VPT sukčiavimai: kaip netapti auka


VPN (virtualūs privatūs tinklai) teikia daugybę privalumų. Pirmiausia jie leidžia jums išlikti anoniminiais ir saugiais naršydami internete, pateikdami užšifruotą tunelį, per kurį gali keliauti jūsų duomenys. Vis dėlto ne visi VPT yra saugūs ar net teisėti.

VPN vertė

Saugus skaitmeninis “tunelis” neleidžia šnipinėti ar įsilaužėliams pasiekti jūsų duomenų. Tuo pat metu galite užmaskuoti savo IP adresą, kad galėtumėte pasiekti geografiškai užrakinto turinio teikėjus, tokius kaip „Netflix USA“, „BBC iPlayer“, kai esate užsienyje, „Hula“ ir „Amazon Prime“..

VPT taip pat leidžia jums torrent ir saugiai naudoti P2P tinklus, užtikrindami, kad jūsų IPT ar kitos institucijos negali pasiekti jūsų vartotojo duomenų ir identifikuoti jus kaip asmenį.

Rinkoje yra daugybė VPT teikėjų, ir naujos paslaugos visą laiką teikiamos internete. Tarp patikimiausių tiekėjų yra „NordVPN“ ir „ExpressVPN“. Vis dėlto, nors dauguma paslaugų yra aukštos kokybės, yra keletas, kurios iš esmės yra tik apgaulės. Čia yra septyni dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį.

1. “Laisvas” VPN sukčiai

Kiekvienas interneto vartotojas svajoja rasti paslaugą, kuri yra tikrai nemokama, tačiau iš tikrųjų nėra beveik jokių VPN “Laisvas.” Paprastai šios paslaugos tiesiog renka vartotojo duomenis ir parduoda juos trečiosioms šalims. Yra nemokamų VPN programų, kurias galima atsisiųsti, tačiau atminkite, kad visos jos turi kažkaip užsidirbti.

Skaityti daugiau: Nemokami VPN, perduodantys jūsų duomenis

2. Prenumerata per visą gyvenimą

Nors yra keletas nemokamų VPN paslaugų, dauguma vartotojų norės mokėti už patikimą ir palaikomą paslaugą. Gera paslauga suteiks programinės įrangos ir programų palaikymą bei sudėtingesnes funkcijas, leidžiančias pasiekti blokuotą ir cenzūruojamą turinį, būnant anoniminiam internete.

Taigi kaip įmanoma pigiai gauti tokią didelę kainą “gyvenimui” abonementas, atsižvelgiant į dideles išlaidas?

Na, tai’ta pati problema. Visą gyvenimą trunkančios VPN prenumeratos yra ne tik paprastas sukčiavimas, bet ir tiesiog desperatiškas bandymas gauti pinigų. Ir neviltis retai būna geras ženklas.

3. Suklastoti VPN

Augantis susidomėjimas VPT teikiamomis paslaugomis paskatino naujų klientų bangą rinkoje. Atsakydami į tai, grynieji VPN teikėjai susigrąžina pinigus.

Šios apgavysčių kompanijos ima mokestį už prenumeratą, nesiūlydamos jokios paslaugos. Ypač naujokų vartotojai tiki, kad perka tikrą paslaugą, ir tada negali žinoti, kad yra sukčiaujami. Norėdami to išvengti, niekada nenaudokite naujo VPN be jokių įrašų. Ieškokite informacijos apie jų veikimą ir perskaitykite jų atsiliepimus.

4. Netikros VPN svetainės

Sukčiai ir sukčiai ypač geba kurti netikras VPN svetaines, kurios atrodo neįtikėtinai panašios į oficialius VPN teikėjų domenus. Netikros „ExpressVPN“ ir „NordVPN“ sukčiavimo svetainės yra ypač populiarios tarp sukčių ir įsilaužėlių dėl aukšto pasitikėjimo, kurį šie teikėjai pelnė tarp VPN vartotojų.

Vienas iš netikrų VPN svetainių sukčiavimo pavyzdžių buvo „nord-vpn [.]“ Klubas. 2019 m. Rugpjūčio 8 d. Įsilaužėliai atidarė kenkėjiškų programų svetainę, kuri buvo praktiškai identiška oficialios „NordVPN“ svetainės kopijai. Ką’Dar labiau stebina tai, kad klono svetainėje taip pat buvo galiojantis SSL sertifikatas.

Naudodamiesi šia „NordVPN“ sukčiavimo svetaine, užpuolikai dislokavo užkrėstus „NordVPN“ diegėjus, kad „Trojos arklys“ „Win32.Bolik.2“ pristatytų nieko neįtariančioms aukoms.’ kompiuteriai. Deja, tūkstančiai vartotojų lankėsi „nord-vpn [.]“ Klube, kol jis nebuvo identifikuotas kaip sukčių svetainė.

Kaip atpažinti suklastotą VPN svetainę

Kad išvengtumėte kompiuterio užkrėtimo kenkėjiška programa iš netikros VPN svetainės, visada įsitikinkite:

1. Dar kartą patikrinkite domeno vardą

Daugelyje netikrų VPN svetainių bus naudojamas domeno vardas, nurodantis aukščiausio lygio VPT teikėjo oficialų prekės pavadinimą. Vienas iš tokių pavyzdžių yra aukščiau paminėta „nord-vpn [.]“ Klubo svetainė. Taigi jei prieš spustelėdami nuorodą pamatysite ką nors kitą nei https://nordvpn.com/ arba https://expressvpn.com,’t eik ten.

…Nebent jūs gyvenate šalyje, kuri blokuoja VPN. Tokiu atveju visada paprašykite atitinkamo VPN teikėjo klientų palaikymo komandos, kad ji pateiktų alternatyvią atsisiuntimo nuorodą.

2. Venkite pasiūlymų, kurie yra per geri, kad būtų tiesa

Pagrindiniame puslapyje matote juokingą „ExpressVPN“ nuolaidą ar neįtikėtinai mažą „NordVPN“ prenumeratą? Tai’tikriausiai sukčiavimo svetainė. Netikros VPN svetainės bandys privilioti biudžetą taupančius vartotojus su ypač mažomis kainomis, kad pritrauktų juos negalvodami. Donas’t.

3. Don’t klausytis klastotės “atstovai”

Teisėti VPN klientų palaikymo atstovai niekada neprašys jūsų slaptažodžio, asmeninės informacijos ar kreditinės kortelės informacijos. Jei gausite a “palaikymo bilietas” el. laiškas iš “atstovas” kad prašo bet kurio iš aukščiau paminėtų dalykų’s apgaviko, kurį atsiuntė sukčiautojas. Jei kyla abejonių, visada susisiekite su klientų palaikymo tarnyba per oficialų kanalą, pvz., El. Paštą ar socialinę terpę. Norėdami sužinoti daugiau apie apsisaugojimą nuo sukčiautojų, perskaitykite išsamų vadovą, kaip nustatyti sukčiavimo el. Laiškus.

5. Blogi VPN

Kai kurios programos tiesiog nereikia’• niekuo neapsaugokite savo duomenų dėl to, kad esate blogi. Jie nutekėja, jie prisijungia, jie turi ypatybių’dirbdami taip, kaip skelbiama, jie lengvai dalijasi duomenimis su trečiosiomis šalimis ir pan. Venkite jų kaip maras.

6. Melagingi teiginiai

Daugybė VPN kompanijų teigia, kad jos yra:

  • Siūlomas greičiausias VPN pasaulyje
  • Jokių asmeninių ir identifikuojamų duomenų rinkimas ar saugojimas
  • Garantuojame apsaugą nuo nuotėkio

Prieš užsiregistruodami VPN, atidžiai išbandykite tokius teiginius, ypač jei neturite’Apie įmonę nebuvo girdėję ar rekomendavę. Yra įrankių, skirtų patikrinti VPN nutekėjimą. Patikrinkite greitį taip pat norėdami pamatyti, ar greitasis VPN. Privatumo politikoje atidžiai pažiūrėkite į mažą šriftą.

Kadangi jūsų duomenys yra tokie vertingi ir geidžiami, verta imtis papildomų veiksmų, kad jie nebūtų pavogti. Visada ieškokite VPN teikėjo, kuris būtų tikrai skaidrus, patogus, sąžiningas, patikimas ir patikimas. Pirmiausia galite patikrinti mūsų VPN teikėjų, kuriems nėra žurnalų, sąrašą.

7. Apgaulingi atsiliepimai

Atrodo, kad kai kuriose naujose VPN tarnybose yra dešimtys apžvalgų, kuriomis siekiama, kad pasiūlymas atrodytų teisėtas. Kad čia nebūtų sukčiaujama, žiūrėkite tik į patikimus tinklaraščius. Atminkite, kad kai kurios svetainės už mokestį pateiks netikras klientų apžvalgas.

Venkite jų bet kokia kaina ir skaitykite tik gerbiamų svetainių atsiliepimus. Mes visada atliekame nešališką VPN paslaugų apžvalgą, kad įsitikintume, jog jūsų nėra’t VPN sukčiavimo auka.

Apibendrinant

Rinkoje yra daugybė VPN, ir kiekvienas siūlo kažką skirtingo. Tai’Tai labai lengva suvilioti suklastotu VPN, o lengviausias būdas išvengti VPN sukčiavimo yra atlikti sveiko proto veiksmus:

  • Donas’t’ kris už pažadėtą ​​nemokamą VPN paslaugą - niekas iš tikrųjų nėra nemokama!
  • Perskaitykite teisėtų svetainių apžvalgas
  • Dar kartą patikrinkite VPN domenų pavadinimus
  • Atidžiai perskaitykite mažą šriftą
  • Įsitikinkite, kad suprantate funkcijas, ypač jei norite padaryti ką nors konkretaus, pavyzdžiui, pasiekti „Netflix“, „torrent“, pasiekti „Facebook“ iš už didžiojo Kinijos ugniasienės ir pan..

Tai’Taip pat verta susisiekti su jūsų svarstomos VPN paslaugos klientų aptarnavimo komanda, kad suprastumėte, kokia profesionali ir teisėta operacija. Nepamirškite peržiūrėti mūsų naujausių VPN apžvalgų, kad galėtumėte pasirinkti kokybiškas ir gerbiamas paslaugas, kurios tikrai atitiktų jūsų poreikius.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map