Zosu VPN apskats

Pēdējais atjauninājums: 11.12.2018


Zosu VPN ļauj to izveidot un palaist mazāk nekā minūtē. Pirms ļaujat tam pazaudēt savu tīklu, izlasiet mūsu Goose VPN pārskatu.

Zosu VPN atrodas Nīderlandē un dod jums piekļuvi samērā liels VPN serveru tīkls no vairāk nekā 63 vietām 28 valstīs. Lielākā daļa atrodas ASV un Eiropā, bet ir arī serveri Singapūrā, Indijā, Honkongā, Izraēlā un Austrālijā. Zosai ir pielāgoti klienti Windows, Mac, Android un iOS. Varat arī konfigurēt tā darbību maršrutētājos, lai aizsargātu neierobežotu skaitu ierīču.

Goose VPN klients piedāvā daudzveidīgu starpniekservera vietu izvēli, kā arī specializēti P2P un straumēšanas serveri mocīšanai bez tiesiskām sekām & attiecīgi straumējot ģeogrāfiski bloķētu saturu.

Izmantojot dažādus plānus, jūs varat maksāt tik maz, cik Mēnesī 4,99 USD neierobežotam VPN. Ja rodas kādi jautājumi, jūs’Es priecāšos uzzināt, ka viņi piedāvā 24/7 tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums.

Mūsu zosu VPN pārskatā tiks apskatīts VPN’ātrumu un veiktspēju, neatkarīgi no tā’drošs un ērti lietojams neatkarīgi no tā, vai varat to izmantot, lai piekļūtu Netflix un straumēm, un visi citi svarīgi aspekti, kas palīdzēs jums izlemt, vai jums tas jāiegūst.

Vai zosu VPN ir droši lietot?

Zosu VPN protokols

Zosu VPN ir droši un ātri serveri, kas nodrošina stabilu šifrēšanu, lai aizsargātu jūsu anonimitāti.

GooseVPN izmanto praktiski nesalaužamu AES-256 bitu šifrēšana tehnoloģija, kas piedāvā uzticamu šifrēšanu un aizsardzību. Viņu OpenVPN drošības protokola pamatā ir OpenSSL. Šis protokols labi izmanto saistītās šifrēšanas metodes, un to atbalsta regulāri drošības atjauninājumi. Viņu dienests ir arī obligāts pielāgojams nogalināšanas slēdzis kas pārtrauks jūsu interneta savienojumu VPN savienojuma neveiksmes gadījumā.

Vairāki Goose VPN serveri atbalsta vienādranga (P2P) protokolu, kas dod jums iespēju izmantot torrent vietnes un viegli lejupielādēt. Vienīgais brīdinājums ir tas tu’re nav atļauts torrent failus, ja vien jums nav izveidots savienojums ar kādu no šiem serveriem.

Ātrums & Performance

Izmantojot jebkuru VPN pakalpojumu, attālums no servera, ar kuru jūs izveidojat savienojumu, un izmantotā aparatūra var ietekmēt savienojuma ātrumu. Tas nozīmē, ka, veicot sava Goose VPN pārskata ātruma pārbaudi, serveri Apvienotajā Karalistē bija diezgan pavirši, lai gan savienojumi ar lielāko daļu Eiropas valstu piedzīvoja ātruma samazināšanos, lai gan tas joprojām bija diezgan pamatots.

Tomēr dažās vietās, piemēram, Nīderlandē, savienojums bija īpaši lēns. Noteikti pārbaudiet dažādus serverus, lai atrastu ātrāko ganāmpulka zosu.

Tomēr kopumā zosu VPN mums deva godīgu sniegumu ātruma ziņā: nevis komatisks gliemezis, bet arī ne VPN Usain Bolt.

Kā lejupielādēt un instalēt Goose VPN

Lai izmantotu zosu VPN, jūs’Vispirms būs jāreģistrējas savā vietnē. Pārsteidzoši, ka pakalpojumam, kas atrodas Nīderlandē, vietnē goosevpn.com ir oranžas krāsas tēma. Tā’Tā ir arī diezgan labi izstrādāta un viegli orientējama.

Par lejupielādes un instalēšanas procesu:

  1. Dodieties uz vietni goosevpn.com un aizpildiet viņu reģistrācijas veidlapu.
  2. Pēc reģistrācijas pabeigšanas jūs’Jums tiks piešķirta saite, lai lejupielādētu viņu lietotni.
  3. Atveriet iestatīšanas failu, izvēlieties valodu un atlasiet “Lejupielādējiet programmatūru.”
  4. Dodieties cauri licences līgumam un pieņemiet to.
  5. Atlasiet nepieciešamās opcijas un noklikšķiniet uz “Uzstādīt.”
  6. Pēc instalēšanas pabeigšanas atlasiet “Pabeidz.”

Jūs varat arī instalēt Goose VPN savā Android TV. Lai to izdarītu, televizora vietnē lejupielādējiet lietotni, izmantojot Google Play veikalu. Ja jūsu televizors to nedara’Lai piekļūtu Google Play veikalam, viņu APK varat instalēt manuāli:

  1. Izmantojot Android tālruni, lejupielādējiet APK failu, pēc tam ievietojiet to USB zibatmiņā vai SD kartē un ievietojiet televizorā.
  2. Pēc lietojumprogrammas instalēšanas noklikšķiniet uz “Pievienojieties” un sāciet savu Goose VPN pieredzi.

Piezīme: Vietnes apakšējā sadaļā jūs’atradīsit vairākus citu zvaigžņu pārskatus. Jums, iespējams, vajadzētu tos lietot ar bagātīgu šķipsniņu sāls. Neviena no tām zosai nesniedz mazāk par četrām zvaigznēm, un to varētu arī rakstīt īstās zosis, atšķirībā no šī Goose VPN pārskata, kuru uzrakstīja cilvēkiem ejoša pīle.

Kā to izmantot

Pēc tevis’Pēc instalēšanas Goose VPN klients jūs sveiks ar pieteikšanās lapu, kur jūs atradīsities’Jūs atradīsit iespējas pierakstīties, izmantojot Google vai Facebook. Lai būtu drošāks, izmantojiet tradicionālo parasto lietotājvārda un paroles ievadīšanas metodi.

Goose VPN klientam ir viena no lietotājiem draudzīgākām saskarnēm: galvenajā logā jūs’Jūs redzēsit noklusējuma serveri, karti, kurā parādīta tā atrašanās vieta, pogu Pieslēgties blakus pašreizējai IP adresei un skaitītāju, kas sniedz reālistiskus atjauninājumus par to, cik daudz joslas platuma jums ir atlicis. Ir arī saites, lai jauninātu kontu un pārbaudītu atjauninājumus.

Serveru izvēle parādās tāpat kā citiem VPN klientiem. Pieskaroties noklusējuma atrašanās vietai, tiek atvērts saraksts, izceļot, kuri serveri ir piemēroti konkrētām lietojumprogrammām (P2P un video straumēšana), un parādīts vienkāršs servera slodzes indikators. Poga Savienot dod iespēju manuāli izvēlēties serveri.

Iestatījumos ir paslēpts uz atrašanās vietu balstīts savienojuma atribūts, taču tas attiecas tikai uz gadījumiem, kad klienta iestatīšana tiek iestatīta automātiskai savienojuma izveidošanai palaišanas laikā. Kā savu serveri varat iestatīt vienu serveri “Mīļākā” kas automātiski izveidos savienojumu, startējot klientu.

Zosu VPN mocīšanai

Torrentēšanai varat izmantot Goose VPN, taču tas tā ir pieejams tikai noteiktos serveros.

Lai uzzinātu, kurus serverus varat izmantot ar savu BitTorrent klientu, noklikšķiniet uz “Valsts” cilnē jūsu Goose VPN lietotnē, un parādīsies nolaižamais saraksts. Meklējiet serverus, kas atzīmēti kā “P2P serveris.” Viņi’man būs mazliet “P2P” ikona blakus signāla stipruma indikatoram.

Ņemiet vērā, ka jūsu izvēlētā valsts ietekmēs lejupielādes ātrumu, tāpēc noteikti atlasiet to’s tuvāk jūsu atrašanās vietai.

Zosu VPN Netflix

Laikā, kad tika veikts zoss VPN pārskats, klients labi darbojās ar Netflix straumēšanu. Tomēr ņemiet vērā: tā kā Netflix nenogurstoši strādā, lai bloķētu zināmos VPN serverus, situācija vienmēr var mainīties.

Lai straumētu ASV ekskluzīvu saturu vietnē Netflix, atlasiet opciju ASV straumēšanas serveris ar iespējotu viedo serveru sarakstu. Britu televīzijas šovu fani var izmantot Lielbritānijas straumēšanas serveri, kas ir pierādījis, ka darbojas nevainojami ar Netflix UK.

Kas attiecas uz citiem straumēšanas pakalpojumiem, mums bija iespēja piekļūt Amazon Prime, izmantojot Lielbritānijas serverus; Tomēr Amazon bloķēja ASV serverus. Izmantojot Lielbritānijas serveri, jūs varat arī piekļūt BBC iPlayer.

Lietotnes & Paplašinājumi

goosevpn lietotnes

No pirmā acu uzmetiena Goose VPN saviem klientiem piedāvā parasto operētājsistēmu izvēli: jūs to varat palaist Windows un Mac OS datoriem, kā arī uz iOS vai Android mobilās ierīces. Tomēr, iedziļinoties viņu FAQ sadaļā mūsu Goose VPN pārskatam, mēs atradām rokasgrāmatu, kurā parādīts, kā manuāli konfigurēt klientu dažādām citām platformām, ieskaitot Sinoloģijas OS, Linux, Aveņu Pi 3, un ChromeOS, kas ir pārsteidzoši jauks pieskāriens.

Vēl viens patīkams pārsteigums ir fakts, ka Goose VPN mobilās lietotnes iOS un Android ir neticami līdzīgas Windows klientam gan vizuālā, gan struktūras ziņā. Izstrādātāji ir saudzīgi saskaņojuši dizainu un UX visās platformās tādā mērā, kā jūs’Ja esat pieradis pie Goose VPN klienta noteiktā ierīcē un nolemjat mainīt, jūs ātri un viegli pielāgojaties, jo lietotāja pieredze ir gandrīz tāda pati.

VPN iestatīšana, kā arī servera izvēle un piekļuve citiem iestatījumiem ir praktiski identiska katrā platformā. Konfigurējot pakalpojumu maršrutētājā, jūs varat aizsargāt visas savas ierīces, nemaksājot par papildu licencēm.

Arī zosu VPN nesen izlaida Chrome paplašinājums vienkāršotai piekļuvei ģeogrāfiski bloķētām vietnēm.

Vai jūs varat izmantot zosu VPN Ķīnā??

Nekur oficiālajā vietnē Goose VPN nav skaidri teikts, ka varat izmantot viņu pakalpojumus Ķīnā. Pārlūkojot viņu FAQ sadaļu mūsu GooseVPN pārskatam, mēs atklājām, ka Ķīna ir pieminēta tikai salīdzinājumā ar Krieviju. Pēc uzņēmuma domām, zoss VPN koncentrējas uz piekļuves piešķiršanu lietotājiem Ēģiptē un AAE, kur valdības arī smagi strādā, cenšoties novērst VPN izmantošanu.

Ja jūs’Ja dzīvojat Ķīnā, jums droši vien vajadzētu izlaist Goose VPN. Nebaidieties, jo Ķīnā darbojas arī daudzi citi VPN, piemēram, ExpressVPN, kas vērtē visvairāk.

Atbalsts

GooseVPN atbalsts

Izvēloties pareizo VPN, viena no svarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, ir klientu atbalsta efektivitāte. Kā jūs, iespējams, pamanījāt, mūsu Goose VPN pārskatā līdz šim esam izdarījuši vairākas atsauces uz FAQ sadaļu. Tas ir tāpēc, ka tā’Tas ir patiešām labi organizēts, lai atbildētu uz vispārīgiem jautājumiem, kā arī uz jautājumiem, kas saistīti ar samaksu, privātumu un iestatīšanu. Tomēr, ja jums ir konkrētāks jautājums, tas ir 24/7 tiešraides Čats iespēja pieejama. Diemžēl zvērīgiem un vokāliem zvanītājiem Zoss ir nav tālruņa līnijas atbalsta komanda.

Lai iegūtu specifiskākus jautājumus, iespējams, vēlēsities izmantot kontaktinformācijas veidlapu, ar kuru jūs pa e-pastu savienosit ar Goose VPN pārstāvi. Jūs’Ļoti iespējams, ka saņemat saprātīgu un zinošu atbildi īsā laikā pēc pieprasījuma iesniegšanas, kas vienmēr ir pluss pa e-pastu. Varat arī izveidot savienojumu ar sociālo mediju starpniecību, izmantojot Facebook un Twitter, taču šajās platformās viņi darbojas tikai mēreni.

Lai gan ir bijuši gadījumi, kad lietotāji sūdzas par dezinformāciju, Goose VPN’Klientu atbalsta komanda parasti ir diezgan efektīva.

Cenu noteikšana

goosevpn cenu noteikšanas iespējas

Zosu VPN piedāvā gan mēneša, gan gada paketes iespējas. Gada plāns ir viņu ieteicamais plāns 59,88 USD (Mēnesī 4,99 USD) un tam nav datu ierobežojuma. Izmantojot mēneša plānus, jums ir divas iespējas: 50 GB datu un neierobežots datu apjoms. 50 GB plāns ir lētāks un maksā 2,99 USD mēnesī, kamēr maksā neierobežots plāns 12,99 USD mēnesī. Gadījumā, ja jūs’Re skeptiski par pakalpojumu, viņi piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājums ar pilnu piekļuvi visām funkcijām.

Zoss, pirms jūs varat izmantot bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums jāievada maksājuma informācija. Ja pēc pakalpojuma izmantošanas jūs nonākat pie negatīva secinājuma, varat izlemt atcelt pakalpojumu bez maksas. Viņi piedāvā šādas maksājuma iespējas: Visa, MasterCard, iDeal, American Express, GiroPay un PayPal KALTUVE (priekšapmaksas karšu sistēma). Jūsu labākā anonimitātes izvēle ir MINT. Konti ir paredzēti tikai vienas personas lietošanai, taču, ja atsaucaties draugu, jūs varat saņemt atlaidi.

Mūsu Goose VPN pārskata apakšējā līnija

Tātad, lai zoss vai ne zoss?

Šī Goose VPN pārskata spriedums ir skaidrs: visas lietas tiek ņemtas vērā, tā’s noteikti ir vērts izmēģināt braucienu izmantojot viņu bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, vismaz tā vienkāršības un lietošanas ērtības dēļ.

Zosu VPN ir lielākā daļa no pamatiem, uz kuriem: šifrēšana ir visaugstākā līmeņa, saskarne ir lieliska, viņiem ir īpaši P2P serveri, un viņi nepiesakās jūsu tiešsaistes darbībās. Arī viņu atbalsta personāls ir diezgan lielisks, īpaši viņu e-pasta un biļešu atbalsta sistēmas.

Zoss’s piekļuves trūkums Ķīnā (domājams), nevienmērīgs sniegums, un straumēšanas pakalpojumu jautājumi ir galvenie trūkumi, ar kuriem mēs saskārāmies zosu VPN pārskatīšanas laikā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 61 =