Raķešu VPN pārskats

Pārskats

Mūsu Rocket VPN pārskats sākas ar to, kam vajadzētu būt labām ziņām, bet tā nav’t: tas’s bez maksas.


Lai gan tas ir paredzēts, lai vilinātu dažus potenciālos klientus, kuri vilcinās maksāt par ilgstošu VPN abonementu, tas bieži parāda reālas iespējas trūkumu izstrādes posmā, kā arī paļaušanos uz reklāmām lietotnē, lai palielinātu ieņēmumus. Neatkarīgi no tā, mūsu Rocket VPN pārskats ir paredzēts, lai izpētītu pakalpojumu, izmantojot pēc iespējas taisnīgāku un neobjektīvāku pieeju.

Kaut arī daudziem bezmaksas VPN pakalpojumiem trūkst oficiālas tīmekļa vietnes, Rocket VPN patiesībā pārsteidz ar savu šķietami profesionālo galveno lapu. Neatkarīgi no tā, dienests neuzmanīgi izturas pret programmatūru, kuru tas izmanto, lai stiprinātu savus drošības pasākumus.

Šī detaļa labi apkopo Rocket VPN. Tā mēģina sevi parādīt ar prestiža finieri, taču tikpat daudzos citos jautājumos tā paliek plaša..

Piemēram, tas nodrošina samērā spēcīgu savienojuma ātrumu, bet piedāvā tikai nedaudzu serveru, no kuriem izvēlēties. Tā’Tas ir vienkārši lietojams, bet ievēro arī ļoti problemātisku privātuma politiku. Saraksts turpinās, katrs pagrieziens ir vairāk neapmierinošs nekā pēdējais.

Neskatoties uz to, mūsu Rocket VPN pārskata mērķis nav to mazināt jau pašā sākumā. Pastāv iespēja, ka Rocket VPN ir tieši tas, kas jūs’atkal meklē. Izlasiet mūsu pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Vai Rocket VPN ir drošs lietošanā?

Raķešu VPN sāk uztraukties. Nekādā gadījumā tas neatklāj šifrēšanas šifru, ko izmanto lietotāju noturēšanai’ informācija droša.

Privātuma politikā tā piemin, ka to izmanto “nozares standarta šifrēšana” lai nodrošinātu informācijas noplūdi. Tas varētu domāt, ka tajā tiek izmantots AES-256 bitu šifrs, taču, tā kā Liquidum neatklāj specifiku, mēs nevaram droši pateikt.

Turklāt nav minēts, kādus protokolus atbalsta VPN. Šajā ziņā mums ir vēl mazāk skaidrības, jo protokoli varētu būt jebkas, sākot no nozares iecienītākā OpenVPN līdz protokoliem, piemēram, PPTP un L2TP, kurus bieži uzskata par novecojušiem.

Visbeidzot, Rocket VPN trūkst nogalināšanas slēdža. Tā kā tikai mobilajām ierīcēm paredzēta platforma, tā ir neticami slikta prakse. Hakeriem ir vieglāk piekļūt personiskai informācijai, kad pārtrūkst VPN savienojums.

Tas, protams, var notikt jebkurā laikā ar mobilajām ierīcēm, jo ​​tās ir paredzētas lietošanai ceļā. Tā’tāpēc uztrauc, ka Rocket neaizsargās jūsu datus no šādiem uzbrukumiem, bet, turpinot ievērot tā privātuma funkcijas,’t pārāk pārsteidzoši.

Privātums

Rocket VPN, kas pieder uzņēmumam Liquidum un kuru pārvalda uzņēmums, atrodas Dublinā. Ne tik sen, tas būtu bijis atvieglojums dzirdēt.

Tomēr 2017. gadā sāka atklāt dažas patiesības, kas saistītas ar Īrijas valdības veikto datu uzraudzību. Izrādījās, ka masveida datu uzraudzība tika veikta bez izšķirības datu aizsardzības likumu aizsegā.

Ja Rocket VPN, izmantojot to lietojumprogrammu, neuzglabāja nevienu jūsu darbību žurnālu, šī atklāsme neradīs pārāk lielas bažas.

Izpētot privātuma politiku mūsu pārskatīšanai, mēs tomēr izdarījām satraucošo atklājumu - Liquidum faktiski reģistrē visu, ko darāt, izmantojot viņu lietojumprogrammu.

It kā tas nebūtu’Pietiekami slikti, Liquidum ir arī biroji Kanādā, kas ir 5 acu uzraudzības grupas loceklis.

Tas padara Rocket VPN par vienu no vismazāk drošajām lietojumprogrammām kiberdrošības tirgū un padara to saukli, “Interneta brīvība,” kā pilnīgi ļaunu.

Ātrums un veiktspēja

Kamēr lietotājiem ir labi, ja viņu darbība tiek uzraudzīta, izmantojot lietojumprogrammu, kas apgalvo, ka neuzrauga nekādu informāciju, viņi var baudīt patiesi iespaidīgu ātrumu. Raķetei var būt serveri tikai 9 valstīs - niecīga summa VPN - bet šķiet, ka tā faktiski pietiekoši labi iztur ātruma testus.

Patiešām, pārbaudot savu sniegumu šai pārskatīšanai, mēs atklājām, ka tā veiktspēja ir apbrīnojama, zaudējot tikai pēc iespējas mazāka ātruma. Mēs varējām straumēt video augstas izšķirtspējas video, kas mums ir pietiekami labs.

Lietošanas un atbalsta vienkāršība

Par visām tā nepilnībām Rocket VPN ir ļoti vienkārša lietotne, ar kuras palīdzību tiek galā. Lai instalētu lietotni, viss, kas jums jādara, ir sekot vidēja klikšķa ceļvedim, un tad tas automātiski konfigurē jūsu savienojumu.

Tomēr slavēšana tajā apstājas. Raķešu VPN nav atbalsta funkcijas. Un, kad to sakām, mēs to nedarām’t nenozīmē, ka klientu atbalsta komanda nekad neatbild uz saviem e-pastiem; mēs domājam, ka noklikšķinot uz “Atbalsts” cilne atver lapu, kurā teikts “Mēs’atkal žēl. Jūsu pieprasītā lapa vairs nav. Un tas, iespējams, nekad neatgriezīsies.”

Lai gan tas ir netīši jautrs, tas tā’s arī ļoti satraucoši. Tam ne tikai trūkst atbalsta sistēmas, bet arī trūkst FAQ vai zināšanu bāzes.

Pavisam vienkārši - nav nekādas iespējas meklēt papildinformāciju par Rocket VPN.

Raķešu VPN Netflix

Raķešu VPN tik reti atkāpjas, pateicoties spējai apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Pateicoties pārsteidzoši ātrajam ātrumam, tas arī bez piepūles straumē video saturu augstā izšķirtspējā.

Neskatoties uz to, ka ir mazs serveru parks un tāpēc ir ierobežotas iespējas izvēlēties, šis VPN parasti mēdz nodrošināt piekļuvi ārvalstu Netflix bibliotēkām, kā arī BBC iPlayer.

Tā kā Rocket VPN ir pieejams tikai mobilajās ierīcēs, tomēr nav izredžu, ka tas spēs strādāt ar Amazon Firestick / TV. Tāpat tas, ka trūkst maršrutētāja saderības, nozīmē jūs’Nevarēsi izmantot Kodi raķešu VPN (tā vietā apskatiet mūsu labāko Kodi VPN).

Raķešu VPN straumēšanai

Šķiet, ka raķešu VPN trūkst atbalsta straumēm. Lai gan viņu likumīgajās atrunās nekur netiek pieminēta mocīšana, uzskata Liquidum’Pakalpojumu sniegšanas noteikumi aktīvi noraida autortiesību pārkāpumus.

Turklāt Rocket VPN neizmanto serverus, kas atrodas teritorijās, kur straumēšana nav nelikumīga, padarot neiespējamu piekļuvi P2P tīkliem, izmantojot šo pakalpojumu. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties kādu no VPN pakalpojumu sniedzējiem no saraksta Labākais VPN Torrenting.

Vai tas ir labs lietotājiem Ķīnā??

Nezinot, kurus protokolus atbalsta Rocket VPN, nav iespējams droši pateikt, vai pakalpojums var iekļūt Ķīnas Lielajā ugunsmūrī.

Neatkarīgi no tā, mēs var droši sakiet, ka lietot Rocket VPN Ķīnā ir tikpat labi, cik nodot sevi varas iestādēm.

Kā mēs jau minējām mūsu Rocket VPN pārskatā, lietojumprogramma reģistrē visu jūsu darbību, kas nozīmē, ka tā nevarēja’iestādēm nav vieglāk izsekot jūsu darbībām pieteikumā.

Ja plānojat ceļojumu uz Ķīnu, iepazīstieties ar mūsu labāko Ķīnas VPN sarakstu.

Lietotnes un paplašinājumi

Kā tikai mobilajām ierīcēm paredzētais VPN, Rocket ir pieejams tikai operētājsistēmām Android un iOS. Tāpat kā daudzos aspektos, kas apskatīti mūsu Rocket VPN pārskatā, tas rada diezgan vilšanos. Bez Windows Phone un Blackberry atbalsta Liquidum daudziem potenciālajiem lietotājiem atstāj piekļuvi viņu pakalpojumiem.

Pakalpojumam nav pieejami arī pārlūka paplašinājumi. Tā’Mobilā VPN ir mazāk svarīgi, lai tie būtu, taču tas būtu noderīgi’d padariet to vieglāk ieslēdzamu un izslēgtu atbilstoši tam, kas jums nepieciešams.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2