Turbo VPN apskats

Šim bezmaksas mobilajam VPN visā pasaulē ir 50 miljoni lejupielāžu. Tam jābūt diezgan labam, vai ne? Nu, ne tik ātri!


Turbo VPN piedāvā bezmaksas, tikai mobilais, neierobežots VPN pakalpojums. Ja jūs meklējat VPN savam viedtālrunim un don’Tiešām, daudz rūp privātums, iespējams, tā nav tik slikta izvēle. Ātrums nav’t pārsteidzošs, bet vismaz jūs to nevarat’nav jāuztraucas par noplūdēm vai vīrusiem. Turbo VPN arī atbloķē Netflix (tikai apmaksātos VIP serverus) un ļauj mocīties, kas ir vairāk nekā var teikt par lielāko daļu lietotņu veikala VPN.

Tas nozīmē, ka, ja jūsu vajadzības nav tik pamatīgas, dodiet šo caurlaide. Mūsu Turbo VPN pārskats parādīs, kāpēc.

Drošības elementi

Tāpat kā lielākajai daļai bezmaksas VPN, drošības departamentam trūkst Turbo VPN. Šeit ir Turbo VPN drošības funkciju saraksts:

  • Drošs tunelēšanas protokols: OpenVPN
  • Ciets AES-256 šifrēšana

Tie ir pliki kauli’s nepieciešami aizsargātai tiešsaistes lietošanai. Tomēr tur’Ļoti daudz trūkst, jo īpaši salīdzinājumā ar vadošajiem VPN.

Turbo VPN nav’t nepiedāvā nogalināšanas slēdzi, kas ir nepieciešams, lai pasargātu no noplūdēm, ja jūsu VPN savienojums pārtrūkst (lai gan lietotāji var paļauties uz Android’dzimtā vienmēr ieslēgtā VPN funkcija). Nav arī uzlaboti DNS noplūdes aizsardzības pasākumi, a “slepens protokols” lietotājiem represīvās valstīs, multi-hop vai Tor integrācija.

Kamēr mēs to nedarījām’Ja, izmantojot tiešsaistes testus, neatradīsit ievērojamas noplūdes, mēs joprojām nedrīkstam likt dzīvību par šādu skeletu VPN pakalpojumu.

Vai Turbo VPN uztur žurnālus??

Jā, jā

Turbo VPN kā bezmaksas pakalpojums tiek finansēts ar reklāmas palīdzību. Tas prasa, lai viņi apkopotu lietotāju datus un koplietotu tos ar trešajām personām. Lietotni izstrādāja uzņēmums Innovative Connecting - Singapūras uzņēmums un tādējādi darbojas 14 Eyes uzraudzības alianses kontekstā (Singapūra ir partneris).

Turbo VPN’s Privātuma politika jūs to skaidri redzēsit viņi savāc daudz datu. Tas ietver jūsu IP adresi un ISP, bet tas kļūst vēl interesantāks:

Ja jūs dodaties uz “Personas datu izmantošana” sadaļā, jūs to redzēsit jūs būtībā dodat viņiem atļauju izmantot jūsu personīgo informāciju, kā viņi vēlas. Un, ja vēlaties reģistrēties un izbaudīt VIP pakalpojumu, jums ir jāsniedz diezgan daudz personas datu.

Ātrums un veiktspēja

Turbo VPN oficiālajā vietnē norāda, ka tas jūs savieno ar zaķa ātrumu. Tāpēc mums bija jāpārbauda šī teorija pašiem.

Diemžēl pārlūkošanas pieredze izrādījās nedaudz gausa. Lai gan visi VPN lēnām samazina jūsu cenu (tā ir cena, kuru jūs maksājat par anonīmu pārlūkošanu), viņiem tā nevajadzētu’t nenokavējiet savu pieredzi. Izmantojot Turbo VPN, tuvējās vietās mēs redzējām ātruma kritumu par vairāk nekā 50%, kas vēl nav’t pietiekami labs.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Turbo VPN ir tikai mobilais pakalpojums. Precīzāk sakot, tai ir pielāgotas lietotnes:

  • Android
  • iOS

Jūs’Pirmo atradīsit Google Play veikalā, bet pēdējais jūs gaidīs App Store. Klients ir lietotājam draudzīgs un viegli sekojošs - sākotnēji mēs bijām pārsteigti, taču drīz pamanījām, ka lietotne to nedara’Ļaujiet mums izvēlēties vēlamo serveri, un tam parasti ir maz funkciju.

Kad jūs noklikšķiniet uz Pieslēgšanas poga, jums tiks automātiski izveidots savienojums ar ātrāko serveri. Tas padara lietotni ļoti draudzīgu lietotājam, taču ļoti neelastīgu. Ja vēlaties atbloķēt kādu tiešsaistes resursu, jūs’Jums būs jāsaņem apmaksātā versija.

Turbo VPN piespiež jūs izmantot viņu iekšējo pārlūku, kurā jūs saņemat visas kaitinošās reklāmas.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Labā ziņa ir tā, ka Turbo VPN instalēšana mobilajā ierīcē ļaus piekļūt Netflix US. Sliktā ziņa ir tā, ka Netflix straumēšana ir iespējama tikai VIP serveros, kuri nav pieejami bezmaksas versijas lietotājiem..

Netflix straumēšana ir iespējama tikai VIP serveros, kas nav pieejami bezmaksas versijas lietotājiem

Tas pats attiecas uz visām citām straumēšanas platformām (lai gan prasība par jums būtu pārspīlēta)’Varēsi visu atbloķēt, ja maksāsi par Turbo VPN). Nevarot izvēlēties VPN serveri, tiek iznīcinātas šī pakalpojuma atbloķēšanas iespējas.

P2P un kņada

Turbo VPN nav’t aizrīties joslas platumu vai mēģināt atturēt jūs no mokām, taču ir svarīgi saprast, ka vairums cilvēku savā darbvirsmā izmanto straumēm. Tā kā Turbo VPN ir mobilais VPN, tam ir ierobežota P2P lietderība.

Pat ja tas nebūtu’Šajā gadījumā mēs iebilstam pret Turbo VPN izmantošanu mocīšanai, jo pakalpojumam nav nogalināšanas slēdža funkcijas - kaut kas ir diezgan svarīgi drošai P2P lietošanai.

Iepazīstieties ar mūsu labāko torrentinga VPN sarakstu.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Saskaņā ar Turbo VPN lietotnes ierakstu pakalpojumā Google Play:

Politikas iemeslu dēļ Ķīnā šo pakalpojumu nevar izmantot. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Tas tā nav’t diskvalificē Turbo VPN izmantošanu citās cenzūrās esošās valstīs - Irānā, Turcijā, Krievijā, Baltkrievijā, Saūda Arābijā utt. Tomēr, kā mēs jau esam noskaidrojuši, Turbo VPN nav pazīstams ar savu ložu necaurlaidīgo drošību. Kā tāds jums to vajadzētu izmantot tikai tad, ja varat tikt galā ar sekām.

Turklāt pakalpojumam trūkst tādu funkciju kā “Maskēšanās režīms” apiet uzlabotos cenzūras centienus, jo īpaši tos, kuru pamatā ir dziļo pakešu pārbaude.

Iepazīstieties ar mūsu labāko Ķīnas VPN sarakstu.

Klientu atbalsts

Gandrīz katra cienījama VPN sistēma piedāvā diennakts atbalstu neatkarīgi no tā, vai tas notiek pa e-pastu, tērzēšanu vai karsto līniju.

Turbo VPN nepiedāvā nevienu no šīm iespējām.

Ja apmeklējat Turbo VPN vietni, jūs uzvarējāt’neatrodiet nevienu atbalsta iespēju - tikai viena lapa ar neskaidru informāciju par izstrādājumu. Jums rodas sajūta, ka viņi tiešām don’nevēlaties dzirdēt no jums.

Tā’To droši var teikt Turbo VPN ļoti trūkst klientu atbalsta nodaļas.

Cenu noteikšana

Turbo VPN ir bezmaksas pakalpojums, ko finansē reklāmas, taču tas ir pieejams’Tā ir arī apmaksāta opcija ar dažām modernākām funkcijām. Tas ietver spēju izmantot VIP serverus un tādējādi straumēt, piemēram, Netflix.

Šeit’Cik maksās Turbo VPN abonements:

  • 1 mēneša plāns: 11,99 USD
  • 1 gada plāns: USD 35,88 (2,99 USD mēnesī)

Ja salīdzina, piemēram, Turbo VPN ar NordVPN, konkursa nav. NordVPN sniedz jums aizsardzību visās jūsu ierīcēs, piekļuvi vairāk nekā 5000 serveriem un lielu savienojuma ātrumu. Cena ir gandrīz vienāda.

Turbo VPN piedāvā jaunus lietotājus a 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija kas ir lieliski, lai pārbaudītu ūdeņus, taču jums ir jāatceras atcelt izmēģinājumu, pretējā gadījumā viņi automātiski atskaitīs līdzekļus no jūsu konta.

Tā kā tā ir pieejama tikai mobilajās ierīcēs, izmantojot pakalpojumu Google Play vai iOS App Store, kā norēķinu metodi var izmantot tikai jūsu debetkarti vai kredītkarti - tur’s nav PayPal, kriptogrāfijas vai skaidras naudas.

Grunts līnija

Gandrīz katram produktam ir savi plusi un mīnusi - Turbo VPN nav izņēmums. Tomēr šeit mīnusi ievērojami pārsniedz plusus. Kā bezmaksas VPN Turbo ir diezgan niecīgs, turpretī tas nav maksas pakalpojums’t turiet sveci sacensībām.

Ja jūs uzstāt uz bezmaksas VPN pakalpojuma izmantošanu, tad jums vajadzētu pārbaudīt mūsu labāko tirgū pieejamo bezmaksas VPN pakalpojumu sarakstu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 41