VPN kontaktpersonu pārskats

Solot izvirzīt klientus pirmajā vietā un nodrošināt nepārspējamu sniegumu, VPN in Touch cieš, kad lietotāji pārbaudīs šīs saistības. Ja kaut kas, šī ir nokavēta iespēja izveidot lietotājam draudzīgu, pieejamu privātuma rīku.


VPN in Touch ir vācu uzņēmums, kas pirms avārijas un sadedzināšanas ceļmalā īsi mirgo kā privātuma sāncensis. Vietnes apgalvojumi ir pamatoti - sākot ar lielisku šifrēšanu un aizsardzību pret noplūdēm līdz zibens ātrumam, satura atbloķēšanai un cenas un vērtības piedāvājumam. Šo apgalvojumu pārvēršana realitātē izrādās neveiksmīga. Tomēr joprojām var būt iemesli izmēģināt šo pakalpojumu sniedzēju. Pirms jūs to darāt, apskatiet mūsu VPN in Touch pārskatu, lai uzzinātu visu, ko tas var piedāvāt.

Drošība un privātums

Ja VPN nokrīt drošības pusē, tam ir maza vērtība lietotājiem, tāpēc tas’s bieži vien ir labākā vieta, kur sākt. Šeit’tas, ko var piedāvāt VPN in Touch:

  • AES-128 šifrēšana

Tā’Kopš mēs esam pagājuši kādu laiku’esi redzējis tādu “saraksts” drošības elementu.

Virspusēji runājot, VPN in Touch runā par labu spēli, taču tā mājas lapa atstāj daudz neizteiktu. Tas sola samazināt jūsu ievainojamību pret ļaunprātīgu programmatūru un uznirstošajiem logiem, šifrēt datus pirms nosūtīšanas tīmeklī, bloķēt publisko wifi un novērst uzlaušanas iespēju un ļaut piekļūt cenzētam tiešsaistes saturam. Bet tas viss ir diezgan neskaidrs, un tas tā’Nav viegli atrast informāciju par jūsu šifrēšanas veidu’Jums būs labums no tā, kad lejupielādējat klientu.

Tu uzvarēji’t atrast VPN apgaismību’s Google Play vai iTunes sarakstus, un tur’Nav nevienas FAQ sadaļas, lai palīdzētu mums. Tā’Viss mazliet nožēlojami, jo solījumi virsrakstā ir iepriecinoši.

Mēs’es gribētu zināt, vai tur ir’s DNS aizsardzības funkcija pret noplūdi, vai tā ir’s nogalināšanas slēdzis, slepens protokols, kā arī tas, kā rīks apstrādā IPv6. Bet šis VPN ir sīki izstrādāts un ļoti svarīgs mārketingā. Tas’Tas noteikti ir nozīmīgs sarkanais karogs no mūsu viedokļa.

Vai kontaktpersonu VPN uztur žurnālus?

Lai gan vietne VPN in Touch ir vairāk vai mazāk bezjēdzīga, tā tomēr piedāvā nelielu ieskatu tajā, ko tā izlaiž. Tur’Nav pieminēta politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, kuru parasti nosaka komerciālie VPN.

Iedziļinoties privātuma politikā, lietas neder’t nekļūst pārliecinoši. Kad lietotāji piesakās, VPN apkopos informāciju par atrašanās vietu, “informācija par ierīci,” un “anonīms, apkopots” informācija par apmeklētajām vietnēm. Tas var būt anonīms, bet tas tā’s joprojām mežizstrāde.

Piemēram, lietotāja informācija tiek koplietota ar trešajām personām, lai sniegtu reklāmas vai reklāmas pakalpojumus, kā arī neskaidri definētu “biznesa mērķiem.”

Arī klienti var justies nedaudz neomulīgi attiecībā uz uzņēmumu’s atrašanās vieta Vācijā. Kamēr Vācija nav’t ir sliktākā vieta, kur balstīties uz VPN, tā ir 14 Eyes alianses locekle, un vienmēr ir pieejami pakalpojumi, kas balstās uz privātumu orientētākās jurisdikcijās..

Ātrums un veiktspēja

VPN in Touch lietotājiem piedāvā iespēju “sērfojiet tīmeklī zibens ātrumā.” Mūsu ātruma testi liecina, ka tas tā nav’t faktiski tā ir. Mums bija viduvēji rezultāti ar sākotnējo ātrumu 300 Mb / s. Citos kontinentos, kas nav Eiropa vai Ziemeļamerika, savienojums, iespējams, būs lēns. Ja jūs’Jūs neesat apmierināts ar savu pašreizējo interneta ātrumu, visticamāk, jūs nekad to nevēlaties izmantot, ja ieslēgts Touch VPN.

Serveru pārklājums

Kā parasti, VPN Touch nav’gaidāmā informācija par tā serveru atrašanās vietu, vienkārši pieminot atrašanās vietas Lielbritānijā, Japānā, ASV, Vācijā, Kanādā, Francijā, Singapūrā un Nīderlandē. Kad mēs ielādējām bezmaksas VPN klientu, tieši to mēs atradām, un tur’Nav nekādu pazīmju, ka premium versija piedāvā kaut ko plašāku. Tas’Kopumā 8 serveru atrašanās vietas ir diezgan nepatīkamas’s standarti. Tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc neizdevās realizēt zibens ātrumus.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Ja jūs’joprojām vēloties lejupielādēt klientu, VPN in Touch ir oficiāli pieejams šādās platformās:

  • Windows (kaut arī mēs to nevarējām’t atrast lietotni)
  • Android
  • iOS
  • Windows Phone

Tā’Ir labi redzēt Windows Phone lietotni, bet tieši jūs’Es to pamanīšu’s nav Mac vai Linux klientu. Un tur’s arī nav VPN lietotnē Touch router. Izstrādātāji to uzskatīja par vieglu sākuma līmeņa rīku un koncentrējas tikai uz galvenajām platformām, taču šķiet, ka jebkura veida operētājsistēmām ir grūti iegūt VPN kontaktā..

Viedtālruņu versijai ir viegli piekļūt un to lejupielādēt. Mums bija mazāk veiksmes ar Windows versiju, kuru ir noslēpumaini grūti izsekot. Mēs mēģinājām visur, bet nespējām’t nevar atrast lejupielādes saiti, tāpēc galu galā, šķiet, ka nav arī Windows lietotnes.

Ciktāl tas attiecas uz viedtālruņu lietotnēm, lietas nevarēja’t būt vienkāršākai. Tā’Tas ir viegli lietojams un skaidri izkārtots, taču tam ir aizdomīga līdzība ar Hotspot Shield VPN lietotni. Faktiski, ieslēdzot mobilo lietotni, jūs’Īsi redzēšu a “darbina Hotspot Shield” ziņojums, kas liek domāt, ka VPN in Touch ir iegādājies programmatūru, kas nodrošina savus konfidencialitātes rīkus. Kāpēc gan pat izmantot viņu pakalpojumus, kad cits uzņēmums ir atbildīgs par to attīstību?

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Kaut arī pakalpojums reklamē tā spēju apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus visā pasaulē, faktiskā lietotāja pieredze ir ļoti atšķirīga. Mums nebija veiksmes piekļūt Netflix ne ASV, ne Lielbritānijā, un BBC iPlayer parādīja tos pašus vecos ierobežojumus. Mēs’d ir jāpieņem, ka lietotājiem, kas mēģina piekļūt Hulu, ir viens un tas pats jautājums: intensīva vilšanās.

Turklāt tur’Nav iespējas instalēt VPN pakalpojumā Touch straumēšanas ierīcēs, piemēram, Roku vai Amazon Firestick. Labs VPN var atbloķēt jūsu iecienīto TV šovu un aizsargāt jūsu aktivitātes par mazāku naudu. Tātad straumēšana ir vēl viena tīrīšana.

Iepazīstieties ar mūsu labāko NetNfix VPN sarakstu

P2P un kņada

VPN pieskārienā nedarbojas’pieminēt straumēšanu savā vietnē un tur’Nav informācijas par tādām P2P draudzīgu funkciju iekļaušanu kā SOCKS5 starpniekserveris vai iznīcināšanas slēdzis. Tas’Tas nav nekas neparasts vācu pakalpojumu sniedzējam, jo ​​šī valsts ir plaši pazīstama, kā novēršot ikvienu, kurš ļaunprātīgi izmanto P2P savienojumu. Vācijas VPN likumos ir noteikts, ka viņiem ir jāiesniedz arī oficiāli drošības auditi - vēl viens jautājums, kas liek domāt, ka šis ir viens no sliktākajiem VPN, kas notiek torrentu lejupielāžu laikā. Dons’t pat riskēt.

Iepazīstieties ar mūsu labāko tornīšu VPN sarakstu

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Kontaktpersonu VPN ir slikts Ķīnai un citām valstīm ar ierobežotu interneta brīvību. Pirmkārt, Noteikumi un nosacījumi ir ļoti vērsti uz valdībām, nevis lietotājiem. Viņi to apgalvo “Jūs piekrītat nepārkāpt nevienu jurisdikcijas likumu, no kura jūs esat cēlies vai kuru darbība beidzas,” kas varētu ietvert pakļaušanos cenzūrai vai informācijas sniegšanu uzraudzības aģentūrām.

Kas’s vairāk, tur’s nē “slepens protokols,” kas palīdzētu slēpt faktu, ka represīvo režīmu dalībnieki izmanto VPN (un palīdzētu apiet dziļo pakešu pārbaudi). Tā dēļ tas’Grūti ir paredzēt VPN kontaktā, glabājot Ķīnas lielo ugunsmūri vai negatīvi cenzējot Baltkrieviju vai Saūda Arābiju.

Klientu atbalsts

Diemžēl šī ir vēl viena joma, kurā VPN in Touch gandrīz pilnībā neizdodas. Neskatoties uz kompāniju’vārds, kontaktēšanās ir sāpīgs process, ar ilgstošu atbildes reakciju uz e-pastu kavēšanos un maldinošas vai neatbilstošas ​​informācijas sniegšanu, kad pārstāvji atbild.

Tur’Nav vispārēja atbalsta un nav sadaļas BUJ, lai ātri sniegtu atbildes uz drošības pamata jautājumiem. Jūs varat’t nesākt tiešraidi vai piezvanīt uzņēmumam, un visa vietne ir gandrīz pilnīgi bez sejas. Mums radās sajūta, ka VPN Touch ļauj klientus pilnībā atstāt uz viņu pašu.

Cenu noteikšana

VPN in Touch piedāvā šādas cenu paketes:

  • 1 mēnesis par 9,99 USD
  • 6 mēneši par USD 2,99 mēnesī
  • 1 gads par USD 2,49 mēnesī

Tā kā Windows klients, šķiet, nav pilnībā pieejams, vienīgie maksājumi par šīm pakām ir, izmantojot iTunes Store un Google Play - anonīmu maksājumu veikšana nav iespējama. Kamēr šīs cenas neveidojas’t saudzīgi augsti, tie nav’t zemākā pieejamā. Tomēr, ņemot vērā VPN Touch piedāvāto kvalitāti (vai tās trūkumu), realitāte ir tāda, ka viņi to nedara’t neatspoguļo jebkāda veida vērtību.

Tomēr ir daži spilgti punkti. Uzņēmums piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu un tur’s ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas nav’Tas vienmēr attiecas uz budžeta VPN.

Tomēr pats uzņēmums neuzņemas atbildību par savas atmaksas politikas pārvaldību. Viss tiek novirzīts iesaistītajiem maksājumu nodrošinātājiem (Google un Apple), tāpēc solījumi ir nedaudz tukši.

Politika arī nav’t tik dāsna, kā varētu izskatīties. Piemēram, lietotāji nevar izmantot vairāk nekā 500 MB datu augšupielādes un lejupielādes - salīdzinoši niecīgu daudzumu. Gandrīz visi, kas nedēļu izmanto VPN, sasniegs šo līmeni, padarot garantiju bezvērtīgu.

Neviens no tiem nav pārsteidzoši, ņemot vērā citu informāciju, ko mēs zinām par VPN Touch. Tā’Tas ir tikai vēl viens pierādījums, kas liek domāt, ka naudu labāk tērēt citur.

Grunts līnija

Vai mēs kādreiz esam redzējuši sliktāku VPN? Jā. Vai tas ir VPN, kuru vērts apsvērt, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu, optimizētu straumēšanas pieredzi un saglabātu pieņemamu ātrumu? Nepavisam.

Diemžēl VPN in Touch ir nozares līderu pievilcība. Tās vietne ir nožēlojama, un tajā nav pamatinformācijas. Lietotāji var’Lai lejupielādētu lietotni Windows, neskatoties uz to, ka tā tiek skaidri reklamēta. Ir lielas drošības, reģistrēšanas un veiktspējas problēmas. Atbalsts ir niecīgs, un atmaksa? Vislabāk tos aizmirst. Ja vien jūs nevēlaties 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu un aren’Pārāk nemierīgi par sniegumu, no tā var izvairīties.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 19