Kā droši lietot CouchTuner


Tiešsaistes straumēšanas pasaulē vietnēm ir tendence nākt un iet. Kādu dienu vietne, uz kuru paļaujaties, lai atrastu iecienītās filmas vai TV šovus, ir pilna ar viegli pieejamu saturu; nākamais, tas ir pazudis no skata, nekad neatgriezties. Tā kā valdības un autortiesību īpašnieki sāk karot pret straumēšanas vietnēm, piemēram CouchTuner, šo bezmaksas straumēšanas platformu apgrozījums ir neticams. Bet, kad piekļuvi bloķē jūsu ISP, atcerieties, ka nekas labs virtuālais privātais tīkls (VPN) nevar’t darīt, lai palīdzētu.

Ļaujiet mums šeit padziļināti apskatīt vienu no visu laiku populārākajām straumēšanas platformām: CouchTuner. To var bloķēt daudzās jurisdikcijās, taču šī vietne vienmēr ir bijusi populārs filmu un TV šovu apkopotājs, un cilvēki joprojām meklē CouchTuner alternatīvas iespējas - kad viņi varētu tam vienkārši piekļūt.

Mēs’Apskatīsim CouchTuner pašreizējo situāciju, neatkarīgi no tā’Joprojām ir pieejama, kā izmantot alternatīvas, kas ir tikpat piemērotas straumētājiem’ vajadzības un to, kā straumējot, vienmēr ir laba ideja izmantot VPN.

Iepazīstinām ar CouchTuner: kas tas ir un kāpēc tas ir tik populārs?

2010. gadā straumēšanas vietnes joprojām bija sākumstadijā. Tikai dažiem cilvēkiem bija tālruņi vai planšetdatori, kas varēja straumēt, atrodoties ceļā. Un klēpjdatori un vietējais WiFi joprojām cīnījās ar augstas kvalitātes straumētu attēlu apstrādi.

Tas bija gads, kurā CouchTuner debitēja, un tam bija milzīga ietekme uz tiešsaistes apraides pasauli. CouchTuner ideja bija vienkārša: izmantojot tik daudz TV kanālu, kas straumē tiešsaistē, un iespēju iesaistīties P2P straumēs, vienai vietnei jācenšas apkopot šo milzīgo satura daudzumu un padarīt to visu pieejamu no vienas platformas..

Ceļš pirms Kodi nāca līdz vietnei, piemēram, CouchTuner, Fmovies vai tagad nederīgajam Alluc, bija galvenā alternatīva, pērkot kastes vai paļaujoties uz tradicionālo satelīta TV. Un tas’Tāpēc varas iestādes ātri sāka pamanīt.

Karš sākas ar autortiesību īpašniekiem

Neizbēgami tik liela straumēšanas datu bāze provocēja jau esošās pilnvaras rīkoties. Intelektuālais īpašums ir milzīgs bizness mūsu mūsdienu ekonomikā, miljardiem dolāru balstoties uz satura brokeru spēju pārdot savus produktus dažādos tirgos. Vietnes, piemēram, CouchTuner, apstrīdēja šī biznesa modeļa esamību.

2016. gadā Holivudā’s Kinofilmu asociācija sāka darbību, izdodot rīkojumus pret dažādām CouchTuner spoguļvietnēm un piespiežot interneta pakalpojumu sniedzējus Lielbritānijā, Francijā, Austrālijā un citur tos noņemt. Apmēram tajā pašā laikā Putlocker sāka sadalīties vairākās versijās, un tādas torrent datu bāzes kā Pirātu līcis izjuta nopietnu spiedienu slēgt.

ISP Apvienotajā Karalistē un citur vietne tagad atradās savās vietās, un radās bažas, ka tiek uzraudzīta jebkāda uznirstošo vietņu apmeklēšana. Pa to laiku CouchTuner spoguļu vietņu faktiskā kvalitāte kļuva zemāka par oriģinālām, daži piedāvāja reģistrēties, lai piekļūtu saturam (liels nē!), Daži biežāk nekā piezīme ļauda datorā ļaunprātīgu programmatūru, un fani sāka meklēt citur.

Bet, tāpat kā daudzās citās nelegālās straumēšanas platformās, tas nenozīmē, ka CouchTuner ir izslēgts no pastāvēšanas. Tālu no tā. CouchTuner ar plašo straumējamā satura datu bāzi joprojām ir pieejams caur dažiem no tā spoguļiem, ja izmantojat VPN, un saglabājiet piesardzību mijiedarbībā ar šīm vietnēm - ti, neklikšķiniet tikai uz jebkuru vietu un, ja tas prasa reģistrēties piekļūstot tā saturam, jūs, iespējams, nonācāt pie viltus spoguļa, vienkārši meklējiet citu.

Tātad ļaujiet’s izpētiet, kā atrast CouchTuner alternatīvu un veidus, kā droši izmantot šīs vietnes bez pieķeršanās.

Kā piekļūt CouchTuner

Kā mēs minējām, CouchTuner ir pieejams caur spoguļvietnēm. Jautājums par to? Viņiem mēdz izzust - AK ISP, tāpat kā citi Eiropā, pastāvīgi reaģē uz autortiesību īpašniekiem, sūdzoties par šīm spoguļvietnēm.… Rakstot šo darbu, mums bija iespēja piekļūt CouchTuner caur divām spoguļvietnēm starp dizainu, ko atradām pēc ātras tiešsaistes meklēšanas, izmantojot VPN serveri, kas neatrodas valstī, kas pazīstama ar stingrajiem autortiesību likumiem:

  • couch-tuner2.in
  • ecouchtuner.eu

Šeit varat atrast regulāri atjauninātu spoguļu sarakstu, un tajā ir pārsteidzoši daudz saimnieku, kas izvietoti visā pasaulē.

Lielākajai daļai no šīm spoguļvietnēm var piekļūt, izmantojot parastās saites. Noklikšķinot uz tiem, jūs nonāksit mājas lapā, kur varēsit piekļūt seriāliem, meklēt vecos TV šovos vai pārlūkot jaunas filmas. Izvēles atšķiras, bet nav’tālu no tā, ko sākotnējā vietne CouchTuner piedāvāja. Tāpēc mēs domājām, ka mēs jums ātri iepazīstināsimies ar vairākām CouchTuner alternatīvām

Kā atrast CouchTuner alternatīvu

Jo daudzi domās divreiz, pirms atgriezīsies vietnē, kurā’tik bieži noņemti un kuru spoguļvietas ne vienmēr ir uzticamas, ir jēga uzskaitīt dažas CouchTuner alternatīvas.

Turklāt tāpat kā Ziemassvētku iepirkšanās’Vienmēr ir laba ideja salīdzināt šīs vietnes viena pret otru. Satura bibliotēkas krasi atšķiras, tāpat kā ātrums un uzticamība. Tāpēc šeit ir dažas alternatīvas, kuras varētu vēlēties apskatīt straumēšanas fani:

1. TubiTV

Piedāvājot tūkstošiem TV šovu un filmu, Sanfrancisko bāzētais TubiTV ir komerciāla darbība, nevis nelikumīgs straumēšanas pakalpojums. Bet, pateicoties savam biznesa modelim, tai izdodas bez maksas piedāvāt milzīgu daudzumu satura. Partnerība ar lielām studijām, piemēram, Lionsgate un Fox, nozīmē, ka ir pieejami nesenie kino sižeti un seriāli - un kaut arī jūs uzvarējāt’neatrodot visu, ko varētu vēlēties, kad notiek kaut kas, kas patīk, varat skatīties, domājot, ka par to nopelnāt autortiesību karmas punktu..

Tagad tur’Nozveja ar TubiTV: tehniski tā ir pieejama tikai ASV. Bet tā kā līdz šim jūs sapratāt, ka jums jebkurā gadījumā ir jāizmanto VPN, vienkārši izvēlieties serveri ASV, kas to izdarīs..

2. Popkorna laiks

Popkorna laiks ir vēl viena kulta straumēšanas platforma, un tā atrodas starp labākajām CouchTuner alternatīvajām vietnēm. Šajā gadījumā sērijas un filmas tiek piegādātas, izmantojot Popcorn Times klientu, izmantojot Bittorrent straumes - tā joprojām tiek straumēta, bet vienkārši nav balstīta uz pārlūku.

Popkorna laiks, ar milzīgo sasniedzamību straumēšanas fanu kopienā, apvieno klasisko torrentu klientu ar iespēju meklēt masīvas izsekošanas bibliotēkās un labi izstrādātu lietotni.

Tomēr šeit atkal’s nozveja. Popkorna laiks ir samazināts iepriekš, un tas to ir izraisījis “dakša” dažādās versijās. Tā’s joprojām ir pieejami lejupielādei un regulāri atjaunināti. Bet ņemiet vērā, ka tas varētu būt likumsargu mērķis, tāpēc pārliecinieties, vai darbojas jūsu VPN.

3. LetMeWatchThis.is

Vēl viena plaša straumēšanas bibliotēka, LetMeWatchThis, iespējams, nav visātrākā platforma, taču to aizvieto ar izvēli un pievienotajām meklēšanas funkcijām. Tas integrē sīktēlu un TV sarakstus ar IMDB reitingiem un iespēju meklēt pēc žanra, valsts vai gada.

Tomēr piekļuve saturam ir nevienmērīga, un daži LetMeWatchThis spoguļi jau ir bijuši saistīti ar ļaunprātīgas programmatūras izplatību pagātnē. Tātad don’t noklikšķiniet uz parādītajiem uznirstošajiem logiem un pirms apmeklējuma iestatiet un palaist savu VPN klientu.

4. Putlokers

Vienam no tiešsaistes straumēšanas sižeta milžiem Putlokeram ir uzbrukuši vairākkārt, taču tas joprojām tiek izturēts. Pilnībā tīmeklī bāzēts Putlocker piedāvā milzīgu satura datu bāzi ar filmām un TV visiem, ieskaitot neskaidros mākslas nama klasikus un pašreizējos bērnus’s izlase.

Ja jūs izmantojat pamata drošības rīkus - kāds VPN? - piesakoties Putlocker, jums jābūt labi. Bet atcerieties, ka kādu laiku vietne atradās varas iestāžu radaros. Dažiem lietotājiem ir ierosināta krimināllieta arī pēc filmu lejupielādes no vietnes.

Tomēr vairumā gadījumu pārkāpums netika izdarīts’reāli filmu skatoties, tāpat kā kopīgojot to citur (parasti Facebook). Tātad, ja jūs glabājat lietas privāti, jūs’Jūs samazināsiet risku.

5. 123Movies

Vēl viena vietne, kas vienmēr parādās, meklējot Couchtuner alternatīvu, 123Movies (kā norāda nosaukums) ir vērsta uz kino, bet tai ir arvien tērējošs TV šovu katalogs, kas piedāvā tūlītēju jaunāko izlaidumu straumes, kā arī klasiskos nosaukumus.

Lietotāji var pārlūkot visjaunākās filmas, augsti novērtētās filmas IMDB, valstī vai jaunākajos papildinājumos, kā arī tur’Ir arī īpaša anime sadaļa.

Kā parasti, ļaujiet’neaizmirstiet par drošību. Iepriekš 123Movies ir bijis vērsts tiesas procesos līdzās Putlocker. Iespējams, ka tas arī tiks uzraudzīts.

Kāpēc izmantot CouchTuner VPN: straumēšanas drošums

Virtuālais privātais tīkls droši šifrē jūsu datus, slēpj jūsu IP adresi un, ja jūsu izvēlētais VPN ir pietiekami labs, tas neveic jūsu tiešsaistes darbību žurnālus. Jūs zināt to Queen dziesmu, kurā dzied Fredijs Merkūrijs “Es’m Neredzamais cilvēks”? Nu, ar labu VPN jūs varētu dziedāt arī šo melodiju.

VPN novirza jūsu trafiku caur serveriem visā pasaulē. Jūsu ISP nevar redzēt, kurp dodaties, un vietne, kurā atrodaties, varēs lokalizēt tikai VPN’servera adrese. Lai, piesakoties straumējošā spoguļa vietnē, jūs varētu, piemēram, parādīties kā Taizemes vai Brazīlijas lietotājs. Ja šīs valstis neattīstās’Couchtuner medībās jums veicas.

Straumēšanu mūsdienās nekad nevajadzētu paredzēt, neizmantojot VPN, tāpat kā ar straumēšanu. Mēs pat iebilstam, ka nav jēgas vienkārši sērfot tīmeklī un uzņemties risku pakļaut sevi tiešsaistē jebkurā laikā. Neatkarīgi no darbībām tiešsaistē, ļoti ieteicams izmantot VPN.

Tālāk apskatīsim dažus labāko VPN pakalpojumu sniedzēju ieteikumus straumēšanai vietnē CouchTuner.

Izmantojiet augstas kvalitātes VPN

Pirmkārt, pirms CouchTuner, Putlocker, 123 filmu vai citu CouchTuner alternatīvu apmeklēšanas pārliecinieties, vai darbojas VPN. Tas neļaus noteikt, kuras straumes jūs skatāties, un palīdzēs pārspēt blokus, kurus uzspiedušas tādas valstis kā Apvienotā Karaliste.

Izvēloties VPN, ņemiet vērā šādus faktorus:

  • Ātrums - straumēšanas vietnes pieprasa tik daudz joslas platuma, cik jūs varat pievest pie altāra. Vāji kodēti VPN vai pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā mazu serveru skaitu, tērēs daudz jūsu vietējā savienojuma ātruma, padarot straumēšanas filmas par ļoti izaicinošu pacietības spēli.
  • Globālais serveru tīkls - VPN ar lielu daudzumu serveru visā pasaulē ļaus viegli izvairīties no vietējiem blokiem, vienlaikus nodrošinot maksimālas iespējas attiecībā uz anonimitāti.
  • Nulle noplūdes - Ja VPN noplūst jūsu IP adrese, tā nenotiek’Nav svarīgi, kuru serveri jūs maršrutējat. Noplūdušais VPN ir kā caurdurts lietussargs: bezjēdzīgs - tas ļauj viegli noteikt jūsu atrašanās vietu un izsekot lejupielādētajam. Tāpēc vienmēr izvēlieties VPN nodrošinātāju ar 100% uzticamu aizsardzību pret noplūdi.
  • Nogalini slēdžus - Pat vislabākais VPN jebkura iemesla dēļ laiku pa laikam var nomest apsardzi. Un bez nogalināšanas slēdža jūs kļūstat tikpat pakļauts kā tajos sapņos, kur skolā ierodaties kaili. Cietā VPN ir integrēts labs iznīcināšanas slēdzis, kas iznīcina jūsu interneta savienojumu, ja VPN pāriet bezsaistē.
  • P2P draudzīgi serveri - Daži VPN pakalpojumu sniedzēji nav izmantojuši P2P lejupielādes. Tā kā daudzas straumēšanas vietnes paļaujas uz straumēm, šie VPN uzvarēja’t šajā gadījumā darbojas labi (ja vispār ir). Tāpēc meklējiet P2P draudzīgu pakalpojumu sniedzēju.

Mācieties un atcerieties VPN pasaules pamatnoteikumu: nav tāda laba VPN. Tas vai nu ierobežos jūsu ātrumu, vai arī datus - izaicinot straumēšanas mērķi mierā - vai sliktākajos gadījumos tas, iespējams, faktiski pārraudzīs jūsu darbību, lai pārdotu savus datus. Ja straumējat daudz televīzijas šovu un filmu, ir finansiāli lietderīgi mēnesī tērēt dažus dolārus, lai abonētu elitāru VPN, kas aizsargās jūs pat tad, ja’t straume.

Šeit ir daži no vislabāk novērtētajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem mūsu vietnē:

  • NordVPN
  • ExpressVPN
  • Surfshark VPN

Jebkurš no šiem pakalpojumu sniedzējiem piedāvā ātruma, augstas drošības un vērtības sajaukumu - tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams, lietojot CouchTuner vai kādu no tā alternatīvām.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − = 55