Kill Ping pārskats – vai tiešsaistes spēļu VPN ir tā sāls vērts?


VPN jau ilgu laiku ir kvalificētu spēlētāju slepens ierocis. Tomēr visiem tiem ir ievērojams trūkums. Pat ja tie ļauj jums apiet bloķētus kontus, piekļūt jaunām funkcijām un daudz ko citu, viņi’re nav labākie tiešsaistes spēļu rīki. Tas’tāpēc, ka tie rada ievērojamu kavēšanos un latentumu, sabojājot jūsu spēles pieredzi, kad tas ir vissvarīgākais.

Jums jāzina, ka ne visi VPN ir slikti. Faktiski ir specializēti rīki, kuru galvenā misija ir ļaut jums plānot tiešsaistes spēles tā, kā jūs’es nekad agrāk viņus nespēlēju. Jūs uzminējāt - Kill Ping ir viens no šiem pakalpojumiem.

Tātad, vai Kill Ping tiešām darbojas? Kādu priekšnesumu jūs varat sagaidīt? Mēs’gatavojos atbildēt uz visiem šiem un citiem jautājumiem, tāpēc laipni lūdzam mūsu praktiskajā Kill Ping pārskatā.

Kas, pirmkārt, ir Kill Ping?

Daudzi teiktu, ka Kill Ping faktiski ir VPN pakalpojums, taču tas tā ir’s nav pilnīgi taisnība. Tas ir specializēts programmatūras gabals’s, kas paredzēts spēlētājiem, sākot no zemes uz augšu. Tas darbojas, savienojot jūs ar tuvāko serveri (tieši tāpēc cilvēki to saista ar VPN), nodrošinot daudz labāku veiktspēju nekā jūs’d parasti saņem.

Uzņēmums, kas atrodas aiz Kill Ping, tiek saukts par GZ Systems, un tas’s atrodas Honkongā. Saskaņā ar viņu misijas paziņojumu šo uzņēmumu vada dedzīgi spēlmaņi, un viņu galvenais mērķis ir novērst ping spikeus un samazināt latentumu un citas ar kavēšanos saistītas spēles problēmas.

Tas viss tiek darīts, izmantojot ļoti optimizētus serverus. Runājot par parastajiem VPN un starpniekserveriem, šie serveri ir paredzēti, lai šifrētu un kodētu jūsu tīmekļa datus - lai jūs būtu anonīms tiešsaistē. Tomēr Kill Ping nodrošina serverus, kas ir optimizēti ātrai tīmekļa trafika plūsmai, kas rada nepārspējamu veiktspēju.

Tātad, jums rodas jautājums, kāda veida veiktspēju un funkcijas jūs varat sagaidīt? Nu, turpiniet lasīt mūsu Kill Ping pārskatu un uzziniet!

Ko jūs varat sagaidīt no Kill Ping?

Šajā mūsu Kill Ping pārskata segmentā mēs’Pievērsīsimies šī pakalpojuma visredzamākajām funkcijām. Tātad, bez kavēšanās ļaujiet’s pārbaudiet, ko gaidīt:

  • Liels serveru tīkls: jūs iegūsit neierobežotu piekļuvi vairāk nekā 100 serveriem, kas izvietoti 30 valstīs. Kill Ping nosaka jūsu fizisko atrašanās vietu un savieno jūs ar optimālu serveri, aprēķinot ping, ātrumu un citus faktorus. Protams, jūs varat arī ņemt šo lietu savās rokās un izveidot savienojumu ar serveri pēc jūsu izvēles.
  • Samaziniet nobīdi līdz 60%: uzņēmums paziņo, ka jūs varat samazināt novēlošanos atbalstītajās spēlēs līdz 60%. Tas var kaut ko ievērojami mainīt jūsu iecienītajos MMO un FPS, ļaujot jums kļūt atsaucīgākam un ātrāk rīkoties.
  • Neierobežota servera maiņa: pēc Kill Ping abonēšanas dažu sekunžu laikā varat brīvi pāriet no viena servera uz otru. Nav nekādu joslas platuma vai datu ierobežojumu.
  • Iespējīgs bloķētājs: starp daudzajiem Kill Ping izmantotajiem paņēmieniem tas novērš digitālās reklāmas, kas savukārt padara jūsu tīmekļa savienojumu ātrāku un stabilāku.
  • Windows atbalsts: jums arī jāzina, ka Kill Ping ir pieejama tikai operētājsistēmā Windows. Tomēr tas nav’t tik slikts darījums, ņemot vērā, ka Windows ir vispiemērotākā spēļu platforma. Kill Ping klātbūtne ir šeit, lai pierādītu šo prasību.

Kuras spēles atbalsta Kill Ping?

Kā jūs varat pateikt, Kill Ping ir veltīts tiešsaistes daudzspēlētāju spēlēm. Un daudzu šodienas atbalstīšana’Populārie nosaukumi nav viegls uzdevums, ņemot vērā, ka tiešsaistes spēles ir mūsdienās’s populārākie nosaukumi. Tomēr Kill Ping nepieviļ.

Starp atbalstītajām spēlēm jūs’Šeit atradīsit Fortnite, ARK: izdzīvošanu, FIFA 18 (un 17), PUBG, Rocket League, Overwatch, Battleborn, Dota 2, CS: GO, World of Warcraft, Tera Online, Team Fortress 2, H1Z1 un vēl daudz ko citu..

Tā’Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Kill Ping ik pēc pāris mēnešiem pievieno jaunas spēles. Šis pakalpojums tirgū ir pieejams dažus gadus, un tas pierādīja savu apņemšanos atbalstīt jaunākās un tendenciozākās spēles. Pakalpojumam varat arī nosūtīt savus pieprasījumus’s komanda, ja tur’s spēle jums’es vēlētos redzēt atbalstu nākotnē.

Vai Kill Ping darbojas??

Ja jūs don’neuzticaties mums, jums jāzina, ka neskaitāmas lietotāju liecības tīmeklī sniedz ieskatu, cik labi šis pakalpojums darbojas. Tūkstošiem lietotāju ir atzīmējuši, ka viņu ping ir dramatiski samazināts, radot patīkamāku spēli.

Tomēr pārbaudot, ko domā citi, mēs iesakām būt piesardzīgiem attiecībā uz lasīto. Mēs don’Tas jums šodien jums jāsaka’Spēļu pasaule ir ļoti konkurētspējīga, un tīmeklī peld daudz nepatiesas informācijas. Un tā kā Kill Ping var būt ikviens spēlētājs’Labākais sabiedrotais, daudzi vēlas šo pakalpojumu noslēpumā.

Mēs iesakām paļauties uz neatkarīgiem avotiem. Tas ir, ja jūs’Jūs atradīsit dažus konkrētus skaitļus, sakot, ka viņu ping ir samazināts no 300 un 200 ms līdz aptuveni 120–140 ms. Varat arī pārbaudīt Kill Ping’sociālie profili, kur jūs esat’Es redzēšu, ka šis pakalpojums pastāv no 2014. gada. Tāpēc viņiem vajadzēja kaut ko darīt pareizi.

Cenu noteikšana

Līdzīgi tam, kā VPN pakalpojumi sniedz savus cenu plānus, arī Kill Ping piedāvā virkni abonēšanas modeļu. Lai jums būtu vieglāk redzēt, cik daudz jums jāmaksā, mēs’gatavojas padziļināti apskatīt Kill Ping’abonēšanas plāni.

  • 1 mēneša plāns: tas ir ‘pamata’ plānot, kur jūs’tiek iekasēts katru mēnesi. Jums būs jāmaksā USD 9,99 mēnesī, kas ļauj piekļūt visam, ko piedāvā Kill Ping.
  • 6 mēnešu plāns: ja jūs nolemjat pierakstīties sešus mēnešus iepriekš, jūs’Jūs maksāsiet USD 35,99 - līdz USD 5,99 mēnesī.
  • 12 mēnešu plāns: visbeidzot, Kill Ping (ilgtermiņā) vispieejamākais plāns ir uzņēmums’12 mēnešu plāns, kura cena ir 39,99 USD. Tomēr, ja jūs nolemjat doties kopā ar šo, jūs’Jūs saņemsit vēl vienu pilnu gadu bez maksas. Citiem vārdiem sakot, jūs’Jūs varēsit iegādāties Kill Ping tikai par USD 1,16 mēnesī un izmantot to 24 mēnešus.

Kā redzat, Kill Ping piedāvā trīs abonēšanas plānus. Vienīgā atšķirība starp tām ir to cena. Ja jūs’Vai esat gatavs doties uz kādu no ilgtermiņa plāniem, jūs’Varēšu ietaupīt diezgan maz. Pats labākais ir tas, ka jūs don’t nav ko zaudēt, jo šim pakalpojumam ir 15 dienu naudas atdošanas garantija.

Tātad - ir Kill Ping legit?

Ar visu, ko līdz šim teicām savā Kill Ping pārskatā, mēs’esi pārliecināts’es jūtos satraukti. Tomēr pēdējais jautājums ir, vai Kill ping ir likumīgs? Un kā jūs to varat uzzināt pirms pirkšanas?

Nu, tur’Par Kill Ping ticamību ir ļoti daudz. Tā’s ir bijis jau piecus gadus, tas ir daudz laika, lai jebkurš digitālais pakalpojums. Tīmeklī ir neskaitāmas lietotāju atsauksmes, kurās tiek slavēta Kill Ping par tās sniegumu. Bet, iespējams, visuzticamākais avots par Kill Ping ir TrustPilot.

TrustPilot sniedz jums ieskatu, kā darbojas Kill Ping. Tā’Pašreiz to vērtē ar 3/5, kas norāda, ka ne katrs lietotājs var būt apmierināts ar šo pakalpojumu.

Vēlreiz jums jāzina, ka varat izmēģināt Kill Ping līdz 15 dienām un atgriezt naudu sevī’re nav priecīgs.

Visbeidzot, ņemiet vērā, ka ir vairāk spēļu VPN, kas jums varētu būt piemērotāki.

Noslēguma domas

Visas lietas apsverot, tas būtu viss, ko mēs’esam pārdomāti sagatavojušies mūsu Kill Ping pārskatam. Ja šeit’s kaut kas cits tu’gribētu zināt vai pajautāt, don’Nevilcinieties sazināties ar mums. Un ja tu’Vai esat gatavs izmēģināt šo pakalpojumu pats, don’aizmirst dalīties pieredzē. Paldies!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 5