بررسی رمزگذاری رمزگذاری شده (رمزگذاری)

محافظت از حریم خصوصی ما با توجه به جمع آوری داده های در مقیاس بزرگ و مقررات طراحی شده بیشتر و بیشتر اهمیت می یابد. آیا این VPN موفقیت دارد؟ در بررسی کامل Encrypt.me ما اطلاعات کسب کنید.


امروز ما’دوباره به رمزگذاری Encrypt.me ، قبلاً Cloak VPN نگاه می کنیم. این یک راه حل VPN مقرون به صرفه است که به منظور محافظت مناسب در برابر وای فای ناامن و رفتار ISP بی پروا طراحی شده است. در حالی که آنها یک راه حل نسبتاً مؤثر برای تحقق این امر هستند ، هیچ تمرکز بر ناشناس ماندن کاربران ندارند ، و به همین دلیل از نظر عملکردی به نوعی فاقد آن هستند..

گفته می شود ، هیچ VPN واقعاً کاربران خود را 100٪ ناشناس نگه نمی دارد ، اما این همچنان یک نکته مهم است که باید با بررسی خود به خاطر بسپاریم. Encrypt.me مقدم بر این واقعیت است آنها نمی’هویت خود را مخفی کنید ، و آنها تا 16 روز برخی از اطلاعات شما را وارد می کنند.

رمزگذاری آنها از پروتکل های نسبتاً استاندارد برای همه دستگاههای مختلفی که پشتیبانی می کنند استفاده می کند. رمزگذاری شده’مشتری اصلی از پروتکل OpenVPN استفاده می کند ، در حالی که سیستم عامل های تلفن همراه آنها تمایل به استفاده از IPSec دارند. ما’در زیر در مورد این بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آنها’خود را نشان داده اند که می توانند از طریق ISP غلبه کنند و سرعت های خوبی را از نقاط مختلف فراهم کنند. دوباره ، ما’بعداً وقتی تست سرعت خود را می پوشانیم ، بیشتر به این موضوع می پردازیم.

از نظر قیمت ، Encrypt.me نسبتاً متوسط ​​است ، اما آنها بسته های متنوعی را برای خانواده ها یا تیم های مردم ارائه می دهند. آنها همچنین دارند “می گذرد” برای خرید خدمات توسط هفته ، ماه یا سال.

آنها برنامه هایی در iOS ، Android ، macOS ، Windows7 + و Amazon Fire OS دارند. این پوشش دستگاه بسیار مناسبی است ، اگرچه برخی از خدمات آنها بسته به برنامه ای که شما استفاده می کنید ممکن است متفاوت باشد.

یک مورد که بلافاصله مشخص خواهد شد این واقعیت است Encrypt.me نمی کند’برای دسترسی به Netflix معمولاً کار می کنید کتابخانه های کشورهای دیگر. در حالی که برخی از کاربران آنلاین اعلام کرده اند که قادر به باز کردن Netflix با استفاده از Encrypt.me هستند ، وب سایت خود هشدار می دهد که این چیزی نیست که برنامه برای آن در نظر گرفته شده است و ممکن است مؤثر نباشد.

تورنت چیز دیگری است که پلتفرم از بین رفته است’مخصوصاً برای. به ویژه ، اگر شما’Encrypt.me نمی تواند بارگیری غیرقانونی را انجام دهد’یک سکوی خوب برای استفاده.

محدودیت دیگر در همین زمینه ، قابلیت اطمینان برنامه در چین است. از بررسی های آنلاین ، و همچنین آنچه Encrypt.me ادعا می کند در وب سایت خود ، می توانیم ببینیم که آنها قابلیت اطمینان در چین اگرچه مناسب است. همچنین گزارش هایی مبنی بر خدمات آنها وجود دارد کاملاً در ایران مسدود شده است.

از نظر پشتیبانی مشتری ، آنها بخش سؤالات گسترده ای را در وب سایت خود دارند و همچنین از طریق ایمیل با آنها تماس گرفته می شود. این موضوع کمی پنهان است ، اما استفاده از این بستر بسیار آسان است ، بنابراین سؤالات متداول و پشتیبانی ایمیل ممکن است برای بسیاری از کاربران کافی باشد.

استفاده از Encrypt.me بی خطر است?

از لحاظ امنیتی ، Encrypt.me از آن استفاده می کند IPSec پروتکل در سیستم عامل های آیفون ، آی پد و آی پاد لمسی (حداقل رمزگذاری گروه DH 1536 بیتی. برای Mac و Android از استاندارد های صنعتی استفاده می کنند OpenVPN (رمزگذاری گروه DH 2048 بیتی سفارشی تولید شده).

برنامه های ویندوز آنها با یک راه حل منبع باز به نام اجرا می شوند strongSwan. strongSwan یک پروتکل مبتنی بر IPSec است که با هر دو کار می کند IKEv1 و IKEv2 پروتکل های کلیدی تبادل همه این آمار رمزگذاری جامد هستند ، بنابراین وجود دارد’نیازی به نگرانی در مورد قدرت رمزنگاری در هنگام برخورد با Encrypt.me نیست.

با این حال وقتی تست رمزنگاری را با رمزگذاری فعال انجام دادیم, Encrypt.me به نشت DNS و Ipv6 پیدا شد. نشت DNS مسئله بزرگی است که در اینجا وجود دارد و آنها بیانگر این ایده هستند که Encrypt.me از بین رفته است’واقعاً قصد داشتم هویت یا فعالیت خود را از ISP مخفی کنید.

در صورت تنظیم ISP و پیکربندی شبکه برای استفاده از Ipv6 ، نشت IPv6 فقط یک مشکل است. هنوز هم’هرگز خوب نیست اگر یک سوراخ را از آن جدا نکنید’نگران امنیت و حریم خصوصی هستید. با اينكه, اگر شما’Encrypt.me isn به دنبال ناشناس بودن کامل و حریم خصوصی هستید’برای شما.

Encrypt.me شامل سوئیچ kill در صورت قطع اتصال VPN در حالی که شما هستید’دوباره فعال هستم گفته می شود ، برخی از کاربران گزارش داده اند که این سوئیچ kill در برخی از حالات بی اثر است. آی تی’همیشه خوب است تا مطمئن شوید که شما’با استفاده از تنظیمات صحیح ، و نحوه عملکرد سوئیچ kill را درک کنید.

نکته نهایی که در مورد Encrypt.me مشخص است’ویژگی های امنیتی این است که آنها دارند بدون محافظت در برابر بدافزار داخلی.

به طوری که’این برای ویژگی های امنیتی آنها است ، در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی؟ خوب ، Encrypt.me از این واقعیت مقدم است آنها برخی از اطلاعات شما را تا 16 روز نگه می دارند. در اینجا انواع اطلاعاتی که آنها نگهداری می کنند وجود دارد:

  • تعداد بایت ارسال و دریافت شده است
  • مدت زمان متصل
  • آدرس IP متصل به و IP مجازی اختصاص یافته است
  • درگاه مبدأ اتصال خروجی به همراه زمانهای شروع و پایان

شرکت از این به عنوان شما یاد می کند “اطلاعات جلسه شخصی.” بسیاری از میزبان ها سعی می کنند اطلاعات زیادی را وارد نکنند ، در صورت دریافت درخواست از طرف نیروی انتظامی یا مقامات دولتی برای تحویل مشتری’داده ها با این حال ، Encrypt.me حداقل دو هفته اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از خدمات آنها دارد. این بسیار مهم است که هنگام ارزیابی سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را به خاطر بسپارید.

اگرچه Encrypt.me یک شرکت جهانی است ، اما آنها متعلق به Stackpath LLC ، مستقر در دالاس ، تگزاس است. این بدان معنی است که آنها هستند مشروط به توافق چشم گسترده, که می تواند اگر شما خبر بد را هجی کنید’مجدداً از Encrypt.me برای هر چیز غیرقانونی استفاده می کنید.

نکته آخر در مورد Encrypt.me این است که متاسفانه آنها اتفاق افتادند, دخیل در رسوایی ورود به سیستم IPVanish که در آن داده ها با وجود وعده های خلاف به مقامات تحویل داده شدند.

سرعت & کارایی

در حالی که Encrypt.me می تواند از ISP عبور کند ، که یک ویژگی کوچک ظریف است ، اما سرعت واقعی به طور متوسط ​​به پایان رسید.

تست سرعت ما در ایالات متحده سرعت بسیار خوبی را نشان داده است ، یعنی حدود 80٪ از آنچه که ما به عنوان پایه دریافت می کردیم.

encrypt.me تست سرعت eu

آزمایش سرعت اتحادیه اروپا نشان دهنده افت ناچیز دیگر در سرعت است ، اما هیچ چیز مهم نیست.

encrypt.me تست سرعت آسیا

این اعداد نسبت به سرعتی که از سایر VPN ها بدست می آورید نسبتاً استاندارد هستند. آی تی’خوب به خاطر داشته باشید که این سرعت ها بر اساس موقعیت مکانی شما و سایر عوامل تغییر زیادی می کنند.

آی تی’همیشه ایده خوبی است که با بارگیری نسخه آزمایشی رایگان ، تست های خود را انجام دهید. به این ترتیب شما می توانید ایده مشخصی در مورد نحوه عملکرد VPN برای شما بدست آورید.

نحوه بارگیری و نصب Encrypt.me

Encrypt.me یک وب سایت با طراحی زیبا دارد که نسبتاً ساده برای حرکت است.

طراحی وب سایت encrypt.me

آنجا’اطلاعات زیادی در دسترس است و یک طرح ساده دارد و در صورت تمایل می توانید مدتی را برای یادگیری در مورد این سیستم عامل صرف کنید. برای بارگیری برنامه ، به صفحه بروید “برنامه ها” با کلیک بر روی دکمه در نزدیکی مرکز بالا.

این شما را به صفحه بارگیری ها ، جایی که شما را می برد’پیوندهایی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان بارگیری انواع مختلف نصاب را می دهد. پس از بارگیری ، نصب بسیار ساده است: آنها به سادگی از شما می خواهند که با شرایط موافقت کنید و نصب کنید. آی تی’جالب است بدانید که هیچ بسته نرم افزاری دزدکی همراه با نصب وجود ندارد.

این برنامه برای ویندوز به شکل نماد سینی است که می تواند یک پنجره کوچک را باز کند و به شما امکان می دهد رمزنگاری را فعال یا غیرفعال کنید ، یا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. این یک طرح واقعا ساده است که Encrypt.me را انجام می دهد’هدف کاملاً مؤثر است ، اگرچه فاقد برخی از تنظیمات پیشرفته تر است.

Encrypt.me و Netflix

متأسفانه ، از آنجا که Encrypt.me عمدتاً در حراست از شما هنگام اتصال به شبکه های وای فای غیر قابل اعتماد متمرکز شده است ، وجود ندارد’بسیاری از قابلیت های طراحی شده برای باز کردن Netflix. حتی Encrypt.me’وب سایت شخصی خود اشاره می کند که آنها هستند برای باز کردن محتوای Netflix مؤثر نیست.

برخی گزارش ها به صورت آنلاین منتشر شده است مبنی بر اینکه کاربر عجیب و غریب قادر به باز کردن Netflix با استفاده از Encrypt.me است ، اما در پایان ، این برنامه نیست’برای این خیلی مفید است.

چه در مورد تورنت?

مجدداً ، از آنجا که Encrypt.me به طور عمده برای محافظت در برابر اتصالات وای فای بد ، در آنجا طراحی شده است’s هیچ پیش فرضی برای محافظت از اشتراک فایل به همتا نیست. این شرکت به همان میزان در وب سایت خود اعلام می کند.

چقدر خوب است برای کاربران در چین

یکی دیگر از واقعیت های ناگوار در مورد Encrypt.me ، قابلیت اطمینان iffy آنها در برابر چین است’فایروال عالی. تقریباً مانند پشتیبانی Netflix ، کاربران در چین سطوح مختلفی از موفقیت را گزارش می دهند که سیستم عامل های خاص از سایرین موفق تر هستند. به نظر می رسد که آیفون بیشتر اوقات از بین می رود ، اگرچه هیچ الگوی قطعی برای قابلیت اطمینان وجود ندارد.

به طور کلی ، به نظر می رسد که این یکی برای کاربران غربی که سعی در حفظ حریم شخصی خود در برابر اتصالات نامشخص دارند ، بسیار مفید است. آی تی’مهم است که توجه داشته باشید كه Encrypt.me نیز هست کاملاً روی همه سیستم عامل های ایران مسدود شده است.

پشتیبانی

این یکی است که قطعاً به عنوان A مشخص می شود منهای خالص. اگرچه Encrypt.me منابع پشتیبانی گسترده غیرفعالی مانند مقالات وبلاگ و مواردی از این قبیل دارد ، اما آنها پشتیبانی بسیار کمی ارائه می دهند. در اصل ، تنها گزینه شما برای دستیابی به یک انسان برای کمک به مشکل شما ارسال ایمیل به آدرس تماس عمومی آنها است.

این مسأله با هیچ استانداردی قابل رعایت نیست ، حتی با در نظر گرفتن کیفیت و جامع بودن شبکه پشتیبانی پشتیبان آنها.

علاوه بر دسترسی دشوار ، پشتیبانی واقعی که برخی از مشتریان دریافت کرده اند کمتر از ستاره بوده است ، با زمان پاسخگویی بسیار کند و مسائل حل نشده.

قیمت گذاری

Encrypt.me قیمتهای نسبتاً استانداردی را برای خدمات آنها در دسترس دارد. نکته جالب در مورد ساختار قیمت آنها مقیاس پذیری بسیار بالا ، اتصالات نامحدود دستگاه و گذرهای هفتگی است.

encrypt.me قیمت گذاری

پاس ها به شما امکان می دهد هفته های تنها را با قیمت 3.99 دلار ، ماه ها با 9.99 دلار و سال ها برای 8.33 دلار در ماه خریداری کنید. اگر فقط می خواهید از یک VPN به مدت یک هفته در حالی که هستید استفاده کنید’سفر دوباره یا چیز دیگری است ، این یک ویژگی کوچک خوب است.

برنامه های آنها با برنامه های خانواده بین 12.99 دلار در هر ماه و 149.99 ماه در ماه مقیاس است. آنها همچنین بسته های تیمی را با قیمت حداکثر 1455.57 دلار در هر ماه ارائه می دهند که تیمی شامل 250 نفر را شامل می شود.

همانطور که گفتیم ، قیمت ها استاندارد هستند ، اما تعداد کمی سوال خوب درباره قیمت آنها وجود دارد که باعث می شود آنها نسبتاً خوب باشند. یعنی اتصالات نامحدود دستگاه. این شرکت به سادگی از شما می خواهد که خودتان از اتصالات استفاده کنید ، و دان نکنید’اتصالات خود را با سایر کاربرانی که باید حساب کاربری خود را دارند به اشتراک بگذارید.

آنجا’همچنین یک آزمایش رایگان است که به شما امکان می دهد سرویس را برای 14 روز امتحان کنید ، به شما امکان می دهد سرعت ها را آزمایش کنید و ببینید Encrypt.me برای شما مناسب است یا خیر. آنها همچنین کلیه اشکال عمده پرداخت را می پذیرند ، اگرچه پی پال یا بیت کوین را قبول نکنید.

Bottom Line of Encrypt.me VPN بررسی

Encrypt.me یک ابزار کوچک مناسب برای محافظت از رایانه و حفظ حریم خصوصی شما در برابر اتصالات مخرب در حالی است که شما هستید’دوباره و در مورد ، اما چیز دیگری نیست. این شرکت دارای پوشش بسیاری از دستگاه و عملکرد نسبتاً مداوم در تمام برنامه های مختلف خود است.

ویژگی هایی که ارائه می دهند ، کاملاً صالح هستند و در حالی که نمی توانند از آن استفاده کنند’هر چیز جالب ، این شرکت بسیار سر راست است محصول آنها برای چه چیزی مناسب است: یعنی مرور مستقیم اینترنت در کافه محلی شما. غیر از این نیست’t به خصوص به عنوان یک VPN ، به ویژه با گزینه های کمتر تخصصی ، بسیار مفید است.

این پشتیبانی در مقایسه با دیگر میزبان ها ، و در آنجا بسیار کم است’واقعاً هیچ راهی در این مورد وجود ندارد. پوشش نقره ای کوچک اینجاست که شبکه پشتیبانی منفعل آنها از مقالات آنلاین بسیار جامع است.

به طور کلی ، ما قطعاً از توصیه Encrypt.me به عنوان راه حلی برای حفاظت از فعالیتهای مرور خود دریغ خواهیم کرد. ابزارهای بهتری برای قیمتهای پایین وجود دارد - مانند NordVPN یا ExpressVPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 + = 72