بررسی Netmap

Netmap به شما امکان می دهد تا ترافیک وب خود را از طریق دو سرور مورد نظر خود فیلتر کنید ، حریم خصوصی آنلاین خوبی را برای کاربران خود فراهم می کند - همه با یک سیاست عدم ورود به سیستم و انتخاب پروتکل های رمزگذاری جامد امکان پذیر است. با این حال ، با عدم پشتیبانی مناسب مشتری ، هزینه بالا و سرعت متناقض ، فضای زیادی برای بهبود دارد.


Netmap با هدف جمعيت غالباً روسي زبان ، يك سرويس VPN است كه طيفي از ويژگي هاي امنيتي پيشرفته را ارائه مي دهد كه به شما اين امكان را مي دهد از حريم خصوصي آنلاين آنلاين بهره مند باشيد. Netmap با ارائه طیف وسیعی از برنامه های قیمت ، از طیف وسیعی از پروتکل های امنیتی جامد بهره مند نمی شود’هر گونه گزارش را نگه دارید ، و حتی می توانید برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی اعمال شده توسط سرویس هایی مانند Netflix مورد استفاده قرار بگیرید..

در بررسی کامل Netmap ، ما’من همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما تعریف می کنم’دوباره به سرمایه گذاری در این سرویس خاص فکر می کنید. در این روند ، ما’قیمت ، ویژگی های امنیتی ، سرعت را پوشش می دهم & عملکرد و موارد دیگر خواندن را ادامه دهید زیرا همه اطلاعات ضروری را ارائه می دهیم.

امنیت و حریم خصوصی

اگر VPN نمی کند’برای اطمینان از داده های خود از پروتکل های رمزنگاری جامد استفاده کنید ، بنابراین بسیار بی فایده است ، زیرا هر دزدان فرصت طلب می توانند به راحتی آن را رهگیری کنند. خوشبختانه ، شما لازم نیست’با Netmap چنین مشکلی دارید ، زیرا در کل از 5 پروتکل رمزگذاری پشتیبانی می کند:

 • OpenVPN
 • L2TP
 • PPTP
 • IKEv2
 • گره تور

سوئیچ kill نیز با Netmap گنجانده شده است ، به این معنی که در صورت قطع اتصال VPN ، اتصال اینترنت شما قطع می شود. به نوبه خود ، این باعث می شود تا داده های شما توسط هر سارقان یا هر چشم دیگری که از شما ردیابی شود ردیابی نکنید.

با این حال ، در نظر داشته باشید که هیچ گونه محافظتی در برابر نشت IPv6 یا DNS وجود ندارد ، اگرچه آنها سرورهای DNS مخصوص خود را ارائه می دهند. این بدان معنی است که حتی در صورت فعال بودن اتصال VPN ، داده های شما ممکن است فاش شوند. این ممکن است کمی نگران کننده درباره حریم شخصی آنلاین خود باشد. با این گفته ، این VPN خاص از رمزگذاری جامد 256 بیتی از OpenVPN و L2TP بیش از IPSec پشتیبانی می کند..

آیا Netmap سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

Netmap در روسیه مستقر است و دامنه اتحاد جماهیر شوروی (.su) را دارد. با در نظر گرفتن اینکه حریم خصوصی آنلاین مطلوب چیزی است که ممکن است با این ارائه دهنده خاص تضمین نشود ، کمی مشکوک به نظر می رسد.

Netmap ادعا می کند هیچ گونه گزارش کاربر را در خود نگه نمی دارد ، در حالی که در صورت شک و تردید روش های پرداخت ناشناس نیز پذیرفته می شود. فقط در نظر داشته باشید که وب سایت نمی کند’مشخصات خاصی را از نظر ذخیره داده ها ذکر کنید. همچنین ، آن را’مهم است که بخاطر بسپار که Netmap در روسیه است که قوانین نگهداری اجباری داده ها را دارد.

اگر شما’d شفافیت کامل را ترجیح می دهید ، یک VPN جایگزین مانند NordVPN یا ExpressVPN ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

سرعت و عملکرد

ما آزمون خود را از اروپا و با سرعت پایه زیر انجام دادیم:

مبانی تست سرعت Netmap

سپس ما’من یک مکان نزدیک را امتحان کرده ام تا ببینم چه چیزی’تأثیر تبدیل Netmap VPN در:

آلمان

تست سرعت Netmap 14

 • دانلود: 14 مگابیت بر ثانیه (94 درصد افت)
 • بارگذاری: 31 مگابیت در ثانیه (افت 88٪)

انگلستان

تست سرعت Netmap VPN در انگلستان

 • دانلود: 19 مگابیت بر ثانیه (92 درصد افت)
 • بارگذاری: 72 مگابیت بر ثانیه (72٪ کشویی)

ایالات متحده

تست سرعت Netmap VPN در ایالات متحده

 • دانلود: 5 Mbps (افت 98٪)
 • بارگذاری: 9 مگابیت در ثانیه (افت 97٪)

سنگاپور

تست سرعت Netmap VPN در سنگاپور

 • دانلود: 8 Mbps (افت 97٪)
 • بارگذاری: 14 مگابیت در ثانیه (فرار 95٪)

سرعت ارائه شده توسط Netmap است خیلی کند. این بدان معنی است که شما احتمالاً برنده شده اید’قادر به انجام اکثر کارهای آنلاین که شامل پخش ویدیوی HD ، بازی و تورنت است ، می باشد.

سرورها

تعداد سرورهایی که در اختیار شماست چیزی است که هنگام سرمایه گذاری در یک VPN باید به آن توجه کنید. با مجموع 32 سرور در 23 کشور, آی تی’با اطمینان می توان گفت که’با Netmap VPN کاملاً انتخاب کنید - به ویژه هنگامی که آن را با امثال NordVPN و ExpressVPN مقایسه می کنید که هر کدام به ترتیب بیش از 4000 و 3000 سرور ارائه می دهند..

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند منظوره

شما’خواهید فهمید که می توانید Netmap را در هر سیستم عامل زیر تنظیم کنید:

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مک
 • لینوکس
 • اندروید
 • iOS
 • روترها

کار کردن و راه اندازی کارها برای هر کسی که حداقل کمی دانش فنی داشته باشد باید به اندازه کافی آسان باشد. با این وجود ، دستیابی به پشتیبانی مشتری آسانتر از انجام در اکثر موارد است. این بیشتر در بررسی Netmap ما بررسی خواهد شد.

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

رفع انسداد خدمات بسیار مشهور مانند Netflix ، Hulu و iPlayer بی بی سی یکی از بزرگترین دلایلی است که ممکن است از یک سرویس VPN استفاده کند. از این گذشته ، تعداد فزاینده ای از وب سایت ها و خدمات با استفاده از چنین روش هایی که دسترسی به محتوا را بر اساس موقعیت جغرافیایی شما مسدود می کند ، اتفاق می افتد..

در حال حاضر, نتوانستیم به Netflix ، Hulu یا BBC iPlayer وصل شویم با Netmap برای یک روش تضمین شده برای دور زدن خدمات مسدود شده جغرافیایی ، لیست ما از بهترین VPN های Netflix را بررسی کنید..

P2P و torrenting

با عدم ورود به سیستم ، امکان پرداخت ناشناس ، و این واقعیت که سوئیچ kill وجود دارد ، هر کسی که تورنت را بارگیری می کند می تواند از Netmap استفاده کند زیرا این امر تضمین می کند فعالیت اینترنت شما نیست.’در صورت قطع اتصال VPN توسط شخص ثالث.

با این وجود هیچ سرور اختصاصی برای بارگیری محتوا یا پخش جریانی وجود ندارد و عدم محافظت در برابر نشت می تواند برخی از افراد را نگران کند. بنابراین ، اگر این ویژگی هایی است که می خواهید از آنها بهره مند شوید ، حتما قبل از خرید مشترک ، این را در نظر بگیرید.

سانسور آنلاین در چین و جاهای دیگر

وقتی صحبت از کشورهایی مانند چین می شود’با اطمینان می توان گفت که آیا شما باید مراقبت بیشتری کنید’اقامت دارید یا حتی فقط به کشور سفر می کنید. بسیاری از وب سایت ها و خدمات مانند فیس بوک در داخل کشور مسدود شده اند زیرا در سانسور اینترنت موضع بسیار سختی گرفته می شود - از چیزی که به عنوان فایروال بزرگ چین معروف است.

از نظر Netmap VPN ، یک پست وبلاگ در وب سایت آنها وجود دارد که به طور خاص ذکر می کند که می توان از خدمات آنها در چین استفاده کرد. با این حال ، از آنجا که هیچ گونه محافظت در برابر نشت DNS یا IPv6 وجود ندارد ، این بدان معنی است که شما بهتر است به دنبال یک VPN جایگزین باشید تا خود را به اندازه کافی در جستجوی خود محافظت کنید تا از نظارت آنلاین جلوگیری کنید. در غیر این صورت ، اگر با استفاده از VPN برای مقاصد غیرقانونی گرفتار شدید ، می توانید به اشتباه طرف قانون بروید.

پشتیبانی مشتری

وقتی صحبت از پشتیبانی مشتری می شود ، Netmap گزینه های زیر را پشتیبانی می کند:

 • چت زنده
 • سؤالات متداول
 • راهنماهای تنظیم
 • بلیط پشتیبانی

در حالی که وب سایت آنها اعلام کرده است که آنها’دوباره کار 24/7 ، که نمی خواهد’به نظر می رسد در مورد گفتگوی زنده که در لحظه نوشتن این مقاله آفلاین بود اعمال می شود.

NetMap VPN چت زنده در دسترس نیست

در راهنماهای اختصاصی و سؤالات متداول آنها ، به نظر می رسد که تصاویر فقط به زبان روسی هستند ، که به طور بالقوه می تواند شما را برای تلاش برای راه اندازی سرویس روی دستگاه شما سوق دهد. با این گفته ، زیر دستورالعمل های مبتنی بر متن وجود دارد ، که به راحتی باید در اکثر کاربران دنبال شود.

قیمت گذاری

آی تی’با اطمینان می توان گفت Netmap نیست’مقرون به صرفه ترین VPN وجود دارد. این بدان معنی است که ممکن است خیلی از مرز قیمت بسیاری از مردم تحت فشار قرار گیرد.

آنها گزینه های قیمت گذاری زیر را ارائه می دهند:

 • سالانه: 10.83 دلار در ماه
 • 6 ماه: 11.66 دلار در ماه
 • 1 ماه: 15.00 دلار در ماه

آی تی’لازم به ذکر است که برنامه های فوق نمی باشد’برای کسانی که چندین دستگاه دارند ، هیچ مطلبی ندارد. دلیل این امر این است که شما فقط می توانید سرویس را در هر دستگاه در هر پروتکل تنظیم کنید ، که با توجه به این ISN ناامید کننده است’مورد با بیشتر VPN های دیگر.

می توانید Netmap را با Bitcoin و WebMoney از دیگر گزینه های مورد نظر خود خریداری کنید. استفاده از کارت اعتباری با سرویس روسی به نام InterKassa امکان پذیر است. در هر صورت ، اگر تصمیم به خرید اشتراکی و اقامتگاه گرفتید ، در هر صورت’به هر روشی خوشحالم ، آنجا’ضمانت بازپرداخت 7 روزه. این کار نمی کند’به نظر می رسد که یک آزمایش رایگان در دسترس است.

خط پایین

به طور کلی ، مشخص است که چندین ویژگی امنیتی عالی تضمین می کند که اطلاعات شخصی شما به دور از هرگونه چشم کنجکاوی نگهداری می شود. با این حال ، این VPN’بسیاری از مشکلات جانبی از جمله هزینه بالای ماهانه آن ، سرعت متوسطی و عدم توانایی در یافتن محدودیت های جغرافیایی به این معنی است که شما گزینه های دیگری برای انتخاب وجود دارید که از جهات دیگری برتر هستند..

واقعیت این است که’s مستقر در روسیه ، که گفته می شود استفاده از VPN را کاهش می دهد ، همچنین به معنای Netmap است’طول عمر شک و تردید خواهد شد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 33 =