بررسی امنیت CM

CM Security ساخت کمپانی چینی Cheetah Mobile ، ادعا می کند که 500 میلیون بار بارگیری شده است. ممکن است چنین باشد ، اما آیا این VPN رایگان ارزش وقت شما را دارد?


بررسی اجمالی

در این بررسی CM Security ، ما با ارزیابی جوانب مثبت و منفی آن ، یکی از محبوب ترین VPN های رایگان روی کره زمین را بررسی می کنیم. آیا این VPN رایگان ما است’منتظر بوده ام - کسی که امنیت و سرعت را مخلوط می کند؟ اجازه دهید’فهمیدم.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، آن را’شایان ذکر است که CM Security یک برنامه Android است. آی تی’برای سایر سیستم عامل های دیگر در دسترس نیست ، بنابراین صاحبان آیفون می توانند همین حالا خواندن را متوقف کنند.

آی تی’همچنین یک VPN رایگان ، و بخشی از گروه وسیع تری از ابزارها با نام Security Master (امنیت استاد) است. این برنامه ها همه مبتنی بر Android بوده و توسط Cheetah Mobile ، یک شرکت فناوری مستقر در چین به بازار عرضه می شود که فوراً برخی پرچم های قرمز را بالا می برد.

استفاده از CM Security بی خطر است?

دو مورد باعث می شود CM Security از سایر VPN های رایگان متمایز شود. در مرحله اول ، CM Security از OpenVPN به عنوان پروتکل اصلی خود استفاده می کند ، که یک حرکت اطمینان بخش است. OpenVPN به اندازه پروتکل های VPN بی خطر است ، بنابراین داده های شما باید زیبا و محکم بسته شوند زیرا در سراسر وب کم می شود..

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما ردیاب wifi بود. این افزونه به شما امکان می دهد تا قبل از ورود به سیستم ، شبکه های WiFi عمومی را برای ضعف اسکن کنید. از آنجا که وای فای عمومی یک خطر عمده امنیتی است ، آن را نیز درگیر می کند’علاوه بر استقبال.

VPN همچنین با سایر برنامه های Cheetah Mobile از جمله اسکنر تلفن هوشمند تشخیصی و ابزارهای ضد ویروس همگام سازی می شود. بنابراین اگر می خواهید مجموعه ای از ابزارها در یک بسته وجود داشته باشد ، منطقی است.

با این حال ، یوزپلنگ موبایل نیست’با جزئیات در مورد رمزگذاری بسیار پیش رو هستید. آنجا’درمورد رمزگذاری AES 256 بیتی در صفحه Google Play یا صفحه فرود آن Cheetah Mobile ذکر نشده است. بنابراین ما’فکر می کنم که’غایب است و ماهیت واقعی رمزگذاری مورد استفاده کمی رمز و راز است.

این یک مشکل بزرگ است که ما باید بر آن تأکید کنیم. و آن’تو چیزی نیستی’با بهترین پرداخت برای VPN روبرو می شوید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی باید هر VPN باشد’اولویت شماره یک ، و ممکن است در اینجا هم جایی برای نگرانی وجود داشته باشد. در حالی که این بررسی CM Security نسبت به VPN نسبتاً مثبت است’رمزگذاری و محافظت در برابر نشت عمومی ، حریم خصوصی موضوع دیگری است.

سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام کرده است که یوزپلنگ مدیا خوشحال است از درخواست کاربران در اشتراک گذاری آنها خوشحال است “آدرس ایمیل ، تولد ، لیست دوستان یا اطلاعات پروفایل عمومی” - که نشان می دهد آنها قصد دارند از این داده ها برای اهداف بازاریابی استفاده کنند ، حرکتی که انجام می شود’نسبتاً مشترک با VPN های موبایل رایگان.

این شرکت به طور خودکار اطلاعات مربوط به دستگاه را در مورد هر کس که وارد سیستم شوید و جمع می کند “ممکن است بتواند موقعیت مکانی کلی دستگاه تلفن همراه شما را شناسایی کند,” که نیست’اطمینان بخش همچنین می تواند تشخیص دهد “برنامه هایی که در پس زمینه اجرا کرده اید” - که ، دوباره ، پرچم قرمز است.

بعضی از بندها وجود دارد که به سادگی نگران کننده هستند. به عنوان مثال ، یک قسمت آن را بیان می کند “ما اطلاعات شخصی شما را برای پرداخت مالیات خود پردازش می کنیم” - که شما برنده شد’با هر VPN دیگر پیدا کنید.

آی تی’ارزش این را دارد که تأکید کنیم که این یک VPN رایگان تعجب آور نیست ، اما این طور نیست’یک سیاست حفظ حریم خصوصی استاندارد طلا به هر وسیله ای و موقعیت چینی فقط به ظن ما می افزاید.

سرعت و عملکرد

باید گفت سرعت نیست’تخصص CM Security. VPN از یک ناوگان سرور بسیار کوچک و پناهگاه Cheetah Media استفاده می کند’سرمایه گذاری در فن آوری مورد نیاز برای اطمینان از سرعت سریع رعد و برق.

با این حال ، دان’T CM Security را بنویسید. حتی در اروپا فهمیدیم که سرعت برای سرویس دهی و تورنت سرویس پذیر است. آنها نبودند’مطمئناً عالی است ، اما آنها به اندازه کافی برای کاربران کمتر خواستار خوب بودند.

برنامه ها و برنامه های افزودنی

یک VPN فقط به اندازه برنامه های کاربردی که با آن کار می کند خوب است - و CM Security نیز حداقل ، تا آنجا که به VPN های رایگان می رود ، بسیار مناسب است. البته به یاد داشته باشید ، این یک سرویس گیرنده اندرویدی است ، بنابراین’هیچ چیز خوبی برای کاربران iOS ، Windows یا Linux نیست.

گفته می شود ، مشتری خود تمیز و بسیار ساده است. تعداد کمی از ویژگی های اضافی فراتر از امکان انتخاب یکی از 7 سرور CM وجود دارد. اما این’همه کاربران بیشتر درخواست می کنند. چی’بیشتر ، CM Security با برخی از برنامه های کلیدی خوب کار می کند ، بنابراین اجازه دهید’اکنون به آنها نگاه کنید.

CM Security برای Netflix

اگر دوست دارید فیلم و تلویزیون را از طریق تلفن Android خود پخش کنید ، در آنجا هستید’شانس خوبی برای شماست’دوباره یک کاربر Netflix هستید. در این صورت داشتن یک VPN خوب ضروری است. VPN یک روش اثبات شده برای کار در اطراف فیلترهای جغرافیایی است که توسط Netflix برای محدود کردن محتوای موجود در بازارهای مختلف استفاده می شود. بنابراین اگر شما نمی دانید’شما می خواهید با از دست دادن برنامه های تلویزیونی آمریکایی ناامید شوید ، شما’یکی از تلفن های شما را می خواهم.

CM Security بطور موثر آدرس IP شما را ناشناس می کند ، که اولین قدم برای دسترسی قابل اعتماد به Netflix است. تا کنون خیلی خوب. هنگامی که از VPN در اروپا استفاده کردیم ، آن را به سرورهای ایالات متحده وارد شد و محتوای آمریکایی را بدون هیچ مشکلی بارگذاری کرد.

علاوه بر این ، هیچ محدودیتی برای کاربران CM Security وجود ندارد - یکی دیگر از موارد بزرگ دیگر برای استریمرها. و سرعت ها ، اگرچه دقیقاً بالای خط نیستند ، نمی توانند’آنقدر بد است که جریان غیرممکن است.

CM Security برای تورنت

در مورد استفاده از CM Security برای تورنت چطور؟ همانطور که ممکن است بدانید ، بسیاری از VPN ها از ترس از عواقب ناشی از مراجع قانونی (و مشکلات مربوط به منابع روی سرورهای خود) توانایی کاربران در اجرای سرویس های تورنت را به شدت محدود می کنند..

با این حال ، امنیت CM نمی کند’این کارو بکن Cheetah Media مشکلی در پرونده های تورنت کاربران ندارد و مشتری برای اطمینان از محافظت از برنامه های P2P تنظیم شده است. این نتایج مثبت بزرگی برای هر تورنت است.

با این حال ، یک اشکال تعداد محدود سرورها است. اگر عملکرد نیست’وقتی وارد سیستم شوید ، تورنت ها می توانند نسبتاً لاغر باشند. و در برخی از نقاط جهان مانند آمریکای لاتین ، پوشش بسیار تند و زننده است. اما در آسیا ، اروپا و ایالات متحده ، CM Security عملکرد خوبی در جبهه تورنت دارد.

و به یاد داشته باشید: آنجا’یک علامت سوال بزرگ در مورد CM Security’رمزگذاری اگر شما’دوباره نگران این هستید که تورنت را کاملاً خصوصی نگه دارید ، آن را از دست بدهید.

درباره CM Security برای Kodi چطور?

می دانیم که بسیاری از خوانندگان می خواهند گزینه VPN خود را با Kodi مخلوط کنند’برنامه پخش جریان ، بنابراین ما CM Security را با راه اندازی Kodi امتحان کردیم. و به نظر می رسد خوب کار کند.

آی تی’شایان ذکر است که هیچ گزینه ای برای نصب CM Security روی جعبه های Kodi و آن وجود ندارد’یک برنامه کاملاً اندرویدی است. اما می توانید هنگام پخش روی تلفن و یا در حال پخش کردن روی تلویزیون های هوشمند ، از آن استفاده کنید. و آنجا’هیچ کندی قابل توجه نیست.

آیا CM Security برای کاربران چینی خوب است?

هر VPN خوب باید بتواند سانسور را در کشورهای سرکوبگر - به ویژه مقامات پکن که کشور را حفظ می کنند - شکست دهد’s “فایروال عالی.” بنابراین CM Security چگونه کار می کند?

مسلماً ، این تیم بررسی CM Security نتوانسته است’برای قرار دادن VPN با سرعت ، به چین سفر کنید ، اما ما از ناشناس ماندن IP آن تحت تأثیر قرار گرفتیم. این امر باعث می شود تا کاربران چینی برای ردیابی آن سخت باشد ، هر چند که این امر باعث شده است’هنوز مشخص نیست که آیا آنها می توانند به خدمات مسدود شده مانند توییتر دسترسی پیدا کنند.

با این حال ، ما باید به رمزگذاری برگردیم. اگر به حفظ حریم خصوصی و انسداد مهارت های لازم در چین نیاز دارید ، گزینه جایگزین پولی را انتخاب کنید.

پشتیبانی

همانطور که ممکن است از یک VPN رایگان انتظار داشته باشید ، پشتیبانی محلی است که برنامه CM Security واقعاً در آن فرو می رود. یوزپلنگ موبایل isn’به هر معنی یک شرکت بد است. اما حیرت ندارد’سرمایه گذاری در یک مرکز راهنمای عمیق ، چت زنده یا سایر ویژگی های پشتیبانی برتر را انجام دهید.

در عوض ، کاربران به سمت آدرس ایمیل (اگر تعجب می کنید) هدایت می شوند. وقتی این آدرس را ایمیل می کنید ، کارکنان پاسخ می دهند ، اگرچه ممکن است چند ساعت طول بکشد. احتمالاً ، آنها در شرق آسیا مستقر هستند ، بنابراین این ممکن است تاخیرها را در پی داشته باشد.

انتظار پاسخهای واضح برای نمایش داده شد ، اما ندهید’انتظار عمق بزرگی را دارید و آن’خوب - با توجه به آن’کاملا رایگان است.

قیمت گذاری

CM Security با بارگیری برنامه Security Master از Google Play ، در آنجا موجود است’هیچ هزینه ای برای پرداخت آن ندارید’نیاز به نگرانی در مورد پرداخت اشتراک ماهانه دارید.

درعوض ، همانطور که ما هستیم’از آنجا که دیده می شود ، این شرکت با ارائه تبلیغات پاپ و تبلیغ سایر محصولات رسانه یوزپلنگ درآمد کسب می کند. این نوعی تنظیم است که برخی از کاربران VPN از آن متنفر هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند تحمل کنند. برای این بررسی CM Security ، تبلیغات احساس مزاحمت می کنند ، اما نه معامله گرانه.

به یاد داشته باشید ، CM Security یک مجموعه خصوصی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی است. شما نیستید’پرداخت هزینه خدمات برتر ، بنابراین برخی از سازش ها لازم است. اگر صبر دارید با برخی از کندی ها و پاپ آپ ها برخورد کنید ، خودتان هستید’خوبم.

خط پایین

همه موارد در نظر گرفته شده ، با امنیت CM شما آنچه را که دریافت می کنید دریافت می کنید’T) پرداخت. یعنی ، یک ابزار اصلی VPN برای مرور ساده وب و نیازهای رفع انسداد جغرافیایی شما.

همه موارد دیگر ، از جمله روش های رمزگذاری نشده ناشناس (در صورت وجود) ، تعداد سرور ناچیز ، “حریم خصوصی” سیاست ، و این واقعیت است که آن’s مستقر در چین ، باعث نگرانی می شود.

به عبارت ساده تر ، اگر می خواهید VPN رایگان داشته باشید ، CM Security ارزش بررسی دارد. با این حال به یاد داشته باشید: اگر اهدا نکردید’پرداخت آن را ، شما’محصول را دوباره برگردانید پس اگر شما’مایل به تبادل حریم خصوصی خود برای کتابخانه Netflix ایالات متحده هستید ، و به دنبال آن باشید. اگر نه ، به دنبال چیز دیگری باشید.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =