Betternet Not Working

پیدا کردن Betternet به درستی و یا به هیچ وجه کار نکردن ممکن است شما را به سمت گودال تاریک ناامیدی بکشاند. اما وقتی این VPN با اطمینان کار نکند ، کار می کند’نه تنها در مورد این واقعیت است که Betternet از هم جدا می شود.


در حالی که این مشکلات می توانند آزاردهنده و ناامیدکننده باشند ، اما تهدید بزرگتر این است که شما ممکن است قربانی شوید IP یا DNS نشت می کند. محافظت در برابر نشت نادرست و هیچ سوئیچ کشتن نمی تواند فاجعه بار باشد - این’به همین دلیل ممکن است بهترین شرط برای حل اتصال Betternet و موارد نشت شما ، جستجوی خدمات جایگزین باشد ، یعنی NordVPN.

اکنون به ما بپیوندید تا دلیل آن را بدانید’اگر می خواهید احساس امنیت آنلاین داشته باشید ایده خوبی نیست که از VPN یا نسخه برتر Betternet استفاده کنید..

Betternet وصل نمی شود

betternet وصل نمی شود

این مسئله مهم ممکن است به امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما مربوط نباشد ، اما با این وجود می تواند بسیار آزار دهنده و ناامیدکننده باشد. هم VPN رایگان Betternet و هم سرویس برتر می توانند از این مشکل رنج ببرند: اتصال Betternet نیست.

یکی از مهمترین مسائل مربوط به Betternet VPN این است که ناوگان سرور آنها بسیار ناچیز است. آنها فقط دارند 17 سرور در 10 کشور, که برخی از بدترین پوشش امروز بازار است. اکنون ، 38 یا چند میلیون کاربر مشتاق برای اتصال به این سرورها را اضافه کنید و احتمالاً می توانید از قبل ببینید که چرا ممکن است خود را پیدا کنید Betternet وصل نمی شود حتی بعد از چندین بار تلاش.

واقعیت این است که کاربران VPN رایگان ویندوز و مک تنها می توانند بطور پیش فرض به سرورهای آمریکایی (7) وصل شوند. بنابراین هنگامی که شما به ضربه بزنید دکمه اتصال در برنامه شما ، یک سرور مطلوب به طور خودکار برای شما انتخاب می شود. اما آیا فکر می کنید 7 سرور در واقع می توانند ده ها میلیون کاربر VPN رایگان و بدون دردسر خدمت کنند?

البته نسخه پریمیوم ادعا می کند سرعت بهتر و اتصالات قابل اطمینان تری را ارائه می دهد. اما داشتن 17 مکان سرور در 10 کشور در مجموع ، مهم نیست که چقدر آنها بهینه و اختصاصی هستند ، قابل مقایسه با هزاران سرور در سراسر جهان نیست (این همان چیزی است که برخی از سرویس های برتر VPN ارائه می دهند).

بنابراین ، به احتمال زیاد ، بدون توجه به نسخه ای که از آن استفاده می کنید ، موضوعات مشابهی با اتصال Betternet به وجود خواهید آمد.

حق بیمه VPN ممکن است دارای مشکلات کمتری باشد اما قطعاً صفر نیست.

اگر بازدید کنید مرکز کمک در وب سایت رسمی ، می فهمید که آخرین شماره ها هنوز به Betternet وصل نشده است (با عناوینی مانند “می توان’اتصال” برای کلیه مشتریهای اصلی - Windows، Mac OS، Android و iOS). آی تی’وقتی VPN ها نیاز به چنین پستهایی دارند ، نشانه خوبی نیست. این مطمئناً یک مسئله تکراری برای Betternet VPN است.

هر وقت ممکن بود’اتصال ، دو کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. ابتدا می توانید روی آن کلیک کنید دکمه اتصال دوباره و دوباره ، یا مکان دیگری را انتخاب کنید (اگر کاربر برتر یا آزمایشی هستید). دوم ، با یک ناوگان سرور بزرگتر که بخش های بیشتری از جهان را پوشش می دهد ، به یک سرویس VPN قابل اطمینان تر مراجعه کنید.

اما اتصال تنها بخشی از مشکل است - جنبه دیگری از کار نکردن مناسب Betternet این است که حتی اگر بتوانید بدون هیچ مشکلی به سرور وصل شوید ، احتمالاً اتصال شما کاملاً متلاشی می شود.

نمی توان ایستادن برق متوقف شد؟ به NordVPN بروید - سرویس قابل اطمینان ترین ناوگان سرور. NordVPN دریافت کنید

اتصال Betternet افت می کند

betternet از هم جدا می شود

وقتی نوبت به ارتباط Betternet می افتد ، ما این را فهمیدیم مشتری Chrome بدترین است. در اصل ، شما باید بررسی کنید که این افزونه کار می کند یا خیر ، زیرا برای همه شما می دانید ، از آنجا که Betternet قطع ارتباط می کند ، ممکن است دقایقی قبل ارتباط شما قطع شده باشد و همه وب را مرور می کنید. “برهنه.” این ممکن است به سادگی آزار دهنده یا مخرب نباشد ، بلکه بسیار خطرناک است.

شما در مورد پسوند Firefox چه می کنید؟ خوب ، چگونه باید آن را قرار دهیم… ار… این کار نمی کند’به نظر می رسد دیگر وجود دارد. در گذشته یک پروکسی وجود داشت که درد آن را برپا می کرد و نمی شد’حتی به درستی کار کنید ، اما دیگر نمی توانید پیدا کنید. همه پیوندهای مرتبط در وب سایت رسمی خراب است. (این پیغامی به تیم توسعه دهنده برای بروزرسانی لینکهای خراب است ، لطفا!)

البته ، همین قطره اتصال هیچ یک از سایر مشتری های Betternet را تنها نمی گذارد. تصور کنید که سعی در پخش کردن یک ویدیو دارید و باعث می شود که انجماد یا تاخیر ادامه یابد زیرا اتصال شما کاهش می یابد. یا ، همانطور که شما فقط می خواهید به آن ACE تمام صفحه ضربه بزنید ، اتصال اینترنتی شما دقیقاً به همین صورت از بین می رود. بسیار آزار دهنده ، درست است?

از آنجا که این VPN سوئیچ kill ندارد, خطر اینکه Betternet از اتصال جدا شود می تواند خطرناک تر شود. هنگامی که هیچ تونلی VPN برای برنامه هایی مانند مرورگر شما وجود ندارد ، سیستم شما بطور خودکار سعی خواهد کرد که مانند گذشته متصل شود. در این حالت ، شما مستقیماً از طریق ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) خود متصل می شوید ، این آخرین کاری است که می خواهید هنگام دسترسی به وب سایت های محدود جغرافیایی در یک کشور سرکوب سانسور مانند چین انجام دهید. این یک مسیر مستقیم است که به آدرس فیزیکی شما باز می گردد و شما را در هر کاری که بصورت آنلاین انجام می دادید ، مجرم می کند. ما نمی خواهیم’فقط منظور غیرقانونی بودن است.

اگر یک فعال سیاسی یا محیط زیست هستید ، یا کسی که برای زنان می جنگد’حقوق عربستان سعودی ، باید استفاده از Betternet VPN را فراموش نکنید. همین مورد برای هکرها و روزنامه نگاران تحقیق نیز صادق است - این کارت ماندن شما در زندان است.

در صورت قطع ارتباط Betternet چه کاری می توانید انجام دهید؟ خوب ، شما همیشه می توانید سعی کنید به یک سرور دیگر وصل شوید, یعنی مکان را تغییر دهید تا ببینید وضعیت بهتری دارید یا خیر. سپس ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که وب سایت رسمی در مورد عدم اتصال مشتری شما Betternet چیست ، و حتی این ممکن است فقط در موارد خاص به شما کمک کند. سرانجام ، بهترین راه ممکن است یک نرم افزار VPN دیگر انتخاب کنید.

نشت Betternet VPN

نشت Betternet VPN

ما قبلاً به كلمه ای اشاره كردیم كه هیچ كس نمی خواهد هنگام صحبت درباره خدمات VPN بشنود: نشت: خوب, نشت Betternet VPN چیز نادر نیست پیدا کردن در حقیقت ، آزمایش ها نشان می دهد که این سرویس می تواند نشت کند نمایش داده شد IPv4 ، IPv6 و DNS همچنین. این یعنی چی؟ در اصل ، اگر شما یک بودید “پسر بد” (یا دختر) ، ISP شما (و به تبع آن دیگر چشم های کنجکاوی ، مانند مقامات دولتی) ممکن است فقط در مورد آن اطلاعات کسب کنید.

بسته به محل زندگی شما ، اینها “اعمال بد” ممکن است لزوماً به معنای فعالیت های غیرقانونی آنلاین مانند بارگیری یا به اشتراک گذاری مستهجن کودک یا به اشتراک گذاشتن در فضای مجازی / تبلیغ سایبری برای شخصی نیست. اگر شما یک روزنامه نگار باشید ، برای رونمایی از یک توطئه نادرست دولت تلاش می کنید?

اگر Betternet VPN نمایش داده های IP یا DNS شما را نشت دهد ، می توانید پیدا و دستگیر شوید. آیا این مانند یک برنامه به نظر می رسد؟ ما انجام ندادیم’فکر می کنم.

در واقع ، Betternet اکنون دارای چنین مواردی است عملکرد حفاظت از نشت IP, که می توانید انتخاب کنید از طریق آن فعال شده است منوی تنظیمات. با این حال ،’اگر هنوز نشت وجود دارد ، کار خوبی انجام نمی دهید؟ لازم به ذکر است که همه مشتریها به همان اندازه نشتی ندارند ، اما هنوز هم هستند…

این یک دلیل خوب برای حذف سریع Betternet VPN و یافتن یک حق بیمه معتبر برتر VPN برای محافظت از خود است..

Betternet همانطور که انتظار می رود کار نمی کند

جدا از تمام سناریوهای فوق الذکر وقتی ممکن است Betternet را در کار نبینید ، می توانید به مشکلات دیگری نیز دست بزنید. ما ساخته ایم “دسته گل” از این مشکلات Betternet فقط برای شما!

مشکلات سرعت Betternet

Betternet همانطور که انتظار می رود کار نمی کند

اول از همه ، برای اینکه بتوانید به هر سرعت سرعت خود را تجربه کنید ، باید به یک سرور VPN وصل شوید. این یک فرد غیر مغز است ، درست است؟ با این حال ، با Betternet VPN ، این ممکن است گاهی اوقات چالش برانگیز باشد.

در هر صورت ، شما’شکایات زیادی را از کاربران در انجمن ها پیدا خواهید کرد مشکلات سرعت. با توجه به اینکه این یک منطقه نسبتاً نسبی است ، به شما توصیه می کنیم برای این کار پیش بروید محاکمه حق بیمه 7 روزه برای خودتان ببینید که Betternet برای شما چگونه کار می کند. قبل از اطمینان از سرعت قابل استفاده بودن ، سرمایه گذاری در پول خود اشتباه بزرگی خواهد بود.

تست های خودمان هم خیلی هم سازگار نیستند. بعضی اوقات ما می توانیم فیلم های HD را از YouTube با حتی نسخه رایگان Betternet VPN یکپارچه پخش کنیم ، اما در سایر مواقع ممکن است 20 ثانیه فقط در انتظار ارائه دهنده ایمیل ما بمانیم’صفحه برای بارگیری.

مشکلات پشتیبانی Betternet

برای مبتدیان ، چرا انتظار داریم یک سرویس VPN به صورت رایگان 24/7 پشتیبانی چت زنده را به ما اعطا کند؟ اما ما انجام می دهیم ، درست است؟ و سپس ما از وب سایت Betternet بازدید می کنیم و به همه جا نگاه می کنیم… ولی… وجود دارد بدون پشتیبانی چت زنده در دسترس. شاید منطقی باشد - ارائه خدمات تقریبا 38 میلیون کاربر ممکن است بسیار گران باشد؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید؟ هرچه باشد ، در آنجا’بدون گفتگوی زنده ، دوره.

بهترین موردی که می توانید تهیه کنید ، بلیط پشتیبانی اولویتی است که هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید نصف روز. بنابراین ، حتی اگر ماهانه 11.99 دلار پرداخت کنید ، می توانید خدمات مناسب را فراموش کنید. این یک اشکال واقعی است ، به خصوص با توجه به اینکه چگونه Betternet VPN بدنام برای ارتباط با آن مشکل ساز است.

مشکل Betternet چین

مشکل Betternet چین

خوب ، Betternet و چین در یک جمله می توانند به معنای حبس طولانی و زشت باشند. جدا از شوخی ، ما توصیه نمی کنیم از این VPN برای استتار فعالیت های آنلاین خود در حالی که در یک منطقه محدود و سانسور شده هستید ، مانند فراتر از فایروال بزرگ چین ، استفاده کنید..

شما لازم نیست’در واقع هر یک از گزینه های رایگان VPN را در نظر بگیرید. اما آن’توصیه می شود حتی با خدمات پریمیوم با دقت حرکت کنید. هرگز قبل از اینکه خودتان را با یک برنامه VPN قابل اعتماد و ناشناس باز کنید ، به چین سفر نکنید. و اگر به دلخواه تولد در آنجا قرار دارید ، بهتر است تحقیقات خود را انجام دهید!

وقتی صحبت از داشتن خط مشی واقعی و عدم امنیت بیشتر گزارش ها می شود ، ما نمی دانیم’باور کنید که Betternet حتی در گفتگو است. آیا Betternet کار مهم در چین نیست؟ جهنم ، آره! تصور کنید که اتصال VPN شما افت می کند و شما’دوباره در آنجا نشسته اید بدون سوئیچ kill. ایده آل نیست ، درست است؟ شما می توانید شناسایی شوید ، فعالیت آنلاین شما به شما مرتبط است و بقیه به تصورات شما بستگی دارد.

شاید شما لحظه خاموش کردن لپ تاپ خود را از یک ماشین سیاه متوقف کنید و از روتر WiFi خود جدا شوید. همانطور که به پرده خود نگاه می کنید ، احساس به شما برخورد می کند - باید’پست ما را با دقت بیشتری بخوانید و بعد…

مسئله پرداخت Betternet

بعد از صحنه هیجان انگیز چینی چینی کمی ، شما برنده شد’وقتی واقعیتی را که روشن می شویم احساس بهتری می کنیم روش پرداخت ناشناس وجود ندارد (مانند ارزهای رمزنگاری) موجود است. بنابراین وقتی Betternet VPN را خریداری می کنید ، فقط می توانید از خود استفاده کنید کارت اعتباری. این باعث می شود شما شخصاً شناسایی شوید و با یک حساب VPN در ارتباط باشید. دانستن اینکه این ارائه دهنده اطلاعات خاصی را ثبت می کند و تبلیغ کنندگان شخص ثالث نیز می توانند “جاسوسی بر شما,” این ممکن است بهترین راه برای سعی در ناشناس ماندن آنلاین برای محافظت از خود یا کار شما نباشد.

امنیت Betternet & مسائل خصوصی

برخی از مسائل مربوط به امنیت و حریم خصوصی

ما میتوانیم’بدون مهمترین و همه ، مسائل امنیتی و حریم خصوصی Betternet را ترک کنید. وقتی Betternet به درستی کار نکند ممکن است بتوانید از مشکلات اساسی جلوگیری کنید. با این حال ، مسائل امنیتی و حریم خصوصی ، مانند IP و DNS نشت می کند, کسانی نیستند که بتوانید تحمل کنید.

در حالی که از این سرویس VPN استفاده می کند OpenVPN یا IKEv2 با رمزگذاری AES 128 یا 256 بیتی, پتانسیل آن برای رها کردن اتصالات و نبود سوئیچ kill آن را بسیار خطرناک می کند. در واقع ، ما باید دوباره (و دوباره) ذکر کنیم که به نظر می رسد Betternet برای مشتری آندروید است چهارمین برنامه پر مخاطره در بازار است به دلیل عفونت های مخرب احتمالی و کتابخانه های ردیابی آن (شخص ثالث).

خط مشی رازداری نسبت به آنچه ثبت شده است و اطلاعات شخصی به حساب می آید بسیار ضعیف و مبهم است. همچنین مشخص نیست که چه نوع اطلاعاتی را می توان با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشت و یا اینکه این طرفها می توانند در مورد شما و فعالیت های آنلاین شما چه چیزی را وارد کنند.

در کل ، ما آن را در نظر می گیریم یک خطر برای حفظ حریم خصوصی برای استفاده از Betternet VPN است برای هر چیز دیگری غیر از اجرای نصب آن. ما فقط می توانیم با آن آرزوی موفقیت کنیم.

پست های مرتبط توصیه شده:

بررسی Betternet

نحوه استفاده از Betternet VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 7