SlickVPN pārskats

Pārskats

SlickVPN vēlas jūs aizsargāt tiešsaistē. Bet vai viņiem var uzticēties? Izlasiet mūsu SlickVPN pārskatu, lai uzzinātu spriedumu.


SlickVPN’s sauklis “privātums ir brīvība” rada labu pirmo iespaidu, kaut arī hameleons viņu logotipā ir dīvains papildinājums. Ja vēlaties sevi pasargāt, izmantojot šo VPN, jūs’Jūs atradīsit viegli lejupielādējamu un izmantojamu VPN ar augstām cenām un labu servera atrašanās vietu.

Lielākā daļa informācijas ir viegli pieejama vietnē, kur varat redzēt, ka viņi apraksta savu ātrumu kā “degoši ātri” - kaut kas jums jāņem ar liberālu sāls graudu. Ja rodas kādi jautājumi, vietne piedāvā lielu FAQ banku un kontaktu veidlapu.

Mēs tagad iegremdēsimies mūsu SlickVPN pārskatā, lai jūs varētu izlemt, vai tā jums ir ideāla VPN izvēle vai nē.

Vai SlickVPN ir droši lietot?

SlickVPN piedāvā šādus drošības līdzekļus:

 • 256 bitu šifrēšana
 • PPTP, OpenVPN un IPSec
 • 2048 bitu RSA atslēgas

Labs VPN garantē viņu klientiem pilnīgu viņu slepenās informācijas aizsardzību. SlickVPN tieši to dara, piedāvājot 256 bitu šifrēšana kā standartu (izmantojot ļoti drošu OpenVPN protokolu ar AES-256 šifru). Ir arī PPTP un 128 bitu IPSec opcijas.

Tomēr maksimālas drošības nodrošināšanai pakalpojumu sniedzējs iesaka pieturēties pie 256 bitu standarta. Hash autentifikāciju apstrādā SHA-1, bet rokasspiediens ir 2048 bitu RSA. Tā rezultātā drošības līmenis ir lielisks.

Diemžēl tur’s no kill switch, kas ir diezgan svarīgi jebkuram konkurējošam VPN.

Vai SlickVPN uztur žurnālus??

SlickVPN atrodas Grīnvilā, Dienvidkarolīnā, ASV. Tā kā alianses 5 acis centrs, tā’Parasti tā nav vislabākā atrašanās vieta, pateicoties savai novērošanai draudzīgajai nostājai, kā arī regulāri spiegojot ASV iedzīvotājus.

Viņu privātuma politikā attiecībā uz reģistrēšanu ir noteikts:

Lai palielinātu jūsu privātumu, SlickVPN apkopo tikai minimālo informāciju, kas nepieciešama jūsu konta izveidošanai.

e-pasts
Lietotājvārds Parole
Apache tīmekļa servera dati
Maksājumu dati, kas nepieciešami abonementu, maksājumu un atcelšanas pārvaldīšanai
Visi e-pasti, kas nosūtīti uz mūsu pakalpojumu
Google analītikas dati, lai palīdzētu tirgot mūsu produktu
Pagaidu sīkdatnes, lai pārvaldītu dalībnieku zonas pieteikšanos

SlickVPN no vietnes apmeklētājiem automātiski vāc noteiktu informāciju, kurā iekļauta IP adrese un kuras lapas tiek apskatītas vietnē…Tomēr netiek izsekotas lietotāju aktivitātes ārpus vietnes SlickVPN, kā arī netiek izsekotas to lietotāju pārlūkošanas aktivitātes, kuri ir pieteikušies SlickVPN pakalpojumā..

Uz virsmas tas šķiet diezgan daudzsološs.

Ātrums un veiktspēja

Mēs zinām, ka jūs, iespējams, esat dzirdējuši, ka daži VPN palēnina interneta ātrumu. SlickVPN samazina šo veiktspējas kritumu. Iespējams, ka tas sākās kā lēns pakalpojums, kad tas pirmo reizi ienāca tirgū, bet tagad tas ir cienījams pakalpojumu sniedzējs. Viņi to ir sasnieguši, jauninot dažus savus serverus uz 10G - tīri mārketinga termins, kas tikai nozīmē, ka viņiem ir 10 Gbps serveri, nevis 10. paaudzes serveri (kopš mēs’re tikai 5G brīdī).

Lai veiktu testus, mēs pārbaudām bāzes ātrumu (kas nav VPN) un pēc tam pārbaudām vidējos ātrumus no četrām vietām visā pasaulē. Mūsu bāzes ātrums ir šāds:

Bāzes ātrums - SlickVPN pārskats

 • Lejupielādes ātrums: 222 Mb / s
 • Augšupielādes ātrums: 235 Mb / s

Tagad ļaujiet’apskatīsim rezultātus no četrām izvēlētajām vietām.

Vācija

SlickVPN ātruma rezultāti - Vācija

 • Lejupielāde: 79 Mb / s
 • Augšupielāde: 67 Mb / s
 • Pamešana: 64%

Kanāda

SlickVPN ātruma rezultāti - Kanāda

 • Lejupielāde: 49 Mb / s
 • Augšupielāde: 32 Mb / s
 • Dropoff: 78%

ASV

SlickVPN ātruma rezultāti - ASV

 • Lejupielāde: 44 Mb / s
 • Augšupielāde: 17 Mb / s
 • Dropoff: 80%

Japāna

SlickVPN ātruma rezultāti - Tokija

 • Lejupielāde: 22 Mb / s
 • Augšupielāde: 7 Mb / s
 • Pamešana: 90%

SlickVPN ir pārbaudīts augšupielādes, lejupielādes un latentuma ātrumā, un tas uzrādīja ļoti iepriecinošus (lai arī vidējus) rezultātus.

Lielākā daļa no SlickVPN’serveri atrodas Eiropā vai Ziemeļamerikā. Tā rezultātā ātrums, iespējams, cietīs ārpus šiem reģioniem. Kvalitatīvu serveru dēļ piekļuvei SlickVPN vajadzētu būt relatīvi ātrāk caur ASV nekā citām lokalizācijām, lai gan parasti vislabāk darbojas serveri, kas ir vistuvāk jūsu atrašanās vietai..

Lietošanas vienkāršība un daudzplatformu atbalsts

SlickVPN ir pieejams šādām platformām:

 • Windows
 • MacOS

pieejams slidens VPN

SlickVPN atbalsta dažādas operētājsistēmas, bet tai ir pielāgots klients tikai diviem - Windows un Mac. Operētājsistēmām Android, iOS un Linux būs jāpievienojas SlickVPN tīklam, izmantojot atsevišķu OpenVPN vai citus klientus.

Pielāgotās lietotnes nodrošina Windows un Mac lietotājiem papildu aizsardzību, pateicoties IP un DNS aizsardzības pret noplūdi funkcijām. Tas nodrošina, ka ne jūsu DNS vaicājumi, ne jūsu IP adrese (IPv4 vai IPv6) nenokļūst plašākā tīmeklī. Pielāgotā lietotne SlickVPN piedāvā arī slodzes līdzsvarošanu, kas automātiski izvēlas vārteju ar vismazāko servera noslodzi. Varat arī izveidot savienojumu ar izlases serveriem.

Lietotāji (un jo īpaši uzņēmumi) arī priecāsies uzzināt, ka SlickVPN to darīs palaist dažos maršrutētāju veidos (lasīt vairāk viņu vietnē). Tiklīdz SlickVPN darbojas maršrutētājā, satiksme no visiem dažādiem caur šo maršrutētāju savienotajiem sīkrīkiem plūst caur šifrētu tuneli. Varat arī savienot ierīces, kuras tieši neatbalsta VPN, piemēram, mājas multivides sistēmas un tamlīdzīgas ierīces.

SlickVPN operētājsistēmā Windows

SlickVPN dod jums iespēju startēšanas laikā startēt VPN klientu. Tīkla izvēles cilnē jūs atradīsit DNS un IP aizsardzības pret noplūdēm funkcijas. Gadījumā, ja jūsu iestatīšana, iespējams, izraisīs DNS noplūdi, klients parāda brīdinājumu kā arī sniedz jums norādījumus par problēmas novēršanu. Jums ir iespēja izveidot savienojumu caur UDP, TCP un izvēlēties portu. Ar to jūs varat darboties, izmantojot dažādus tīkla iestatījumus.

SlickVPN - Netflix

SlickVPN diemžēl ir nav laba izvēle tiem, kas vēlas straumēt Netflix. Kaut arī mēs pārbaudījām vairākas atrašanās vietas caur ASV (lai iegūtu sulīgu ASV Netflix bibliotēku), mēs turpinājām nokļūt ar to pašu neveiksmes melno ekrānu:

SlickVPN Netflix rezultāti

Ja vēlaties faktiski skatīties Netflix ārpus sava reģiona, noteikti apskatiet mūsu labāko Netflix VPN.

SlickVPN mocīšanai

Vienādranga protokoli, piemēram, BitTorrent, ir izstrādāti, lai palīdzētu koplietot failus. Lieki piebilst, ka BitTorrent bieži tiek izmantots, lai piekļūtu ar autortiesībām aizsargātiem materiāliem. Tā rezultātā daudzi autortiesību īpašnieki ir pret tā izmantošanu. Dažās valstīs autortiesību noteikumi tiek stingri ievēroti.

Interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) var atklāt straumējošu trafiku un var jūs apzīmēt ar karodziņu - nevajag ar to riskēt, pat ja piekļūstat tikai likumīgam materiālam. Lai no tā izvairītos, jums ir jāslēpj darbības internetā, izmantojot piemērotu VPN.

Ātrums ir pienācīgs, šifrēšana ir pietiekama, un nav P2P trafika bloku.

Torrenters paļaujas uz VPN pakalpojumu sniedzējiem, lai slēptu tiešsaistes aktivitātes (augšupielāde un lejupielāde). Tomēr daži VPN pakalpojumu sniedzēji joprojām sarūgtinās. SlickVPN ir pienācīgs, ja runa ir par mokām.

Vai jūs varat izmantot SlickVPN Ķīnā??

Kā mēs visi zinām, Ķīnas valdība ietekmē to, kā lietotāji rīkojas tiešsaistē. Viņu galvenais iemesls ir valsts cenzūra. Dažādu pasākumu kombinācija, ko Ķīna izmanto, lai policistu tīklā, kolektīvi tiek dēvēta par Ķīnas lielo ugunsmūri.

Tā rezultātā Ķīnā ir jāizmanto VPN. SlickVPN nav’t Āzijā ir daudz serveru un Tālajos Austrumos tāda nav, tas nozīmē, ka ātrumi var būt zemāki par. Bet tā’Nav pat skaidrs, vai SlickVPN darbojas Ķīnā - VPN noteikti trūkst rīku, ko piedāvā labie Ķīnas VPN.

Atbalsts

Izmantojot SlickVPN, jūs it kā saņemat atbalstu visu diennakti. Tomēr patiesībā viņiem ir tikai šādas atbalsta iespējas:

 • BUJ
 • Atbalsta biļete

Patiesībā jums biļete ir jāaizpilda jebkurā laikā, un viņi atbildēs vienas darba dienas laikā.

Citiem vārdiem sakot, ja jūs iesniedzat biļeti piektdienas vakarā, jūs’Jūs saņemsit atbildi līdz otrdienai. Atgādiniet mums, ko nozīmē cipars “7” iekšā “24/7” atsaukties uz? Taisnība. Arī don’t pat neuztraucas noklikšķinot uz Palīdzība cilne SlickVPN klientā. Jūs’Mēs tiksim nosūtīti uz lapu, kas to nedara’t darbs:

Palīdzības lapa nedarbojas

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana

SlickVPN piedāvā dažādas maksājumu paketes:

 • Mēnesī: 10 USD
 • 6 mēneši: 5 USD mēnesī (30 USD tiek apmaksāti ik pēc sešiem mēnešiem)
 • Gada: USD 4 mēnesī (mēnesī maksā 48 USD)

Visiem iepakojumiem ir a 30 dienu 100% naudas atdošanas garantija, bet reāli tas joprojām ir nedaudz dārgāks nekā vidējais VPN abonements.

Izmantojot SlickVPN, varat izveidot savienojumu pieci sīkrīki vienlaicīgi, vienlaikus izmantojot ne vairāk kā divas dažādas IP adreses. Tas nozīmē, ka varat vienlaikus izmantot datoru, planšetdatoru un mobilo tālruni. SlickVPN ir ekonomisks un ieteicams maziem uzņēmumiem.

Mūsu SlickVPN pārskata apakšējā līnija

Rezumējot, SlickVPN stiprās un vājās puses:

Tas gūst pienācīgu punktu skaitu, kad runa ir par Netflix atbloķēšanu vai drošības nodrošināšanu, kamēr jūs straumējat. Tomēr tā nav’t ir tik daudz serveru, un tie, kas tam ir, galvenokārt atrodas Eiropā vai ASV (sliktāks ātrums Āzijā un citur). Turklāt tas piedāvā tikai pielāgotas lietotnes operētājsistēmai Windows un Mac, tam ir lēns klientu atbalsts un tas maksā daudz naudas. Īsāk sakot, meklējiet citur!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 + = 92