Kā tiešsaistē skatīties NCAA March Madness 2019


Šī raksta mērķis ir divējāds. Pirmais ir parādīt visiem lētāko iespējamo metodi, lai šogad skatītos NCAA March Madness. Otrais ir parādīt labāko veidu, kā straumēt to tiešraidē, atrodoties ārpus ASV, kas ietver VPN (virtuālā privātā tīkla) izmantošanu. Tātad, bez papildu piepūles ļaujiet’gūst abus vārtus!

Kā iegūt lētāko NCAA tiešraidi

Labākā izvēle šogad’s Marta trakums ir atkarīgs no spēļu skaita, kuru vēlaties skatīties. Kamēr CBS All Access aptver lielāko daļu, Pirmajam četriniekam (no 19. līdz 20. martam) ir nepieciešama truTV.

TBS un TNT ir slikta izvēle, jo viņi’Tas ir labi tikai pirmā raunda laikā, beidzot ar Elites astoņnieku

CBS All Access visiem, izņemot pirmās četras spēles

CBS All Access (USD 5,99 mēnesī) dod jums visas marta trakuma spēles, izņemot pirmās četras. Vēl vairāk, tikai CBS parādīs Final Four un Championship spēli, kas nozīmē tevi’Šis kanāls, iespējams, būs vajadzīgs vienā vai otrā veidā.

CBS All Access atbalsta vairākas ierīces:

 • Apple TV
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Samsung Smart TV
 • Roku
 • PlayStation 4 & Xbox One
 • Chromecast

CBS Pilna piekļuve arī atļauj vairākas ierīces vienā kontā.

CBS visi piekļuves cenu plāni

Tie, kas ir alerģiski pret komerciāliem pārtraukumiem un labprāt lejupielādē šovus vai atskaņo tos bezsaistē, var izvēlēties a 9,99 USD / mēnesī komerciāls bezmaksas plāns, taču mums jābrīdina, ka tiešraide, ieskaitot marta trakumu, viņiem joprojām būs. Jebkurā gadījumā tur’s a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija laika posms, ar kuru jums vajadzētu būt pietiekamam, lai redzētu, vai jums ir nepieciešams uzlabot savu plānu. Maksāšanas iespējas ietver kredītkartes, dāvanu kartes un PayPal.

Jāapzinās, ka piekļuve CBS All Access ir pieejama tikai ASV. Ja vēlaties to iegādāties vai izmantot ārpus valsts, jums būs nepieciešams VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, sabojājot savu IP adresi. Vairāk par to zemāk esošajā sadaļā.

CBS All Access un AT&T WatchTV visām spēlēm

CBS Pilna piekļuve (5,99 USD) un AT&T WatchTV (15 USD) par visām spēlēm

Lētākais komplekts lielākajiem NCAA faniem ir USD 20,99 mēnesī, bet, ja jūs, tas var būt tikai USD 5,99 mēnesī’re AT klients&T ar Neierobežotu &MoreSM bezvadu plāns. Tad jūs varēsit skatīties TV bez maksas. Šajā jaunajā straumēšanas pakalpojumā starp 35 un vairāk kanālu izvēli ir iekļauts ne tikai truTV, bet arī TBS un TV. AT&T WatchTV piedāvā arī: 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

AT ierobežojumi&T Skatīties TV

 • Ģeogrāfiski ierobežots ārpus ASV, Puertoriko un Virdžīnu salām
 • Darbojas tikai operētājsistēmās iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire TV un Amazon Fire TV Stick
 • Vienā kontā atļauj vienu ierīci
 • Atbalsta tikai pārlūkus Chrome un Safari

Pirmo ierobežojumu var pārvarēt, izmantojot VPN kas var paslēpt jūsu īsto IP adresi un padarīt to tādu, kā jūs’tiek izveidots savienojums no ASV. Vairāk par to - tam paredzētajā sadaļā zemāk.

CBS All Access un Sling Blue ierobežots piedāvājums visām spēlēm

CBS All Access (5,99 USD) un Sling Blue (15 USD) ierobežots piedāvājums visām spēlēm

Kādreiz šī opcija bija otra labākā marta trakuma straumēšanai 2019. gadā, taču ierobežota 40% atlaide trīs mēnešiem samazināja Sling TV’s Zilais plāns līdz USD 15 mēnesī. Tas nāk ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un to var atcelt.

Pirmā priekšrocība, kas Sling Blue ir pār AT&T ir lielais atbalstīto ierīču skaits, pievienojot Chromecast, AirTV Player, Xiaomi Mi TV, LG WebOS, Amazon Fire Tablets, Xfinity X1 un Azulle.

Otra priekšrocība ir ierīču skaits vienā kontā - Sling Blue atļauj trīs, bet AT&T WatchTV dod tikai vienu.

Sling Blue ierobežojumi

 • Ģeogrāfiski ierobežots ārpus ASV
 • Nav’t atbalsta PlayStation spēļu konsoles

Pirmo ierobežojumu var pārvarēt, izmantojot VPN kas var paslēpt jūsu īsto IP adresi un padarīt to tādu, kā jūs’tiek izveidots savienojums no ASV. Vairāk par to - tam paredzētajā sadaļā zemāk.

ESPN Player nerezidentiem

NCAA atzina marta trakuma fanu esamību ārpus ASV un Kanādas un deleģēja ESPN ārvalstu apraides tiesības. Tas nozīmē, ka priekš apmēram USD 13,5 mēnesī jūs varat redzēt visas spēles no ārpus ASV. Varat arī redzēt dažas spēles bez maksas ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Ja jūs’Lai neveiktu NCAA straumēšanu vietnē, varat lejupielādēt lietotni Android un iOS ierīcēm. Tiek atbalstītas arī AirPlay un ChromeCast.

ESPN, ESPN3 un ESPN + nav pieejami ESPN atskaņotājā

ESPN Player ierobežojumi

 • Ģeogrāfiski ierobežots ASV un Kanādā
 • Ierobežots ierīces atbalsts
 • Maksājumi tiek veikti tikai caur Google Pay un Apple Pay
 • Divi vienlaicīgi savienojumi

Lai gan mēs nevaram likt ESPN palielināt vienlaicīgu savienojumu skaitu, mēs varam jums palīdzēt izmantot šo pakalpojumu ASV vai Kanādā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā.

Straumēšanas pakalpojumi ar visiem četriem tīkliem

Lielākā daļa sporta fanu zina, ka ir pakalpojumi, kas apvieno visus četrus kanālus. Bet tāpēc, ka jums šogad nepieciešami tikai divi, tur’Nav jēgas vairāk tērēt DirecTV Now, YouTube TV, Hulu, izmantojot tiešraidi TV, fuboTV vai PlayStation VUE, kas visi maksā USD 40–45 mēnesī. Un tā’tas attiecas ne tikai uz cenu - CBS All Access atbalsta pārpilnību ierīču, ieskaitot spēļu konsoles un viedās mājas ierīces.

Kā straumēt NCAA March Madness tiešraidi no ārpus ASV kartes

Kā straumēt NCAA March Madness tiešraidi no ārpus ASV

VPN var jums palīdzēt, skatoties NCAA marta trakumu un reģistrēšanās Bracket Challenge spēlei trīs scenāriji:

 1. Jūs dzīvojat ASV, bet nebūsiet marta trakuma laikā. Izmantojot VPN, jūs varēsit izveidot savienojumu ar savu straumēšanas platformu, nevis pirkt ESPN Player.
 2. Jūs dzīvojat ASV, bet labprātāk neizmantojat divus pakalpojumus vienā marta trakumā. Tas prasa iegādāties ESPN Player abonementu, kam tas viss ir, bet ir pieejams tikai ārpus ASV.
 3. Jūs dzīvojat ārpus ASV un ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ nevarat abonēt CBS, TBS, TNT vai truTV.

Visos trīs scenārijos ir viens no divas iespējas:

 1. Jūs atrodaties ASV, bet vēlaties izmantot ESPN Player
 2. Jūs’atrodas ārpus ASV, bet vēlētos izmantot vienu no tikai ASV paredzētajiem pakalpojumiem

Un abām iespējām jums būs nepieciešams viens VPN. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā izvēlēties pareizo marta trakuma straumēšanai jebkur.

Kurš VPN ir labākais, lai tiešsaistē skatītos marta trakumu 2019?

Pirmais noteikums, izvēloties VPN NCAA turnīra straumēšanai, ir šāds izsvītrot visus bezmaksas VPN. Papildus drošības problēmām viņi bieži ir pārpildīti, samazinot savienojuma ātrumu, kas jau tagad palēninās VPN dēļ.

NCAA straumēšanai HD ir nepieciešams 5 Mb / s

Izmantojot Ookla, varat pārbaudīt savienojuma ātrumu gan ar VPN, gan bez tā’s SpeedTest.com rīks. Ja jūsu ātrums ar VPN ir mazāks par 5 Mb / s, apsveriet iespēju pārslēgties uz citu serveri. Ja tas nenotiek’Lai palīdzētu, atceliet kontu un izmēģiniet citu VPN no zemāk esošā saraksta.

Vēl viens faktors ir naudas atdošanas garantija. Ja jūs’mēs neplānojam izmantot VPN pēc marta trakuma (lai gan mēs neveicam’t ieteiktu), jums jāmeklē VPN, kas piedāvā pietiekami ilgu naudas atdošanas garantiju. Standarts ir 30 dienas, bet ir daži, kuriem ir tikai septiņi vai pat mazāk.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir atļauto vienlaicīgo savienojumu skaits. Lai gan jūsu straumēšanas pakalpojumā vienam kontam var būt atļauts neierobežots skaits ierīču, tas tā’tas neattiecas uz lielāko daļu VPN, kur trīs ir zem vidējā līmeņa, un seši ir labi.

1. ExpressVPN

ExpressVPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet ExpressVPN

ExpressVPN tiek uzskatīts par ātrāko pakalpojumu un vienu no diviem labākajiem. Ja jums nepieciešams VPN tikai marta trakuma straumēšanai, nedomājiet tālāk un paņemiet tā mēneša plānu ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Trīs vienlaicīgi savienojumi.

2. NordVPN

NordVPN servisa logotips Apmeklējiet NordVPN

NordVPN ir visdrošākais pakalpojums un vienīgais konkurents konkurentiem # 1 vietā. Tam ir 5500+ serveri 58 valstīs un tas ļauj veikt sešus vienlaicīgus savienojumus. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

3. Astrill VPN

Astrill VPN pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni AstrillVPN

Astrill ir labākais VPN lietotājiem Āzijā, Okeānijā un ierobežotas piekļuves valstīm. Tā’s ir arī viens no ātrākajiem visā pasaulē. Nav’t nav naudas atdošanas garantijas, bet nodrošina piecus vienlaicīgus savienojumus.

4. CyberGhost

CyberGhost pakalpojuma logotips Apmeklējiet vietni CyberGhost VPN

CyberGhost VPN nozīmē labu ātrumu un drošību, taču vislabākā ir čūskas ilga 45 dienu naudas atdošanas garantija. Vēl viens pirkums ir 24 stundu bezmaksas izmēģinājums, ar kuru vajadzētu pietikt, lai redzētu, vai šis VPN ir piemērots jums. Atļautas septiņas vienlaicīgas ierīces.

Visbeidzot, ja jūs’re-up tikai Final Four un tiešām don’nejūtieties nodot savu kredītkartes informāciju vai citu personīgu informāciju, izvēlieties labu VPN ar bezmaksas izmēģinājumu, kam vajadzētu būt pietiekami ilgam, lai redzētu NCAA turnīra vissvarīgākās spēles.

Kā bez maksas skatīties marta trakumu tiešsaistē?

Tur’Nav likumīga veida, kā bez maksas skatīties visu marta trakumu tiešsaistē. Lai iegūtu ierobežotu piekļuvi, varat izmantot katras raidorganizācijas bezmaksas izmēģinājumus un naudas atdošanas garantijas, taču, aizmirstot atcelt vienu darījumu, viss jūsu plāns iet caur jumtu.

NCAA’s March Madness Live vietne vai lietotne sniedz trīs stundu priekšskatījumu, pēc kura jums jāpiesakās savā maksas TV pakalpojumu sniedzēja kontā. CBS to nedara’nepieprasa maksas TV akreditācijas datus, ļaujot straumēt visas spēles, izņemot pirmās četras spēles, par brīvu. Iemesls, kāpēc mēs apglabājām šo iespēju šī raksta apakšā, ir tas, ka uzvarēja marts Madness Live’nerādīt CBS spēles Apple TV, Fire TV, Android TV, Roku un Xbox. Tas arī ļauj straumēt CBS dzīvās spēles tikai vienā ierīcē.

NCAA marta trakuma 2019. gada grafiks

NCAA marta trakuma 2019. gada grafiks

Zemāk ir visu marta trakuma spēļu saraksts ar kanāliem, kas’Es tos pārraidīšu:

 • 17. marts: CBS atlases svētdiena
 • 19.-20. Marts: TruTV pirmais četrinieks
 • 21.-24.marts: Pirmā un otrā kārta CBS, TBS, TNT, truTV
 • 28. – 29. Marts: saldais sešpadsmit kanāls CBS, TBS
 • 30.-31.marts: Elites astotdaļa CBS, TBS
 • 6. aprīlis: CBS fināla četrinieks
 • 8. aprīlis: Nacionālā čempionāta spēle CBS

NCAA marta trakuma spēles un prognozes

17. martā mēs’Es zināšu, kā aizpildīt mūsu iekavas NCAA Bracket Challenge. Atbilstoši šai sadaļai mēs atjaunināsim, tiklīdz mēs uzzināsim sakritības un kad parādīsies pirmie rezultāti.

Tikmēr mēs varam sniegt savas prognozes par turnīra iznākumu, jo Vegas koeficienti tiks publicēti pēc 17. marta.

Viens ceļgalis var mainīt daudzu likteņus, ja, piemēram, kāds uz to ņem bultu. Vai arī, ja tas atgūst no sastiepuma pirms marta trakuma un notiek, ka pieder hercogam’s Sions Viljamsons. Pēdējā scenārijā mēs neredzam komandu, kas varētu viņus pārspēt. Pretējā gadījumā pretendenti ir Ziemeļkarolīna, Virdžīnija, Tenesī, Kentuki, Mičigana, Mičiganas štats un Gonzaga.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2