nVPN pārskats

Pārskats

Ir tik daudz VPN pakalpojumu sniedzēju, ka var būt grūti atrast jums vispiemērotāko. Šis nVPN pārskats palīdzēs jums atšķirt labo no sliktā. nVPN piedāvā kvalitatīvas drošības funkcijas un veiktspēju par salīdzinoši zemu cenu. Klientu atbalsts ir vidējs, un tajā nav tieša tērzēšanas iespējas. Atšķirībā no dažiem citiem VPN, nVPN Ķīnā darbojas diezgan ticami. VPN var ticami izmantot Netflix ierobežojumu vilināšanai un pārvarēšanai. Mūsu pārskatā tiek ieskatīts dziļāk.


Vai nVPN ir drošs lietošanā?

Šifrēšana: nVPN kā šifrēšanu izmanto 256 bitu AES-CBC, kas ir neticami spēcīga šifrēšana un viena no nozares’s standarti. Tu uzvarēji’nav jāuztraucas par brutālu spēku uzbrukumiem un citiem līdzīgiem drošības draudiem.

Drošības protokoli: nVPN izmanto OpenVPN drošības protokolu. Lielākā daļa VPN pakalpojumu izmanto šo protokolu, jo tas ir uzticams un drošs. Varat arī izmantot L2TP / IPSec, IKEv2, Squid un SOCKS5 starpniekserveri. No tiem visdrošākais ir OpenVPN, taču, lietojot Apple ierīces vai VPN ierobežotos reģionos, piemēram, Ķīnā, jums varētu būt problēmas ar OpenVPN lietošanu..

Noplūdes: nVPN piedāvā gan IP, gan DNS aizsardzību pret noplūdi. Lielākajai daļai VPN ir iebūvēta aizsardzība pret noplūdi, ja VPN to nedara’Tā nav, tas ir liels sarkanais karogs. Par laimi nVPN ir iebūvēta aizsardzība pret noplūdēm.

Citas īpašības: nVPN ir slēdzis. Slepkavības slēdzis ir svarīgs, jo tas pārtrauc satiksmi laikā un ja jūsu VPN savienojums. Tā ir noderīga rezerves funkcija.

nVPN paziņojumi

Privātuma ziņā nVPN ir labs veids, kā saglabāt jūsu darbību anonīmu. nVPN atrodas Bosnijā, valstī, kurā tiek atbalstīta privātuma aizsardzība. Tas atrodas arī ārpus 5 acu, 9 un 14 acu grupām. nVPN arī apgalvo, ka tai nav reģistrēšanas politikas, tāpat kā lielākajai daļai VPN. Ne visas politikas, kas nav saistītas ar reģistrēšanos, nav vienādas. Šajā pārskatā mēs tuvāk apskatījām privātuma politiku.
nVPN saka, ka viņi neielogo IP, sesijas ilgumu, apmeklētās vietnes un patērē trafika daudzumu. Viņi tomēr reģistrē e-pasta adreses un maksājumu darījumu ID. Šī ir diezgan standarta politika.

Ātrums

Ātrumu ir grūti precīzi novērtēt. Ir ātruma testi, taču rezultāti ir atkarīgi no jūsu atrašanās vietas, serveru atrašanās vietas, diennakts laika utt. Mēs veica dažus ātruma testus šim nVPN pārskatam un salīdzināja tos ar citiem populāriem VPN - mēs atradām nVPN piedāvātos ātrumus. diezgan pieklājīgs un uzticams.

Cenu noteikšana

nVPN cenu tabula

nVPN ir tikai USD 6,00 mēnesī, ja jūs’re fine ar koplietojamo IP izmantošanu. Tas’s ir zemāka par vidējo cenu. Gada abonementam tas ir apmēram 3,33 USD mēnesī. Īpaša IP abonēšana maksā USD 8,00 mēnesī vai USD 5,00 mēnesī, par kuru rēķins tiek iekasēts katru gadu.

Tomēr cena ir diezgan relatīva. Daži VPN maksā vairāk, jo tiem ir vairāk funkciju. Izmantojot nVPN, vienlaikus varat pievienot tikai vienu ierīci. Ja izmantojat vairākas ierīces, tas ir liels trūkums. Ierīces ierobežojumus var apiet, izejot caur maršrutētāju. Bet, lai tas darbotos, jums ir nepieciešams labs maršrutētājs, kas var būt dārgs.

Maksāt var, izmantojot dažādas metodes, tostarp PayPal, Bitcoin, Payza, kredītkartes, Skrill, Amazon dāvanu kartes un daudz ko citu. Tas dod jums daudzveidību un iespēju maksāt anonīmi.

Lietotnes un paplašinājumi

nVPN var izmantot Windows, Linux, Android, PlayStation un Xbox. Tas darbojas ar iOS, ja ierīce nav tikusi izlauzta. Varat to izmantot arī dažos maršrutētājos. Tomēr nVPN ir paredzēts tikai Windows operētājsistēmas klients. Tur nav’t pielāgotas lietotnes citiem. Tādējādi, lai gan jūs joprojām varat izmantot VPN citās jūsu ierīcēs, tas var būt nogurdinošs process. Tiek izstrādāta Android lietotne iOS klientam.

OpenVPN instalēšana ir pabeigta

Windows GUI ir jāuzlabo. Lai gan vietni ir ērti izmantot, tā izskatās novecojusi un nav tik piemērota’t vizuāli pievilcīgu.

Cik labi nVPN ļauj atbloķēt Netflix (un citas straumēšanas platformas)

Lielākā daļa VPN lietotāju vēlas piekļūt straumētam saturam, kas ir ģeogrāfiski bloķēts. nVPN nebija problēmu ar piekļuvi ASV Netfix’s bibliotēka. Tas arī varēja piekļūt bloķētam saturam vietnēs Hulu, BBC iPlayer un Amazon Prime, kaut arī ne tik ticami kā daži no lielākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. nVPN ir saderīgs arī ar izklaides platformu Kodi, kas var atļaut integrētu straumēšanu visās jūsu ierīcēs. Jums ir nepieciešams VPN, lai izmantotu Kodi, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un saglabātu jūsu identitāti anonīmu, ja daļa no materiāliem ir aizsargāti ar autortiesībām..

Cik labs ir nVPN mocīšanai

Mocīšanās joprojām ir populāra tiešsaistes aktivitāte, taču tā var sagādāt cilvēkus daudz nepatikšanas. Turklāt daudzi VPN bloķē vai aizrauj straumējošu trafiku. nVPN ir laba izvēle straumēšanai, jo tajā ir kalmārs un SOCKS5 starpniekserveris, kurus varat iestatīt uz jūsu uTorrent vai cita BitTorrent klienta. Būtībā jūs iegūstat labu kārdinošu pieredzi bez jebkādas droseles. Torzēšana ar nVPN parasti ir droša un ātra.

nVPN pasūtījuma lapa

Vai tas darbojas Ķīnā un citās ierobežotās valstīs?

Dažas valstis, piemēram, Ķīna, mēģina bloķēt jebkuru VPN pakalpojumu, kas vēl nav’t valsts apstiprināta. Parasti viņi’Tiks bloķētas IP adreses vai bloķēts DNS līmenī. Pastāv arī dziļa pakešu pārbaude (DPI) balstīta bloķēšana. nVPN izmanto anti-DPI tehnoloģiju, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri. Tas labi notiek arī ar citām ierobežotām valstīm, piemēram, Irānu, Baltkrieviju, Irāku, Ziemeļkoreju un Krieviju. Anonimitāte un drošība ir svarīga arī tad, ja Ķīnā tiek izmantoti VPN. nVPN ir pietiekami stipra drošība, privātums un anonimitāte, lai to izmantotu ierobežotās valstīs.

Atbalsts

nVPN ir vairākas pasīvas atbalsta iespējas, piemēram, FAQ, kā arī dažas aktīvas atbalsta iespējas, tostarp e-pasts un biļešu pārdošanas sistēma. Tā nav’t nav tiešraides, kas ir raksturīga mazākiem VPN pakalpojumiem. Tā arī nav’t ir daudz konsultāciju. Aplūkojot lietotāju atsauksmes, daudzi lietotāji atzīmēja, ka nVPN uz jautājumiem atbildēja ātrāk, nekā lietotāji gaidīja. Acīmredzot uz jautājumiem tika atbildēts ļoti detalizēti, un ieteikumi bija viegli izpildāmi.

Lietošanas ērtums

Šī ir joma, kurā nVPN ir ļoti vāja - vietne ir mulsinoša, ir daudz dažādu lietotņu ar atšķirīgām funkcijām utt. Ja bez datora izmantojat citas ierīces, VPN ir jāiestata manuāli, kas var būt diezgan darbietilpīgs. Tā kā nVPN nākotnē plāno integrēt lietotnes, lietojamība ar laiku, iespējams, palielināsies.

Mūsu nVPN pārskata apakšējā līnija

nVPN ir pienācīgs sākuma VPN, taču noteikti ir arī labākas iespējas. NVPN lielākās priekšrocības ir liels ātrums, drošība un funkcionalitāte. Jūs to varat izmantot, lai straumētu, straumētu un apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Lielākie trūkumi ir tādi, ka vienlaikus var savienot tikai vienu ierīci, un pakalpojums rada neskaidrības.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 47