بررسی CactusVPN

CactusVPN با قول امنیت بالای خط و ناشناس ماندن کامل ، قصد دارد تا در یک بازار گسترده VPN شلوغ ، مدعی شود..


سازندگان CactusVPN که در مولداوی مستقر شده اند و هم اکنون در رومانی مستقر هستند و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات ندارند ، از سال 2011 روی این پروژه کار می کنند. می توانند گروه اصلی را در وب سایت خود ملاقات کنند.

اما آیا این VPN برای همه نیازهای ناشناس شما در واقع به اندازه کافی تیز است ، یا آیا واقعاً به یک گیاه خانه ای بی سیم نزدیک است؟ برای اطلاع از بررسی CactusVPN ما مطالعه کنید.

استفاده از CactusVPN بی خطر است?

CactusVPN از شش پروتکل رمزگذاری مختلف پشتیبانی می کند:

 • SSTP
 • OpenVPN
 • L2TP
 • PPTP
 • IKEv2
 • SoftEther

ما کمی متعجب شدیم که SSTP را به عنوان پروتکل پیش فرض پیدا کردیم ، اما از طرف دیگر با استفاده از ویندوز - که مایکروسافت این پروتکل را ایجاد کرد - احتمالاً ارتباطی با آن داشت. متأسفانه گفته می شود مایکروسافت با NSA و FBI همکاری کرده است ، این باید یک پرچم قرمز برای هر کسی باشد که برای رسیدگی به اطلاعات حساس به یک اتصال VPN احتیاج دارد..

تنظیمات پروتکل مشتری CactusVPN

چی’بیشتر ، شما می توانید’پروتکل SoftEther را از جعبه انتخاب کنید. به یک سرویس دهنده VPN SoftEther مجزا احتیاج دارد که بدون هیچ هزینه ای برای بارگیری در دسترس است. این پروتکل کمتر شناخته شده مبتنی بر OpenSSL است و به منظور جلوگیری از حمله انسان به وسط و بازرسی Deep Packet (DPI) طراحی شده است. آی تی’هر دو سریع و ایمن هستند ، بنابراین شما باید با وجود تلاش اضافی لازم ، آن را چک کنید.

بسته به پروتکل و سیستم عامل شما ، CactusVPN از رمزنگاری AES-256 یا AES-128 استفاده می کند. طرفدار اختصارات مبهم فنی نیستید؟ به عبارت ساده تر ، آن را’s سطحی از رمزگذاری که باید ناگسستنی باقی بماند تا اختراع محاسبات کوانتومی (که باید مدتی طول بکشد).

CactusVPN دارای سوئیچ kill است تحت عنوان “در صورت قطع ارتباط VPN ، ترافیک اینترنت را متوقف کنید” در مشتری همچنین گزینه ای را برای از بین بردن برنامه های خاص در صورت عدم موفقیت VPN ارائه می دهد. یک سرویس گیرنده تورنت احتمالاً باید در صدر ویژگی شما باشد برای ویژگی انتخابی سوئیچ kill.

آیا CactusVPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

این سرویس VPN نمیخواد’نگه دارید سیاههها فعالیت های آنلاین شما:

ما هیچ گونه آدرس IP ، سیاهههای مربوط به ترافیک ، زمانهای اتصال ، اطلاعاتی از پهنای باند یا مدت زمان جلسه را که می توان برای یک شخص مجزا ردیابی کرد ، ذخیره نمی کنیم.

تنها اطلاعات مربوط به شما ، مانند نام یا آدرس ایمیل شما ، صرفاً برای ایجاد و نگهداری حساب وب سایت شما جمع آوری و ذخیره می شود. این همچنین بدان معنی است که هیچ چیز به اشخاص ثالث منتقل نمی شود.

به عبارت دیگر ، شرکت نمی کند’هر داده ای را که می تواند به شما برگردد یا شما را به عنوان یک فرد شناسایی کند ، ذخیره کنید ، در حالی که VPN به خودی خود مانع از انتشار آدرس IP شما به ISP یا سایر طرفین می شود..

ضد نشت CactusVPN است?

در حالی که آزمایش اولیه ما در سال 2018 هیچ نوع IP ، DNS یا WebRTC نشتی پیدا نکرده است ، این بار بدتر شده است. CactusVPN نشت DNS داشت طبق سه آزمایش مختلف حتی روشن کردن تنظیمات محافظت در برابر نشت DNS نیز انجام نشد’کمک کن.

ما’تست های ما را در ژوئیه 2019 تکرار کردیم و این سرویس را یافتیم اکنون دوباره بدون نشت. هرچند که در ماه ژوئن بود ، باید به عنوان یادآوری عمل کند تا مطمئن شوید که VPN شما قبل از استفاده از آن خوب عمل می کند. اگر یک سرویس VPN آدرس IP واقعی شما را نشت دهد ، در آنجا وجود دارد’در استفاده از آن چندان مهم نیست زیرا همه اقدامات شما به راحتی قابل ردیابی هستند.

سرعت و عملکرد

پوشش سرور

CactusVPN ارائه می دهد 28 سرور واقع در 16 کشور جهان, که این تعداد کمتری در مقایسه با مارک های بزرگتر VPN در بلوک است. این شرکت به دنبال حل این مشکل است سرویس هوشمند DNS. آی تی’روشی است که با تغییر تنظیمات DNS ، به جای اینکه مجدداً مسیریابی مجدد اتصال به اینترنت شما از طریق سرور VPN انجام شود ، یک وب سایت محدود شده با جغرافیایی را فریب می دهد..

متأسفانه ، این کار نمی کند’اگر می خواهید انسداد محتوا از کشورهایی غیر از ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، لهستان ، کانادا ، فرانسه ، سوئد ، سوئیس یا استرالیا را کمک کنید ، مسدود کنید..

نتایج تست سرعت

ما یک تست سرعت اتصال برای این بررسی CactusVPN از اروپا و با سرعت پایه 263 Mbps انجام دادیم. ما از پروتکل OpenVPN (TCP) استفاده کردیم که در صورت امکان برای همه تست های خود انتخاب می کنیم. سرانجام ، با خاموش کردن VPN سرعت افت سرعت را از مکانهای مختلف حساب کردیم.

سرعت پایه ، اروپا

مبانی تست سرعت CactusVPN

 • دانلود: 263 Mbps
 • بارگذاری: 260 Mbps

مکان نزدیک (آلمان)

تست سرعت CactusVPN در نزدیکی مکان

 • دانلود: 72 مگابیت در ثانیه (کشویی 73٪)
 • بارگذاری: 84 مگابیت در ثانیه (کشویی 68٪)

انگلستان ، لندن

تست سرعت CactusVPN در انگلستان

 • دانلود: 68 مگابیت بر ثانیه (کشویی 74٪)
 • بارگذاری: 122 Mbps (کشویی 53٪)

ایالات متحده ، Manassas

تست سرعت کاکتوس VPN در ایالات متحده ، Manassas

 • دانلود: 21 Mbps (افت 92٪)
 • بارگذاری: 27 مگابیت در ثانیه (افت 90٪)

ایالات متحده ، لس آنجلس

تست سرعت CactusVPN در ایالات متحده ، لس آنجلس

 • دانلود: 18 مگابیت بر ثانیه (کشویی 93٪)
 • بارگذاری: 12 مگابیت در ثانیه (افت 95٪)

استرالیا ، سیدنی

تست سرعت CactusVPN در استرالیا

 • دانلود: 7 مگابیت بر ثانیه (کشویی 97٪)
 • بارگذاری: 1 Mbps (افت 99٪)

ژاپن ، توکیو

تست سرعت CactusVPN در ژاپن

 • دانلود: 11 Mbps (افت 96٪)
 • بارگذاری: 1 Mbps (افت 99٪)

برای نتیجه گیری ، CactusVPN ارائه می دهد سرعت خوب در مکانهای مجاور و نتایج متوسط ​​یا کمتر از میانگین مکانهای دیگر قاره ها. با توجه به اینکه سرعت پایه ما بسیار زیاد بود ، حتماً با سرورها و پروتکل های مختلفی آزمایش کنید تا ببینید کدام ترکیب برای شما بهتر است.

سهولت استفاده و پشتیبانی از چند منظوره

کاکتوس VPN موجود

CactusVPN در دستگاه ها و سیستم عامل های زیر موجود است:

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مک
 • iOS
 • اندروید
 • Android TV
 • تلویزیون آمازون آمازون
 • Chrome (برنامه افزودنی)
 • Firefox (پسوند)

همچنین می توانید آن را به صورت دستی در مدل های Windows Phone ، Ubuntu ، Chromebook ، Boxee Box و چند روتر تنظیم کنید. گزینه های هوشمند DNS و Proxy از سیستم عامل و دستگاه های حتی بیشتری پشتیبانی می کنند.

می توانید وصل شوید پنج دستگاه به طور همزمان, اما آنها باید از سرورهای جداگانه استفاده کنند. این نمی خواست’اگر CactusVPN لیست سرورهای بزرگتری را ارائه دهد ، یک کار بزرگ است. با این وجود می توانید از CactusVPN روی روتر استفاده کنید تا به نظر برسد که انگار خودتان هستید’فقط با استفاده از یک دستگاه واحد.

بارگیری و نصب مشتری CactusVPN آسان است.

CactusVPN را نصب کنید

سخت ترین قسمت کلیک روی دکمه Next چندین بار قبل از پایان نصب است.

وقتی مشتری را شروع می کنید ، شما’پنجره ای را مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد انتخاب کنید آیا می خواهید برای استفاده از VPN یا سرویس Smart DNS وارد شوید. را انتخاب کنید بین “VPN” و “DNS هوشمند” زبانه ها اگر نسخه فقط VPN را خریداری کرده اید ، را انتخاب کنید “VPN” و جزئیات ورود خود را وارد کنید.

منوی اصلی مشتری CactusVPN

منوی اصلی سرویس گیرنده CactusVPN فقط برای انتخاب یک مکان و اتصال به سرور مورد نظر است که می توان با سرعتی که احتمالاً به تاخیر در آن ترجمه می شود ، دست و پنجه نرم کرد. در صورت خرید طرحی که شامل آن باشد ، تب دوم برای اتصال به Smart DNS است.

تنظیمات مشتری CactusVPN

تنظیمات برگه به ​​شما گزینه های اساسی مانند انتخاب پروتکل ، روشن یا خاموش کردن سوئیچ kill یا محافظت درز نوری DNS و کار با شروع CactusVPN را می دهد. کمتر رایج است قاتل برنامه راه حل ، که به شما امکان می دهد برنامه هایی را انتخاب کنید’در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، بسته می شوید. اگر مثلاً شما باشید ، این ممکن است مفید باشد’دوباره در کشوری که در آن است torrenting’غیرقانونی است در حالی که همچنین یک بروزرسانی بزرگ را برای سیستم عامل خود بارگیری می کنید.

رفع انسداد Netflix و سایر سیستم عاملهای جریان

برای علاقه مندان به جریان دادن به دنبال جلوگیری از دوچرخه سواری از طریق ده ها سرور VPN, CactusVPN گزینه برتر را ارائه می دهد: Smart DNS. Smart DNS می تواند وب سایتها را از مناطق مختلف به طور همزمان و بدون محدودیت مسدود کند. به عنوان نمونه عملکرد هوشمند DNS ، می توانید یک برنامه اختصاصی ایالات متحده را در Netflix پخش کنید در حالی که گزارش خبری زنده را در مورد iPlayer BBC نگه دارید و در برگه مرورگر دیگری در پس زمینه اجرا می کنید..

علاوه بر این, استفاده از Smart DNS برای جریان معمولاً سریعتر است, از آنجا که ترافیک شما از طریق سرورها مانند VPN ها انجام نمی شود. همچنین ، Smart DNS برای تنظیم و پیکربندی آسان است ، و شما اهدا نمی کنید’برای انجام این کار باید دانش فنی عمیق داشته باشید.

همچنین می توانید Netflix و سایر سیستم عامل های جریان را از طریق CactusVPN مسدود کنید, اما نتایج دور از دلگرم کننده بودند ما توانستیم فیلم خود را روی یکی از سرورهای ایالات متحده پخش کنیم ، در حالی که تمام تلاشهای دیگر ما با Netflix تمام شد که ما را از این طریق به سوی کشور دیگری سوار کرد..

جریان Terminator با CactusVPN روشن است

سرعت کافی برای جریان Netflix در UHD (4K) بود) زیرا این سرویس حداقل به 25 مگابیت در ثانیه نیاز دارد و CactusVPN به ما 34 مگابیت بر ثانیه می دهد.

نتایج تست سرعت سرور CactusVPN ایالات متحده

نتایج سایر سرورها نیز بسیار مناسب بود. حتی دورافتاده ترین استرالیا 18 مگابیت بر ثانیه را نیز مدیریت کرد که هنوز هم برای Full HD کافی نیست ، که هنوز هم برای اکثر کاربران به اندازه کافی خوب است.

P2P و torrenting

مثل تو’احتمالاً از قبل آگاه هستید ، تورنتها یکی از بهترین گزینه های اشتراک گذاری فایل هستند. با این حال ، torrenting با CactusVPN است فقط روی سرورهای اروپایی مجاز است. این بدان معنی است که شما’برای داشتن سرعت بارگیری مناسب در سایر قاره ها ، به اینترنت خوبی نیاز دارید.

می توانید در هنگام تورنت با CactusVPN احساس امنیت کنید زیرا آنها دارای چنین شرایطی هستند کلید کشتار, آ خط مشی بدون گزارش و آنجا’هیچ اطلاعات شخصی که می تواند به مقامات داده شود وجود ندارد. تنها نگرانی که قبلاً داشتیم نشت DNS بود ، مشکلی که به نظر می رسد اکنون برطرف شده است.

آیا برای کاربران چین خوب است؟?

چین از معدود کشورهایی است که محدودیت های سختی را در فعالیت های اینترنتی برای ساکنان خود در نظر گرفته است. اگر شما’دوباره قصد دارید به چین سفر کنید ، شانس دارید’می خواهیم یک VPN عالی برای کمک به شما در دسترسی به کلیه سایتها و خدمات مورد نظر خود داشته باشید و در عین حال حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن خود را حفظ کنید.

به اندازه کافی عجیب, ما نتوانستیم اطلاعات خاصی در مورد چین در وب سایت CactusVPN پیدا کنیم. این ابهام عمدی ممکن است نشان دهد که CactusVPN نمی تواند چین را دور بزند’s “فایروال عالی.” با این حال ، ما نمی توانیم’این نکته را در زمان نوشتن نظر CactusVPN ما بطور مثبت مشخص کنید.

از نظر تئوریک ، فقدان یک “پروتکل خفا” بدین معنی است که این ارائه دهنده باید از اجتناب از بازرسی Deep Packet (DPI) که در نهایت به یک سرویس مسدود شده منجر می شود ، دچار مشکل شود. بنابراین ، ما به درستی نمی توانیم از CactusVPN در چین توصیه کنیم.

پشتیبانی مشتری

مشترکین CactusVPN دارای این گزینه های پشتیبانی هستند:

 • آموزش راه اندازی
 • سؤالات متداول
 • ارسال بلیط
 • مرکز آموزش
 • چگونه راهنمای شروع کنیم

CactusVPN خدمات مشتری را ارائه می دهد که عمدتا از طریق یک سیستم بلیط فروشی 24/7 فعالیت می کند. پس از ارسال بلیط ، باید انتظار پاسخ سریع را برای پرس و جو خود داشته باشید - در صورت نیاز به دستیابی به CactusVPN’کارمندان ، یعنی. وقتی با میز پاسخی برای این بررسی CactusVPN تماس گرفتیم ، فهمیدیم که آنها بسیار مفید هستند.

پشتیبانی از کاکتوس VPN

متأسفانه ، آنها گفتگوی زنده یک سرویس 24/7 نیست. اما شما هنوز هم می توانید به مدت 16 ساعت در روز از دوشنبه تا جمعه و به مدت 8 ساعت در روزهای آخر هفته برسید.

اگر ترجیح می دهید ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید ، وب سایت رسمی آنها بخشهای اختصاصی راهنمایی کاربر را دارد. اینها شامل آموزش هایی برای تنظیم برنامه های CactusVPN در سیستم عامل های مختلف ، یک بخش سوالات متداول و یک مرکز رسمی رسمی برای کسانی است که می خواهند خود را درباره ایمنی آنلاین آموزش دهند..

قیمت گذاری & برنامه ها

برنامه های قیمت گذاری CactusVPN

CactusVPN چهار طرح مختلف با سه گزینه قیمت گذاری برای هر یک ارائه می دهد:

 • US VPN ، UK VPN یا Smart DNS for 4.99 دلار در ماه
 • US VPN ، UK VPN یا Smart DNS for 12.99 $ / سه ماهه (صرفه جویی در 14٪)
 • US VPN ، UK VPN یا Smart DNS for 38.99 دلار در سال (صرفه جویی 35٪)
 • VPN + Smart DNS for 6.99 دلار در ماه
 • VPN + Smart DNS for $ 17.99 / سه ماهه (صرفه جویی در 14٪)
 • VPN + Smart DNS for 54.99 دلار در سال (صرفه جویی 35٪)

در حالی که پس انداز چیزی برای لاف زدن نیست, قیمت طرح VPN + Smart DNS کافی است.

اگرچه طرح هوشمند DNS کاملاً توضیحی است ، اما VPN های ایالات متحده و انگلیس فقط به شما سرورهایی در آن کشور خاص می دهند. با توجه به این که ایالات متحده پنج و انگلیس چهار نفر دارد ، پرداخت هزینه های آن یک ایده مسخره است. توصیه می کنیم از برنامه VPN + Smart DNS استفاده کنید یا ارائه دهنده دیگری را انتخاب کنید با یک ناوگان سرور مناسب.

تمام برنامه ها همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول. علاوه بر این واقعا خوب است آزمایش رایگان 24 ساعته هیچ محدودیتی ندارد ، و امکان تست هر دو Smart DNS و سرویس VPN را بدون محدودیت پهنای باند فراهم می کند. شما نمی’تا زمانی که تصمیم به مشترک شدن گرفتید ، باید جزئیات پرداخت خود را پر کنید.

وقتی صحبت از پول شما می شود ، می توانید هزینه اشتراک را توسط:

 • کارت اعتباری
 • پی پال
 • بیت کوین و ارزهای رمزنگاری دیگر
 • کیوی
 • وبموني
 • بولتو بانکاریو
 • پول Yandex
 • آلیپای

این لیست برای VPN این کالیبر کاملاً چشمگیر است. چی’بیشتر ، اگر ترجیح می دهید پرداختهای خود را کاملاً غیرقابل ردیابی کنید ، CactusVPN به شما می دهد گزینه پرداخت ناشناس با BitPay.

این ارائه دهنده اجازه می دهد تا 5 دستگاه مختلف در یک زمان. با این حال ، شما نمی توانید همزمان به همان سرور وصل شوید.

خط پایین

بنابراین چگونه این VPN کرایه کرد “وضوح در مقابل گیاه خانه” از بخش مقدماتی بررسی CactusVPN ما تست می کنید؟ در کل ، آن را’جایی در بین.

این سرویس از خصوصیات خوبی برای حفظ حریم خصوصی و یک سیاست قیمت گذاری مناسب برخوردار است. این شرکت همچنین Smart DNS را ارائه می دهد که از نظر سرعت اتصال و رفع انسداد سیستم عامل های جریان ، جایگزین خوبی برای VPN است. آنها همچنین یک تیم پشتیبانی مشتری دوستانه و گزینه های مختلف پرداخت از جمله تیم ناشناس دارند.

بارزترین مشکل کمبود سرورها و مکان ها است که باعث می شود تورنت کمی برای برخی از افراد ایجاد شود. این’چرا در حال حاضر ما می توانیم این ارائه دهنده را فقط به کاربران اروپایی توصیه کنیم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 87