NordVPN ieviesīs NordVPN komandas – jaunu risinājumu uzņēmumiem


NordVPN tikko paziņoja par jaunu produktu ar nosaukumu NordVPN komandas, VPN risinājums uzņēmumiem, ārštata darbiniekiem un komandām. Kopā ar NordLocker un NordPass šis būs uzņēmums’Trešais jaunais drošības risinājums šogad, padarot NordVPN par vienu no aktīvākajām VPN firmām 2019. gadā.

Kāpēc tika izveidots NordVPN komandas

Saskaņā ar NordVPN’s CMO Marty P. Kamden, sākotnējais NordVPN tika izstrādāts personīgai lietošanai. Pakāpeniski pieaugošais biznesa klientu skaits noteica nepieciešamību pēc jauna pakalpojuma, kas izveidots tieši viņu vajadzību apmierināšanai. Ir gandrīz 15 000 MVU, NVO un attālu komandu, kas jau izmanto NordVPN un kas nekavējoties gūtu labumu no pārejas uz NordVPN komandām.

Šis jaunais biznesa VPN risinājums ļaus lietotājiem attālināti piekļūt uzņēmuma resursiem, droši strādāt, izmantojot publisko wifi, piešķirt īpašus vārtejas un daudz ko citu, vienlaikus saglabājot aizsardzību ar militāras klases šifrēšanu..

Daži var domāt, ka NordVPN komandas iet pa vecās skolas biznesa VPN, kas vienkārši dod attālu piekļuvi uzņēmuma resursiem. Tas’tas tā nav. NordVPN komandas šifrē visu noteiktas ierīces trafiku, kas tur nozīmē’s mazāk vietas drošības pārkāpumiem.

Iespējas

NordVPN komandas apvieno dažas labākās savas B2C versijas iespējas ar jauniem risinājumiem, kas pielāgoti mūsdienu vajadzībām’s uzņēmumi.

Drošība un privātums

NordVPN ir pazīstams kā lielisks privātuma un anonimitātes līdzeklis. NordVPN Teams mērķis ir palikt vienādas, garantējot politiku, ka žurnāli netiek reģistrēti, un pirkšanas vietā neprasa informāciju par uzņēmumu..

Tāpat kā pašreizējais pakalpojums, NordVPN komandas iegūs no tām pašām funkcijām, kas padarīja NordVPN par visdrošāko VPN risinājumu tirgū. Tajos ietilpst 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana, Kill Switch, CyberSec, automātisks savienojums ar wifi tīkliem un klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī ar īpašu vadītāju, lai personīgi atbildētu uz jūsu vajadzībām..

Šis produkts piedāvā arī privātuma noteikumu ievērošanu, kas nozīmē, ka jūsu satiksme ievēros GDPR un HIPPA noteikumus.

Serveri un ātrums

NordVPN komandas piedāvās arī speciālus ātrdarbīgus biznesa serverus, kas komandām ļaus izmantot statiskus IP, lai droši piekļūtu uzņēmumam.’s dati un ģeogrāfiski bloķēti tiešsaistes pakalpojumi.

Ar pieejamiem 5700+ serveriem 60 valstīs, NordVPN Teams ir gatavs apmierināt globālo uzņēmumu vajadzības dažādos kontinentos. Kā VPN nozarē lielākā serveru parka īpašnieks, šis biznesa drošības risinājums var dot pamatotus solījumus par uzticamu ātrumu neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu uzņēmums..

Sakarā ar spēju izvairīties no ģeogrāfiskas bloķēšanas un mainīt jūsu IP uz kādu no 60 pieejamām valstīm, šis drošības risinājums, šķiet, ir vērtīgs apsvērums, lai uzraudzītu starptautiskas reklāmas kampaņas. Pat vairāk, tas ļaus apiet interneta cenzūru, iekļaujot Lielo ugunsmūri.

Lietošanas ērtums

Biežāk nekā ne vārda “biznesa IT risinājums” nozīmē, ka programmatūra būs apgrūtinoša un tālu no lietotājam draudzīgas. Tas’Tas neattiecas uz NordVPN komandām, jo ​​tas manto NordVPN vieglo dizainu. Tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka lietotājiem nebūs problēmu lejupielādēt, instalēt un izmantot pakalpojumu neatkarīgi no platformas, neatkarīgi no tā, vai tā būtu Windows, macOS, Android vai iOS..

Uzņēmumi varēs viegli pārvaldīt komandas locekļus, viņu atļaujas un noklusējuma serverus, izmantojot vienotu vadības paneli - vienu no galvenajām īpašībām, kas atšķir NordVPN komandas no tā B2C priekšteča. Bet, lai arī ir atšķirīgs, tas saglabās labākās NordVPN īpašības.

Tā apsver arī citu jautājumu, kas ir licences nodošana. Personāla izmaiņas var izraisīt jucekli, noņemot un piešķirot licences visiem kontiem. Tas tā nav’Šķiet, ka NordVPN Teams lietotājiem tas rada problēmas.

Cenas un plāni

No finanšu viedokļa pārvaldīt NordVPN Teams kontu būs daudz vieglāk, pateicoties centralizētam norēķinam, kas ļauj veikt maksājumus vienā paketē.

Balstoties uz to, ko mēs’līdz šim esam iemācījušies, tam vajadzētu būt rentablākam risinājumam, pērkot vairākus VPN kontus, kas arī nodrošinātu uzlabotas pārvaldības iespējas un īpašu klientu atbalstu.

Tā’Pagaidām nav skaidrs, kuras norēķinu iespējas būs pieejamas, taču šķiet, ka NordVPN komandas pieņems Visa, Mastercard, Amex un Discover kredītkartes.

Agrīna pieeja

Tā kā NordVPN komandas iekļūst slēgtā beta stadijā, un sākotnējā publiskā versija ir paredzēta izlaišanai šogad, reģistrēšanās agrīnai piekļuvei jau ir pieejama oficiālajā vietnē. Jums ir nepieciešama tikai e-pasta adrese, lai saņemtu papildu informāciju.

Pieprasīt cenu

Jūs jau varat pieprasīt cenu NordVPN Teams mājas lapā. Minimālais kontu skaits ir 5, bez maksimālā limita. Balstoties uz iespējām, kuras varat atzīmēt, papildus vispārīgajai tīkla drošībai un privātumam būs arī daži attāliem darbiniekiem piedāvātie piedāvājumi, uzraudzījot un pārbaudot ģeogrāfiski mērķētu kampaņu..

NordVPN nākotne

NordVPM komandu paziņojums nozīmē, ka NordVPN virzās uz visaptverošu drošības komplektu, kas ietvers VPN, paroļu pārvaldnieku un failu šifrēšanas sistēmu. Visus trīs būs iespējams iegādāties vēl nepieredzētā komplektā, kas piedāvās visaugstāko drošību un privātumu.

Ieteicams lasīt

NordVPN pārskats

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2