Kā atbloķēt Facebook


Facebook ir vienkārši masīvs, tas var lepoties ar aptuveni 2,41 miljardiem aktīvo lietotāju. Bet kā parādīja nesenie datu skandāli, tā’s ne vienmēr ir droša telpa. Un sociālo mediju aizliegumi, kurus uzliek tādas valstis kā Ķīna, ir uzsvēruši, kā piekļuvi var pārtraukt vienā mirklī.

Paturot to prātā, šeit’Īss ceļvedis par to, kā atbloķēt Facebook, izmantojot VPN, un kā saglabāt drošību Facebook. Abas tēmas iet kopā kā monētas malas. Kā mēs’Redzēsiet, ka VPN lietošana ir pilnīgi saprātīga abos gadījumos.

Kāpēc jums vajadzētu atbloķēt Facebook?

Daudziem no mums Facebook ir ikdienas dzīves būtiska sastāvdaļa. Piemēram, ceļojot, mēs organizējam pasākumus, lai visi būtu informēti caur Facebook. Un, ja jūs varat’Lai piekļūtu savam profilam, jūsu draugi un ģimenes locekļi varētu viegli uztraukties.

Cilvēkiem, iespējams, nāksies atbloķēt Facebook dažādu iemeslu dēļ. Iesācējiem sociālais tīkls ir aizliegts dažās valstīs, piemēram, Ziemeļkorejā, Ķīnā un Irānā, savukārt tādas valstis kā Bangladeša, Indija un Ēģipte ir noteikušas pagaidu vai reģionālus aizliegumus..

Otrkārt, jebkurā valstī ir gadījumi, kad jums, iespējams, būs jāzina, kā atbloķēt Facebook vietņu profilus. Piemēram, jūsu koledžas bibliotēkā, iespējams, darbojas Facebook aizliegums, izmantojot vietējo tīklu.

Lai kur jūs atrastos pasaulē, tur’ir iespēja, ka jūs’Es sastapos ar Facebook ierobežojumiem. Par laimi, vienmēr vajadzētu atrast veidu, kā pārvarēt šos šķēršļus, ļaujot jums izbaudīt sava sociālā medija profila priekšrocības.

Kā VPN var palīdzēt atbloķēt Facebook vietņu lapas?

Pirmā metode ir izmantot VPN. Šie rīki izveido šifrētu “tuneļi” no datora uz serveriem, kas atrodas jebkur pasaulē. Viņi arī lietotājiem nodrošina anonīmas IP adreses. Pievienojot abus kopā, jūs būtībā varat kļūt neredzams represīvajām valdībām (vai skolu IT komandām)..

Ja rodas kādas Facebook bloķēšanas problēmas, VPN ir ārkārtīgi viegli lietojami. Šeit’Kā to izdarīt:

  1. Atrodiet uzticamu VPN no labāko saraksta un lejupielādējiet viņu klientu viedtālrunī vai datorā. Izvēloties VPN, pievērsiet uzmanību pārskatiem, norādot, vai tas darbojas jūsu atrašanās vietā, jo daži VPN var būt lieliski ASV, bet draņķīgi tādās vietās kā Ķīna. Mēs iesakām NordVPN kā visdrošāko VPN pakalpojumu.
  2. Kad VPN ir instalēts, jūs’Droši vien jums būs iespēja iegādāties abonementu vai izmantot bezmaksas izmēģinājuma versiju. Ja jūs’Ja izmantojat skolu tīklu, izmēģiniet bezmaksas versiju (bet’t sagaida brīnumus). Bet ja tu’Represīvā jurisdikcijā ir jēga pirkt labi pārdomātu VPN abonementu, jo bezmaksas versijas reti darbojas un var radīt drošības risku.
  3. Izvēlieties VPN serveri, kurā pieteikties. Ja jūs’Ja izmantojat Facebook, tam vajadzētu būt angliski runājošā valstī (vai kaut kur, kas runā vēlamajā valodā). Ja izvēlaties vācu serveri, Facebook, iespējams, ielādēsies vācu valodā. Atcerieties, ka VPN izveido jaunu, anonīmu identitāti, un Facebook to var’t pateikt, kur jūs’re tiešām no plkst.
  4. Pēc tevis’atkārtoti piesakāties serverī, ielādējiet Facebook un ievadiet savu pieteikšanās informāciju. Tā’s tik vienkārši.

Vai starpniekserveri, kas atbloķē Facebook, var būt reāla alternatīva?

Otra iespēja (kuru mēs neizmantojam’t tiešām iesakām) ir izmantot starpniekserveri. Starpniekserveri būtībā ir VPN versijas, kuras ir noņemtas. Viņi anonimizē jūsu IP adresi un parasti šifrē trafiku no jūsu pārlūkprogrammas, taču tie ir daudz ierobežotāki nekā VPN. Izmantojot VPN, tiek aptverts viss, ko darāt tiešsaistē. Turpretī starpniekserveri mēdz slēpt tikai vienu pārlūku vai P2P klientu, atstājot visu pārējo neaizsargātu.

Tomēr, ja vēlaties atbloķēt Facebook starpniekservera rīkus, tas var būt viegls, lietotājam draudzīgs risinājums. Piemēram, ProxFree apgalvo, ka lietotājiem ir atļauts piekļūt Facebook, izmantojot starpniekserveri, kas pilnībā atrodas viņu pārlūkprogrammā - tātad tur’Nav nepieciešams pirkt abonementus vai lejupielādēt klientus.

Ja jums ir ierobežoti sistēmas resursi, šī varētu būt iespēja, kuru vērts apsvērt, bet mēs’d iesakiet lietotājiem pieturēties pie drošākiem VPN.

Kāpēc VPN izmantošana var palīdzēt jums droši izmantot Facebook

Pagaidām mēs’mēs apskatījām, kā atbloķēt Facebook, neatkarīgi no tā’s valdības iejaukšanās vai korporatīvās / skolas politikas dēļ. Bet tur’Otra puse VPN izmantošanai ar Facebook, un tas attiecas uz tiešsaistes drošību.

Reģistrējoties sociālajā tīklā, jūs to nedarīsit’t nesaņem daudz norāžu par to, kā saglabāt drošību vietnē Facebook. Bet, ja jūs to izdarītu, VPN instalēšana būtu augsta sarakstā.

Pirmkārt, VPN ļauj jums publicēt un lasīt visu, kas jums patīk, Facebook, neuztraucoties par to, ka tos identificē snoopers. Tas var būt noderīgs politiskajiem aktīvistiem, taču tas vispārīgi ietekmē mūsu visu privātumu, īpaši ņemot vērā Edvarda Snūdena atklājumus par Nacionālās drošības aģentūru (NSA)..

Otrkārt, VPN neļauj reklāmdevējiem izsekot jūsu personīgajām vēlmēm. Kad jūs sērfojat Facebook un Google, sīkfailu armija varētu analizēt visu, ko jūs darāt. Tas ir diezgan satraucoši, it īpaši, ja viņu ieteiktās reklāmas seko jums tīmeklī. VPN anonimizē jūsu identitāti, padarot sīkfailus bezpalīdzīgus.

Treškārt, kibernoziedznieki, izmantojot Facebook aktivitātes, bieži cenšas iegūt datus par personām. Ja izmantojat viedtālruņus vai klēpjdatorus nenodrošinātos tīklos, tas tā’Nav tik grūti aplūkot jūsu aktivitātes sociālajos medijos. Bet VPN padara informācijas apkopošanu mērķa profilā daudz grūtāku.

Visbeidzot, pašā Facebook ir reģistrēts, ka lietotāji tiek izspiegoti un no viņu datiem gūta milzīga peļņa. VPN var pārtraukt informācijas piegādi par to, kas jūs esat.

Ja droši izmantojat Facebook, izmantojiet Onavo projektu?

Facebook zina visu par lietotāju satraukumiem par drošību, kas varētu būt iemesls, kāpēc viņi ir izlaiduši savu VPN. Ar nosaukumu Onavo VPN mērķis ir izmantot Facebook’serveriem, lai aizsargātu lietotājus’ satiksme. Ideja ir tāda, ka, novirzot visas savas tīmekļa aktivitātes, izmantojot Facebook’serveriem, uzņēmums var samazināt jūsu pakļaušanu ļaunprātīgai programmatūrai un uzraudzību.

Izklausās neticami? Nu tehnoloģiju komentētāji ir noapaļojuši Onavo, apsūdzot to “snooping” lietotājiem un radot “psiholoģiskie profili” no datiem, kas ievērojami pārsniedz Facebook atjauninājumus. Jūs varētu arī izlasīt mūsu atziņas par šo projektu mūsu rakstā: Facebook Onavo Project VPN - sapuvis ābols, visbeidzot, izmests no veikala.

Tāpēc ņemiet to vērā, izvēloties VPN. Mēs’d iesaku Onavo palaist garām, pat ja tā būtu’s pieejams bez maksas.

Ko vēl jūs varat darīt, lai saglabātu drošību Facebook?

Kā mēs’Esiet redzējis, ka VPN izmantošana var būt liels palīgs, atbloķējot Facebook un pieveicot datu apkopotājus. Bet viņi nav’t ir vienīgais, kas jādara lietotājiem, ja viņi vēlas saglabāt drošību.

Tikpat svarīgi ir uzlabot jūsu privātuma iestatījumus vietnē Facebook’Tas ir kaut kas, ko dara salīdzinoši maz cilvēku. Tātad, lai noapaļotu lietas šeit’Īss norādījums, kā to izdarīt:

  1. Dodieties uz savu Facebook sākumlapu un noklikšķiniet uz piekaramās atslēgas ikonas.
  2. Izvēlies “Palaist privātuma pārbaudi” opcija.
  3. Tagad dodieties uz sadaļu Ziņas, lai pārliecinātos, ka jūsu ziņas var redzēt tikai pazīstami cilvēki.
  4. Atveriet sadaļu Lietotnes, lai pārliecinātos, ka neviens neredz jūsu trešās puses lietotni.
  5. Visbeidzot, dodieties uz sadaļu Profils un izvēlieties, kurš var redzēt jūsu informāciju. Ieteicams iestatīt vai nu Draugi, vai Tikai Jūs.

Kad jūs’Pārbaudot savus privātuma iestatījumus vietnē Facebook un instalējot VPN, jums vajadzētu būt iespējai droši piekļūt sociālajam tīklam, kur un kad vien vēlaties.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − 39 =