UnoTelly VPN pārskats


Pārskats

UnoTelly VPN ir pakalpojums, kas sola uzlabot jūsu tiešsaistes privātumu un drošību. Sākotnēji izmantojot tikai tieša tunelēšanas protokolu (PPP), UnoTelly drošības departamentā bija daudz uzlabojumu. Tātad, lai to risinātu, viņi tagad piedāvā daudz drošāku OpenVPN protokolu.

UnoTelly VPN cena ir no 4,95 līdz 7,95 ASV dolāriem mēnesī atkarībā no abonēšanas ilguma, jo jūs piekļūstat tikai aptuveni 30 serveriem. Par līdzīgām mēneša izmaksām jūs varētu izvēlēties labāku VPN, kas nodrošina piekļuvi simtiem, ja pat ne tūkstošiem serveru.

Diemžēl UnoTelly VPN to nedara’Jums nav tādu klientu, kā jūs varētu gaidīt no augstas kvalitātes VPN. Tā vietā, lai UnoTelly VPN lietotu visās lielākajās platformās, ieskaitot Windows, MacOS, Android un iOS, jums būs jāizmanto trešās puses programmatūra OpenVPN..

Ātruma un veiktspējas ziņā mēs atklājām, ka UnoTelly VPN rada milzīgu vilšanos, ņemot vērā augstās ikmēneša izmaksas. Visticamāk, tas ir saistīts ar ierobežoto serveru skaitu, kuriem lietotājiem ir piekļuve.

Šajā pārskatā tiks apskatīts viss, kas jums jāzina par UnoTelly VPN, ieskaitot to, kāpēc tam nevajadzētu’t nevar izmantot mocīšanai, tā veiktspējai Netflix atbloķēšanai un vēl daudz vairāk. Turpiniet lasīt, jo mēs dziļāk izpētīsim iespējas, kas ir pieejamas ar šo konkrēto VPN pakalpojumu.

Ir UnoTelly droši lietojams?

Pirms dalāties ar grūti nopelnīto naudu, jūs’Jums jāzina, vai UnoTelly ir drošs lietošanā. Par laimi nākamajā sadaļā tiks apskatīts tieši tas. Šifrēšanas ziņā jūsu rīcībā ir divas metodes - PPTP - (128 bitu MPPE) un OpenVPN.

Tomēr ir ļoti ieteicams izvairīties no PPTP, jo ir pierādīts, ka tam trūkst drošības. Tā vietā jums vajadzētu izmantot OpenVPN, kas izmanto 128 bitu Blowfish šifrēšanu.

Labs VPN ļaus reģistrēties līdz absolūtam minimumam, un labākie VPN pieņems politiku bez reģistrēšanas - ideāli tiem, kam ir kādas bažas par privātumu. Lai gan vietnē UnoTelly ir īpaši norādīts, ka viņi uztur žurnālus, lai ievērotu sava VPN servera jurisdikcijas prasības, jūs’Es uzzināšu, ka UnoTelly VPN reģistrē tikai pamatinformāciju. Tas ietver jūsu pieteikšanās un atteikšanās laiku un izmantoto joslas platumu.

Dažiem tas varētu būt neizdevīgi, it īpaši tāpēc, ka UnoTelly atrodas Kanādā, kas vienkārši ir 9 Eyes valsts. Tātad, ir vērts to paturēt prātā, ja jūs meklējat iegādāties UnoTelly VPN abonementu.

Ātrums un veiktspēja

Ņemot vērā UnoTelly VPN augstās ikmēneša izmaksas, jūs’d sagaida izcilu pakalpojumu, kas ļaus jums droši pārlūkot Web bez lielas palēnināšanās. Diemžēl tas tā nav’t gadījumu ar UnoTelly VPN.

Kopumā ir aptuveni 30 serveri, no kuriem izvēlēties, un tie atrodas tādās vietās kā ASV, Lielbritānijā, Šveicē, Kanādā un Vācijā. Tas ir ievērojami mazāk nekā tas, ko jūs saņemat ar daudziem citiem VPN, piemēram, NordVPN un ExpressVPN.

Lai padarītu situāciju vēl sliktāku, jūs’iespējams, būs grūti cīnīties par augstas kvalitātes satura straumēšanu, tiešsaistes spēlēm un citām tiešsaistes darbībām, kurām nepieciešams liels joslas platums. Tas viss ir atkarīgs no lēnā savienojuma, ko nodrošina UnoTelly VPN serveri.

Kā instalēt UnoTelly VPN

UnoTelly VPN vietnē ir daudz uzlabojumu, kas saistīti ar lietotāju navigāciju un viegli pieejamo informāciju. Ņemot to vērā, reģistrēšanās process bija pietiekami vienkāršs, ņemot vērā, ka pastāv ‘izmēģiniet bez maksas’ pogu galvenajā lapā.

Tomēr viss VPN instalēšanas process jūsu sistēmā nav tik vienkāršs, kā mēs būtu gribējuši. Jūs varat uzzināt vairāk par to nākamajā sadaļā.

Lietotnes un paplašinājumi

Diemžēl UnoTelly VPN to nedara’t nav neviena pielāgota klienta, kas rada zināmu vilšanos, ņemot vērā, ka daudziem citiem VPN ir paredzētas lietotnes visām galvenajām platformām. Tā vietā jūs’Jums būs jāizmanto trešās puses OpenVPN programmatūra.

Par laimi, to var iestatīt darbībai operētājsistēmās Windows, MacOS, Android un iOS. Iestatīšanas rokasgrāmatas būtu bijušas noderīgas tiem, kam ir ierobežotas tehniskās zināšanas, taču, ja rodas kādas problēmas, vienmēr varat sazināties ar noderīgo atbalsta komandu.

UnoTelly VPN for Netflix

UnoTelly VPN tiek reklamēts kā pakalpojums, kas ļauj droši pārlūkot tīmekli, izmantojot cietos šifrēšanas protokolus. Jebkuriem citiem mērķiem, piemēram, vietņu atbloķēšanai un ģeogrāfiski ierobežota satura straumēšanai, jūs’Jums būs jāizmanto viņu viedais DNS pakalpojums.

Tāpēc, ja jūs’vēlaties piekļūt saturam, kas nav pieejams jūsu valstī, UnoTelly VPN nav jūsu problēmu risinājums. Ir pierādīts, ka NordVPN, ExpressVPN un vēl virkne citu VPN atbloķē Netflix neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē. Tātad, lai rastu visu vienā, jūs’d ir prātīgi tā vietā izvēlēties kādu no iepriekšminētajiem VPN.

UnoTelly VPN straumēšanai

Ņemot vērā to, ka UnoTelly VPN stingri aizliedz P2P (vienādranga) straumēšanu viņu ASV serverī, ir ļoti ieteicams neizmantot šo konkrēto VPN straumju lejupielādei. Pat ja esat izveidojis savienojumu ar kādu no citiem serveriem, tas, ka tie neļauj mocīties vienā no viņu galvenajiem serveriem, liek domāt, ka jums nevajadzētu’t neizmantojiet visas iespējas.

Apvienojumā ar faktu, ka UnoTelly reģistrē joslas platuma lietojumu, ļoti iespējams, ka jūs’Esiet izlikts, it īpaši, ja regulāri lejupielādējat lielus torrent failus. Saglabātie žurnāli ir saistīti arī ar jūsu konta informāciju, tāpēc tas varētu novest pie tā, ka jūsu informācija tiks nodota iestādēm. Tāpēc tā’Var droši apgalvot, ka UnoTelly VPN nevajadzētu izmantot mocīšanas nolūkos.

Vai UnoTelly VPN ir labs lietotājiem Ķīnā?

Ķīna visā pasaulē ir slavena ar stingro interneta cenzūras politiku. Paturot to prātā, ir ļoti svarīgi, lai, lietojot valstī VPN, jūs rūpētos, lai paliktu likuma labajā pusē..

Kaut arī UnoTelly VPN piedāvā pienācīgu šifrēšanu OpenVPN formā, tas, iespējams, nav’t labākā izvēle lietotājiem Ķīnā. Tas ir saistīts ar faktu, ka žurnāli tiek glabāti, lai neļautu jums izmantot pakalpojumu tādiem mērķiem kā mocīšana.

Tā kā jūsu darbība ir saistīta ar jūsu konta informāciju, tas nozīmē, ka jūsu personīgo informāciju, iespējams, varētu nodot iestādēm pēc pieprasījuma. Tāpēc ieteicams izmantot alternatīvu VPN, kas ir pierādīts, lai apietu tā saukto Ķīnas lielo ugunsmūri.

Atbalsts

Kad esat pierakstījies UnoTellyVPN, jūs’Jums būs pieejams tiešsaistes diennakts tiešsaistes tērzēšanas atbalsta pakalpojums. Šī ir viena no pēdējos gados visbiežāk izmantotajām atbalsta saņemšanas metodēm, tāpēc tas ir jauks vietnes papildinājums. Ja vēlaties, varat arī izvēlēties sūtīt e-pastu uz klientu atbalstu’d dod priekšroku.

Pēc mūsu pieredzes mēs atklājām, ka UnoTelly VPN atbalsta ziņā ir ļoti augsta. Tas ir saistīts ar lielisko servisu un ātro reakciju, ko piedāvā klientu apkalpošanas pārstāvji. Tas vairāk nekā nepietiekamo zināšanu bāzi, kas ir pieejama vietnē. Tas ir diezgan ierobežots, salīdzinot ar daudzām citām VPN vietnēm, kuras mēs iepriekš esam pārskatījuši.

Tas nodrošina ērtu FAQ sadaļu, taču būtu bijis jauki redzēt arī iekļautos soli pa solim iestatīšanas rokasgrāmatas. Tas būtu ļoti noderīgi cilvēkiem, kuri nav pazīstami ar OpenVPN iestatīšanas procesu.

Cenu noteikšana

UnoTelly VPN ir vairāki cenu plāni, no kuriem izvēlēties. Cenas sākas no 4,95 USD mēnesī, bet visdārgākais plāns nāk no 7,95 USD mēnesī. Jums ir iespēja maksāt par pakalpojumu mēnesī, ceturksnī, divreiz gadā vai katru gadu. Kā tas ir lielākajā daļā VPN abonementu, jo ilgāks abonements jūs reģistrējaties, jo vairāk naudas jūs varat ietaupīt. Maksāšanas iespējas ietver PayPal, Visa, Mastercard un Bitcoin.

Ir pieejams 3 dienu bezmaksas izmēģinājums, lai jūs varētu ķerties pie VPN un pārbaudīt, vai tas ir piemērots jūsu īpašajām vajadzībām. Lai gan, ja neesat apmierināts ar jūsu sniegto pakalpojumu, jūs vienmēr varētu izmantot 14 dienu naudas atmaksas garantiju.

Ja jūs’vēlaties vairākās ierīcēs izmantot UnoTelly VPN, jums ir iespēja to darīt. Viena pakalpojuma abonēšana ļauj vienlaikus izmantot savienojumus tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties.

Mūsu UnoTelly VPN pārskata apakšējā līnija

Lai gan tas labi palīdz saglabāt jūsu informāciju privātu un konfidenciālu, UnoTelly’Mežizstrādes politika nozīmē, ka jūs, iespējams, atrodaties karstā ūdenī pie varas iestādēm, ja VPN tiek pieķerts tādiem mērķiem kā mocīšana.

Kopumā var teikt, ka UnoTelly VPN vienkārši nav’t ir tās cenas vērts, ko jūs maksājat. Tā lēnā veiktspēja, augstās izmaksas un servera izvēles trūkums nozīmē, ka citur jūs varat iegūt daudz labāku cenas un vērtības attiecību.

Visi tādi VPN kā ExpressVPN un NordVPN piedāvā daudz labāku servera izvēli, izcilu veiktspēju un vēl daudz ko citu. Tāpēc ir ļoti ieteicams ietaupīt grūti nopelnīto naudu un apskatīt citas UnoTellyVPN alternatīvas..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 56