OVPN pārskats

Pārskats

OVPN ir augstākās klases VPN pakalpojums, kas atrodas Stokholmā, Zviedrijā. Viņi sola nodrošināt jaudīgu darbvirsmas VPN pieredzi, kas ir efektīva, lai novērstu DNS noplūdes, padarītu jūsu darbību anonīmu un pasargātu jūs no valdības un hakeriem. Vai viņi tomēr to dara? Uzziniet mūsu pilnajā OVPN pārskatā.


Meklējot labu VPN pakalpojumu, ir daudz kritēriju, kas ir svarīgi, lai sašaurinātu izvēli. Šifrēšanas līmeņi, VPN protokoli, ātrums un likumīgais rigamarole ir viss, kas jums jāpievērš uzmanīgi, ja vēlaties uzzināt, vai kāds noteikts VPN jums ir labs..

OVPN ir stabila VPN šifrēšana, kas izmanto nozares standarta protokolu. Viņiem ir laba servera klātbūtne daudzās valstīs, un tie arī ļauj P2P failu koplietošanu, izmantojot savus pakalpojumus, kas ir noteikts plus.

Viņu ātrumi, šķiet, ir zemāki nekā daudzās sacensībās, un viņu klātbūtne ir ierobežota tikai Ziemeļamerikā un Eiropā. Tas nedaudz kavē, bet arī sava veida jēgu, ņemot vērā pievienoto drošību un privātumu, ko sola viņu VPN. Mēs’Es to pārdomāšu padziļināti zemāk.

Viņi apsolās, ka don’t reģistrējiet savus datus un to, ka ar viņu serveriem netiek izmantoti cietie diski. OVPN apgalvo, ka visas viņu operētājsistēmas un konfigurācija tiek glabātas operatīvajā atmiņā, kas ir interesants mazais raksturs.

Apskatot viņu platformas atbalstu, mēs redzam, ka viņiem ir plašs atbalstīto platformu saraksts, kas attiecas arī uz mobilajām ierīcēm un maršrutētājiem. Tā’Tas ir diezgan garš saraksts, kas ir iepriecinoša iezīme. Spēja kompetenti attīstīties visām šīm platformām ir diezgan iespaidīga.

OVPN piedāvā arī amerikāņu IP adreses, nodrošinot piekļuvi amerikāņu saturam Netflix, HBO, Pandora un citiem pakalpojumiem. HULU, diemžēl, nedarbojas ar OVPN. Tomēr tas ir diezgan visaptverošs atbloķēšanas pārklājums.

Viņu cenas, kaut arī nedaudz stāvas, ir salīdzinoši vērts, ņemot vērā visus drošības elementus, par kuriem viņi ir parūpējušies. Viņi pieņem arī lielāko daļu galveno maksājuma veidu, ieskaitot skaidru naudu.

Viens otrs jauks sīkums par OVPN ir tas, ka tie atļauj BitTorrent trafiku un to tīkls ir pietiekami drošs, ka jums to nevajadzētu’P2P failu koplietošanas laikā nav problēmu ar privātumu vai drošību.

Lai arī viņiem ir emuārs, kur viņi daudz runā par runas brīvības likumiem un VPN tehnoloģijām, viņi to nedara’Nav īsti jāpārbauda, ​​vai viņu VPN darbojas Ķīnā. Mēs’Vēlāk par to iekļūsim. Pagaidām tā’Var droši pieņemt, ka tas, iespējams, nenotiek’t piedāvā visaptverošu funkcionalitāti, lai apietu Lielo ugunsmūri.

Viņu klientu atbalstu var sasniegt, izmantojot tiešraidi, e-pastu vai kontaktinformācijas veidlapu savā vietnē. Viņi arī nosūta savu uzņēmumu’adrese un tālruņa numurs kontaktu vajadzībām.
Klientam ir arī gluds interfeiss, ar kuru jaunajiem lietotājiem nebūs grūti sazināties.

Vai OVPN ir drošs lietošanā??


Īsā atbilde: Jā.

OVPN drošības paziņojums

Uzņēmums lepojas ar to, ka sniedz jums pēc iespējas drošāku pieredzi. Lai gan viņu serveru klātbūtne ir ierobežota Ziemeļamerikā un Eiropā, paši serveri ir izstrādāti, ņemot vērā drošību. Tie ir konfigurēti tā, ka visas rakstīšanas atļaujas tiek apturētas, pārtraucot žurnālu izveidi pašā serverī.

Kā mēs’ve teica pirms tam, viņu serveri tiek turēti drošās vietās, kur nav cieto disku jebkura veida operētājsistēma un konfigurācija, kurai trūkst operatīvās atmiņas. Tas kalpo tam, lai aizbrauktu mājās, cik nopietna šī kompānija ir pret viņu reģistrēšanās politiku.

To faktiskais šifrēšanas lietojums AES-256 ar RSA-2048 un SHA-1. Tie ir patiešām pamatīgi un pārliecinoši tandēmā ar to, ka viņi neko nedara. OVPN izmanto arī OpenVPN šifrēšanas protokols.

Papildus šīm funkcijām OVPN piedāvā arī drošību pret DNS un WebRTC noplūdēm, ko papildina lietotāja pieredze. Tur’s arī avārijas poga, kas pārtrauc savienojumu VPN kļūmes gadījumā, un Multi-hop funkcija, kas ļauj secīgus VPN izmantot ķēdē.

Kopumā, OVPN ir ĻOTI drošs VPN. Viņi ļoti nopietni uztver privātumu, un tiek pārbaudītas visas viņu drošības funkcijas.

TIKAI… Runājot par juridisko informāciju, Zviedrija savā valstī atļauj izmantot VPN, taču tādi ir daļa no deviņu acu alianses, kas nozīmē, ka viņu datus var koplietot ar citu valstu, piemēram, Amerikas Savienoto Valstu, Kanādas, Austrālijas, Dānijas, Francijas, Nīderlandes un Norvēģijas, valdībām. Ja jūs’tomēr to pakalpojumu nevajadzētu pareizi lietot’t nav problēma, bet tā’tomēr ir svarīgi to atzīmēt.

Ātrums & izpildījums

Pārbaudot OVPN ātrumu, mēs pieredzējām līdz pat 50% lēnāku ātrumu, kas tiek uzskatīts par diezgan vidēju.

Protams, ka tā’Ir svarīgi paturēt prātā, ka individuālie ātruma rezultāti mainīsies. Diemžēl, lai pats veiktu pārbaudi, jums būs jāpērk pakalpojums, jo tie nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tomēr ir 10 dienu naudas atdošanas garantija.

Kā instalēt un izmantot OVPN

Nokļūšana lejupielādes lapā ir mazliet nepievilcīga. Jums faktiski ir jānoklikšķina uz “ceļveži” pogu augšpusē, ar kuru jūs nokļūsit dažādu platformu sarakstā, kuras pakalpojums atbalsta. Noklikšķinot uz vēlamā, tiek atvērts lejupielādes ekrāns, kur varat saņemt vienkāršas instalēšanas instrukcijas, kā redzat iepriekš (Windows klientam)..

Lietot klientu ir diezgan viegli. Viņi apgalvo, ka nav nepieciešami konfigurācijas faili. Iestatījumu lapa ļauj jums pielāgot slepkavas pārslēgšanas iestatījumus un daudzas citas lietas, kuras jūs varētu gaidīt.

Tā’Patīkami, ka viņiem ir labs, saprotams interfeiss, kas pat nepieredzējušiem lietotājiem ļauj aizsargāt pārlūkošanas praksi. Vēl viena laba lieta, kas šeit jāpiezīmē, ir viņu tīmekļa vietņu emuāri, kas nodrošina lielisku mācību resursu, lai izmantotu viņu pakalpojumus.

Lietotnes & paplašinājumi

OVPN šķiet burtiski viss. Viņu vietne lepojas ar ilgu saderības sarakstu, ieskaitot visas galvenās platformas, kā arī Ubuntu, iPad, Synology NAS un neskaitāmi dažādi maršrutētāji. Spēja attīstīt drošības veidu un ātrumu, ko šis uzņēmums nodrošina visām šīm dažādajām platformām, ir diezgan iespaidīga, un, iespējams, tam ir daudz sakara ar to, cik lēnām uzņēmums paplašinās.

OVPN logiem

Kaut arī viņu serveru klātbūtne lēnām palielinās, viņu galveno platformu, kā arī maršrutētāju pārklājums ir ļoti plašs. Pirms OVPN sākšanas lietošanai maršrutētājā, noteikti pārbaudiet šo sarakstu un pārbaudiet, vai maršrutētāja programmaparatūra tiek atbalstīta..
Viņi arī piedāvā pārlūka paplašinājumu Chrome, Firefox, Vivaldi, un Opera. Tas ļauj jums aizsargāt pret WebRTC IP adrešu noplūdi, kā arī iztīrīt sīkfailus un bloķēt reklāmas.

Vai OVPN ir labs Netflix?

OVPN ir pieejamas jūsu IP baudīšanai paredzētās ASV IP adreses, kas ļauj piekļūt straumētam saturam, kas ir ģeogrāfiski bloķēts ASV. Viņi apgalvo, ka viņu pakalpojums ir efektīvs, lai atbloķētu Netflix, HBO, Pandora interneta radio un “citi straumēšanas pakalpojumi”.

Šīs funkcijas unikālā priekšrocība ir tā, ka viņi piedāvā amerikāņu IP adreses, faktiski tur nav neviena servera. Acīmredzami adreses tiek piešķirtas Frankfurtei. Tā ir priekšrocība, ja jūs atrodaties Eiropā, bet mazāk - ja jūs’re kaut kur citur Ziemeļamerikā.

Amerikāņu IP iegūšana, izmantojot OVPN, ir tikpat vienkārša kā savienošana ar jebkuru no viņu serveriem Frankfurtē.

Kas par mocīšanu?

OVPN ļauj straumēt trafiku viņu tīklos un nodrošina drošības elementus, lai tos varētu izmantot nemierīgi. Lietotāju atsauksmes un emuāru ziņas vietnē OVPN’Vietnes ilgās sarunas par klienta izmantošanu mocīšanai. Tas viss ir ļoti jauki, jo pēdējos gados aizraušanās ir kļuvusi aizvien skeptiskāka, un, tā kā aiz muguras jums ir visaptverošs OVPN atbalsts, kas neveic reģistrēšanu, tas noteikti var atvieglot dažas jūsu bažas.

Viņu PP vai TO nav arī nekā tāda, kas varētu uztraukties. Protams, ka tā’Šāda veida literatūru vienmēr ir vērts lasīt pats.

Kopumā OVPN to nedara’t paceliet sarkanos karogus mocīšanai, bet tas tā’Ir vērts vēlreiz atzīmēt, ka Zviedrija ir daļa no deviņu acu alianses.

OVPN Ķīnā

Lai gan OVPN viņu emuārā ir kāda informācija par Ķīnu’s VPN likumi un Lielais ugunsmūris, viņi to nedara’t nesniedz pretenzijas par to funkcionalitāti Ķīnā, un klientu atsauksmes trūkums par šo tēmu liek man domāt, ka tas tā ir’s, iespējams, nepiedalās.

Tā’Iespējams, ka OVPN var sadarboties ar dažiem ķīniešu pakalpojumu sniedzējiem, taču tā’s droši vien labāk būt drošam nekā žēl. Cerams, ka nākotnē šajā jomā mēs redzēsim vairāk OVPN aktivitātes. Tie nodrošina DNS bloķēšanu, bet ne citas funkcijas, kas palīdzētu pret daudzām nepareizi izprastām metodēm, kuras Ķīnas valdība izmanto, lai bloķētu VPN izmantošanu.

OVPN atbalsts


OVPN piedāvā atbalstu, izmantojot e-pastu, saziņas veidlapu un tiešraides tērzēšanu. Nosūtiet arī savu pasta adresi un tālruņa numuru, kas ir patīkami pieskarties.

Faktiskā atbalsta ziņā komanda šķiet efektīva, pat ja viņu reakcijas laiks ir nedaudz lēns. Ja klientu atbalsts jums patiešām ir svarīgs, šī funkcija varētu šķist nedaudz pietrūkst, taču tā ir’Patīkami, ka kopumā ir pieejams arī tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

OVPN izcenojumi


Šīs cenas ir ievērojami augstākas par vidējo mēneša un gada plāniem ar jebkuru galveno VPN. Šeit pievienotā prēmija ir tā, ka jūs saņemat visas papildu drošības funkcijas un jēgpilnu garantiju bez reģistrēšanās, ka daudzi citi saimnieki var’t sakrīt.

OVPN cenu noteikšanas iespējas

Šķiet, ka ir noteikts stingrs ierīces ierobežojums. Kaut arī mums nebija’t nespēj atrast nekādu informāciju par to, cik vienlaikus notiek savienojumi’to var izmantot, kamēr ir izveidots savienojums, izmantojot OVPN’Ir droši to pieņemt’s ierobežots vienā.

To sakot, tā’Ir svarīgi paturēt prātā multi-hop funkciju, kas ļauj ķēdi secīgiem VPN savienojumiem.

Ir arī nav bezmaksas versijas vai izmēģinājuma versijas kas tiek piedāvāts kopā ar OVPN, un jums būs jāiegādājas pakalpojums, lai to izmēģinātu pats. Viņi tomēr piedāvā naudas atdošanas garantija uz desmit dienām pakalpojumu. Tā’Tomēr vienmēr ir ieteicams izskatīt viņu naudas atmaksas politiku, pirms sākt darbu ar šo.

OVPN pieņem visus galvenos maksājuma veidus, ieskaitot Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Bitcoin un skaidra nauda. Skaidras naudas iespēja ir patīkams pieskāriens anonimitātei.

Apakšējā līnija

Kopumā OVPN šķiet ļoti spēcīgs un uzticams VPN risinājums. Viņu šifrēšanas un nepierakstīšanās politika ir vismodernākā, un šķiet, ka viņi patiesi apņemas piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus un visaugstākos privātuma nosacījumus..
Ir dažas problēmas, kas saistītas ar viņu atbalsta avotu trūkumu, dažādajiem snieguma rādītājiem un atbalsta trūkumu lietotājiem Ķīnā. Tas nozīmē, ka viņu VPN pakalpojumi ir ļoti naudas vērti.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − = 33