PureVPN pārskats

PureVPN ir ļoti ātrs un ēnains. Kam tas der? Mēs’Mēģināšu atbildēt uz to un vēl vairāk.


Pirms sākam atdalīt PureVPN un tiesāt viņus par šķietami nodevību viņu ļoti reklamētajai politikai bez reģistriem, mēs’Es dziļi elpošu un apskatīšu plašo attēlu.

Ja tas nebūtu’t par skandāliem un nolaidības pazīmēm, mēs’mums nav kvalifikāciju, ievietojot to mūsu top 10. PureVPN ir ļoti ātrs, tam ir daudz serveru, labas ērtības, drošības funkcijas un tas’t tuvojas bankas uzlaušanai.

Diemžēl mums un viņiem visas labās lietas tiek virzītas uz sāniem, pateicoties PureVPN pagātnei, kas dalījās ar datiem par saviem lietotājiem ar tiesībaizsardzības un caurspīdīgu programmatūru.

Bet pirms mēs dalāmies ar savu galīgo spriedumu, ļaujiet mums’Redzi, kas tieši padara šo desmit gadu veco VPN sniedzēju tik pretrunīgu.

Drošība un privātums

Pirmkārt, ļaujiet’redz, ko PureVPN dara drošībā:

 • Praktiski necaurlaidīgs AES-256 šifrēšana
 • OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP un IKEv2 protokoli
 • Dalītā tunelēšana: lieliska funkcija, kas ļauj jums izvēlēties, kurām lietotnēm vajadzētu izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot VPN, un kurām - tieši, izmantojot interneta pakalpojumu sniedzēju.
 • WiFi drošība: automātiska aizsardzība, kad jūsu ierīce izveido savienojumu ar nenodrošinātu publisko Wi-Fi
 • Ostas pāradresācija: galvenokārt noder P2P un tieši savieno ar datoru no attālinātas vietas.

Kā redzat, mūsu PureVPN pārskatā ir atrodami diezgan daudz augšdaļas, kurām jāpievērš uzmanība. Un tad nāk auksta duša.

Vai PureVPN reģistrē jūsu datus?

Īsa atbilde: nē.

Agrāk ar PureVPN ir bijušas vairākas nopietnas problēmas’attieksme pret privātumu. Ļaujiet’s apskatiet tos.

Oficiāli PureVPN atrodas Honkongā un darbojas ar nosaukumu GZ Systems Limited. Pēc mazliet rakšanas tomēr jūs’Es uzzināšu, ka Pakistānas uzņēmums Gaditek lepojas ar PureVPN kā daļu no viņu portfeļa:

PureVPN portfelis

Mēs to apspriedām mūsu lielajā pētījumā par populāro VPN produktu slēptajiem īpašniekiem. Gaditeks ir sava veida ēnains. Kā mēs parādām mūsu pētījumā, viņi uztur vairākas vietnes, lai reklamētu PureVPN kā pirmo VPN. Viena no tām ir plaši pazīstama un labi vērtēta vietne ar nosaukumu vpnranks.com.

purevpn vpnranks

Tātad, ja jūs’re jautājums, kā jums iet’es jau lasīju visas šīs lieliskās PureVPN atsauksmes, labi, ka tas varētu vienkārši būt tas mārketinga lielgabals, kas paredzēts jums.

Kas’Tomēr vēl jo vairāk tas attiecas uz diezgan pretrunīgi vērtēto FBI lietu no 2017. gada rudens. Veicot izmeklēšanu, FB sazinājās ar PureVPN par ASV bāzētu kiberuzņēmēju, kurš izmantoja šo VPN pakalpojumu, lai uzvilktu bijušo istabas biedru, viņas ģimeni un draugi.

PureVPN privātuma politika* Ja vien tu’es izdarīju kaut ko nelikumīgu.

Tomēr pretēji viņu reklamētajai politikai bez reģistrācijas, PureVPN ieguva teorētiski neesošos žurnālus. Šie žurnāli palīdzēja noteikt, ka aizdomās turētais ir piekļuvis viņa Gmail un citam e-pasta kontam no tās pašas IP adreses. Dienests arī varēja pateikt, ka viens un tas pats lietotājs ir piekļuvis VPN no divām dažādām IP adresēm - aizdomās turētā’s mājas un darba vieta.

FBI aizturēja kiberuzdevumu.

Tomēr laiki ir mainījušies. Aizvien biežāki kļūst neatkarīgi VPN drošības un politikas bez reģistrācijas auditi, un PureVPN ir pievienojies cīņai. Viņiem tagad ir aizliegta politika, kuru ir revidējis vadošais Kalifornijas drošības audita dienests Altius IT.

Rezultāti? Ziņojumā teikts:

“[mēs] neatradām pierādījumus par sistēmas konfigurācijām un / vai sistēmas / pakalpojumu žurnālu failiem, kas neatkarīgi vai kolektīvi varētu izraisīt noteiktas personas un / vai personas identificēšanu’aktivitātes, izmantojot PureVPN pakalpojumu.”

Tagad tā’s tas, ko mēs saucam par progresu.

Vai tas noplūst??

PureVPN tika atrasts noplūst IPv4, IPv6 un DNS pieprasījumi pat ja ir iespējoti visi nepieciešamie drošības iestatījumi.

Tas, iespējams, ir vissliktākais, kas ar jums var notikt, politika bez reģistrēšanas vai nē. Tas nozīmē, ka jūsu IP adresi, pārlūkošanas vēsturi, kā arī jūsu atrašanās vietu var izsekot tieši pie jums. Ar to teica pamatpārbaudes, kuras mēs vadījām, neuzrādīja nekādas noplūdes, tāpēc tas’Nav skaidrs, vai noplūdes vairs nav problēma vai to izraisa neparasti apstākļi.

Kas vēl var būt tikpat katastrofāls kā noplūde PureVPN lietošanas laikā, lai aizsargātu jūsu privātumu? A kļūdains nogalināšanas slēdzis. Diemžēl, kā mēs esam noskaidrojuši, jūsu satiksme ne vienmēr tiks bloķēta, tiklīdz jūsu VPN savienojums pārtrūks.

Šis kļūdainais slēdzis var atklāt jūsu IP adresi, jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzēju), kā arī jūsu atrašanās vietu. Problēma ir tāda, ka, uzturoties tiešsaistē, jūs caur ISP tiksiet automātiski savienots ar internetu, kas nozīmē pilnīgu izpaušanu. Tad atkal kļūdains slēdzis ir labāks nekā neviens slēdzis.

Ātrums un veiktspēja

Mūsu PureVPN testi atklāj labu ātrumu, kas ir salīdzināms vai pat labāks par tirgus līderu piedāvāto.

Serveru pārklājums

PureVPN lepojas ar serveru tīklu 2000+ serveri ar 300 000+ IP adresēm 180 un vairāk vietās 140 un vairāk valstīs (virtuālās un reālās atrašanās vietas), kas ir diezgan iespaidīgs skaits.

Kamēr neatrodaties NordVPN vai TorGuard ballīšu parkā, tas tā ir’s joprojām ir ļoti cienījams serveru parks. Kas varētu būt iemesls ļoti labajiem ātrumiem, kādus mēs izmantojam’esam pieredzējuši mūsu testu laikā.

Lasiet vairāk par PureVPN serveru sarakstu

Ātruma testa rezultāti

Pārbaudes brīdī mūsu bāzes savienojuma ātrums bija aptuveni 300 Mbps lejupielāde / augšupielāde. Tālāk ir norādīti ātrumi pēc savienojuma izveidošanas ar PureVPN serveriem:

Apvienotā Karaliste

 • Lejupielāde: 91 Mb / s (30% no sākotnējā stāvokļa)
 • Augšupielāde: 49 Mb / s (16% no bāzes līnijas)

PureVPN ātruma pārbaude Lielbritānijā

Savienotās Valstis

 • Lejupielāde: 104 Mb / s (34% no sākotnējā stāvokļa)
 • Augšupielāde: 10 Mb / s (3% no sākotnējā līmeņa)

PureVPN ātruma tests ASV

Japāna

 • Lejupielāde: 87 Mb / s (29% no sākotnējā stāvokļa)
 • Augšupielāde: 4 Mb / s (1% no bāzes līnijas)

PureVPN ātruma tests Japānā

Kā tu redzi, ātrumi ir lieliski un aiziešanas procenti ir pamatoti.

Kamēr mēs’PureVPN noteikti nav redzējis sliktākas veiktspējas VPN pakalpojumus’t pārliecināja mūs, ka viņi’re ātrākais tirgū. Pozitīvāk, pieslēdzoties lielākajai daļai serveru sarakstā, klients ātri izveido savienojumu, ātrums ir pienācīgs, un savienojumi šķiet uzticami.

Lietošanas ērtums un vairāku platformu atbalsts

PureVPN lejupielādes lapa reklamē plašu lietotņu klāstu:

 • Windows
 • MacOS
 • Linux
 • Android
 • iOS
 • Pārlūka Chrome un Firefox paplašinājumi

Tiek atbalstītas arī šādas platformas, kuras var konfigurēt manuāli:

 • Maršrutētāji
 • Android TV & Amazon Firestick
 • Aveņu Pi
 • Kodi
 • Roku
 • Xbox & Spēļu stacija
 • Boxee & Tagad TV kaste
 • Chromecast
 • Microsoft Surface

PureVPN atbalstītās ierīces

Klienta instalēšana ir diezgan vienkārša: nekas iedomājams, nekas neparasts.

Pirms iedziļināties PureVPN saskarnē, mums vienkārši jums jāpasaka, ka tas, iespējams, ir vismazāk profesionāla izskata VPN lietojumprogramma mēs’esmu redzējis. Ja šī lietotne būtu persona, jūs to nedarītu’t tam norādīt dienas laiku.

PureVPN maiņas režīmi

Atklāti sakot, šis ekrāns var būt nedaudz mulsinošs. Ko darīt, ja vēlaties straumēt videoklipus un vienlaikus būt drošiem? Kaut kā šīs iepriekš iestatītās izvēles liek domāt, ka tiešsaistes drošība un privātums jums būs tikai tad, ja izvēlēsities šo iespēju.

Iespējams, reklāmas augšpusē būs redzama arī kāda reklāma Mērinstrumentu panelis lapu, kas var būt kaitinoša un novērš uzmanību.

PureVPN iestatījumi

Ja vēlaties mainīt jebkurus citus iestatījumus un preferences, dodieties uz Preferenču ikona, kurai ir vairākas noderīgas apakšizvēlnes iespējas.

Papildus informācijas panelim varat izvēlēties arī Ozons un Smagums funkcijas no galvenās izvēlnes kreisajā panelī. Ozons ir uzlabots ugunsmūris kas var bloķēt jūsu sistēmā slēpto ļaunprogrammatūru piekļuvi internetam. Tas arī filtrēs visa veida saturu, kuru jūs nezināt’t nevēlaties redzēt, pārlūkojot vai meklējot Web. Gravitācija ir reklāmu bloķētājs un drošas meklēšanas funkcija.

Lai gan PureVPN saskarne var nebūt vismodernākā attiecībā uz dizainu vai lietošanas ērtumu, tai noteikti ir daudz iespēju, ar kurām spēlēt..

Netflix un citu straumēšanas platformu atbloķēšana

PureVPN apgalvo, ka varat to izmantot arī kopā ar Netflix, BBC iPlayer un Kodi. Mēs visu šo PureVPN recenziju sagatavojām un guva panākumus:

Mēs varētu piekļūt Netflix ASV bibliotēkai!

Tomēr, ja jūs’meklējot uzticamu un stabilu pakalpojumu TV šovu straumēšanai ne tikai Netflix, bet arī vairākās straumēšanas platformās, mēs iesakām ielūkoties tālāk: izmantojot PureVPN, mēs nevarējām atbloķēt BBC iPlayer, Hulu vai Amazon Prime.

P2P un kņada

Vislabākā drošība un privātums, ko varat iegūt, ir VPN izmantošana P2P failu apmaiņai un straumēm. Bet vai tā ir laba ideja izmantot PureVPN mocīšanai?

Ja vēlaties īsu atbildi, mēs’d saku nē.

Pārbaudes šajā PureVPN pārskatā gāja diezgan slikti. Piemēram, mēs atklājām, ka tas ļauj mocīt tikai dažos īpašos serveros, kas atrodas tādās valstīs kā Kenija un Kazahstāna. Jūs’nav atļauts izmantot nevienu no galvenajām vietām, piemēram, ASV, Lielbritānijā, Kanādā un citās vietās, kur straumēšana ir nelikumīga.

Cita problēma ir tā, ka ātrākais un drošākais VPN protokols P2P failu apmaiņai ir OpenVPN. Tomēr šis VPN sniedzējs, iespējams, nav visuzticamākais, runājot par OpenVPN.

Kopumā mums tas jāsaka PureVPN nav jūsu labākā izvēle mocīšanai. Mēs iesakām veikt vēl dažus rakšanas darbus, lai atrastu visdrošāko VPN pakalpojumu, ko izmantot kopā ar savu BitTorrent klientu.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Teorētiski PureVPN vajadzētu labi darboties gan Ķīnā, gan citās cenzūru veicinošās valstīs, piemēram, Irānā, Krievijā un Turcijā. Tam ir plašs tunelēšanas protokolu klāsts un daudz serveru atrašanās vietu, kas izplatītas visā Āzijā kopumā un īpaši Ķīnā.

Tur’Tomēr viens brīdinājums: kļūdains nogalināšanas slēdzis mēs jau minējām iepriekš.

Kamēr PureVPN nav novērsis savu nogalināšanas slēdža funkciju, mēs to varam’t nav ieteicams to lietot jebkuros stingri ierobežotos apstākļos.

Klientu atbalsts

Diemžēl PureVPN’Klientu atbalsts atstāj daudz ko vēlamo. Mēs don’Tomēr šaubos, ka PureVPN smagi strādā pie šī jautājuma.

Pirmkārt, ļaujiet’s redzēt iespējas jūs’tas tiek dots, kad jūs apmeklējat Atbalsta centrs.

 • Labi izstrādāts un ļoti informatīvs zināšanu pamats
 • Atbalsta biļešu pārdošanas sistēma
 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

PureVPN Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts visu diennakti ir ļoti ātrs. Kad mēs interesējāmies par FBI lietu un par to, vai viņiem nav žurnālu politikas, mēs saņēmām tūlītējas atbildes un noderīgu atbalstu ar saistītajām saitēm.

Jūs varat viegli uzsākt tērzēšanu, pārlūkprogrammas lapas apakšējā labajā stūrī atverot atbalsta tērzēšanas logu. Un jūs varat tūlīt tērzēt. Ņemiet vērā, ka šie atbalsta aģenti var nebūt tehniski augšā, tāpēc tā’Iespējams, ka jūsu konkrētais jautājums galu galā netiks risināts.

Neskatoties uz to, daudzi neapmierināti PureVPN klienti ir atstājuši komentārus visā internetā neveikls atbalsts. Ir bijuši daudz jautājumu par 7 dienu naudas atdošanas garantija, savienojumu zaudēšana, nespēja izveidot savienojumu ar serveriem un tamlīdzīgi.

Sūdzības parasti nav par reakcijas ātrumu, jo atbalsta komanda ir diezgan ātra. Tomēr informācijas lietderība ir apšaubāma. Jūs, iespējams, vienkārši saņemat automātiskus ziņojumus ar saistītām saitēm uz PureVPN FAQ lapām, kas, iespējams, nepalīdzēs sakārtot problēmu.

Cenu noteikšana

Šeit ir PureVPN cenu plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties:

 • 1 mēneša plāns: 10,95 USD
 • 1 gada plāns: USD 5,81 mēnesī
 • 5 gadu speciālais plāns: 1,32 USD / mēnesī

Papildus 1 mēneša plānam PureVPN piedāvā ļoti zemas cenas par tās pakalpojumiem. Nav brīnums, kāpēc daudzi recenzenti šo pakalpojumu sniedzēju uzskata par vienu no labākajām vērtībām. Ja salīdzinām šīs cenas ar premium VPN pakalpojumiem, jāsaka, ka PureVPN uzvar šajā cīņā. Tās 5 gadu plāns nosaka zemāko cenu zīmi mūsu top 10 labākajiem VPN.

Turklāt mums PureVPN ir jāpiešķir kvotas par milzīgo pieejamo maksājuma veidu daudzumu, ieskaitot daudzos anonīmi maksāšanas veidi jūsu abonementam: kredītkartes, PayPal, kriptovalūtas (izmantojot CoinGate), AliPay, BlueSnap un PaymentWall.

PureVPN maksājuma iespējas

Kamēr a bezmaksas PureVPN versija nav pieejama, varat to izmēģināt 3 dienas, izveidojot izmēģinājuma kontu par 2,5 USD.

Ja vēlaties to izmantot bez maksas, dodieties uz 31 dienu ilgu naudas atdošanas garantiju. Mēs iesakām tomēr rūpīgi izlasīt PureVPN atmaksas politiku, lai būtu drošībā.

Tāpēc pārliecinieties, ka zināt, uz ko pierakstāties.

Grunts līnija

Tā’Ir taisnība, ka PureVPN ir pieļāvusi nopietnu kļūdu, reklamējot sevi kā politikas neatbalsta karodziņu un iepriekš šķietami nodevusi savus klientus, kas var būt problēma tiem lietotājiem, kuri vēlas absolūtu tiešsaistes drošību un privātumu. Par laimi, viņi’Es to patiešām esmu uzlabojis, un viņiem ir tagad apstiprināta politika bez reģistrēšanās.

Neskatoties uz to, mēs iesakām lietotājiem meklēt augstāku VPN pakalpojumu, kas piedāvā vairāku apiņu un citus drošības līdzekļus, lai panāktu augstāku anonimitāti..

Tomēr, ja, lai piekļūtu ģeogrāfiski bloķētam tīmekļa saturam, jums vienkārši ir jāsaprot IP adrese un atrašanās vieta, iespējams, esat apmierināts ar PureVPN un tā apbrīnojami zemo cenu.

Ļaujiet mums mācīties no jūsu pieredzes

Vai esat lasījis mūsu PureVPN pārskatu un nepiekrītat mūsu viedoklim? Kādi ir jūsu iespaidi?

Atcerieties, ka koplietošana ir kopšana!

Lūdzu, atstājiet savus komentārus zemāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 91