Ultrasurf apskats

Pēdējais atjauninājums: 04.11.2019


Vai Ultrasurf tiešām ir VPN?

Ultrasurf darbojas daudzos veidos tāpat kā tradicionālais VPN, taču tas būtiski atšķiras.

Tā kā tas ir bezmaksas pakalpojums, kas tika izveidots ar vienīgo mērķi palīdzēt lietotājiem apiet interneta cenzūru un ģeogrāfisko bloķēšanu, tas, iespējams, tomēr nebūs labākais pakalpojums, ko izmantot tādās lietās kā tiešsaistes video straumēšana un straumju lejupielāde.

Ultrasoft ir vienkāršs, tomēr jaudīgs rīks, kuru ir ērti lietot un kurš lieliski veic interneta trafika šifrēšanu neatkarīgi no tā, kur atrodas lietotāji. Bet jautājumam: ir Ultrasurf tiešām VPN? Savā ziņā jā. Tomēr, salīdzinot ar tradicionālajiem VPN pakalpojumiem, jūs pamanīsit daudz atšķirību.

Pirmkārt, Ultrasurf nepiedāvā tādu rīku klāstu, kādus var piedāvāt daudzi citi VPN labākie pakalpojumi. Tas ir ļoti koncentrēts uz to, ko dara, un tas arī nav’nemēģiniet sarežģīt lietas sev vai lietotājiem. Tas ir arī nedaudz līdzīgāks starpniekserveru tīklam, ņemot vērā faktu, ka šifrētais tunelis ir pieejams tikai caur pārlūku, kas savienots ar programmu.

Vai Ultrasurf ir drošs lietošanai?

Ultrasurf ir droši lietot, ja jūs to pareizi lietojat.

Ultrasurf darbojas, atļaujot tikai HTTPS trafiku caur saviem serveriem, vienlaikus ignorējot mazāk drošu HTTP trafiku, tā vietā novirzot tos caur parasto interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP). Būtībā Ultrasurf vairāk ir starpniekserveris un mazāk VPN. Ikreiz, kad startējat Ultrasurf, jums tiek izsniegta jauna IP adrese. Bet, tā kā Ultrasurf nodrošina satiksmi tikai caur pārlūkprogrammu, jums jāpārbauda šis konkrētais pārlūks’atkārtoti izmantojot arī drošības trūkumus.

Pieņemot, ka jūs Ultrasurf izmantojat paredzētajā veidā, tas lieliski paveic jūsu IP maskēšanu un identitātes pasargāšanu no nonākšanas nepareizajās rokās. Viena lieta, kurai jābūt ļoti uzmanīgam, ir tas, vai jūsu pārlūkprogramma apiet Ultrasurf savienojumu (nedaudz par to). Ja Ultrasurf izmanto, kā paredzējuši šī lieliskā rīka izstrādātāji, tā dara daudzas lietas, lai nodrošinātu drošību tiešsaistē - un cena (bez maksas) ir nepārspējama.

Der atzīmēt: kaut arī Ultrasurf tika izveidots ar vienīgo mērķi apiet interneta cenzūru, tas nebūt nenozīmē, ka viņi ciena nelikumīgas darbības tiešsaistē. Patiesībā tieši tur viņu paziņojumā par privātumu viņi ļoti skaidri norāda, ka nevēlas, lai kāds viņu rīku izmanto nelikumīgām darbībām.

Vai Ultrasurf reģistrē jūsu datus?

Saskaņā ar Ultrasurf’Vietnē viņi saglabā tikai minimālu žurnālu skaitu:

Lai aizsargātu mūsu lietotāju’drošība un privātums, mēs nepratām lietotājiem sniegt personisku informāciju, lai izmantotu Ultrasurf. Mēs bloķējam minimālu informāciju antibloķēšanas nolūkos. Mēs glabājam žurnālus ne ilgāk kā 30 dienas. Mēs neatbalstām šos žurnālus ar trešajām personām (ar izņēmumiem, kas jāievēro likumos).

Ultrasurf atrodas ASV, un, ja viņiem to prasīs, viņi dalīsies ar varas iestādēm visu informāciju, kas viņiem ir. Tas, ko un cik daudz viņi var koplietot, lielā mērā ir atkarīgs no lietotāja, jo, reģistrējoties, viņiem nav nepieciešama personīga informācija.

Ātrums un veiktspēja

Kad Ultrasurf’serveri nav pārslogoti pieaugošās vajadzības dēļ kādā pasaules vietā, ātrumu un veiktspēju nepārspēj neviens cits bezmaksas pakalpojums.

Tomēr, kad līst, līst. Un kad viņi’viņi lēni, viņi’re ļoti lēni.

Šeit ir mūsu bāzes ātrums:

VPNpro bāzes ātrums Ultrasurf pārskatīšanai

 • Lejupielādes ātrums: 285 Mb / s
 • Augšupielādes ātrums: 255 Mb / s

Parasti mēs pārbaudītu servera ātrumu dažādās vietās. Tomēr ar Ultrasurf bija tikai viena atrašanās vieta: Vičita, Kanzasa.

ASV (Kanzasa) ātruma testa rezultāti

Kanzasas servera ātrums

 • Lejupielāde: 3 Mb / s
 • Augšupielāde: 0 Mb / s
 • Dropoff: 99%

Tas’s diezgan slikti. Un tas bija konsekventi šausmīgs vairākos ātruma testos. Citas atsauksmes tiešsaistē runā par lieliskiem Ultrasurf ātrumiem, bet tas tā nav’šķiet, ka tas tā ir šajā gadījumā.

Turklāt Ultrasurf nesen savas tīmekļa vietnes galvenajā lapā ir ievietojis ziņojumu, kurā atvainojas par hroniski lēno ātrumu un avārijām pārslodzes dēļ Irānā izteikto prasību dēļ. Ziņojumā Ultrasurf pateicās lietotājiem par viņu pacietību un apsolīja, ka viņi strādā pie risinājuma.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Ultrasurf atbalsta šādas platformas:

 • Windows
 • MacOS
 • Linux
 • Android

Lietotnes ir nedaudz ierobežotas ar Ultrasurf, jo ir tikai Windows, Mac, Linux un Android lietotāju iespējas. Lietotne Windows ir mazs izpildāms fails, kas nav jāinstalē. Labās ziņas ir tas, ka jūs varat ievietot Ultrasurf īkšķa piedziņā un izvietot to ceļā. Daudzi cilvēki izmanto šo metodi, lai pasargātu sevi interneta kafejnīcās un publiskajā wifi.

Arī Android lietotne ir ērti lietojama, un to var atrast Google Play veikalā, meklējot “Ultrasurf VPN.”

Paplašinājumi ir svarīga Ultrasurf lietošanas sastāvdaļa. Pārlūkprogrammas dažreiz var izraisīt nopietnu noplūdi, neskatoties uz visiem privātuma pakalpojumiem, ko lietotājs ir izmantojis. Visievērojamākais no tiem ir WebRTC noplūde, kas, kā zināms, rada problēmu pārlūkā Google Chrome. Pat ja tiek izmantots ļoti spēcīgs VPN, WebRTC var izraisīt jūsu identitātes noplūdi.

Tā kā Ultrasurf kā transportlīdzekli izmanto Google Chrome inkognito režīmu, ir svarīgi instalēt WebRTC bloķētāju / atspējošanas ierīci un ļaut tam darboties inkognito režīmā.

Vai Ultrasurf darbojas Netflix?

Netflix lietotāji, kuri mēģina straumēt saturu no ASV Netflix serveriem, iegūs mazliet sajauktu saturu, kad runa ir par viņu lietotāju pieredzi. Tā kā Ultrasurf atrodas štatos un tā kā tas ir vairāk kā starpniekserveris, nevis VPN, ir iespējams (lielāko daļu laika) piekļūt Netflix amerikāņu versijai no ārpus ASV..

Izklausās pēc labām ziņām, vai ne? Pakalpojums var būt nedaudz neuzticams, ja darbojas Ultrasurf’serveri ir pārslogoti, kas ir pielīdzināms sliktai skatīšanās kvalitātei vai vispār to nav.

Vai Ultrasurf darbojas mocīšanai?

VPN’Spēja rīkoties ar P2P trafiku un straumēm ir daudzu cilvēku galvenais faktors, kad jāizlemj, kuru tiešsaistes privātuma rīku abonēt. Diemžēl Ultrasurf iestatīšanas veids to Windows atstāj kā izvēles iespēju.

Šifrētais tunelis darbojas tikai caur sesiju balstītu pārlūku, un nekādā veidā nedrīkst ļaut BitTorrent klientam izmantot savienojumu. Teorētiski Android lietotāji to tomēr varētu izmantot, jo Android lietotne nodrošina visu savienojumu, taču ātrums varētu būt problēma.

Vai Ultrasurf darbojas Ķīnā??

Torrenting ir no-go, tāpat kā Netflix (parasti), bet kā ir ar piekļuvi globālajam tīmeklim Ķīnā? Jaunumi šajā nodaļā ir labi. Patiesībā piekļuve no Ķīnas ir viss iemesls, kāpēc Ultrasurf tika izveidots 2002. gadā, un pakalpojums joprojām darbojas spēcīgi aiz Ķīnas lielā ugunsmūra..

Sakarā ar to, ka Ultrasurf izmanto lielu, globālu starpniekserveru tīklu, tas spēj darboties Ķīnas valdības pakļautībā’s radars. Vietās, kur cenzori mērķē uz VPN protokoliem, Ultrasurf’s tīkls nav.

Klientu atbalsts un cenu noteikšana

Runājot par klientu atbalstu, Ultrasurf patiesībā nav tik liels izaicinājums kā citi nozarē jau izveidoti VPN. Varbūt tā’tāpēc, ka tas ir bezmaksas pakalpojums, vai varbūt tas ir’s tāpēc, ka rīks pēc būtības ir tik vienkāršs.

Jebkurā gadījumā, kad lietotājiem rodas jautājumi, problēmas vai grūtības, ir dažas vietas, kur viņi var meklēt atbildes:

 • atbalsta biļete
 • e-pasts

Pirmā vieta, kur meklēt, ir jautājuma zīmes ikona uz paša rīka. Noklikšķinot uz jautājuma zīmes ikonas, tiek atvērts pārlūka logs ar garu kategorizētas informācijas sarakstu, kas var palīdzēt problēmu novēršanas procesos.

Otra iespēja ir sazināties ar attīstības komandu pa e-pastu un vienkārši gaidīt atbildi. Pakalpojuma ļaudis sola, cik ātri viņi atbildēs uz jautājumiem, un, cik mēs redzējām no mūsu izmēģinājumiem, viņi bija diezgan efektīvi, atbildot dienas laikā pēc mūsu ziņas.

Kas attiecas uz cenu informāciju, tad tā’s vienkārši. Ultrasurf vienmēr ir pilnīgi bez maksas.

Grunts līnija

Ultrasurf VPN ir fantastisks rīks, kas dara vairāk, nekā jūs varētu gaidīt no tik maza faila. Tas ir rīks, kas patiešām varētu noderēt īpašās situācijās, un tas, ka tas ir mazs, viegls, bezmaksas un pārnēsājams, padara gandrīz nedomājošu par eksemplāra glabāšanu tiem laikiem, kad jums tas ir nepieciešams..

Tomēr dažiem cilvēkiem Ultrasurf var šķist nedaudz ierobežojošs, jo tam ir šādas īpašas lietošanas prasības. Mūsdienās daudzi VPN, ieskaitot bezmaksas, aizsargā un šifrē visu savienojumu, kamēr Ultrasurf to nedara. Ultrasurf ir rīks, kas ir vislabākais, ja to izmanto cilvēki, kuri ir mazliet paveikuši mājas darbus.

Ultrasurf ir pakalpojums, kuram ir diezgan liela daļa ierobežojumu, taču ir arī daudz pozitīvu, kas nāk ar šo pakalpojumu. Tā kā Ultrasurf tika izveidots, lai apbrauktu Ķīnu’ugunsmūris, tas joprojām ir viens no vienīgajiem labajiem bezmaksas variantiem, kas darbojas, un tas ir pārnēsājams un viegli instalējams.

Runājot par mīnusiem, tas nedarbojas daudzām lietām, kurām daudzi cilvēki izmanto VPN, piemēram, torrenting un Netflix.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 78