بررسی CrypticVPN

این گفته که چیزهای خوب برای کسانی که با پول می آیند هرگز حقیقت ندارد! در حالی که CrypticVPN ممکن است یکی از ارزانترین VPN های موجود در بازار در حال حاضر باشد ، اما نتوانست تا قیمت بسیار پایین آن را تحمل کند.


CrypticVPN حداقل مطابق با این نام زندگی می کند ، حداقل به این معنی که آنها در مورد خدماتشان و خدمات آن بسیار رمزگزار هستند.’مشخص کردن بسیاری از حقایق در مورد آن بسیار دشوار است.

برای کوتاه ساختن یک داستان طولانی ، CrypticVPN توسط بسیاری از موارد مختلف عقب نگه داشته می شود. این واقعیت است که متعلق به شرکتی است که در ایالات متحده ثبت شده است یا این که شما ضمانت برگشت پول دریافت نمی کنید ، CrypticVPN قطعاً به نظر نمی رسد برای هر کاربر که در مورد حریم خصوصی خود جدی است انتخاب خوبی باشد. موارد دیگر برای CrypticVPN در بخش های دیگر هم خوب نیست.

چگونه CrypticVPN این همه را توجیه می کند؟ با شارژ یک قیمت غیرطبیعی پایین برای خدمات آن.

اما آیا CrypticVPN حتی ارزش آن را نیز دارد؟ اجازه دهید’پیش بروید و نگاهی بیندازید ، با امنیت آن شروع می کنید.

استفاده از CrypticVPN بی خطر است?

اجازه دهید’با پروتکل ها یا عدم وجود آنها شروع می شود. تنها پروتکی که هنگام استفاده از CrypticVPN دارید ، OpenVPN است. در حالی که OpenVPN پروتکل بسیار خوبی است که دارای رمزگذاری 2048 بیتی است ، اما داشتن چندین پروتکل در VPN شما بسیار ناخوشایند است..

برای مثال ، نداشتن پروتکل دیگری به غیر از OpenVPN اساساً این واقعیت را تضمین می کند که CrypticVPN در چین کار نخواهد کرد. در بالای این مورد ، اگر می خواهید از CrypticVPN در iPhone استفاده کنید ، باید از برنامه OpenVPN iOS استفاده کنید.

چیزها خیلی بهتر نمی شوند. همچنین سوئیچ kill وجود ندارد ، به این معنی که شما مورد رحمت Cryptic قرار خواهید گرفت’سرور s به طور ناگهانی قطع نمی شود. با توجه به این که در اولین بازدید ما پنج مورد از چهارده سرویس دهنده آنها را پیدا کردیم ، شرط بندی مطمئن است که بگوییم هنگام اتصال به Cryptic ، وقفه های زیادی را تجربه خواهید کرد..

آیا CrypticVPN داده های شما را وارد می کند?

اگرچه CrypticVPN ادعا می کند یک سیاست محکم و بدون ورود به سیستم دارد ، اما نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نشان می دهد که در صورت وجود می توانند داده های کاربر را وارد کنند. “فعالیت مشکوک.” فعالیت مشکوک آنقدر گسترده است که شرکت می تواند هر زمان که بخواهد می تواند اطلاعات شما را ثبت کند.

ما شخصاً اعتقاد نداریم كه CrypticVPN اطلاعات بیشتری را از آنچه معمول است برای ورود به VPN ها وارد شود (به عنوان مثال آمار پهنای باند). با این حال ،’مهم است که اگر مراقب باشید’اگر آنها تصمیم به انجام این کار گرفتند ، از سرویس خود استفاده می کنند.

علاوه بر این ، CrypticVPN در ایالات متحده مستقر است که یک کشور پنج چشم است. عموماً ایالات متحده ضد حریم شخصی شناخته شده است و ممکن است وقتی از VPN مستقر در ایالات متحده استفاده می کنید ، اطلاعات شخصی شما در معرض تهدید قرار گیرد..

به طور کلی ، به نظر نمی رسد CrypticVPN یک VPN خوب برای مرور وب ایمن به هر طریقی است. بنابراین ، اجازه دهید’نگاهی بیندازیم که آیا می توان از آن برای اهداف دیگری مانند دسترسی به نتفلیکس یا تورنت استفاده کرد.

سرعت و عملکرد

از نظر سرعت ، ما این را فهمیدیم فقط سرورهای آمریکایی سرعت مناسبی داشتند (75-85 of از سرعت عادی ما) و تمام سرورهای دیگر عملکرد subpar داشتند. ما به دلیل تقریبا نیمی از آفلاین بودن قادر به آزمایش تک تک سرورهای موجود روی سیستم عامل نبودیم ، اما آنهایی که ما تست کردیم فقط 10-20٪ از سرعت عادی ما را داشتند که استفاده از آنها را بسیار ناامیدکننده می کرد..

در پایان ، به نظر می رسد که قصد دارید با استفاده از CrypticVPN زمان بدی داشته باشید مگر اینکه به ایالات متحده نزدیک باشید. مردم آسیا ، آفریقا و استرالیا باید به سادگی از CrypticVPN دوری کنند و در عوض به دنبال مواردی مانند PrivateVPN باشند.

پوشش سرور

CrypticVPN در 14 مکان سرور دارد. بیشتر این مکانها فقط دارای یک سرور واحد هستند ، به این معنی که از نظر کشورهایی که می توانید به آنها وصل شوید گزینه های زیادی نخواهید داشت.

سرورها در چندین قاره متفاوت هستند و شما نباید در یافتن سرور نزدیک خود مشکلی نداشته باشید ، مگر اینکه در آمریکای جنوبی یا آفریقا باشید. با این حال ، تنها موردی که ما متوجه شدیم این است که سرورهای آنها غالباً پایین هستند ، که واقعاً وحشتناک است زیرا فقط در هر مکان یک سرور واحد وجود دارد و سرور از کار افتادن به این معنی است که شما باید از طریق کشور دیگری وصل شوید.

پشتیبانی از چند پلتفرم

CrypticVPN در حال حاضر برنامه ای برای رایانه های شخصی و اندرویدی دارد. با این حال ، شما می توانید آن را در هر دستگاهی استفاده کنید که به شما امکان می دهد از پروتکل OpenVPN استفاده کنید.

این بدان معنی است که تا زمانی که شما مایل به بارگیری تمام برنامه ها و اطلاعات لازم باشید ، می توانید از CrypticVPN با MacOS ، Linux و iOS استفاده کنید..

این واقعیت که CrypticVPN برای بسیاری از سیستم عامل های اصلی مشتری اختصاصی ندارد ، گواهی بر اندازه کوچک این شرکت است و باعث می شود آنها به نظر بی نهایت غیرحرفه ای برسند.

رفع انسداد Netflix

ما از تست CrypticVPN در Netflix کاملاً هیجان زده بودیم زیرا وب سایت با افتخار نحوه نمایش انسداد Netflix را در صفحه اصلی نشان می دهد. وقتی متوجه شدیم که CrypticVPN روی Netflix کار نمی کند ، ناامیدی خود را تصور کنید.

در طول آزمایشات ما, نه یک مکان واحد قادر به اتصال به سرورهای Netflix نبود. این شرم آور است از آنجا که CrypticVPN می تواند یک گزینه بسیار ارزان برای کسی که فقط به یک VPN نیاز دارد برای انسداد Netflix باشد.

P2P و torrenting

این موضوعی است که CrypticVPN در حال حاضر می تواند برای آن استفاده شود. ما قادر به آسانی فایل ها در حالی که از طریق CrypticVPN متصل می شویم torrent می کنیم و سرعت ها تقریباً به همان اندازه برای مرور وب بودند.

اگر کسی هستید که یک راه حل VPN بسیار ارزان برای تورنت می خواهید ، ممکن است CrypticVPN برای شما کار کند. با این وجود گزینه های بی شماری دیگری وجود دارد که برای تورنت بسیار بهتر خواهد بود به شرط این که بتوانید کمی پول بیشتری مانند TorGuard را از بین ببرید..

چین و سانسور آنلاین

اگر در مورد نحوه کار VPN ها آگاهی دارید ، جواب این سوال را از قبل می دانید. CrypticVPN از پروتکل OpenVPN استفاده می کند که اکنون مدت طولانی است در چین ممنوع اعلام شده است.

بر خلاف سایر VPN ها ، CrypticVPN هیچ پروتکل جایگزینی ارائه نمی دهد ، به این معنی که در چین یا اصلاً کار نخواهد کرد.

پشتیبانی مشتری

اجازه دهید’ببینید چه CrypticVPN در فروشگاه پشتیبانی دارد:

  • پشتیبانی ایمیل
  • دانش محور
  • صفحه سؤالات متداول

…و آن’تقریباً وجود دارد هیچ ویژگی چت زنده, اما در آنجا’یک پایگاه دانش مناسب و معقول موجود در وب سایت شامل یک صفحه سؤال نسبتاً طولانی است.

برخورد ما با پشتیبانی کاملاً عادی بود. طی چند ساعت به همه سؤالات ما پاسخ داده شد و عموماً افراد مفید بودند. با این حال ، ما بسیاری از شکایات مختلف توسط کاربران مختلف در مورد پشتیبانی از آنها و اینکه چگونه اغلب در رفع هر مشکلی که دارند وجود دارد ، شنیده ایم.

به نظر ما می رسد که CrypticVPN تلاش کرده است با آموختن از اشتباهات گذشته ، مشتری خود را بهبود بخشد’یک قدم در جهت درست است. اما آنجا’هنوز راه درازی در پیش است.

قیمت گذاری

CrypticVPN در حال حاضر چهار طرح مختلف را ارائه می دهد:

  • دسترسی دو روزه با امکانات کامل با قیمت 0.99 دلار
  • برنامه 1 ماهه با قیمتی 3.49 دلار در ماه
  • اشتراک 1 ساله با 1.25 دلار در ماه
  • اشتراک مادام العمر با مبلغ 49 دلار (آنها در این تخفیف ها غالباً 19 دلار تخفیف می گیرند)

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که وجود دارد بدون محاکمه آزاد برای CrypticVPN و ضمانت برگشت پول نیز وجود ندارد. آنها با برگزاری دادگاه 2 روزه تلاش می كنند كه این امر را جبران كنند.

در مورد روش های پرداخت ، شما گزینه ای را دارید پی پال ، بیت کوین ، اتریوم ، Litecoin و PerfectMoney. با این حال ، به یاد داشته باشید که PayPal برای گزینه آزمایشی 2 روزه کار نمی کند.

خط پایین

CrypticVPN به هیچ وجه VPN خوبی نیست. نه تنها از امنیت تقریباً مطلوبی برخوردار نیست ، بلکه از لحاظ ویژگیهایی از جمله سوییچ kill ، امکان انسداد Netflix و همچنین توانایی کار در چین نیز نسبتاً کوتاه است..

اگر شما’دوباره به دنبال روشی بسیار ارزان برای رفع انسداد وب سایتها یا بارگیری تورنت هستید ، پس ممکن است CrypticVPN برای شما کار کند. با این حال ، افرادی که به دنبال محافظت از ناشناس ماندن و حریم خصوصی آنلاین خود هستند ، قطعاً باید تا حد امکان دور باشند. لیست ما از 10 VPN درجه یک مکان مناسبی برای یافتن یک VPN قابل اعتماد است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 36