Kāpēc mans VPN savienojums ir tik lēns? 7 veidi, kā palielināt VPN ātrumu


Virtuālais privātais tīkls ļauj jums paslēpt savu IP adresi un šifrēt informāciju, lai krāpnieki, hakeri un krāpnieki nevarētu piekļūt jūsu privātajai tiešsaistes informācijai. Vēl viens iemesls, kāpēc jūs meklētu VPN pakalpojumus, ir apiet noteiktu valstu ģeogrāfiski bloķētas vietnes. Tie ļaus piekļūt politisko ziņu vietnēm, filmu vietnēm, lejupielādēt mūziku un citus failus.

Tomēr, lai arī daudziem potenciālajiem VPN lietotājiem ir šīs priekšrocības, viņi ir nobažījušies arī par VPN ietekmi uz interneta ātrumu. Ja jūs’ja esat viens no mums, jūs varētu jautāt “Kāpēc mans VPN savienojums ir tik lēns??” vai “veic VPN lēnu lejupielādes ātrumu?”. Ļaujiet’s detalizēti izpētīt šo jautājumu.

Kas izraisa lēnu VPN savienojumu?

1. Attālums līdz VPN serverim

Vissvarīgākais faktors ir jūsu izmantotais interneta ātrums un attālums starp jūsu atrašanās vietu un VPN serveri. Piemēram, ja veidojat savienojumu no Dubaijas ar Vašingtonas DC VPN serveri, iespējams, ka interneta ātrums būs lēnāks. Meklējiet VPN pakalpojumu sniedzēju, kura serveri atrodas dažādās vietās, un pārliecinieties, vai daži no tiem atrodas jūsu tuvumā.

2. VPN servera ielāde

Vēl viens lēna VPN savienojuma iemesls ir tā servera noslodze. Šis galvenokārt notiek ar bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem kad vienā serverī noteiktā brīdī ir savienoti daudz lietotāju. Tas pārslogo serveri un attiecīgi palēnina VPN lejupielādes ātrumu. Šajā gadījumā mēģiniet izveidot savienojumu ar citu serveri tajā pašā valstī.

3. Protokoli un šifrēšana

Ir četri visizplatītākie VPN protokoli. Parasti pakalpojumu sniedzēji piedāvā L2TP, IPSec PPTP un OpenVPN, bet daži citi piedāvā SoftEther vai SSTP. Katram protokolam ir atšķirīgs šifrēšanas līmenis, un katrs protokols tiek izmantots dažādos gadījumos. Galvenais noteikums ir, jo augstāks ir šifrēšanas līmenis - jo mazāks ir VPN ātrums. Izmantojot 128 bitu šifrēšanu, jūs parasti iegūsit labāku savienojuma ātrumu ar L2TP, IPSec un PPTP. Tomēr, izmantojot OpenVPN (kas ir šifrētāks un drošāks), jums būs lēns savienojums. SSTP ir vislabākais šifrēšanas līmeņa un ātruma līdzsvars, taču tas ir’s ir pieejams tikai operētājsistēmā Windows.

Lasīt vairāk: Visdrošākie VPN protokoli

4. ISP ātruma ierobežojums

Jūsu Virtuālais privātais tīkls nekad nebūs ātrāks par jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nodrošināto interneta ātrumu. Ja jūsu plāns ir 40 Mb / s, tad tā’s ir maksimālais ātrums, ko VPN spēs nodrošināt pat tad, ja tas tiks nodrošināts’s ar ātrumu 50 Mb / s.

5. Pretvīrusu programmatūra

Tā’Parasti ugunsmūri palēnina VPN savienojumus. Ja jūs’es jau esmu šķērsojis citas iespējas, uz laiku mēģiniet atspējot pretvīrusu rīkus lai jūs varētu redzēt, ja viņi’atkārtoti izraisa jūsu VPN ātruma problēmas.

7 veidi, kā palielināt savu VPN ātrumu

Tātad jūs sākāt savas lieliskās attiecības ar VPN, un savienojums nav tik gluds, kā jūs gaidījāt? Drošība maksā par cenu, mans draugs. Parasti šī cena ir interneta ātruma samazinājums par 10-20%, bet, ja jūtat, ka ciešat no cita, ļaujiet’s izpētīt šo jautājumu mazliet dziļāk.

Šeit ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai palielinātu ātrumu un aizmirstu par neiecietīgi lēnajiem VPN savienojumiem.

1. Mainiet VPN portu / protokolu

Parasti VPN programmatūra izveido savienojumu ar serveriem ar precīzu porta numuru. Piemēram, tas tiek savienots ar porta numuru 443, izmantojot a UDP vai TCP protokols. Dažas vietnes ierobežo noteiktu protokolu vai portu ātrumu. Mēģiniet mainīt protokolu vai portu, līdz atrodat ātrāko kombināciju.

2. Mainiet serverus

Izvēlieties serveri, kas ir ģeogrāfiski tuvu jums. Parasti tas palielina interneta ātruma veiktspēju. Turklāt pārslēgšanās uz serveri vistuvākajā vietā var atvieglot sastrēgumu problēmas atkarībā no tā, cik tuvu tas atrodas jūsu atrašanās vietai.

3. Aizstāt WiFi ar vadu savienojumu

Bezvadu savienojumi ir atkarīgi no koplietojama tīkla, lai pārsūtītu datus starp daudzām ierīcēm, kas parasti rada lēnāku ātrumu. Tādēļ viena no izplatītākajām metodēm, kā uzlabot savu VPN pieredzi, ir vadu savienojumu izmantošana. Tie noteikti palielinās jūsu ātrumu un nodrošinās konsekvenci.

4. Jauniniet savus ISP vai VPN plānus

VPN nevar palielināt jūsu interneta ātrumu, nekā nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Tādā gadījumā jums vajadzētu uzlabot savu interneta plānu, lai sasniegtu ātrāku līmeni. Tomēr ņemiet vērā, ka interneta pakalpojumu sniedzēji, iespējams, nesniegs solīto ātrumu.

5. Pārslēdziet ierīces

Dažām ierīcēm nav iespējas nodrošināt lielu ātrumu, jo virtuālais privātais tīkls ir smagi šifrēts. Parasti tā’vecākas iOS un Android ierīces, maršrutētāji, tīklam pievienota krātuve. Ja jūs’Ja izmantojat kādu no tiem, vienīgais risinājums ir mainīt ierīci, kurai ir daudz jaudīgāks procesors.

6. Dons’t maršrutētājā iestatīt VPN

Sākot lietot VPN, varat to iestatīt katrā ierīcē vai maršrutētājā. Ja jūs devāties pēdējā vietā, jūs’Jums būs jādara vēl kāds darbs. Maršrutētājs, iespējams, nekad nepieķersies jūsu ierīces ātrumam. Plus, jūs varat’t gaidiet, ka jūsu VPN būs ātrs, ja maršrutētājs šifrēs datus vairākām ierīcēm.

7. Izmantojiet dalītu tunelēšanu

Lai izvairītos no jebkādas identitātes noplūdes, vairums VPN klientu pārsūta tīkla trafiku caur šifrētu tuneli. Jā, tu’esat drošāks, bet jūs varētu arī būt lēnāks. Piemēram, ja jūs vēlaties lejupielādēt torrentus tikai anonīmi, jums tas nav jādara’faktiski nav jānovirza e-pasts vai pārlūkošana, izmantojot to pašu savienojumu. Dalītā tunelēšana ļaus jums pārsūtīt pārlūka trafiku caur VPN, kamēr viss pārējais izmantotu parasto savienojumu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 74 =