بررسی Astrill VPN

Astrill یک سرویس VPN سیشلوئیس است که خود را به عنوان سرویس دهنده معرفی می کند “شماره یک” ارائه دهنده VPN در بازار. تصمیم گرفتم ببینم آنجا هست یا نه’هر ماده ای برای این ادعاها. از این گذشته ، وب پر از به اصطلاح است “شماره یک,” “بهترین بهترینها” خدمات VPN که قادر به ارائه هر چیزی نیستند که بخواهند بفروشند.


بنابراین ، در مورد Astrill VPN چیست؟ آیا استفاده از آن امن است؟ آیا Astrill VPN با اطمینان می تواند Netflix را از حالت مسدود کند؟ آیا برای تورنت خوبه؟ و مهمتر از همه ، Astrill یکی از سریعترین VPN های موجود در بازار است?

من’من به بررسی این سوالات و موارد دیگر در بررسی عمیق من Astrill VPN می پردازم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که Astrill خدمتی است که باید پول بدست آورده خود را سرمایه گذاری کنید.

Astrill VPN امتیاز Astrill VPN VPNpro: 8.9 / 10

بررسی اجمالی

 • رتبه: شماره 5
 • بر اساس: سیشل
 • سرورها و مکانها: 320+ سرور در 60+ کشور
 • سیاهههای مربوط: حداقل جمع آوری داده ها
 • رمزگذاری و پروتکل ها: پروتکل های اصلی OpenVPN و IKEv2 ، رمزگذاری درجه نظامی (AES-256)
 • Netflix: آره
 • تورنت: بله ، روی سرورهای تخصصی P2P مجاز است
 • برنامه ها: روترهای Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android
 • پشتیبانی: 24/7 چت زنده
 • قیمت: از 10.00 دلار در ماه
 • نسخه یا آزمایشی رایگان: نه
 • سایت اینترنتی: astrill.com

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

Astrill VPN’ویژگی های امنیتی در واقع کاملاً چشمگیر است. و آنجا’برخی از تخصصهای فنی واقعی پشت آنچه که آستریل VPN ارائه می دهد. بعلاوه ، این کارکنان آستریل بودند که پروتکل های محبوب OpenVPN و StealthVPN را ایجاد کردند. اکنون که’s یک علامت داستان برای اینکه آنها می دانند چه می دانند’وقتی امنیت و حریم خصوصی به وجود می آید دوباره انجام می دهید.

پروتکل های رمزگذاری و تونل زنی

Astrill VPN از رمزنگاری رمزنگاری شده AES با درجه نظامی 256 بیتی استفاده می کند - استاندارد طلا برای رمزگذاری در میان VPN های برتر. این’به همان اندازه ایمن است که رمزگذاری می تواند این روزها انجام شود.

در حال حاضر ، Astrill VPN از پروتکل های زیر تونلینگ زیر پشتیبانی می کند:

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • IKEv2 / IPsec
 • StealthVPN
 • WireGuard
 • OpenWeb
 • Cisco IPSec
 • SSTP
 • PPTP

Astrill VPN یکی از وسیع ترین محدوده پروتکل های موجود در تونل سازی I را دارد’دیده ام با وجود گزینه های بسیار زیاد ، ممکن است تصمیم گیری برای استفاده از پروتکل دشوار باشد. در حالی که بیشتر کاربران Astrill VPN می بایست به پروتکل های پیش فرض OpenVPN یا IKEv2 / IPSec بچسبند ، افراد با نیازهای مختلف می توانند با پروتکل StealthVPN حریم خصوصی خود را با هزینه سرعت افزایش دهند یا برعکس با استفاده از WireGuard.

با این گفته ، اطمینان حاصل کنید که از پروتکل های SSTP و PPTP جلوگیری کنید ، مگر اینکه بدانید چه چیزی هستید’دوباره انجام می دهی این پروتکل های تونل سازی منسوخ و ناامن هستند که باید در موارد نادر ، در هر حال ، مورد استفاده قرار گیرند.

در کل ، استریل’گزینه های پروتکل بسیار چشمگیر است ، که به علاوه بزرگ برای هر سرویس VPN است.

کلید کشتار

Astrill VPN دارای سوئیچ kill است که به طور خودکار اتصال اینترنت شما را غیرفعال می کند در صورتی که اتصال VPN شما به طور غیر منتظره افت شود. این’یک ویژگی اساسی برای هر سرویس VPN با حق بیمه است. با فعال کردن ویژگی سوئیچ kill ، Astrill VPN اتصال شما را رمزگذاری شده و آدرس IP شما همیشه محافظت می شود.

من’نتایج آزمایشات ، سوئیچ kill Astrill VPN را روی دسک تاپ من آزمایش کردند’ناامید شوید - هر زمان قطع VPN شد ، به طور مداوم کار می کرد.

IP یا DNS نشتی ندارد

من’استریل VPN را برای نشت تست کرده و هیچ گونه مشکل نشت DNS ، IPv6 یا WebRTC پیدا نکرده است. این بدان معنی است که Astrill VPN برای مخفی کردن آدرس IP واقعی شما بی خطر است.

موقعیت مکانی مناسب برای حفظ حریم خصوصی: سیشل

Astrill VPN در سیشل مستقر است ، کشوری که نمی خواهد’t نیاز به مشاغل برای ذخیره یا گزارش اطلاعات مشتری دارند. نگرش دوستانه به حریم خصوصی ، همراه با این واقعیت که کشور نمی خواهد’t متعلق به شبکه نظارتی چهارده چشم است ، سیشل را به مقصد منطقی برای هر تجارت امنیت سایبری تبدیل می کند.

سیاست عدم ورود به سیستم

Astrill VPN ادعا می کند هیچ پرونده کاربری را ذخیره نمی کند ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی Astrill مشخص می کند که آنها “پیگیری کنید” برخی از داده ها این شامل زمان اتصال شما ، مدت زمان جلسه (که به محض قطع شدن حذف می شوید) ، مصرف پهنای باند ، نوع دستگاه و شماره نسخه Astrill VPN.

این’مطمئناً هیچ چیز نیست ، اما پس از آن دوباره - به ندرت است. به طور کلی ، خط مشی عدم ورود Astrill VPN نیست’کامل است ، اما آن’خیلی بد نیست بعلاوه ، Astrill VPN در سیشل مستقر است و این بدان معنی است که اینگونه نیست’تابع قوانين نگهداري داده ها و موافقت نامه هاي تبادل اطلاعات مضر مانند موارد عضو اتحاد چهارده چشم است.

آیا Astrill VPN از دستگاه من پشتیبانی می کند?

احتمالاً چنین می کند Astrill VPN برنامه هایی را برای Windows ، macOS ، iOS (iPhone و iPad) ، Android ، Linux و آنجا ارائه می دهد’همچنین یک اپلت برای روترها. همچنین می توانید از Astrill VPN در پنج دستگاه به طور همزمان برای هزینه یک اشتراک واحد نیز استفاده کنید.

برنامه های دسک تاپ Astrill VPN: Windows، macOS، Linux

همانطور که من’پیش از این ، رابط کاربری Astrill اشاره کرده بود’برنامه های دسک تاپ کارآمد و ساده است. فقط نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید ، یک پروتکل را انتخاب کنید و روی سرورهای آنها وارد شوید.

رابط کاربری vpn استریل

اگر می خواهید سرویس خود را شخصی سازی کنید ، برنامه به شما امکان می دهد با گزینه هایی مانند فعال یا غیرفعال کردن محافظت در برابر نشت DNS ، این کار را انجام دهید. اما اگر می خواهید همه چیز را همانطور که هستند حفظ کنید ، همین’مشکلی نیست.

آی تی’یک برنامه دسک تاپ استاندارد VPN ، با انتخاب سرورها و چند ویژگی مفید و کاربردی که بسیار جذاب است. به عنوان مثال ، شما به راحتی می توانید مشخص کنید که برنامه ها را انتخاب کنید’d دوست دارید قیف را به Astrill VPN بزنید ، و کدام یک باید جدا از هم بماند.

Astrill VPN را می توان به روش های مختلف دیگری استفاده کرد ، نه فقط به عنوان یک ابزار شخصی برای حفظ حریم شخصی. به عنوان مثال ، آنها نیز ارائه می دهند بسته تجاری که در شرکتهای کوچکتر هدف قرار گرفته است. اگر برای کار با ایمیل می بایست یک لایه امنیتی اضافه کنید ، راه هایی برای حفظ امنیت در حین کار از راه دور پیدا کنید یا تحقیقات هوشمندانه در مورد بازار انجام دهید - Astrill راه حل دارد.

برنامه Astrill VPN Mac تقریباً مشابه با همتای ویندوز است - آن -’فقط به همان اندازه ایمن و ساده است. در حالی که برنامه های macOS که بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر من را ارائه می دهند تمایل دارند که از ویژگی های امنیتی کمتری برخوردار باشند ، یعنی’با Astrill VPN اینگونه نیست.

Astrill VPN برنامه ای را برای کاربران لینوکس نیز ارائه می دهد. این’نادری بین ارائه دهندگان VPN. شما’باید برنامه Astrill VPN Linux را بصورت دستی تنظیم کنید ، اما شما’با استفاده از اکثر قابلیت های VPN ، گرافیک کامل (اگر تا حدودی اسپارتان) را بدست آورید.

برنامه های تلفن همراه Astrill VPN: Android و iOS (iPhone / iPad)

Astrill VPN IOS و برنامه های آندروید تقریبا همان چیزی است که شما’d انتظار داشته باشید ، که نسخه های موبایل نسخه های دسک تاپ هستند ، با برخی تغییرات جزئی. چی’مهم اینجاست که برنامه های Astrill iOS و Android کارهای خود را انجام می دهند و آنها را به خوبی انجام می دهند.

برنامه vpn آندروید استریل

Astrill for Android دارای نسخه رایگان برای کاربران آمریکای شمالی و اروپا. هیچ محدودیتی برای پهنای باند ندارد و همان سرعتهای خوب را با هزینه پروتکل مخفیکاری و انتخاب سرور ارائه می دهد که به 20+ کشور کاهش می یابد.

می توانید برنامه Android Astrill VPN را در Google Play پیدا کنید یا آن را مستقیماً از سایت astrill.com بارگیری کنید.

برنامه Astrill VPN iOS در فروشگاه App موجود است.

سیستم عامل های دیگر برای Astrill VPN

همچنین می توانید Astrill VPN را روی روترها تنظیم کنید. این امر به ویژه در خانوارهایی که دارای چندین دستگاه هستند مانند Xboxes ، PlayStations ، تلویزیون های هوشمند و تلفن های هوشمند مفید است. به عنوان مثال ، اگر از Roku استفاده می کنید ، می توانید ترافیک خود را از طریق VPN از طریق دسک تاپ خود انجام دهید و یک لایه محافظت به آن اضافه کنید.

سرعت: یکی از سریعترین VPN ها?

Astrill VPN هنگام تأمین سرعتهای شکننده ، خسته کننده نیست. همانطور که من’گفتنی است ، سرعت یکی از USP های آنها است ، و اگر مدتی از مشتری Astrill استفاده می کنید ، برنده شدید’احساس کوتاه بودن می کنید.

این سرعت اینترنت من قبل از اتصال به Astrill VPN بود:

سرعت پایه پایه vpn استریل

و اینجا’آنچه من بعد از انجام چندین آزمایش سرعت Astrill VPN در مناطق مختلف در سراسر جهان پیدا کردم:

لندن، انگلستان

استریل vpn سرعت لندن

 • دانلود: 76 مگابیت بر ثانیه (62٪ کشویی)
 • بارگذاری: 20 مگابیت بر ثانیه (90 درصد افت)
 • پینگ: 51

نیویورک ، ایالات متحده

استریل vpn سرعت نیویورک

 • دانلود: 68 مگابیت در ثانیه (افت 66٪)
 • بارگذاری: 10 مگابیت در ثانیه (فرار 95٪)
 • پینگ: 122

سنگاپور

استریل vpn سرعت سنگاپور

 • دانلود: 50 مگابیت بر ثانیه (75 درصد افت)
 • بارگذاری: 4 مگابیت بر ثانیه (افت 98٪)
 • پینگ: 256

همانطور که می بینید, سرعت بارگیری Astrill VPN واقعاً چشمگیر است.

در حالی که سرعت بارگذاری پایین ممکن است برای برخی از آنها نگران کننده باشد ، اکثر کاربران برنده شدند’این را به عنوان یک معامله گر می بینید. سرعت تاخیر کم و سرعت بالا بارگیری روزمره است ، با این حال ، آنها باید به راحتی از استریمرها و تورنت ها استفاده کنند. من به خصوص از اینکه سرور نیویورک ایالات متحده موفق به غلبه بر سرور انگلیس شد ، حتی اگر من هستم ، متعجب شدم’متر بسیار نزدیکتر است.

Netflix و سایر خدمات جریان سازی

Astrill VPN نمی کند’دوست دارید یک نکته از Netflix یا سایر سرویسهای پخش را در مطالب بازاریابی خود ایجاد کنید ، اما این مورد است’روشن است که آستریل بسیار سخت تلاش کرده است تا این موضوع را به عنوان بخش اصلی بسته خود درج کند.

من به Astrill VPN وصل شدم’s USA - سرور نیویورک 1 و نتایج در صفحه اصلی Netflix بسیار دلگرم کننده بود. مقدار زیادی از مطالب که نمی خواهد’t به طور معمول در دسترس بود اکنون آماده جریان بود.

با استفاده از astrill vpn برای تماشای netflixتواریخ کریسمس

آنجا’بدون شک کاربران قادر خواهند بود از مسدود کننده های Netflix گذشته ، اما فقط استفاده کنند دان’انتظار داشته باشید که هر سرور VPN Astrill این کار را انجام دهد.

وقتی اتصال برقرار شد ، سرعت نیست’یک مسئله من فهمیدم که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی Netflix با سرعتی که می توانستیم اداره کنیم با هر نوع لکنت بسیار جزئی هر چند وقت یکبار با وضوح خوبی تحویل داده می شوند. قطعاً اینطور نیست’به اندازه کافی برای انتقاد از استریل VPN.

آیا Astrill VPN از torrenting پشتیبانی می کند?

بله ، Astrill VPN از torrenting پشتیبانی می کند.

توانایی اطمینان از تورنت سریع و سریع ، نشانه واقعی VPN محکم و آن است’منطقه ای است که خدمات به ظاهر عالی گاهی اوقات سقوط می کنند.

در حقیقت ، Astrill VPN در حال torrenting کردن به نرم افزارهای خود به روشی است که معدود VPN های دیگر از آن برخوردار هستند. وقتی سرور خود را انتخاب می کنید ، یک لیست سرور P2P VPN را از لیست کشویی انتخاب کنید. همه سرورهای Astrill VPN دوستانه تورنت نیستند ، اما به نظر می رسد که سرعت بسیار خوبی دارند. آنجا’گزینه ای برای ارسال بندر نیز موجود است ، اما هنگام انجام این کار مراقب باشید - آن را انجام دهید’بهترین تصمیم امنیتی نیست.

پشتیبانی: Astrill VPN چت زنده ، آموزش های ویدئویی و سؤالات متداول

وقتی صحبت از پشتیبانی مشتری است ، به نظر می رسد Astrill VPN خیلی خوب عمل کرده است. آنجا’گزینه های زیادی برای حل مشکلات احتمالی وجود دارد. این شامل فرم های مخاطب ، گفتگوی زنده 24/7 ، کتابچه راهنمای راه اندازی ، سؤالات متداول و حتی آموزش های ویدیویی است.

Astrill VPN 24/7 چت زنده ، که چندی پیش با هزینه ایمیل و پشتیبانی تلفنی ارائه نشده است ، یک منبع مفید است که هر ارائه دهنده حق بیمه VPN باید از آن برخوردار باشد. آی تی’پشتیبانی شده توسط فرم تماس با ما در جایی که باید در طی چند ساعت پاسخی دریافت کنید. سرانجام ، آنجا’تعداد انگشت شماری از کتابچه ها و آموزش ها ، به همراه سؤالات متداول و گسترده.

قیمت گذاری: Astrill VPN یک معامله خوب است?

قیمت گذاری Astrill VPN با بسته بندی متفاوت است و قیمت ها با شرایط قرارداد طولانی تر کاهش می یابد:

 • برنامه 1 ماهه برای 20.00 دلار در ماه
 • برنامه 6 ماهه برای 15.00 دلار در ماه
 • برنامه 1 ساله برای 10.00 دلار در ماه (سالانه صورتحساب)

گزینه های پرداخت برای اشتراک Astrill VPN شامل موارد زیر است کارتهای اعتباری ، UnionPay ، AliPay ، Perfect Money ، cryptocur ارز و انتقال بانکی. شما دریافت می کنید 5 اتصال همزمان به ازای هر حساب VPN Astrill.

متأسفانه ، حتی برنامه سالانه هنوز هم بسیار گران است. برای بدتر شدن اوضاع ، Astrill VPN آزمایشی رایگان 7 روزه خود را خدشه دار کرده است ، بنابراین شما دیگر فرصتی برای احساس آن ندارید قبل از ارتکاب. اما آخرین میخ موجود در تابوت است عدم ضمانت برگشت پول. Astrill VPN آشکارا توصیه می کند کوتاهترین برنامه را انجام دهید تا ببینید خدمات آنها را دوست دارید یا نه. تنها راه تست Astrill VPN به صورت رایگان بارگیری برنامه اندرویدی از اروپا یا آمریکای شمالی است.

بالای این بسته ها ، Astrill VPN یک ارائه می دهد سرویس VIP با قیمت اضافی 10 دلار در ماه, که سرعت را به شدت افزایش می دهد. آی تی’مورد توجه گیمرها و مشتریان آسیایی قرار گرفته است ، اما قیمت آن بسیار سنگین است. آنها همچنین ارائه می دهند IP های خصوصی (5 دلار در ماه) و روترهای فلاش (از 39 دلار شروع می شود) به شما امکان می دهد چندین دستگاه را متصل کنید.

Astrill VPN امتیاز Astrill VPN VPNpro: 8.9 / 10

باید Astrill VPN بدست آورید?

بعد از همه اینها ، من از Astrill VPN چه می کنم؟ خوب ، تنظیم امنیت و حریم خصوصی جامد است ، اگرچه در مورد ورود به سیستم سؤالاتی وجود دارد. آی تی’تا زمانی که به Astrill VPN اعتماد کنید تا اخلاقی عمل کند ، معامله گر نیست. با خدمات پشتیبانی عالی خود ، آنها به عنوان یک لباس معتبر روبرو می شوند.

سرعت فوق العاده است ، و VPN هم با مشتریان تورنت و هم نتفلیکس خوب کار می کند. من همچنین از مشتری آسان ، اگر کمی قدیمی و قدیمی استفاده کنم ، قدردانی کردم. از طرف دیگر ، همه بسته ها بسیار گران هستند و در آنجا’هیچ راهی برای امتحان کردن Astrill VPN در هر چیزی جز اندروید بدون پرداخت حداقل برای یک ماه.

حکم؟ در حالی که من نمی خواهم’با استریل VPN تماس بگیرید “شماره یک” در بازار ، آن را’مطمئناً آنجاست اگر سرعت اتصال شما چیزی است که شما به سادگی می توانید’قربانی هنگام استفاده از VPN ، Astrill خدمات من است’د هر روز توصیه می کنم.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 42 = 51