنامه و والدین آن ، SoftEther VPN هستند کاملاً رایگان, و مطمئناً همین طور خواهد ماند.

از آنجا که به سادگی می تواند’ارزان تر شوید ، تنها سوال این است که آیا این سرویس VPN می تواند نیازهای شما را برآورده کند یا خیر.

اگر شما’مجدداً به دنبال یک VPN با کیفیت برتر و حرفه ای هستید ، ممکن است مجبور شوید ماهانه 3 تا 5 دلار برای یک برنامه 1 یا 2 ساله بپردازید. ولی تو می توانی’t مقایسه کیفیت خدمات و ویژگی های امنیتی گنجانده شده.

خط پایین

اگرچه برخی از کاربران ممکن است تا آنجا پیش بروند که این بهترین VPN رایگان است ، ما التماس می کنیم که متفاوت باشند. ما تجربه کردیم سرعت های وحشتناک, که باعث شده این VPN برای هر چیزی واقعاً بی فایده باشد.

با این گفته ، ما همچنین توانستیم سرورهایی را پیدا کنیم که سرعت کافی برای تماشای فیلمهای HD به ما دادند. بنابراین اگر وقت دارید صدها سرور را برای انتخاب درست انتخاب کنید ، میهمان ما باشید.

در حالی که این سرویس ارائه می دهد پروتکل های سریع و ایمن برای ترافیک شما ، اطلاعات زیادی درباره شما و فعالیت شما نیز ثبت می کند. و همینطور همه دارندگان سرورهای داوطلبانه. اگر ناشناس بودن و امنیت شما نیست’نگرانی بزرگ ، شما می توانید این سرویس VPN عکس بگیرید.

خلاصه ، باید این را بگوییم ما از کار سخت این برنامه نویسان برای اجرای این پروژه آزمایشی قدردانی می کنیم. اما ما قطعاً نمی دانیم’احساس می کنید که این نرم افزار می تواند یک خطر برای VPN های تجاری ، نه فقط هنوز - باشد.

نحوه یادگیری سایر کاربران VPN چگونه است?

آیا سوالی در رابطه دارید؟ آیا تاکنون سعی کرده اید از VPN Gate یا سایر برنامه های VPN استفاده کنید؟ شاید شما بررسی VPN Gate خود را برای شما ارسال کرده باشید؟ برداشت های شما چیست?

به یاد داشته باشید ، اشتراک گذاری مراقبت است!

لطفا در صورت تمایل نظر خود را در زیر بگذارید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =