بررسی SecurityKISS

SecurityKISS یک VPN ایرلندی است که چنین تمرکز زیادی روی سهولت استفاده از آن دارد’ساخته شده به نام شرکت (KISS = ‘آن را هوشمند نگه دارید & ساده’) سرویس مشتری و سرویس مبتنی بر اشتراک SecurityKISS VPN ، فعالیت آنلاین شما را رمزگذاری می کند و از هکرها ، دزد و جاسوسی محافظت می کند.


SecurityKISS یک نرم افزار بسیار کاربردی است که نیازی به ثبت نام در حساب ها ندارد - همه کاربران جدید باید انجام دهند بارگیری مشتری ، نصب و کلیک کردن “وصل کنید,” و آنها فوراً امن هستند.

دفتر مرکزی SecurityKISS در ایرلند مستقر است و آنها 104 سرور مستقر در 3 قاره (یعنی اروپا ، آمریکا و آسیا) و در کشورهای مختلف را شامل می شوند که شامل ایالات متحده ، کانادا ، آلمان ، سوئیس ، لهستان ، هلند ، بلژیک است. ، انگلستان ، فرانسه ، ایتالیا ، روسیه ، اسپانیا ، سنگاپور ، هنگ کنگ و سوئد.

کلیدهای اتصال جلسه و شبکه هر ساعت تازه می شوند. حریم خصوصی جدی گرفته می شود ، بدون اینکه خط مشی ورود داده های مشتری کاملاً دقیق باشد. آنها به دلیل استفاده از پهنای باند در طول اتصال ، مدت زمان و زمان اتصال کاربر و آدرس IP IP کاربر ، یادداشت ها را نگه نمی دارند و فعالیت های جلسه را ذخیره نمی کنند. این اطلاعات ثبت شده برای نظارت بر استفاده از خدمات کاربران و تولید داده برای استفاده داخلی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، این بررسی SecurityKISS VPN را بخوانید.

امنیت و حریم خصوصی VPN

یکی از مهمترین ویژگیهای امنیتی SecurityKISS ، Tunneling اختصاصی است. اگر اطلاعات شما رمزگذاری شده و از طریق یک مسیر در اینترنت عبور می کنید ، Tunneling اختصاصی با حذف مسیر به محض قطع ارتباط به شما کمک می کند تا ناشناس بودن اطلاعات شما را حذف کند..

متأسفانه ، با وجود انحصار Tunneling ، امنیت یک نقطه قوت کلی برای SecurityKISS نیست. اگرچه سرورهای آنها از پروتکل های OpenVPN و L2TP استاندارد استاندارد پشتیبانی می کنند ، اما آنها از سیستم قدیمی 128 بیتی Blowfish برای رمزگذاری شبکه و برای تبادل کلیدهای شبکه و دستیابی نسبتاً منسوخ 1024 بیتی با گواهینامه های RSA استفاده می کنند..

برنامه ها و برنامه های افزودنی VPN

SecurityKISS یک برنامه بومی را برای ویندوز فراهم می کند ، همچنین برنامه هایی را برای کاربران Mac ، Linux ، IOS ، Android و سایر تلفن های هوشمند و روترها در اختیار شما قرار می دهد..

برای امکان بارگیری و استفاده از برنامه نیازی به ثبت حساب نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت بروید و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس بر روی کلیک کنید “دانلود تونل SecurityKiss” دکمه.

هر برنامه بارگیری شده برای هر دستگاه منحصر به فرد است ، زیرا به طور جداگانه با یک جفت کلید عمومی و خصوصی سفارشی می شود. کلید خصوصی فقط برای چشم شما است ، بنابراین پس از بارگیری برنامه ، نصب و شروع به استفاده از آن ، از سرور آنها حذف می شود.

به طور کلی ، SecurityKISS یک VPN نسبتاً شفاف گرد است و برنامه نرم افزاری مشتری آنها یکی از راحت ترین برنامه های VPN در بازار است.

سرعت و عملکرد

SecurityKISS VPN دارای “رایگان برای زندگی” برنامه و این طرح’عملکرد سرعت شگفت آور چشمگیر است.

اتصال به سرورهای آنها انجام نمی شود’به نظر می رسد که تاخیرها یا کندی هایی داشته باشد. برای کاربران نسخه رایگان ، سرعت 100 مگابیت بر ثانیه است اما خرس است’انتظار داشته باشید که بتوانید از این موارد استفاده کنید ، زیرا به کاربران رایگان فقط با اتصالات سرعت محدود دسترسی پیدا می کنید.

اگر سرعت نامحدود همان چیزی است که شما می خواهید ، در این بررسی SecurityKISS VPN نتیجه می گیریم’بهتر است در نسخه پولی مشترک شوید.

استفاده در چین

برخی از اعمال سانسور توسط دولتها به دلایل ایمنی قابل توجیه است - مانند غربالگری محتوای بزرگسالان از کودکان یا محدود کردن گفتار نفرت.

در بیشتر موارد ، مانند مسدود کردن محتواهایی که نیست’به خودی خود مضر است ، اما مخالف دولت است’فلسفه ، هدف صرفاً غیر اخلاقی است ، و VPN ها می توانند برای دور زدن چنین سانسور کمک کنند.
SecurityKISS یک تونل رمزگذاری شده از رایانه شما به دروازه های امنیتی آن ایجاد می کند ، بنابراین نظارت و مسدود کردن بسیار دشوار است.

SecurityKISS به صراحت ادعا نمی کند که در چین کار می کند ، اما ذکر می کند که فناوری رمزگذاری آنها می تواند سانسور را دور بزند.

SecurityKISS VPN برای Netflix و torrenting

این برنامه رایگان برای پشتیبانی از پخش فیلم ساخته نشده است. اما ، هنگامی که ما آن را برای این بررسی SecurityKISS VPN آزمایش کردیم ، فهمیدیم که قادر به پخش موسیقی و ویدئو است.

نتفلیکس ، بی بی سی ، یوتیوب و هولو به دلیل محدودیت جغرافیایی محدودیت امنیتی SecurityKISS کار کردند ، اما پخش ویدئو به سرعت از همه 300 مگابایت رایگان داده روزانه استفاده کرد.

با این وجود ، تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود از هرجای دنیا نباید مشکلی برای برنامه پرداخت داشته باشد.

در جبهه torrenting ، SecurityKISS بد عمل نکرد اما امتیاز آن جزء 10 VPN برتر با سریعترین سرعت بارگیری و بارگیری نبود. هنگام SecurityKISS افت سرعت زیادی رخ داد’سرویس متصل شد.

در حالی که این حس می کند زیرا’یک VPN رایگان ، نتایج نسخه پرداخت شده نیز به نوعی متناقض بودند.

پشتیبانی مشتری

وب سایت SecurityKISS با یک وب سایت ساده ، هرچند اندکی تاریخ دار و یک وبلاگ رسمی با مقالات مرتبط و جذاب ، نسبتاً آسان است..

پشتیبانی آنها از طریق پست الکترونیکی ، چت زنده و یک سیستم بلیط وب سایت ارائه می شود. همچنین یک دکمه پرسش و پاسخ قوی برای پاسخ به سؤالات کلی تر ممکن است وجود داشته باشد. آنها همچنین یک صفحه فیس بوک را اجرا می کنند که شاید روشی جایگزین برای کمک به آنها ارائه دهد.

قیمت گذاری

SecurityKISS یک برنامه رایگان ارائه می دهد - طرح GREEN که با سرعت کمتری انجام می شود ، چهار مکان سرور و یک کلاه داده روزانه 300 مگابایت.

SecurityKISS همچنین دارای چهار برنامه پرداخت شده با اسامی واقعاً منحصر به فرد است. قیمت دقیق به مدت زمان اشتراک شما بستگی دارد که در 1 ماه ، 3 ماه ، 6 ماه و 1 سال دریافت می شود:

  • OLIVINE (برنامه اقتصادی) ، 20 گیگابایت در ماه
  • MALACHITE (طرح اولیه) ، 30 گیگابایت در ماه
  • JADEITE (طرح حق بیمه) ، 50 گیگابایت در ماه
  • EMRALD (طرح نامحدود) ، پهنای باند نامحدود

SecurityKISS’برنامه ها کمی پایین تر از حد متوسط ​​است ، اما برخی از مکان ها (مانند هنگ کنگ ، روسیه و سنگاپور) فقط با برنامه های سطح بالاتر در دسترس هستند.

از آنجا که آنها برای امتحان کردن این سرویس یک VPN رایگان ارائه می دهند ، نبود ضمانت برگشت پول قابل درک است. آنها بیت کوین ، کارت های اعتباری ، cashU ، PayPal و انتقال سیم را می پذیرند.

اگر تصمیم به پرداخت بیت کوین را گرفتید ، در هر یک از برنامه های خریداری شده 50٪ تخفیف دریافت خواهید کرد. اما اگر شما تصمیم به لغو دارید ، آنها فقط به شما مبلغ جزئی از هر مانده مانده حساب خود را می دهند.

خط پایین

مزایای استفاده از SecurityKISS شامل گزینه رایگان است که روزانه 300 مگابایت درپوش داده و ویژگی هایی مانند پذیرش بیت کوین را در اختیار شما قرار می دهد. بدون نیاز به ثبت نام حساب ، نشان می دهد که آنها ناشناس بودن را نیز ارزیابی می کنند.

اما اگر شما یک کاربر VPN سنگین هستید ، این برنامه رایگان نیز یک روش ایده آل است “آزمایش آبها” قبل از ارتقاء به یک برنامه پرداخت شده.

از طرف دیگر ، موارد منفی SecurityKiss VPN شامل ، سرعت بارگیری و بارگذاری ها متناقض است ، و برخی از مردم از عدم حمایت از بلیط خود شکایت کرده اند..

اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید اینست که فقط بعضی سایت ها را ناشناس مرور کنید ، هزینه روزانه 300 مگابایت رایگان ممکن است تمام آنچه شما نیاز دارید باشد. رمزگذاری آنها کمی در سمت خفگی است و با در نظر گرفتن گزینه های بهتر از دیگر VPN ها ، آن را انتخاب می کنیم’توصيه SecurityKISS سخت است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4