Steganos tiešsaistes vairoga VPN pārskats


Pārskats

Steganos Online Shield, kas dibināts 2012. gadā, ir tiešsaistes privātuma pakalpojums, ko izveidojis Steganos - pazīstams vācu programmatūras izstrādātājs, kurš darbojas kopš 1996. gada..

Turpiniet lasīt visu Steganos VPN pārskatu, jo mēs piedāvājam jums zemāko informāciju par to, ko tieši šis VPN spēj piedāvāt un kā tas ir salīdzināms ar tirgū pieejamo VPN pakalpojumu pārpilnību..

Drošība un privātums

Steganos atrodas Vācijā, kas ir lepns 14 alu alianses loceklis. Tas’Tas vienmēr ir mazāks par perfektu VPN sniedzēja atrašanās vietu.

Steganos vietnē tas piemin, ka netiek uzturēti žurnāli attiecībā uz jūsu apmeklētajām vietnēm, turpretim nav lejupielādes, kas tiek reģistrēta. Pakalpojums izmanto arī modernus VPN protokolus, piemēram, IKEv2 un OpenVPN, jo īpaši pēdējais no tiem ir viens no drošākajiem pieejamajiem protokoliem. Apvienojumā ar AES-256 bitu šifrēšanu varat būt drošs, ka dati tiks turēti prom no iespējamiem zagļiem.

Steganos VPN liels pārdošanas punkts ir arī bonusa tīmekļa privātuma funkcijas. Iekļautas uzlabotas funkcijas, piemēram, reklāmu bloķēšanas programmatūra, sociālās izsekošanas novēršanas rīks un automātiska sīkfailu dzēšanas iespēja. Katra no šīm iespējām apvienota darbojas roku rokā ar iepriekšminētajiem šifrēšanas un drošības protokoliem.

Tomēr ir daži trūkumi, jo, veicot testus, pastāv DNS noplūdes iespēja. Tas varētu radīt zināmas bažas tiem, kuri nopietni uztver savu tiešsaistes privātumu. Ņemot to vērā, Steganos VPN to nedara’t nav nepieciešama e-pasta adrese. Tas vienkārši ģenerē pseidonīmu lietotāja ID, kura pamatā ir jūsu datora publiskā atslēga’s MAC adrese.

Ātrums un veiktspēja

Palēnināšanās ir neizbēgama, kad runa ir par VPN izmantošanu, jo jebkurai tīmekļa trafikai vispirms ir jāiet cauri VPN, lai jūs varētu izmantot uzlaboto privātumu, ko Steganos var piedāvāt. Tomēr teikt, ka Steganos darbojas lēni, būtu par zemu.

Pārbaudot pakalpojumu, mēs atklājām, ka tas ievērojami palēnināja mūsu savienojumu līdz vietnei, ka tas negatīvi ietekmēs pat pamata uzdevumus. Tātad, kad runa ir par straumēšanu tiešsaistē HD kvalitātē, jūs, iespējams, ļoti cīnās, ja nav jūsu interneta savienojuma’t tik ātri sākt ar.

Kā instalēt Steganos Online Shield VPN

Ja esat Windows personālā datora lietotājs, jūs’Jūs atradīsit, ka varat viegli lejupielādēt un instalēt lietojumprogrammu no oficiālās vietnes. Tāpat jūs varat doties uz Google Play veikalu vai Apple App Store, ja vēlaties izveidot Steganos VPN un darboties mobilajās ierīcēs..

Lietotnes un paplašinājumi

Šis konkrētais VPN ir komplektā ar vietējo Windows lietojumprogrammu, kas ir vienkārša un vienkārša, lai tā darbotos. Vienkāršs ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis ir parādīts arī Windows GUI, kas nozīmē, ka pat tie, kuriem ir ierobežotas tehniskās zināšanas, varēs iemācīties izmantot pakalpojumu vispār..

Tomēr MacOS lietotāji būs ļoti vīlušies dzirdot, ka jūs neesat’t rakstīšanas laikā var izmantot pakalpojumu. Tas ir tāpēc, ka pašlaik šai konkrētajai operētājsistēmai netiek sniegts atbalsts. Pieejamās mobilās lietojumprogrammas ir diezgan sliktas, jo tās nav’t piedāvā daudz pieejamo iestatījumu ziņā.

Turklāt daudzi VPN pakalpojumi ļauj iestatīt pakalpojumu maršrutētājā. Tomēr izrādās, ka Steganos Online Shield to nedara’t to ļautu jums izdarīt, kas var radīt milzīgu vilšanos tiem, kuri dzīvo lielā mājsaimniecībā vai vēlas biroja vidē aizsargāt vairākas ierīces.

Iestatot Steganos VPN, aktivizēšanai ir nepieciešams instalēt papildu komponentus, kas nozīmē sākotnējo iestatīšanas procesu, ja tas ir daudz sarežģītāk, nekā tam vajadzētu būt. Bet pēc šī brīža lielākajai daļai lietotāju vajadzētu būt pietiekami vienkāršam, lai izmantotu Steganos VPN funkcijas.

Steganos tiešsaistes vairoga VPN Netflix

Ja jūs cerētu izmantot Steganos Online Shield, lai apietu Netflix’s ģeogrāfiskās bloķēšanas politikas, jūs’Es priecāšos uzzināt, ka šis konkrētais VPN efektīvi darbojas šim mērķim.

Netflix ASV versija, bez šaubām, ir visvairāk saturam pieejamā versija pasaulē. Tātad, izmantojot šo pakalpojumu, jūs varēsit pilnībā izmantot plašo bibliotēku neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē.

Steganos Online Shield VPN straumēšanai

Iepriekš šajā Steganos VPN pārskatā mēs pieminējām, ka ar pakalpojumu starpniecību nevienā no tā serveriem nav atļauta failu koplietošana. Tātad, ja jūs meklējat VPN, kas ļaus jums droši un anonīmi lejupielādēt torrentus, jums nebūs citas izvēles kā turpināt meklēt citu VPN (piemēram, mūsu labākos torrentu saraksta VPN).

Vai Steganos Online Shield VPN ir labs lietotājiem Ķīnā?

Tie, kas atrodas Ķīnā, pamanīs, ka šajā valstī nav neviena servera. Šī iemesla dēļ var teikt, ka Steganos VPN nav’visgudrākā izvēle lietošanai Ķīnā - nācijai, kas ir labi pazīstama ar savu stingro nostāju attiecībā uz interneta cenzūru.

Tāpēc ir vērts veikt pētījumu, lai jūs varētu izmantot VPN, kas ir pierādīts, ka tas efektīvi darbojas, lai apietu ierobežojumus Ķīnā.

Atbalsts

Tā’Maz ticams, ka jums būs nepieciešams atbalsts, ja jums ir vismaz dažas iepriekšējas tehniskās zināšanas. Ja nē, varat apmeklēt oficiālo vietni, lai izmantotu zināšanu bāzi, kas ir komplektēta ar dažādiem rakstiem. Tomēr jūs’Es uzzināšu, ka šie nav’t tik detalizēta.

Jums ir arī kontaktu atbalsts, izmantojot oficiālajā tīmekļa vietnē izveidoto tīmekļa veidlapu, kur varat pievienot vairākus pielikumus. Būtībā tas palīdzēs klientu apkalpošanas dienestam daudz vienkāršāk atrisināt jūsu problēmu (-as). Tomēr viņiem būtu bijis jauki, ja viņiem būtu tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, jo tas augošās efektivitātes dēļ kļūst arvien populārāks. Tāpēc būtu saprātīgi, ja Steganos VPN sekotu šim piemēram.

Cenu noteikšana

Lai sāktu darbu, Steganos Online Shield ir pieejams bezmaksas izmēģinājums. Pēc tam jums būs jāatstāj USD 49,95 (4,16 mēnesī / mēnesī) gadā, kas atļauj piecas ierīces vienā licencē. Turpmākajos gados jums būs iespēja pagarināt licenci par pazeminātu cenu - 29,95 USD. Ir arī īstermiņa plāni, no kuriem izvēlēties, kaut arī tas acīmredzami nedaudz paaugstinās cenu.

Lai izmēģinātu, ir pieejama bezmaksas versija. Bet jūs saņemat tikai 500 MB lielu pabalstu, kas ir ierobežojums, pat ja reti tīmekļa lietotāji drīz to atradīs. Jums ir jāsamierinās arī ar reklāmām, kas vilina jūs jaunināt uz maksas versiju. Tomēr, ja jūs kaut kādā veidā esat nelaimīgs, jums ir mierīga 30 dienu naudas atdošanas garantija, kas vienmēr tiek novērtēta.

Par abonementu var norēķināties tikai ar PayPal vai kredītkartes palīdzību, un tas rada vilšanos, jo jūs to nevarat’t ir iespēja veikt maksājumu, izmantojot anonīmas metodes, piemēram, Bitcoin.

Grunts līnija

Kā mēs esam norādījuši mūsu Steganos VPN pārskatā, Steganos Online Shield nav daudz iemeslu’t labākā VPN izvēle. Neskatoties uz to, ka ir pieejama bezmaksas versija, joslas platuma ziņā tas ir ļoti ierobežots. Bet, ņemot vērā to, tas dod jums lielisku iespēju izmēģināt pakalpojumu, lai redzētu, vai tas ir piemērots jūsu īpašajām vajadzībām.

Vēl viens mīnuss ir tas, ka pašlaik MacOS ierīcēm netiek sniegts atbalsts. Tas ir ļoti pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šī konkrētā operētājsistēma ir viena no visplašāk izmantotajām visā pasaulē. Steganos Online Shield noteikti nav’t arī visrentablākā iespēja, kas pastāv, un regulāri ir pieejami lieliski piedāvājumi tādiem pārbaudītiem VPN kā NordVPN un CyberGhost VPN.

Tas, ka nav maršrutētāja atbalsta, nozīmē arī to, ka Steganos Online Shield ir darījis zināmu iesākumu, lai konkurētu ar veselu virkni citu tirgū esošu VPN. Zems kopējais ātrums un veiktspēja tikai pasliktina situāciju, liekot secināt, ka tur ir daudz labāki VPN, no kuriem izvēlēties.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 84