بررسی SecureVPN

نام آن امن است ، اما آیا این VPN واقعاً امنیت بالایی را ارائه می دهد؟ برای اطلاع از بررسی SecureVPN ما بخوانید.


امنیت آنلاین همواره مورد توجه شرکتهای بزرگ و مشاغل بوده است زیرا دنیای واقعی در مقیاس کامل با جهان آنلاین تعامل برقرار می کند. بسیاری از افراد شروع به دیدن دلایلی می کنند که باید داده های خود را نیز ایمن کنند.

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) یکی از امن ترین گزینه های امنیتی آنلاین است که می توانید برای همیشه انتخاب کنید. در این بررسی SecureVPN ، ما به تفصیل بررسی خواهیم کرد که این VPN درمورد چیست و آنها چه چیزی را ارائه می دهند.

Secure VPN در سال 2015 توسط کمپانی با همین نام توسعه داده شد و خارج از ایالات متحده آمریکا فعالیت می کند ، به این معنی که بخشی از گروه 5 Eyes است. با این حال ، SecureVPN ادعا می کند یک سرویس VPN ارائه می دهد که به شما کمک می کند با استفاده از رمزگذاری AES و OpenVPN به عنوان پروتکل ، به صورت ناشناس در وب گشت و گذار کنید..

SecureVPN برای Windows ، Mac ، Android و iOS مشتری دارد ، اما این برنامه را دارد’با روتر سازگار نیست. بارگیری و نصب این برنامه ها بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید کلیک روی لینک و بارگیری است ، سپس دستورالعمل نصب را دنبال کنید. Secure VPN هنگام اتصال بسیار سریع است اما سرعت آن از سرور به سرور دیگر متفاوت است. بهترین کار انتخاب سرور نزدیکتر به شماست.

SecureVPN فقط دارای یک سرور با قابلیت پخش کردن Netflix است. این کافی نیست اما قابل کنترل است. فعالیت های تورنت نیز مجاز است ، اما ما’مطمئن نیستید که SecureVPN در چین قابل استفاده است یا خیر.

برنامه های قیمت گذاری آنها دارای دو دسته است: رایگان و حق بیمه. یک برنامه رایگان به شما این امکان را می دهد که بدانید که آیا واقعاً می خواهید از این سرویس استفاده کنید ، اما در خدمات ارائه شده محدودیت هایی خواهید داشت. پرداخت فقط از طریق یک روش (PayPal) انجام می شود و اطلاعات مربوط به اطلاعات شما را نگه می دارند.

تیم پشتیبانی خوب است و آنها یک بخش خود مختار مختصر در وب سایت دارند. برای جزئیات بیشتر خواندن این بررسی VPN امن را ادامه دهید.

استفاده از SecureVPN بی خطر است?

SecureVPN از استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) استفاده می کند. این باعث می شود که تقریباً در هر نوع وسیله ای مناسب باشد. SecureVPN از پروتکل امنیتی OpenVPN استفاده می کند ، که بطور گسترده توسط بسیاری از ارائه دهندگان VPN استفاده می شود..

ارائه دهندگان SecureVPN ادعا می کنند که در برابر نشت IP محافظت می کنند ، اما متأسفانه ، تمام تست نشت ما هنگام بررسی در ipleak.net انجام نشد..

علاوه بر این ، برخی از اطلاعات ورود به سیستم توسط این ارائه دهنده خدمات VPN انجام شده است. حتماً شرایط و ضوابط آنها و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید تا بدانید که شما چه چیزی را می شناسید’دوباره خودت را وارد می کنی.

نحوه بارگیری و نصب SecureVPN

برای بارگیری SecureVPN ، به وب سایت آنها مراجعه کنید و یک تماس بزرگ برای اقدام به شما امکان می دهد تا خدمات آنها را بطور رایگان امتحان کنید.

با کلیک بر روی آن ، گزینه هایی برای سیستم عامل های مختلف به شما داده می شود. نصب در سیستم عامل های مختلف باید کم و بیش یکسان باشد. مورد نظر خود را انتخاب کرده و منتظر بمانید تا بارگیری کامل شود.

  • اگر شما’مجدداً با استفاده از رایانه ویندوز ، فایل .exe بارگیری شده را اجرا کنید.
  • پس از بارگیری ، برنامه و شما را باز کنید’یک پیام خوش آمدید را مشاهده می کنید - کلیک کنید “آره.”
  • شرایط و ضوابط را بخوانید و کلیک کنید “موافقم”.
  • صبر کنید تا پرونده های لازم استخراج شود. در استخراج موفقیت آمیز ، از شما خواسته می شود TAP-Windows Provider را نصب کنید.

این ویژگی اضافی به مشتری کمک می کند تا با کارآمدتری عمل کند. پس از نصب ، مشتری را اجرا کنید.
در آخر ، کلیک کنید “وصل کنید” و اگر همه به خوبی پیش رفت ، شما’افسار.

سرعت & کارایی

توجه داشته باشید که استفاده از VPN مطمئناً بر سرعت اتصال شما تأثیر خواهد گذاشت. صرف نظر از ارائه دهنده ای که استفاده می کنید ، در آنجا است’برخی از دست دادن سرعت ، اما برخی از VPN ها بهتر از سایرین کنترل این مسئله را دارند.

SecureVPN’سرعت s در بسیاری از سرورهای آن چشمگیر است. ما سرورهای مختلف را آزمایش کردیم و دریافتیم که آنها با سرعت تبلیغ شده مطابقت دارند. یک عمل خوب این است که برای دستیابی به بالاترین سرعت به یک سرور نزدیک به شما متصل شوید.

برنامه ها & پسوندها

SecureVPN دارای کاربردی آسان است که با سیستم عامل های مختلف مانند سیستم عامل های Windows و Mac سازگار است.

همچنین می توانید از Secure VPN با دستگاه های تلفن همراه که در Android و iOS کار می کنند استفاده کنید.

SecureVPN اتصال به 5 دستگاه را به طور همزمان ارائه می دهد ، اما هیچ مشتری سازگار برای روترها و Kodi وجود ندارد. پیکربندی VPN در روتر شما به افزایش حد اتصال کمک می کند اما متأسفانه SecureVPN نمی تواند آنرا به شما ارائه دهد.

SecureVPN برای Netflix و torrenting

یکی از مهمترین دلایلی که افراد برای سرویس VPN تصمیم می گیرند دسترسی به محتوای محدود از Netflix US است.

حالت دوم یک بستر بزرگ جریان است که کتابخانه گسترده ای از سرگرمی های عالی را ارائه می دهد ، اما بیشتر آنها فقط به ساکنان ایالات متحده محدود شده است.

بسیاری از VPN ها قول کمک به کاربران را در دستیابی به دسترسی می دهند ، اما Netflix موفق به مسدود کردن آنها شده است.
در این زمینه ، سرویس SecureVPN موفق می شود تا به کاربران در دستیابی به محتوای محدود Netflix در یکی از سرورهای آمریکایی خود کمک کند..

SecureVPN همچنین امکان اتصال به Peer-to-Peer (P2P) را برای تورنت فراهم می کند. تورنت یکی از ساده ترین راه ها برای به اشتراک گذاری پرونده های بزرگ بدون تأثیر کیفیت فایل است.

آی تی’مهم است که شما سیاست دقیق SecureVPN را در مورد اتصالات P2P بخوانید تا بدانید که در هنگام تورنت خط را ترسیم کنید.

آیا می توانید از SecureVPN در چین استفاده کنید?

چین یکی از معدود کشورهایی است که احساس می کند ساکنان آن از اینترنت بهره مند نیستند که محور چین باشد. استفاده از رسانه های اجتماعی و وب سایت های غربی بسیار کنترل شده است.

بسیاری از آنها سانسور را چنین می نامند “فایروال بزرگ چین.” هان نیست’هر شخصی که ادعا می کند از SecureVPN در چین استفاده می کند و در وب سایت ذکر نشده است ، بوده است.

اما از آنجا که ما نمی خواهیم’تی مستقر در چین ، تنها راهی برای دانستن اینکه آیا این کار می کند ، واقعاً رفتن به آنجا و آزمایش آن است. به همین دلیل ما نمی خواهیم’SecureVPN را به کاربران در چین توصیه کنید.

قیمت گذاری

طرح قیمت گذاری SecureVPN بسیار ساده و سرراست است. آنها یک برنامه رایگان ارائه می دهند ، که برای کسانی که می خواهند کارآیی سرویس را تست کنند خوب است و می بینند که مطابق استاندارد مطابقت دارد یا خیر..
این برنامه رایگان به شما امکان دسترسی به سرویس های وب و صدا از طریق IP (VoIP) آنها را می دهد ، اما دسترسی به سرویس P2P ندارد ، تنها با یک دستگاه متصل به طور همزمان و فقط 20 دقیقه از زمان VPN.

برنامه Premium مدت زمان نامحدود جلسات VPN ، انتقال داده نامحدود و 5 دستگاه حداکثر متصل به طور همزمان را ارائه می دهد.

طرح حق بیمه در هر ماه 7.99 دلار است ، اما اگر برای یک سال کامل پرداخت کنید ، به 39.95 دلار کاهش می یابد.
SecureVPN برخلاف سایر خدمات VPN گزینه برگشت پول را ارائه نمی دهد.

در حال حاضر ، شما فقط می توانید از طریق پی پال پرداخت کنید. هیچ گزینه اعتباری / بدهی یا Cryptocurrency در دسترس نیست ، که یک اشکال بزرگ است.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی SecureVPN فقط یک سیستم بلیط الکترونیکی و بخش سؤالات متداول را ارائه می دهد.

پشتیبانی ایمیل در اصل فقط یک فرم کوچک در وب سایت است. آنها اظهار داشتند كه كمك 24/7 در دسترس است ، اما پاسخی كه ما دريافت كرديم ساعت ها بعد - بلافاصله مثل آن - نبود “پشتیبانی 24/7” دلالت دارد.

بخش سؤالات متداول همچنین به اندازه کافی مفصل نیست تا یک بخش خودیاری باشد. هیچ مقاله ای برای نصب یا عیب یابی وجود ندارد. در واقع ، سؤالات متداول آنها فقط از چهار بخش تشکیل شده است ، و حتی به سختی می توان بخش نامید.

خط پایین

از این بررسی SecureVPN ، دریافتیم که کیفیت عناصر مختلف بسیار ضرب و شتم است.

ما’تحت تأثیر سرعت ، تورنت ، و دسترسی به Netflix ، که بسیار مناسب برای قیمت است. به علاوه ، این نرم افزار آسان است حتی اگر وجود دارد ، استفاده کند’هیچ روشی برای روترها ، سیستم های بازی و سایر سیستم عامل های کمتر استفاده شده وجود ندارد.

با این حال ،’در ایالات متحده مستقر است و برخی از داده ها را وارد می کند. خطر نشت DNS نیست’بسیار جذاب است ، و شما فقط می توانید از PayPal به عنوان روش پرداخت خود استفاده کنید.

برای تأیید آن ، پشتیبانی تقریباً غیرقانونی مشتری و سؤالات متداول FAQ بسیار ناراحت کننده است. آیا آنها حتی به ارائه خدمات خوب اهمیت می دهند؟ مطمئناً باعث می شود که دو بار در مورد توصیه Secure VPN فکر کنیم.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 37