Kā skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas?


Pēdējais atjauninājums: 05.27.2019

Laika posmā no 1. līdz 14. jūlijam 2019. gada Vimbldonas čempionāts atvedīs mūs non-stop tenisā! Un ar “Grand Slam” obligāti laukumā būs jānodod labākie sportisti, sākot ar pagājušo gadu’čempions Novaks Džokovičs leģendārajai Serēnai Viljamsai, čempionāta pēdējās cīņas noteikti izraisīs diezgan lielu ažiotāžu. Neatkarīgi no tā, vai ir iespējams bez maksas skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē? Tas noteikti ir!

Kā skatīties Vimbldonu 2019 tiešsaistē bez maksas

Un tas’tas, kas mūs šodien atved šeit: “kā skatīties Vimbldonu 2019. gadā tiešsaistē?” ir jautājums, kas mums pēdējo dienu laikā ienāca prātā. Un tad jautājums kļuva vēl drosmīgāks - “kā skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas?” Galu galā pats turnīrs varbūt nav daudz mainījies, bet tam, kā mēs to piedzīvojam, noteikti ir.

Protams, jūs varat samaksāt ESPN vai ikvienam, kas iegādājies skatīšanās tiesības jūsu valstī, bet noteikti’Vai ir bezjēdzīgi, kad varat atrast bezmaksas tiešraidi? Ļaujiet’Mēģiniet atbildēt uz šiem nagging jautājumiem!

Tiešraide Wimbledon 2019 ārpus LielbritānijasKā skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas?

Ja jūs dzīvojat Lielbritānijā - jūs’re veiksmi, jo Wimbledon 2019 parādīsies TV bez papildu maksas. Jūs varat vienkārši noskaņoties uz BBC One vai BBC Two un izbaudīt dzelteno bumbiņu lidojumu.

Tas’Tas ir viegli, bet kas jums jādara, ja don’t nav televizora vai jums’re kaut kur citur pasaulē? Ja vēlaties dzīvot tiešraidē Wimbledon 2019 bez maksas, tava vienīgā alternatīva ir BBC iPlayer.

Kā skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas?

BBC iPlayer ir lielisks’s nav jautjumu. Problēma ir šāda: BBC nodokļu maksātājiem Lielbritānijā ir bezmaksas, un tā to nedara’Mēs nevēlamies paplašināt šo privilēģiju ārpus valstu robežām.

Lai neļautu lietotājiem skatīties ārpus Lielbritānijas, BBC iPlayer izmanto ģeogrāfiski bloķējošus pasākumus. Vienkārši sakot, vietne ņem jūsu IP adresi un izmanto to, lai noteiktu, kur atrodaties. Ja tas notiek ārpus Lielbritānijas - veiksmi, kaut ko vērojot!

Lielbritānijas pasta indekss

Šī ir grūtākā daļa, bet tā’s nav vienīgais jautājums. Nesen BBC iPlayer lūdz jūs reģistrēties un pieteikties vietnē pirms atļaut skatīties. Šeit’s nozveja - reģistrējoties jūs’Jums būs jāievada e-pasta adrese, vārds un uzvārds un derīgs Lielbritānijas pasta indekss. Mēs’esat pārliecināts, ka Google palīdzēs jums iziet no šī soļa.

VPN - tiešraides bezmaksas plūsmas atslēga

Kā skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas?

Tātad, kā jūs pārdzīvojat visu šo BBC iPlayer ģeogrāfisko bloķēšanu? Nekādu problēmu tur - vienkārši iegūstiet virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu.

(Labs) VPN darbojas kā jūsu ISP aizstājējs - tas sniedz jums visu to pašu infrastruktūru, ieskaitot DNS tīklu, un, vēl svarīgāk, IP. Pēdējo dienu VPN pakalpojumiem ir serveri visā pasaulē, tāpēc jūs varat likt internetam domāt’re faktiski Lielbritānijā. Pirms dodaties un iegādājaties pirmo Google tīklā atrodamo VPN, uzklausiet mūs.

Vimbldona 2018 tiešsaistē bez maksas

Straumēšanas pakalpojumi, piemēram, BBC iPlayer, zina par VPN un ir paveikuši daudz darba, lai tos padarītu bezjēdzīgus. Absolūtais vairums VPN pakalpojumu tirgū nebūs palīdzēs jums apiet BBC iPlayer ģeogrāfiskās bloķēšanas pasākumus. Bet neuztraucieties - daži ir spējuši noturēties līknes priekšā un joprojām ļaus jums skatīties Vimbldonu tiešsaistē bez maksas.

Labākais VPN Wimbledon 2019 straumēšanai tiešsaistē bez maksas

Mēs’Mēs esam šķirojuši visus labākos VPN tieši šim gadījumam. Šeit’s ir mūsu populārākais savienojums ar Wimbledon 2019 tiešraidi BBC iPlayer no valsts, kurā tas atrodas’s nav pieejams.

NordVPN NordVPN 9.5 / 10 Nevainojama privātuma prakse, uzlabotas drošības funkcijas un uzticamas ģeogrāfiskās atbloķēšanas iespējas padara NordVPN par neapstrīdamu nozares līderi. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām šo VPN jūs esat nodrošinājis - viss sākot no tikai 3,49 USD / mēnesī.

  • Lieliska drošība
  • Lielisks serveru saraksts
  • Satriecošs Netflix
  • Labi mocīšanai
  • Ļoti ērti lietojams
  • Pieejamas cenas

Jums ir VPN - kas tagad?

Neatkarīgi no tā, kuru VPN pakalpojumu jūs izvēlēsities, procedūra būs līdzīga. Mēs iesakām pārliecināties, ka viss darbojas uzreiz - jūs to nedarītu’nevēlaties, lai tehniski jautājumi traucētu jūsu Vimbldonas finālu!

  • Palaidiet lietotni VPN.
  • Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā. Ja Jums ir NordVPN, vienkārši noklikšķiniet uz kartes uz Lielbritānijas, un lietotne automātiski izveidos savienojumu! Ar ExpressVPN tā’kā arī vienkārši noklikšķiniet uz “Izvēlieties atrašanās vietu” pogu un meklējiet jebkuru Apvienotās Karalistes atrašanās vietu. “Ātruma pārbaude” palīdzēs jums izvēlēties ātrāko. Surfshark ir arī ļoti ērti lietojams - noklikšķiniet uz “Vietas” un atrodiet to Lielbritānijā.
  • Et voilà! Jūs’ve nodrošināja savu Vimbldonas finālu!

Vai meklējat citas iespējas? Palūkojieties uz mūsu labāko VPN BBC BBC iPlayer sarakstu vēl vairāk lielisku pakalpojumu sniedzēju, kas ļaus jums skatīties Wimbledon 2019 tiešsaistē bez maksas!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4