Slēpt VISU IP pārskatu

Slēpt VISU IP ir ļoti lēts VPN, taču vai tas nozīmē, ka jums tam vajadzētu tērēt naudu?


Tur’Praktiski nekādā veidā kāds nevar piedāvāt lielisku pakalpojumu par ļoti zemu cenu. Slēpt VISI IP mēģina apgalvot tieši to, apliecinot mums, ka mēs’saņemšos (sic) “pasaulē labākā IP slēpšanas programmatūra.” Bet, kad runa ir par tiešsaistes drošību, tā’Ne viss ir par to, kā saglabāt jūsu IP adresi privātu.

Tāpēc mēs iesakām nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus un vispirms izlasīt mūsu paslēpt visu IP VPN pārskatu.

Drošības elementi

Slēpt VISU IP VPN, šķiet, labi paslēpj ne tikai IP, bet arī informāciju par tā drošības elementiem. Šeit’s, ko mēs izraka:

 • AES / DES šifrēšana ar RSA-2048 rokasspiedienu
 • WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Lai gan šifrēšana, šķiet, ir laba, tā’Nav skaidrs, kādu tunelēšanas protokolu izmanto VPN. UDP vai TCP izvēle to norāda’s OpenVPN (kas ir lieliski), bet mēs varam’t būt pārliecināts. Tur arī nav’Šķiet, ka šajā departamentā ir daudz izvēles iespēju. Tur’s, piemēram, nav IKEv2 vai SSTP.

Paslēpt VISU IP ir WebRTC ievainojamības aizsardzība. Tomēr IP un DNS noplūdes netiek ņemtas vērā, un, kaut arī mūsu testi parādīja, ka tādu nav, jāteic, ka pagātnē, šķiet, ir bijušas problēmas ar noplūdi..

Vai Slēpt VISUS IP VPN uztur žurnālus?

Tāpat kā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju, Slēpt visu IP nodrošina potenciālo lietotāju par to “nav žurnālu” politika. Tā kā mēs esam pārāk veci, lai to uzskatītu par pašsaprotamu, mēs ienācām privātuma politikā, lai atrastu to atjauninātu pēc mūsu pēdējās vizītes 2018. gadā. Lai gan iepriekš tika teikts, ka Hide ALL IP apkopo jūsu e-pasta adresi un demogrāfisko informāciju, piemēram, jūsu atrašanās vietu, tagad mēs redzam saīsināta versija, kas to nedara’neko tādu neminēt.

Redzot Slēpt visu IP metamorfozi’Politikas, mēs mēdzam uzskatīt, ka šim pakalpojumam vēl nav’t ir daudz mainījies, izņemot atsevišķu rindkopu dzēšanu. Kamēr mēs dzirdēsim labu izskaidrojumu, mēs’atkal uzturas piesardzīgs attiecībā uz Slēpt visas IP reģistrēšanas politikas.

Kopumā mēs varam teikt, ka šis pakalpojums piedāvā vidējā drošība, bet papildu funkciju trūkums nozīmē, ka tā nekad nebūs nevienam’s labākā izvēle.

Ātrums & izpildījums

Ātrums ir otrs svarīgākais punkts, kuru mēs vēlamies apspriest mūsu pārskatā. Galu galā tas nosaka VPN’Spēja veikt uzdevumus, piemēram, straumēt video, koplietot failus P2P tīklā vai VOIP sakarus.

Serveru pārklājums

Slēpt VISI IP VPN ir nenoteikts serveru skaits 33 valstis, kas apgrūtina to izplatības biezuma noteikšanu. Mēs arī don’Nevar zināt, cik daudz no šiem serveriem ir virtuāli, taču šķiet, ka tie aptver visus kontinentus. Tomēr, novērtējot Slēpt visu IP iespējas, lietotāji ir jārezervē - kā tur parādīja mūsu ātruma testa rezultāti’s nav daudz, par ko priecāties.

Ātruma testa rezultāti

Slēpt VISUS IP VPN piedāvājumus ļoti ļoti lēns ātrums. Pārbaužu laikā lejupielāde un augšupielāde bija par 98% mazāka par sākotnējo ātrumu. Ir daudz alternatīvu, kas var iegūt pietiekami daudz Mbps, lai straumētu, lejupielādētu vai spēlētu tiešsaistē. Tāpēc mēs varam ieteikt Slēpt VISU IP VPN tikai kādam, kurš’Nav iesaistījies šādās aktivitātēs un ir nepieciešams internets, lai pārbaudītu e-pastu un pārlūkotu ziņu vietnes.

Mēs veicām pārbaudi no Eiropas ar šādiem bāzes ātrumiem:

Slēpt VISU IP pārskatu

Vācija

Slēpt visu IP VPN ātruma testu

 • Lejupielādēt: 5 Mb / s (samazinājums par 98%)
 • Augšupielādēt: 5 Mb / s (samazinājums par 98%)

Apvienotā Karaliste

Slēpt VISU IP ātruma testu Lielbritānijā

 • Lejupielādēt: 3 Mb / s (samazinājums par 99%)
 • Augšupielādēt: 3 Mb / s (samazinājums par 99%)

Vaiominga, ASV

Slēpt VISU IP ātruma testu ASV

 • Lejupielādēt: 4 Mb / s (samazinājums par 98%)
 • Augšupielādēt: 4 Mb / s (samazinājums par 98%)

Sidneja, Austrālija

Slēpt VISU IP ātruma testu Austrālijā

 • Lejupielādēt: 3 Mb / s (samazinājums par 99%)
 • Augšupielādēt: 1 Mb / s (samazinājums par 99%)

Tokija, Japāna

Slēpt VISU IP ātruma testu Japānā

 • Lejupielādēt: 2 Mb / s (samazinājums par 99%)
 • Augšupielādēt: 2 Mb / s (samazinājums par 99%)

Ātrums var mainīties atkarībā no attāluma no servera, šifrēšanas veida, ISP un kopējās servera darba slodzes. Tomēr tā’Var droši teikt, paslēpt VISU IP VPN ir līdzīgs gliemežiem.

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

Slēpt VISI IP lietotnēm ir pielāgota lietotne tikai vienai operētājsistēmai:

 • Windows

Tomēr tur’Tas ir veids, kā pievienot mobilo tīklāju, lai atbalstītu gan Android, gan iOS. Mobilais tīklājs ļauj lietotājiem koplietot Slēpt visu IP tuneli ar mobilajiem sīkrīkiem. Tur’s ir arī portatīvā versija, kas darbojas no USB diskdziņa un nedarbojas’t nav vajadzīgas administratora tiesības.

Slēpt VISU IP’Darbvirsmas lietotni ir viegli lejupielādēt un instalēt, taču tai ir novecojis dizains, tāpat kā viņu vietnei. Noklusējuma valoda ir angļu, bet tā ir’Skaidrs, ka to nav uzrakstījis dzimtā valoda. Klients ir pilns ar iespējām, kas var mulsināt jaunpienācēju, vienlaikus nespējot apmierināt pieredzējušo lietotāju.

Slēpt ALL IP galveno izvēlni

Galvenajā izvēlnē ir serveru atrašanās vietu saraksts un saīsnes uz “droši” dažādu izmantojamo pārlūku versijas. Ir arī saīsnes, lai notīrītu sīkfailus un pārslēgtu WebRTC noplūdes novēršanas režīmu, un no šī loga varat arī izveidot mobilo tīklāju.

Slēpt VISUS IP VPN iestatījumus

Klienta apakšā ir četras cilnes’galvenā izvēlne: Serveri (noklusējums), Savienojumi, Elastīgi paslēpt IP noteikumi, un Citi iestatījumi. Kamēr Savienojumi parāda lietotnes, kuras izmanto internetu un kuras aizsargā Slēpt visu IP VPN, Elastīgi paslēpt IP noteikumi tam ir papildu iestatījumi, kur var mainīt portu diapazonus, izslēgt IP vai portus un izveidot citus noteikumus. Citi iestatījumi iespējams, galvenokārt tiks izmantots palaišanas iespējošanai vai atspējošanai sistēmas startēšanas laikā vai automātiskai savienošanai ar serveri pēc palaišanas.

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

Tā’Diezgan reti var atrast lētu VPN atbloķē Netflix ASV. Un Slēpt VISI IP ir viens no tiem. Mēs varējām veiksmīgi pārraidīt mūsu šovu, un mums nebija problēmu ar stostīšanos vai ilgu ielādes laiku.

Slēpt VISU IP atbloķēšanu Netflix US

Tomēr ātrumi bija par mazu, lai straumētu HD formātā, kas prasa ieteikto minimumu 5 Mb / s. Tas nozīmē, ka, kamēr jūs piekļūstat Netflix US, sliktas savienojamības dēļ jūs, iespējams, neko nevarēsit skatīties.

Slēpt VISU VPN ātruma testu vietnē Fast.com

Straumēšanai nevar ieteikt Slēpt visu IP. Ja vēlaties skatīties Netflix, Hulu vai BBC iPlayer, jūs’d labāk apskatiet straumējošos VPN, kas atbloķē vairāk nekā vienu valsti un piedāvā labu ātrumu.

P2P un kņada

Slēpt VISUS IP VPN piedāvājumus neierobežota straumēšana visos serveros, ar pašu uzņēmumu, iesakot gan uTorrent, gan BitTorrent. Problēma ir savienojuma ātrums, kas lejupielādēšanai sagādās patiesas sāpes. Arī nogalināšanas slēdža trūkums var atstāt neaizsargātu jūsu patieso IP adresi.

Ja jūs’Ja jūs nopietni domājat par mocīšanu, aizmirstiet Slēpt VISUS IP VPN un izvēlēties vienu no labākajiem P2P VPN pakalpojumiem.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Slēpt VISU IP, vismaz oficiāli, nav’t sadarbojas ar visiem Ķīnas uzņēmumiem, bet tie darbojas no Honkongas. Iespējams, ka tas ir vai nav privātuma problēma - daudzi piekristu, ka Ķīna’Pirksti vajadzības gadījumā var nokļūt Honkongā.

Slēpt VISI IP Ķīnā ir pieejama servera opcija, kas ļauj piekļūt vietējam saturam. Bez tam Honkongā ir trīs intelektuālā īpašuma tiesības, divas Japānā, divas Vjetnamā un viena Indonēzijā.

Lai apietu Lielo ugunsmūri, viena lieta, ka’s trūkst tā saucamā slepenā protokola. Ķīna izmanto dziļo pakešu pārbaudi (DPI), lai atklātu VPN trafiku tīklā un bloķētu to.

Jāsecina, ka Slēpt VISU IP VPN nav labākā izvēle lietošanai Ķīnā. Ja jūs’Ja plānojat apmeklēt valsti ar ierobežotu interneta brīvību, iesakām apskatīt vienu no labākajiem VPN Ķīnā.

Klientu atbalsts

Slēpt visas IP klientu atbalsta opcijas izskatās šādi:

 • Saziņas veidlapa
 • E-pasts
 • BUJ

Ar nav tiešraides tērzēšanas un nav diennakts atbalsta, šķiet, ka pārāk zemas ir iespējas, kas atstātas lietotājiem, kuriem nepieciešama palīdzība. Atbildes, ko saņēmām pa e-pastu, bija ātras, taču vilšanos sagādā īss. Kas attiecas uz FAQ, tas’s ir vairāk būvēts mārketinga nolūkiem un piedāvā tādas atbildes kā “Slēpt VISI IP nav’t neietekmē savienojuma ātrumu.” Tā’s arī ļoti novecojis.

Cenu noteikšana

Paslēpt VIS IP ir tikai viens maksājumu plāns:

 • 1 gads par USD 2,42 mēnesī vai USD 29

Tas var šķist ļoti daudz, bet pakalpojums to nedara’t piedāvā daudz, un tikai šis abonements ļauj izveidot vienu savienojumu. Ja jums ir vairākas ierīces, jums jāiegādājas atsevišķi konti, kas var kļūt diezgan dārgi.

Par laimi, tur’s a trīs dienu bezmaksas izmēģinājums bez joslas platuma vai savienojuma ātruma ierobežojumiem, tāpēc varat to izmēģināt un uzzināt, vai atrodat vairāk iemeslu šī VPN piederēšanai nekā mēs. Arī tur’s a 30 dienu naudas atdošanas garantija (ja vien jūs’jūs jau esat pieļāvis kļūdu, maksājot par Slēpt visu IP ar Avantgate, FastSpring, Perfect Money vai Bitcoin).

Grunts līnija

Slēpt VISU IP VPN ir zem vidējā līmeņa un novecojis VPN. Pats labākais tajā ir cena, bet pat par šo cenu jūs varētu iegūt kaut ko ievērojami labāku. Sliktākais ir ātrums - pakalpojumam ir daži no lēnākajiem savienojuma ātrumiem, salīdzinot ar citiem konkurentiem. Pat ja jūs to varat izmantot, lai piekļūtu Netflix US, briesmīgais ātrums samazina šo priekšrocību.

Sasummēt, mēs don’t neieteiktu šo pakalpojumu jebkuram mērķim.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 3