Opera VPN apskats

Opera un tās labi pazīstamais tīmekļa pārlūks pastāv jau kopš 1995. gada, bet par bezmaksas VPN integrāciju paziņoja tikai 2016. gadā. Kā tāda tā ir’Viņš joprojām ir mazulis VPN tirgū, kas arī nozīmē, ka tas var aizbraukt šeit un tur.


Tā kā Opera VPN ir galvenā mītne atrodas Norvēģijā, 9 valstu acīs, mēs esam nedaudz skeptiski noskaņoti attiecībā uz tās reģistrēšanu un datu saglabāšanas praksi. Turklāt bija Opera Software AS nopirka ķīniešu konsorcijs, Zelta ķieģeļu galvaspilsēta 2017. gadā, vēl vairāk radot šaubas par apņemšanos ievērot privātumu.

Cerams, ka mēs jums palīdzēsim uzzināt, uz ko šī programmatūra ir spējīga un kādi ir tās ierobežojumi.

Opera VPN Opera VPN VPNpro vērtējums: 5.4 / 10

Drošības elementi

Drošība un privātums ir uzticama un noderīga VPN risinājuma vissvarīgākās īpašības. Ļaujiet’redziet, ko var piedāvāt Opera VPN:

 • Starpniekserveris, nevis VPN
 • HTTPS / SSL šifrēšana
 • Nav nogalināšanas slēdža
 • WebRTC aizsardzība pret noplūdi

Būtībā tas nozīmē to Opera VPN nav pietiekami drošs. Ja vēlaties vienkārši paslēpt savu IP adresi un pārlūkot ģeogrāfiski bloķētu saturu, izmēģiniet to. Pretējā gadījumā, ja nopietni uztverat tiešsaistes drošību un privātumu, jūs uzvarējāt’Šeit nevar atrast savu ideālo VPN programmatūru.

Opera VPN Opera VPN VPNpro vērtējums: 5.4 / 10

Vai Opera VPN uztur žurnālus??

Pirmkārt, Opera VPN apkopo visu veidu sensitīvos datus ko var izmantot, lai jūs identificētu. Šeit’Par to saka konfidencialitātes politika:

Apkopotā informācija var ietvert: personas datus, piemēram, jūsu vārdu, e-pastu, IP adresi, atrašanās vietu; un nepersonālie tehniskie dati…

Protams, viņi mēģina padarīt to skaņu mazāk bīstamu, piebilstot, ka šiem datiem piešķir unikālu identifikatoru un “šie identifikatori ir anonimizēti, un tos nevar saistīt ar jums kā atsevišķu personu.”

Neskatoties uz, Opera VPN reģistrē vairāk datu nekā nepieciešams.

Vai Opera VPN ir necaurlaidīgs?

Opera VPN ir necaurlaidīga lai gan varētu šķist, ka šim pakalpojumam vispār nav aizsardzības, kad runa ir par DNS un IP noplūdēm.

Opera VPN izmanto Google’s DNS, lai slēptu jūsu patieso IP adresi. Tas’No privātuma viedokļa tas nav briesmīgi, jo uzvarēja uzņēmums Google’neredzēt jūsu IP, tikai tas, ka vaicājums nāk no Opera VPN.

Jums nevajadzētu’t, izmantojot šo bezmaksas VPN pakalpojumu, nav nekādu WebRTC ievainojamību. Pat ja jūs to darāt, vismaz tur’Tas ir veids, kā no tā izvairīties, pilnībā atspējojot IPv6 vai izslēdzot WebRTC savā pārlūkprogrammā.

Opera pārlūka WebRTC iestatījumi

Tālāk varat izlasīt šo rakstu par to, cik drošs ir Opera VPN

Ātrums un veiktspēja

Opera VPN nodrošina dažus no labākajiem ātrumiem, ja izvēlaties optimālu atrašanās vietu un lēnus savienojumus ar attāliem reģioniem.

Mēs’esam pārbaudījuši VPN ar Opera 58.x versiju. Mūsu sākotnējais lejupielādes un augšupielādes ātrums bija vidēji 250 Mb / s.

Optimāla atrašanās vieta, Eiropa

Opera VPN ātruma pārbaude Eiropā

 • Lejupielādēt: 206 Mb / s (82% no sākotnējā līmeņa)
 • Augšupielādēt: 60 Mb / s (24% no sākotnējā līmeņa)

Austrumu piekraste, ASV

Opera VPN ātruma pārbaude ASV

 • Lejupielādēt: 143 Mb / s (57% no sākotnējā līmeņa)
 • Augšupielādēt: 1 Mb / s (0,4% no sākotnējā līmeņa)

Singapūra, Āzija

Opera VPN ātruma pārbaude Āzijā

 • Lejupielādēt: 1 Mb / s (0,4% no sākotnējā līmeņa)
 • Augšupielādēt: 0,5 Mb / s (0,2% no sākotnējā līmeņa)

Lielākā daļa lietotājiem Eiropā un Ziemeļamerikā būtu jāpriecājas par Opera VPN’s ātrumi līdz viņiem būs jāpieslēdzas citam kontinentam.

Serveru pārklājums

Opera VPN to nedara’t norādiet serveru skaitu, bet mēs’re diezgan pārliecināts par to’s nav liels skaitlis. Lietotāji nokļūst vietnē kā trīs reģionus izvēlieties Eiropu, Ameriku un Āziju. Optimāla atrašanās vieta jums dos tuvāko valsti - ASV, Kanādu, Nīderlandi, Vāciju, Zviedriju vai Singapūru.

Tā’Nav arī zināms, vai visi serveri pieder Opera, bet mēs varam uzskatīt, ka tie nav nepieciešami’t, jo dīvaini nebūtu ar to lielīties.

Rezumējot, Opera’s serveru pārklājums ir ļoti slikts. Dienvidamerikā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos vai Austrālijā nav serveru, savukārt viss Āzijas reģions ir spiests iekļūt vienā servera vietā.

Lietošanas ērtums un vairāku platformu atbalsts

Opera VPN darbojas tikai ar Opera pārlūku, kas ievērojami samazina tās auditoriju un izaugsmes potenciālu. Sākotnēji Opera VPN var izmantot:

 • Windows
 • MacOS
 • Linux
 • Android

Kopš tā’Tā kā bezmaksas pārlūka starpniekserveris, kurā nav nepieciešama pieteikšanās, varat izmantot Opera VPN jebkurā vietā. Runājot par to, šīs starpniekservera lejupielāde, instalēšana un lietošana ir ļoti vienkārša. Protams, tas nozīmē, ka pieredzējušākiem lietotājiem šis pakalpojums būs pārāk pamata pat starpniekserverim.

Pirmkārt, jums būs nepieciešams Opera pārlūks. Pēc noklikšķināšanas uz zaļās krāsas Lejupielādējiet Opera pogu tās oficiālajā vietnē, jūs to varat viegli instalēt.

Pēc noklusējuma Opera VPN ir izslēgts. Tātad, kad tiek palaists jūsu Opera pārlūks, noklikšķiniet uz logotipa augšējā kreisajā stūrī un izvēlieties Iestatījumi. Kreisajā panelī izvēlieties Advanced->Privātums & drošība. Tagad ritiniet uz leju, līdz redzat VPN sadaļa un vienkārši ieslēdziet to.

Opera pārlūka iestatījumi - ieslēdzas VPN

Ievērojiet, ka jūs saņemat Apiet noklusējuma meklētājprogrammām paredzēto VPN ieslēgts. Kamēr tas’Lai būtu ērti iegūt vietējās meklēšanas rezultātus, kad ir izveidots savienojums ar serveri citā valstī, ieteicams to atspējot, ja jums rūp jūsu tiešsaistes privātums.

Kad esat aktivizējis VPN funkciju, a zila VPN emblēma parādās adreses joslā. Noklikšķinot uz šīs VPN emblēmas, tiek parādīts Opera VPN logs.

Kā izmantot Opera VPN

Augšējā labajā stūrī ir Zobrata ikona noklikšķināt, kas pārlūka iestatījumos nonāks VPN sadaļā.

Tur’s an ON / OFF slēdzis ieslēgt un izslēgt VPN, informācija par pārsūtīto datu apjoms, virtuālā atrašanās vieta un virtuālā IP adrese.

Kad esat izvēlējies savu virtuālo atrašanās vietu, jūs varat sākt pārlūkot aizsargātu veidu. Tas’viss, kas tam ir, ir patiešām. Ja jūs’jūs interesē mācīties pat vairāk’Nepieciešams operēt Opera VPN, dodieties uz mūsu “Kā izmantot Opera VPN” raksts uzreiz.

Opera VPN Netflix

Jūs faktiski varat straumēt Netflix, izmantojot Opera VPN. Slikti ir tas, ka jūs tur varēsit piekļūt ne ASV, ne Japānas bibliotēkai’s nevar izvēlēties valsti.

Mēs piekļāvām Netflix visos trīs reģionos. Eiropa mums iedeva Nīderlandes bibliotēku, bet Amerikas reģions ielādēja Netflix zviedru versiju. Visbeidzot, izvēloties Āziju, mēs nonācām pie Singapūras versijas, jo vienkārši nav citu valstu, kurās būtu Opera VPN serveri.

Sasummēt, Opera VPN var būt labs Netflix, ja jūs to nedarīsit’nav nepieciešams konkrētai valstij paredzēts saturs.

Tur’Eiropā nav Lielbritānijas servera, kas nozīmē, ka BBC iPlayer nav pieejams.

Ja nopietnāk domājat par savu aizsardzību un piekļūstat Netflix, Hulu, BBC iPlayer vai citiem multivides straumētāju centriem, tā vietā apskatiet mūsu labāko VPN vietni Netflix.

P2P un kņada

Opera VPN to nedara’t atļaut P2P failu apmaiņu un straumēšanu. Ja esat BitTorrent vai uTorrent lietotājs, jūs vēlaties uzticamu VPN programmatūru, kas piedāvā vislabāko iespējamo drošību un privātumu, vai ne? Tāpēc esiet pateicīgs, ka varat’t izmantojiet šo bezmaksas rīku mocīšanai. Tas’viss, ko mēs varam pateikt šajā Opera VPN pārskatā.

Tomēr, ja vēlaties aizsargāt savu P2P pieredzi, jums, iespējams, ir interese redzēt mūsu labāko Torrenting VPN.

Tiešsaistes cenzūra Ķīnā un citur

Ja atrodaties valstī, piemēram, Ķīnā, Saūda Arābijā, Irānā vai Ziemeļkorejā, jums to nevajadzētu darīt’Izmantojiet Opera VPN

Opera VPN tika minēts kā viens no pieciem sliktākajiem VPN tirgū, līdzās Hola VPN, VPN Gate, Betternet un SurfEasy VPN.

Tā kā tiešsaistes drošībai un privātumam vajadzētu būt galvenajām bažām, mēs nevaram ieteikt Opera VPN Ķīnai, kaut arī tas mūsu VPN rangā ir augstāks nekā iepriekšminētais ne tik fantastiskais četrinieks.

Kamēr jūsu IP (cerams) paliks paslēpts, jūsu satiksme uzvarēja’t nedrīkst būt šifrēts. Jūs arī pakļausiet DPI (Deep Packet Inspection) un jums būs maz iespēju uzkāpt pāri Lielajam ugunsmūrim.

Visbeidzot ļaujiet’s neaizmirstiet, ka pašreizējais Opera Software AS īpašnieks ir no Ķīnas. Izmantojot apšaubāmu privātuma politiku, viņi var jūs satraukt.

Klientu atbalsts

Viss, kas jums ir, ir Palīdzība & atbalsta lapa oficiālajā vietnē. Palīdzībai varat pārlūkot salīdzinoši labo zināšanu bāzi, FAQ, Opera forumus un Opera emuārus. Bet jūs varat aizmirst par tiešraides tērzēšanas atbalsta saņemšanu savam Opera VPN; nevis ka tas šajā gadījumā radītu pārāk lielu vērtību.

Cenu noteikšana

Jūs varat’t darīt labāk nekā bez maksas, pareizi?

Viņi faktiski varētu mums samaksāt par tā izmantošanu, un tad tas varētu būt tā vērts.

Papildus tam, ka tas ir visu laiku vienkāršākais viltots VPN vai reāls starpniekserveris, tas ir arī pilnīgi bez maksas, bez kaitinošām trešo personu reklāmām vai citām kļūdām. Tas noteikti ir labs punkts.

Grunts līnija

Opera ir starpniekserveris, nevis VPN. Tā var būt labs IP viltošanai vai piekļuvei ģeogrāfiski ierobežotam saturam, t.i., raidījuma straumēšana no nejaušas Netflix bibliotēkas, bet ne datplūsmas šifrēšanai un aizsardzībai.

Jā tas’Tas viss bez maksas, netraucējot reklāmas vai citus trikus. Jā tas’Tas ir ļoti ērti lietojams. Un, jā, tur’s arī veids pārāk daudz sensitīvu reģistrēšanu un datu koplietošanu notiek fonā.

Ja jūs don’nerūpējieties par savu privātumu un vienkārši vēlaties bezmaksas starpniekservera pakalpojumu, kas var būt patiešām ātrs, un aizmirstiet visu, ko mēs’ve teica un lejupielādējiet to tagad, pirms viņi tam uzliek cenu zīmi!

Kāpēc gan nemācīties no citiem VPN lietotājiem?

Vai jums ir saistīti jautājumi? Vai jūs kādreiz esat mēģinājuši izmantot Opera VPN vai citas labākas VPN lietotnes? Varbūt esat uzrakstījis pats savu Opera VPN pārskatu? Kādi ir jūsu iespaidi?

Atcerieties, ka koplietošana ir kopšana!

Lūdzu, nekautrējieties atstāt savu komentāru zemāk.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 43