4 labākās Google Maps alternatīvas


Google Maps ir mainījis domāšanas veidu par ceļošanu. Pirmoreiz mums ir bijusi iespēja piekļūt globālajam atlantam, kurā ir ielu līmeņa attēli un informācija par uzņēmumiem, pievienojot padziļinātus norādījumus un pārskatus. Bet, neraugoties uz to, patiesībā var būt pamatoti iemesli, lai meklētu alternatīvu Google Maps.

Sākot no lietojamības jautājumiem līdz ātrumam un svarīgākajām jautājuma zīmēm par drošību, Google Maps nav paredzēts’t perfekta. Tātad ļaujiet’Pirms mēs iesakām mūsu iecienītās alternatīvas Google Maps, tām tiek veikta dažu vissvarīgāko kritika, kuras autori ir naysayers.

Kontrolējiet savu drošību tiešsaistēSargājiet savu tīmekļa trafiku no hakeru, korporāciju un valdību ziņkārīgajām acīm, izmantojot visaugstāk novērtēto VPN. Apmeklējiet NordVPN

4 labākās Google Maps alternatīvas

Kad jūs saliekat šos iemeslus, tas tā’Ir skaidrs, ka tur’Šajā gadījumā ir jāizvēlas alternatīva Google Maps. Bet patiesam konkurentam ir bijis lēni ierasties.

Neizveidojas tehniskās problēmas, kas saistītas ar zemes precīzi kartēšanu un šo karšu integrēšanu ar GPS tehnoloģiju vai tīmekļa saturu’t nepilngadīgais. Tas’tāpēc Google šobrīd ir kartēšanas pasaules karalis.

Bet labā ziņa ir tā, ka ierodas alternatīvas, un dažas ir diezgan iespaidīgas. Ļaujiet’Pārbaudiet dažus, kas virzās pareizajā virzienā.

1. Apple Maps

Apple MapsAcīmredzama alternatīva ir iPhone saņemšana un Apple Maps sāknēšana. Apple’s Google Maps alternatīva pastāv jau kopš 2012. gada, kad tā tieši aizstāja Google’s versija Apple ierīcēs.

Tomēr daži pirmie gadi nebija’Tas nav viegli, jo daudzi kritiķi apgalvo, ka virzieni nebija’t precīza. Tomēr 3D pārlidošanas režīms bija diezgan glīts.

Kopš 2017. gada lietas ir uzlabojušās, izmantojot precīzas kartes un daudz iespēju. Piemēram, Apple Maps sinhronizējas ar velosipēdu koplietošanas shēmām, piemēram, Santander Londonā, padarot pilsētu viegli pamanāmu ar pedāļa palīdzību. Un horizontāls jauninājums ir Apple’vizuālā detaļa atbilst Google.

2. MapQuest

  • Lejupielādēt MapQuest operētājsistēmai Android vai iOS

4 labākās Google Maps alternatīvasAmerikāņu kompānija MapQuest darbojas jau kopš pagājušā gadsimta 60. gadiem un ir veiksmīgi veikusi pāreju uz tīmekli. Gadiem ilgi tas piedāvāja vienkāršu veidu, kā pasūtīt dažādu pilsētu un reģionu atlantus, vienlaikus trūkstot Google Maps stila dinamiskās funkcijas.

Tomēr tagad MapQuest piedāvā daudz vairāk. Tā’Tā ir īpaši laba lietotne tālsatiksmes virzienu atrašanai, vairāku maršrutu ļoti ātrai sastādīšanai un SatNav draudzīgā formātā.

Turklāt jūs varat izplānot savu maršrutu ap ēšanas vietām, kafijas namiņiem un, kas autovadītājiem svarīgi - degvielas uzpildes stacijām. Tātad, ja jūs, tā varētu būt labākā alternatīva pakalpojumam Google Maps’atkal devās ceļa braucienā.

3. OS kartes

  • Lejupielādēt OS Maps operētājsistēmai Android vai iOS

OS kartesOrdnance Survey ir Lielbritānija’oficiālais kartēšanas dienests un ražo atzītu salocīto karšu sēriju, kas aptver visu valsti. Tomēr mazāk cilvēku zina par digitālo lietotņu iespējām, un tās patiesībā ir diezgan jaudīgas.

Ja jūs’Atkārtoti apmeklējot Nacionālo parku velosipēdu vai pārgājienu brīvdienu laikā, neviena lietotne nebūs labāk piemērota gājēju celiņu vai kalnu kāpšanai. Varat izsaukt OS Landranger karšu mainīgās versijas, uzklāt ieteiktos maršrutus, izvēlēties autostāvvietas un krogus, kā arī parādīt skaistus reljefa 3D attēlus..

Tā’Tā nav labākā alternatīva Google Maps, lai pārvietotos pa pilsētām, bet tā ir’Tas ir jautri lietojams un lieliski piemērots atpūtai brīvā dabā.

4. Waze

  • Lejupielādēt Waze operētājsistēmai Android vai iOS

WazeDroši vien labākā mobilajām ierīcēm draudzīgā alternatīva pakalpojumam Google Maps, Waze tiek strauji uzlabota un super ātra. Tā’s atšķiras arī no Google’Lietotne informācijas vākšanas veidā.

Izmantojot Waze, kopiena ģenerē to, ko redz lietotāji. Reālā laika ceļotāju dati tiek ievadīti tūlītējos satiksmes atjauninājumos, informācijā par policijas ceļu bloķēšanu vai ceļu darbiem.

Pat kartes tiek rediģētas kopienā - teorētiski padarot tās daudz dinamiskākas nekā lēnām mainīgās, bet stulbās Google piedāvātās kartes.

Lai arī šī lietotne ir lieliska, tā tomēr jūtas kā nepabeigta, taču Waze ir atradusi savu ceļu, un tai ir daudz solījumu. Tāpēc tas noteikti ir pelnījis vietu mūsu sarakstā.

Kas’Vai problēma ir pakalpojumā Google Maps? Iemesli domāt par maiņu

Daudzi cilvēki būs pārsteigti par iespēju pārslēgties uz Google Maps alternatīvu. Tas’s saprotams. Vairāk nekā desmit gadus Maps ir nostiprinājies mūsu kultūrā kā iet uz kartēšanas lietotni un ir guvis labumu no tā, ka ir daļa no Google Visuma, uz kuru, šķiet, visi paļaujamies.

Tomēr ir dažas lietas, kas lietotājiem ir jāpārdomā, pirms viņi lūdz nākamo norāžu kopu.

  • Kartes ir iesaistītas viedtālruņu izsekošanā - privātums ir galvenā problēma, kad runa ir par Google Maps. 2018. gadā tika ziņots, ka Google izmanto savu kartēšanas lietotni, lai izsekotu mobilo tālruņu lietotājus neatkarīgi no tā, kur viņi dodas, neskatoties uz to, ka lietotāji savā Google konsolē izvēlas privātuma iestatījumus. Vienkārši atverot Maps, tiek saglabāts momentuzņēmums par jūsu pašreizējo atrašanās vietu, ja tāda nav’nedomājiet mainīt iestatījumus, Google atlicina daudz informācijas’s snoopers.
  • Tas nav’t patiesībā tik precīza - ja jūs’Jūs kādreiz esat izmantojis Google Maps, lai apbraukātu pilsētu, kuru jūs labi pazīstat’Droši vien sapratīšu, ka tai ir nopietnas precizitātes problēmas. Kad jūs meklējat uzņēmumus kājām’Diezgan bieži nākas nonākt dažu simtu metru attālumā no mērķa. Tas tā nav’Izskatās daudz kā no plašākas perspektīvas, taču tas ir svarīgi ikdienas lietotājiem, kuri varētu gūt labumu no Google Maps alternatīvas.
  • Google Maps var būt patiešām, ļoti lēns - izmantojot vecākus viedtālruņus un sliktu interneta savienojumu, Maps lietošana dažreiz var justies kā nobīdīts cauri sīrupam. Tuvinot vai tālinot, jūs varat gaidīt, kamēr tiek atjaunināta grafika’Jums to bija pietiekami, un jūs nolemjat lūgt norādes no garāmgājēja.
  • Jūs’Atbalstīt Google - plašāk runājot, kad jūs izmantojat Google Maps, jūs esat pārsteigts, palīdzot Google uzlabot savu sākotnējo līmeni. Ja jūs’Tā kā viens no daudziem ienīst veidu, kā Google ļaunprātīgi izmanto datus un dominē tiešsaistes pasaulē, ir jēga pēc iespējas drīzāk atrast labāko alternatīvu Google Maps..
  • Pasaule ir (ne) plakana - visbeidzot (un ne pilnīgi nopietni), 2018. gadā Google Maps veica pārslēgšanu, lai attēlotu pasauli kā sfēru, nevis plakanu projekciju. Tātad, ja jūs’Jūs esat viens no pārsteidzoši lielajiem plakanajiem zemniekiem’Jums būs jāmeklē alternatīva.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 59 = 69