بررسی شبکه من Expat


با سفر و آزادی حرکت به چنین روشی شایع ، شبکه My Expat هدف منفی این جمعیتی است. به همین ترتیب ، هدف از بررسی شبکه My Exat ما این است که تعیین کند آیا طبق آن وعده عمل می کند یا خیر.

آنچه ما را در مورد سرویس مورد تأیید قرار داده است این است که تمرکز خود را روی جریان محتوای مسدود شده منطقه نشان می دهد. به این ترتیب ، شبکه مهاجران من باید به سرعت ایده آل شود.

هرچند آن’مطمئناً یک VPN ، شبکه مهاجران من نمی کند’t خود را به عنوان چنین ، بلکه به عنوان ابزاری برای تماشای (بیشتر) تلویزیون انگلیسی زبان در خارج از کشور معرفی کنید. با این حال خدمات دارای برخی از مسائل در این زمینه است. برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

آیا شبکه Expat My برای استفاده بی خطر است?

ما’خوشحالم که گزارش می دهید از این سرویس استفاده می کند AES-256 بیتی رمزگذاری برای ایمن سازی اتصالات کاربر. این یک رمزگذار عالی است که در برابر بسیاری از صنعت VPN استفاده می شود. شبکه Expat من از OpenVPN و IKEv2 پروتکل هایی که دو مورد از پروتکل های امن امروز در صنعت هستند.

متأسفانه ، خبر خوب به همین جا ختم می شود. شبکه مهاجران من سوئیچ kill در زرادخانه خود ندارد. این بدان معنی است که از دست دادن اتصال VPN شما می تواند داده های شما را ناامن کند ، که یک سوئیچ kill به طور معمول از آن مراقبت می کند.

همچنین گزارش های زیادی وجود دارد که My Expat Network مستعد ابتلا به IP و DNS است.

حریم خصوصی

شبکه Expat من در هنگ کنگ مستقر است که از کشورهایی مانند آمریکا ، چین یا روسیه بهتر است. با این وجود ، ما این موضوع را کمی نگران کننده می دانیم. در سال 1997 ، انگلیس کنترل هنگ کنگ را به چین واگذار کرد ، به این معنی که دولت چین به تدریج کنترل خود را در این قلمرو به دست می آورد.

این شامل اجرای قوانین چینی در هنگ کنگ با گذشت زمان است ، و اگر از آزادی خالص چینی چیزی می دانید ، شما هستید’من می دانم که “آزادی” به سختی کلمه ای است که شما باید برای توصیف آن استفاده کنید. این بدان معناست که ، مانند چین ، شبکه های VPN مستقر در هنگ کنگ سرانجام توسط مقامات کنترل می شوند.

با گفتن این موضوع ، My Expat Network اطلاعات بسیار کمی در مورد فعالیت شما ذخیره می کند ، بنابراین این نمی شود’معمولاً نگران باشید.

سرعت & کارایی

اولین چیزی که شما باید درباره My Expat Network بدانید این است که برای مهاجران برای پخش تلویزیون در خارج از کشور طراحی شده است. این باعث می شود VPN’سرعت ناخوشایند ناامیدکننده ، به ویژه هنگامی که خدمات رقیب زیادی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد همین کار را انجام دهند.

به عبارت ساده ، هنگام تست سرعت اتصال برای بررسی My Expat Network ، ما با اتصالات تقریباً آهسته ای روبرو شدیم که فقط می توانست ویدیوهای YouTube را در 480p فقط مدیریت کند.

برای بدتر شدن امور ، شبکه من Expat فقط دوازده کشور سرور دارد که همه آنها در اروپا ، آمریکای شمالی و استرالیا هستند.

شبکه من Expat نه تنها محتوای ویدیویی را با تعریف استاندارد از حالت انسداد خارج می کند ، بلکه فقط دوازده کشور را باز می کند. با توجه به داشتن تلویزیونهای هند ، ژاپنی و کره ای که دارای چنین فن های عظیمی هستند ، شبکه My Expat واقعاً از بین نمی رود.

راحتی در استفاده & پشتیبانی

آنجا’نیاز کمی به پشتیبانی در مراحل اولیه استفاده از شبکه من Expat. آی تی’s از سریعترین خدمات در نوع خود برای نصب و پیکربندی.

اگر به پشتیبانی نیاز داشتید ، یک سیستم ایمیل وجود دارد. خدمات نمی کند’یک گزینه پشتیبانی چت زنده داشته باشید که جای تأسف است.

تصوری که ما هنگام تحقیق برای بررسی شبکه My Expat Network ایجاد کردیم این است که برای متخصصان در نظر گرفته نشده بلکه برای افراد غیر متخصص است..

قیمت گذاری

قیمت گذاری برای بسته های مختلف My Expat Network بسیار پیچیده است. انتخاب اشتراک شما شامل انتخاب کشور برای انسداد از راه ما است’برای مثال به عنوان مثال از انگلیس استفاده خواهیم کرد - و سپس دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید (PC / Mac / Router یا Tablet / Mobile).

هر دستگاهی را که انتخاب کنید ، یک قفل انسداد انگلیس برای یک ماه بسته 5.00 پوند در ماه ، ماه 6.50 پوند / ماه به مدت شش ماه و 4.00 پوند در ماه برای دوازده ماه هزینه دارد.

این بسته ها تقریباً برای هر ارز یکسان هستند؛ 4،80 یورو در ماه برای اشتراک دوازده ماهه به سرورهای اروپایی ، 5.60 دلار در ماه / ماه برای سرورهای آمریکایی و غیره.

با این حال ، اگر می خواهید از چندین اتصال (حداکثر 5) ، چندین دستگاه یا مسدود کردن چندین کشور استفاده کنید ، لازم است که در کل بسته مشترک شوید. این هزینه 8.00 پوند / ماه برای یک ماه ، 7.20 پوند در ماه و شش و 6.40 پوند در ماه برای دوازده.

به طور خلاصه ، شبکه من Expat غیر منطقی گران است. شما می توانید VPN بسیار بهتری را برای کمتر دریافت کنید.

شبکه Expat من برای Netflix

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، شبکه من Expat برای مهاجران برای پخش تلویزیون طراحی شده است. در حالی که شبکه من Expat از Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان استفاده نمی کند ، سرعت آن عالی نیست و لیست مکان نیز نیست.

شبکه Expat من برای تورنت

شبکه من Expat هیچ اشاره ای به تورنت در هیچ کجای شرایط خدمات خود نمی کند ، اما به طور خلاصه اعلام می کند که نقض حق نسخه برداری کاملاً بر خلاف قوانین است.

آیا برای کاربران چین خوب است؟?

با توجه به نگرانی هایی که در بالا در مورد هنگ کنگ بیان کردیم’جذب تدریجی به صلاحیت چینی ها ، احتمالاً چنین نیست.

با این وجود ، فرصتی وجود دارد که در واقع کاربرانی که سعی در عبور از فایروال بزرگ چین دارند ، کار کنند. با این حال ، حتی اگر این کار را انجام دهد ، کاربران این کشور می توانند از امنیت و حریم خصوصی بیشتری نسبت به شبکه من Expat ارائه دهند.

برنامه ها & برنامه های افزودنی

شبکه من Expat در یک سیستم عامل نسبتاً متوسط ​​وجود دارد: Windows، macOS، Linux، iOS و Android. همچنین برای استفاده در روترها نیز وجود دارد که برای پوشاندن کل شبکه خانگی شما در یک سکته مغزی فوق العاده است.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =