بررسی Keenow

برخی از بهترین VPN های خارج وجود دارد’تمرکز خود را روی جریان (Netflix ، Hulu و دیگران) به عنوان اولویت قرار دهید. نه Keenow VPN - اینجاست که می درخشد.


Keenow یک سرویس VPN و SmartDNS است که بر روی انسداد سیستم عاملهای جریان مانند Netflix تمرکز دارد. همچنین به شما اجازه می دهد تا به قلب خود torrent کنید’محتوای ، اما وجود دارد’خیلی در راه امنیت نیست.

استفاده از Keenow بی خطر است?

Keenow رمزنگاری استاندارد صنعت AES-256 را با اطمینان از پروتکل امن OpenVPN ارائه می دهد. پروتکل های امنیتی اساساً ساختار تونل داده ای هستند که VPN از آن استفاده می کند ، بنابراین’مهم این است که پروتکل مورد استفاده بطور گسترده پشتیبانی و امن باشد.

VPN همچنین سوئیچ kill (برای جلوگیری از بروز هویت شما در صورت افت اتصال اتصال VPN) ، و تست های آنلاین ساده هیچ گونه نشت DNS و سایر موارد تصادفی (از جمله نشت IPv6) را نشان نداد..

این’متأسفانه جایی که ویژگی های امنیتی به پایان می رسد - ما نمی خواهیم’خدمات را برای هر نوع حساسی توصیه می کنید.

سرعت

در حالی که در مقایسه با محبوب ترین VPN ها تا حدودی نسبت به سرعت کمتری سرعت قرار دارد ، تفاوت آن زیاد نیست..

نصب آسان: نحوه نصب آن

سادگی سایت و کم است “زمان غرق” عواملی که باعث ایجاد امتیاز در Keenow می شود درگیر هستند’طرفداری.

با کلیک روی “شروع کنید” دکمه در وب سایت اصلی شما را به صفحه فرود می برد که نقاط هر طرح را به شکلی خلاصه می کند’با طراوت عاری از پیچیدگی و سردرگمی است.

ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور ایمن تولید شده و یک لینک بارگیری برای برنامه دریافت می کنید. از آنجا به بعد ، آن’قایقرانی صاف.

برنامه ها و برنامه های افزودنی

برنامه ها تقریباً در همه سیستم عامل ها موجود هستند:

 • پنجره ها
 • مک
 • iOS (iPhone و iPad)
 • Android (از جمله Android TV)
 • آمازون آتش

چی’بیشتر ، تیم بررسی Keenow ما به راحتی توانست VPN را روی دستگاه روتر تنظیم کند. این از طریق یک راه حل ساده از کل شبکه محافظت می کند.

همراه با این واقعیت است که Keenow نمی کند’تعداد محدودیت های ارتباط همزمان به هر حال محدودیت دارد و به طور کلی پشتیبانی از داخلی یا راهنماهای دقیق و آسان را که در وب سایت خود دنبال می کنید ، تقریباً برای همه سیستم عاملهای قابل تصور ارائه می دهد ، این کیک را از نظر قابلیت دسترسی کامل می گیرد..

آی تی’نکته مهم این است که نسخه های iOS و Android پروتکل های امنیتی متفاوتی نسبت به نرم افزار Windows یا Mac دارند. برای مثال در آیفون’d اگر می خواهید از این پروتکل استفاده کنید ، برنامه OpenVPN را جداگانه نصب کنید.

Keenow برای نتفلیکس

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، آنچه که Keenow بهترین کار را انجام می دهد و سخت ترین کار را انجام می دهد ، تهیه کننده غذا برای کاربرانی است که می خواهند جریان داشته باشند.

فناوری DNS Smart باعث می شود که درخواست های ارسال شده یا دریافت شده توسط یک وب سایت مانند Netflix ، Hulu یا Kodi توسط Keenow انجام شود..

سرعت اتصال مناسب باعث می شود Keenow برای جریان مناسب بسیار مناسب باشد. چه از آن برای کدی ، نتفلیکس یا آمازون پرایم استفاده کنید ، نتایج رضایتبخش را به همراه خواهد داشت.

از هم اکنون ، Keenow از حدود 18 کشور پشتیبانی می کند’ ارزش محتوای Netflix ، برای هر منطقه متفاوت است. این یک گنج گنج برای هر کاربر Netflix است.

Keenow برای تورنت

Keenow Unblocker اجازه تورنت را می دهد اما فقط روی دو سرور انجام می شود’t دقیقا طیف گسترده ای از گزینه ها را تشکیل می دهند ، بنابراین ممکن است ما این کار را به عنوان VPN خود برای تورنت توصیه نکنید ، اما اطمینان حاصل می کند که می توانید از Keenow به عنوان VPN همه جانبه استفاده کنید ،’همه نیازهای شما را برآورده خواهید کرد.

آیا برای کاربران چین خوب است؟?

جالب اینجاست که آنچه Keenow را خوب می کند چیزی است که باعث می شود کاربران چین در آن سودمند نباشند ، آنچه که با گزارش پروتکل OpenVPN توسط فایروال آنها مسدود شده است..

حتی اگر می توانستید از چین متصل شوید ، Keenow isn’امن ترین سرویس VPN در جهان ، بنابراین ما نسبت به استفاده از آن احتیاط می کنیم.

پشتیبانی مشتری

گزینه های پشتیبانی مشتری Keenow شامل موارد زیر است:

 • بلیط های پشتیبانی
 • سؤالات متداول
 • جادوگر عیب یابی

هیچ پشتیبانی زنده ای قطعا در این روز و سن منفی نیست ، اما برای جبران این سایت یک جادوگر عیب یابی و یک سؤالات جامع با راهنماهای گسترده ساخته شده است.

آنجا’حتی یک صفحه سرور وضعیت و یک شبکه نظارت دارد ، این بدان معناست که تیم در موقعیت برتر قرار دارد و در تهیه نسخه پشتیبان از ادعاهای خود در مورد زمان مطمئن قابل اعتماد ، بسیار شفاف است. به طور کلی ، تیم بررسی Keenow ما تجربه پشتیبانی مشتری را رضایت بخش دانست.

قیمت گذاری

Keenow برنامه های پرداخت زیر را ارائه می دهد:

 • Lite - فقط SmartDNS ، کلاه داده روزانه 512MB - رایگان
 • برنامه 1 ماهه برای دستگاه های نامحدود - 9.95 دلار
 • برنامه 1 ساله برای دستگاه های نامحدود - 69.50 دلار (ماهانه 5.79 دلار)

آنجا’ضمانت برگشت پول سی روزه ، اما در غیر این صورت قیمت با توجه به محصول نسبتاً بالاست. نسخه Lite با درپوش داده روزانه خشن 512 مگابایتی نیز کاربرد چندانی ندارد.

حداقل این سرویس روش پرداخت ناشناس - بیت کوین را ارائه می دهد.

خط پایین

برای خلاصه کردن این بررسی Keenow ، Keenow بهترین راه حل برای جلوگیری از انسداد است ، اما این بهترین است’قطعاً هیچ چیز برای نوشتن خانه در مورد. بسیاری از VPN های بهتر در آنجا با قیمت های پایین تر وجود دارند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =