NordVPN apskats

Augstākā līmeņa drošība, absurds serveru skaits visā pasaulē, lieliskas iespējas un ātrs ātrums - visi šie faktori padara NordVPN par globālu VPN līderi.


Tā kā tam ir tik liela reputācija, es nolēmu pārbaudīt NordVPN, lai pārliecinātos, vai tas tiešām ir labākais sāncensis VPN # 1 vietā. Tā kā ir tik daudz tiešsaistes privātuma draudu un straumēšanas pakalpojumu ierobežojumi, es gribu pārliecināties, ka NordVPN var izpildīt savus solījumus..

Vissvarīgākais ir tas, ka es’Apskatīsim dažus svarīgus jautājumus, kas saistīti ar NordVPN’s pakalpojums. Vai NordVPN ir drošs lietošanai? Vai tas var atbloķēt Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus? Vai NordVPN ir uzlabojies par vidējo ātrumu? Un, protams, to dara arī NordVPN’Cenas salīdzina ar tās funkcijām?

Es’Apskatīsim šos un citus jautājumus, lai palīdzētu jums izlemt, vai NordVPN ir jums piemērots VPN pakalpojums.

NordVPN NordVPN VPNpro vērtējums: 9.6 / 10

Pārskats

 • Atrodas: Panama
 • Serveri un atrašanās vietas: 5500+ serveri 58 valstīs
 • Baļķi: minimāla datu vākšana
 • Šifrēšana un protokoli: galvenie protokoli OpenVPN un IKEv2, militārā līmeņa šifrēšana (AES-256)
 • Netflix: Jā
 • Vētraina: Jā, P2P ir optimizēts dažos serveros
 • Lietotnes: Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Chrome, Firefox
 • Atbalsts: 24/7 tiešraide
 • Cena: no 3,49 USD / mēnesī
 • Bezmaksas versija vai izmēģinājuma versija: Nē
 • Vietne: nordvpn.com

Drošības un privātuma funkcijas

NordVPN kā galveno pārdošanas punktu izvirza drošību un privātumu. Daudzi VPN pakalpojumi apgalvo, ka internetā nodrošina pilnīgu anonimitāti, bet tikai daži var to dublēt īpašībās un pierādījumos.

Tas’Tāpēc NordVPN dod priekšroku sensitīvām lietotāju grupām, piemēram, žurnālistiem un politiskajiem aktīvistiem, kā arī tiem, kas vēlas izbaudīt atbloķētu straumēšanas saturu. Tas var droši un efektīvi pamatot savus apgalvojumus par visaugstāko privātumu un drošību.

ir nordvpn drošs

Šifrēšanas un tunelēšanas protokoli

NordVPN izmanto militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu, ko izmanto bankas, militārpersonas un daudzas valdības iestādes.
Tas ir ārkārtīgi spēcīgs šifrs - patiesībā tas’ir tik spēcīga, ka hakerim, kurš izmanto brutālu spēku uzbrukumu (kur viņi izmēģina daudzas kombinācijas), būtu nepieciešami miljardiem gadu, lai to izjauktu.

Sākot ar 2018. gada 1. decembri, NordVPN tagad atbalsta tikai šos protokolus:

 • OpenVPN UDP
 • OpenVPN TCP
 • IKEv2 / IPsec

L2TP / IPsec un PPTP vairs netiek atbalstīti, bet tas’s patiesībā ir labi. Tas’tāpēc, ka OpenVPN un IKEv2 / IPSec ir nozares standarti un aptvers lielāko daļu, ja ne visas jūsu vajadzības.

Lai gan dažiem lietotājiem neatbalstītie L2TP / IPsec un PPTP var radīt neērtības, pārējie 99% būs priecīgāki par drošākām protokola opcijām..

Avārijas poga

NordVPN piedāvā ne tikai standarta interneta iznīcināšanas slēdzi, bet arī lietotņu iznīcināšanas slēdzi. Nogalināšanas slēdzis palīdz saglabāt drošību, izslēdzot interneta savienojumu, ja VPN pārstāj darboties. Tādā veidā jūsu īstā IP adrese tika uzvarēta’t netiks netīši atklāts.

Kad jūs’Izmantojot internetu, NordVPN pārtrauks savienojumu, ja pēkšņi pārstāj darboties. Tomēr, izmantojot lietotņu iznīcināšanas slēdzi, tas arī izslēgs dažas lietotnes, ja NordVPN pēkšņi pārtrauks darboties.

NordVPN’s kill slēdži pēc noklusējuma nav ieslēgti. Viņiem tas jums’Jums būs jānoklikšķina uz mazā Serveri cilni augšējā labajā stūrī. Tur jūs’Jūs atradīsit visus svarīgos iestatījumus.

nordvpn pārskats - interneta nogalināšanas slēdzis un lietotņu iznīcināšanas slēdzis - VPNpro

Varat ieslēgt vienu vai abus nogalināšanas slēdžus. Lietotņu nogalināšanas slēdzim jūs’Jums būs jāpievieno arī tās lietotnes, kurām vēlaties izmantot slejas slēdzi.

Pārbaudēs atradu NordVPN’s kill slēdži ir efektīvi katru reizi. Kad vairākas reizes mēģināju pārtraukt VPN savienojumu, internets vai lietotne katru reizi tika izslēgta.

Nav IP vai DNS noplūžu

NordVPN nav IP vai DNS noplūdes. Tas nozīmē, ka jūsu identitāte ir uzvarēta’t nevar noplūst caur jūsu IP adresi, un jūsu tiešsaistes aktivitātes ir uzvarētas’t nerādīt caur jūsu DNS pieprasījumiem.

Protams, vienīgais veids, kā pārliecināties, ir palaist DNS un IP noplūdes testus. Es izveidoju savienojumu ar franču serveri un man tika piešķirta IP adrese 185.128.25.222.

nordvpn savienots ar franču serveri

Tad es pārbaudīju, vai mūsu IP adrese vai DNS vaicājumi nav noplūduši - šeit ir rezultāti:

nordvpn nav ip noplūdes

 • IP adrese: 185.128.25.222
 • Atrašanās vieta: Francija - Parīze

Šī ir NordVPN norādītā IP adrese, kas nozīmē, ka tur ir nav IP noplūdes.

nordvpn nav dns noplūdes

 • DNS adrese: 185.128.25.221
 • Atrašanās vieta: Francija - Parīze

Šī ir IP adrese NordVPN DNS serveris Parīzē, Francijā. Kā redzat, abas IP adreses ir savienotas.

Privātumam draudzīga atrašanās vieta Panamā

NordVPN pieder uzņēmumam Tefincom S.A. - uzņēmumam, kas atrodas privātumam draudzīgā Panama. Tas ir svarīgi, jo VPN pakalpojumu sniedzēji darbojas saskaņā ar tās valsts likumiem, kurā viņi darbojas’re atrodas.

Panama ir maza valsts Centrālamerikā, kas to nedara’t nepieprasa VPN uzņēmumiem, piemēram, NordVPN, vākt datus par saviem lietotājiem - tā ir lieliska lieta lietotāju privātumam.

Tā arī nav’nepieder nevienai tālejošai izlūkošanas aliansei, piemēram, globālās uzraudzības grupai 5 Eyes. Tas ļauj NordVPN izveidot reālu politikas neievēršanu, kas nozīmē, ka viņi par jums zina ļoti maz.

Neatkarīgi pārbaudīta politika, kas nav reģistrēta

NordVPN ir tāda konfidencialitātes politika’Ir ļoti skaidra viņu apņemšanās neļaut lietotājiem reģistrēties:

nordvpn-mežizstrāde-politika-tos

Tomēr viņi to sper soli tālāk nekā jebkurš cits tirgū. Jo tas’Tā kā lietotājiem ir praktiski neiespējami redzēt, kas notiek aiz slēgtām durvīm, NordVPN nolēma pierādīt savu reģistrācijas žurnālu politiku un pasūtīja neatkarīgu auditu.

Šo revīziju, kas nav reģistrēta, veica visā pasaulē atzītā grāmatvedības firma PwC, kas nekonstatēja neatbilstības starp NordVPN’politika bez žurnāliem un tas, ko viņi dara praksē.

Citas tehniskās īpašības

Drošības elementu saraksts NordVPN komplektā ir ļoti iespaidīgs:

 • Double VPN (multi-hop)
 • Sīpols virs VPN (integrācija ar Tor tīklu vēl lielākai šifrēšanai un trafika pārvirzīšanai)
 • CyberSec (pārlūka drošības līdzeklis)
 • Bezmaksas SOCKS5 starpniekserveris
 • Aptumšoti serveri
 • Neredzamība LAN tīklā

Apmierinot ievērojamās cilvēku drošības un privātuma vajadzības augstās situācijās (domājiet par disidentiem totalitāros režīmos), NordVPN sniedz atbildi arī uz visiem ikdienas jautājumiem. Vienalga’s anonīms tevi nomāc’Ja jūs interesē vai droša publiskā wifi izmantošana, šīs funkcijas jūs esat aptvēris.

NordLynx - droša WireGuard ieviešana

NordVPN paziņoja par NordLynx 2019. gada jūlija beigās un kļuva par pirmo lielāko VPN, kas ieviesa WireGuard. Šobrīd NordLynx jau ir pieejams Linux.

NordLynx ieviešana ir aizraujoša, pateicoties WireGuard iespējām. WireGuard ir īpaši drošs protokols, kam ir lielas veiktspējas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem protokoliem.

Varbūt vissvarīgākais ir WireGuard’S kodu ir ārkārtīgi viegli revidēt, jo tam ir tikai 4000 rindu. Salīdziniet to ar IPsec’s 400 000 koda rindas vai OpenVPN + OpenSSL’s 600 000 līnijas.

Lai padarītu iespējamu NordLynx, NordVPN bija jāatrisina privātuma problēma:

[WireGuard] var’t dinamiski piešķirt IP adreses visiem, kas ir savienoti ar serveri. Tāpēc serverim ir jābūt vietējai statiskās IP adrešu tabulai, lai zinātu, no kurienes ceļo interneta paketes un kam tās būtu jāatdod. Tas nozīmē, ka lietotāja reālajai IP adresei jābūt saistītai ar VPN piešķirto iekšējo IP adresi.

NordLynx novērš problēmu, izstrādājot dubultu NAT (Native Address Translation) sistēmu, ļaujot VPN izveidot drošu savienojumu, nepiesakoties identificējamām detaļām.

Anonīms pirkums

NordVPN ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas lietotājiem sniedz anonīmas pirkšanas iespējas. Reģistrējoties NordVPN, jūs uzvarējāt’nav jāiekļauj jebkura personiski identificējama informācija, piemēram, jūsu vārds, adrese vai kontaktinformācija.

Vienīgais, ko tu’Jums būs nepieciešama e-pasta adrese, kas var būt atkārtots konts. Līdzīgi jūs varat iegādāties abonementu, izmantojot dažādas iespējas, ieskaitot anonīmas maksājuma metodes, piemēram, kriptovalūtas.

NordVPN NordVPN VPNpro vērtējums: 9.6 / 10

Ātrums: NordVPN ir viens no ātrākajiem VPN

Agrāk NordVPN bija dažas problēmas ar tā serveru ātrumu. Nu vairs ne. Mans jaunākais tests parādīja, ka NordVPN nepārprotami ir viens no ātrākajiem VPN tirgū.

Pirmkārt, es pārbaudīju sākotnējo savienojuma ātrumu (bez VPN savienojuma).

bāzes ātrums nordvpn ātruma testa laikā

 • Lejupielādēt: 225 Mb / s
 • Augšupielādēt: 220 Mb / s
 • Ping: 2 ms

Pēc tam es pieslēdzos virknei NordVPN serveru dažādās pasaules daļās un vadīju to pašu testu.

Frankfurte, Vācija

nordvpn ātruma pārbaude Vācijā

 • Lejupielādēt: 107 Mb / s (samazinājums par 52%)
 • Augšupielādēt: 79 Mb / s (samazinājums par 64%)
 • Ping: 122 ms

Sentluisa, ASV

nordvpn ātruma pārbaude ASV

 • Lejupielādēt: 103 Mb / s (samazinājums par 54%)
 • Augšupielādēt: 70 Mb / s (68% kritums)
 • Ping: 170 ms

Brisbenā, Austrālijā

nordvpn ātruma pārbaude Brisbenas Austrālijā

 • Lejupielādēt: 55 Mb / s (samazinājums par 76%)
 • Augšupielādēt: 32 Mb / s (samazinājums par 84%)
 • Ping: 328 ms

Lai sniegtu zināmu kontekstu šiem rezultātiem, es varu teikt, ka savienojuma ātrums katrā vietā ir pietiekams, lai straumētu HD formātā bez buferizācijas problēmām. Kā redzams, jūs varat redzēt, ka ātrums samazinās, jo tālāk serveris atrodas no manas atrašanās vietas Eiropā.

Vienkārši sakot, NordVPN’ātrumi ir vieni no labākajiem, un lielākajai daļai lietotāju to vajadzētu pietikt.

Vai NordVPN atbalsta manu ierīci??

NordVPN atbalsta plašu ierīču klāstu, tāpēc tās, visticamāk, atbalsta jūsu. NordVPN ir lietotnes operētājsistēmai Windows, macOS, iOS, Android, Linux un Android TV, kā arī Chrome un Firefox paplašinājumi..

Ar vienu abonementu jūs varat izmantot NordVPN līdz 6 ierīcēm vienlaikus. Tas ir diezgan liels ieguvums, un tas nozīmē, ka varat izmantot vienu abonementu, lai segtu visu savu mājsaimniecību.

NordVPN’Lietotnes dažādās platformās ir diezgan vienveidīgas ar vienkāršu interfeisu’ir ērti lietojams.

NordVPN darbvirsmas lietotnes: Windows, macOS un Linux

NordVPN’Lietotnēm, kas paredzētas operētājsistēmai Windows un Mac, ir diezgan līdzīgs interfeiss un funkciju komplekts. Piedāvā gan NordVPN for Mac, gan NordVPN for Windows AES-256 šifrēšana, CyberSec funkciju komplekts, iznīcināšanas slēdzis un vēl daudz vairāk.

Atverot lietotni, jūs’Jūs redzēsit pasaules karti ar serveru atrašanās vietām. Varat manuāli izvēlēties valsti, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, vai noklikšķināt uz Ātrs savienojums pogu.

nordvpn pasaules karte

Tur’s ir arī iespēja meklēt noteiktus serverus pēc pilsētas.

Ekrāna augšdaļā jūs’Jūs redzēsit pogu Iestatījumi izvēlne, kurā varat kontrolēt visus drošības līdzekļus, paziņojumus, automātiskā savienojuma iestatījumus un daudz ko citu. Es iesaku jums pārskatīt šos iestatījumus, jo daži noklusējumi nav ideāli piemēroti maksimālai drošībai.

NordVPN operētājsistēmai Linux būs nepieciešams nedaudz vairāk darba, lai uzstādītu, kā tas ir ierasts Linux klientiem. Kamēr tas vēl nav’Tā kā vizuāla kā Mac un Windows versijas, tā piedāvā tādas pašas iespējas, kaut arī ar komandrindas.

NordVPN mobilās lietotnes: Android un iOS (iPhone / iPad)

NordVPN’Lietotnes, kas paredzētas Android un iOS, piedāvā lielisku pieredzi mobilajās ierīcēs. Faktiski es varu iet tik tālu, ka saku, ka NordVPN operētājsistēmai iOS un Android piedāvā salīdzināmu drošības līmeni kā galddatoru klienti.

NordVPN Android lietotnes ekrānuzņēmums - VPNpro

NordVPN’s iOS lietotnē ir integrēts nogalināšanas slēdzis. Android lietotājiem viņi’Viņu tālruņa iestatījumos būs jāatrod opcija Vienmēr ieslēgts VPN.

Šajās lietotnēs ir pieejams mazāk tunelēšanas protokolu, taču tie, kas joprojām pastāv, ir vieni no drošākajiem. Es’d iet tik tālu, ka jāsaka NordVPN mobilā pieredze ir diezgan līdzīga galddatoram.

NordVPN’mobilās lietotnes var atrast Apple App Store un Google Play. Tur’s ir pieejams arī APK fails, ja vēlaties Android lietotni lejupielādēt un instalēt manuāli.

NordVPN tīmekļa pārlūkprogrammām: Chrome un Firefox

NordVPN ir pārlūka paplašinājumi pārlūkam Chrome un Firefox. Tie ir uzskaitīti kā starpniekservera paplašinājumi, taču tie palīdzēs mainīt IP adresi, aizsargās sakarus, kā arī bloķēs reklāmas un izsekotājus.

Citas platformas NordVPN

NordVPN atbalsta arī AndroidTV ierīces, tāpēc, ja jūsu viedais televizors kā operētājsistēmu izmanto Android, varat izmantot VPN pakalpojumu.

Tā’Ļoti iespējams, ka jūs uzvarējāt’t neatradiet savu platformu, ko sākotnēji atbalsta NordVPN. Tomēr tas tā nav’t nenozīmē, ka varat’t savā platformā neizmantojiet NordVPN. Jūs joprojām varat piekļūt NordVPN’pakalpojumus, izmantojot bezmaksas programmatūras OpenVPN lietotnes.

Tādā veidā jūs’Jūs varēsiet maršrutētājā instalēt NordVPN (ja tas atbalsta OpenVPN). Jūs’Jūs varēsit izmantot arī SmartDNS rīku - lai gan tas to neizmanto’t nāk ar šifrēšanu.

Netflix un citi straumēšanas pakalpojumi

NordVPN atkal un atkal ir izrādījies veiksmīgs plkst Netflix USA atbloķēšana no jebkuras vietas. Manos testos, Netflix nebija’t nav bloķēts nevienā ASV serverī, kuru izmēģināju - ka’tas ir diezgan satriecošs sasniegums.

netflix mūs ar nordvpn

Tikpat laba situācija bija citās populārajās Netflix vietās - Japānā, Lielbritānijā, Vācijā, Nīderlandē. Tikai vairāki no NordVPN serveriem, kurus izmēģināju, tika bloķēti, taču tajā pašā valstī vienmēr bija vairāk, ko es varētu izmēģināt.

Ja jūs dodat priekšroku citām straumēšanas platformām, nevis Netflix, piemēram, HBO, Amazon Prime, Disney + un citām, arī NordVPN varēs jums palīdzēt. Šeit es vēroju The Handmaid’s pasaka par Hulu:

hulu ar nordvpn

Nedaudz iestatot, varat arī izmantot NordVPN straumēšanas pakalpojumos, piemēram, Kodi. Tur’Nav pielāgotas lietotnes, taču ar dažām darbībām to var iestatīt un no sirds izbaudīt’S saturs - droši un privāti.

Vai NordVPN atbalsta straumēšanu??

Jā, NordVPN atbalsta straumēšanu. Tam pat ir īpaši, optimizēti P2P / torrenting serveri 40+ valstīs ar lielisku šifrēšanu, labu ātrumu un neierobežotu joslas platumu.

BitTorrent balstītas straumēšanas lietotņu vilināšana un izmantošana (piemēram, Kodi vai Popcorn Time) var būt riskanta, taču par laimi NordVPN atbilst visiem kritērijiem, lai būtu lielisks straumējošs VPN.

Turklāt NordVPN ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumiem, kas piedāvā bezmaksas SOCKS5 starpniekserveri. Šis ir ērts veids, kā pasargāt sevi no situācijām, kad ielādējat savu torrenta klientu, bet aizmirstat ieslēgt VPN.

Visbeidzot, NordVPN to nedara’t saglabāt savu personīgi identificējamo informāciju un tādējādi to var’to nedrīkst piespiest nodot varas iestādēm.

Atbalsts: NordVPN’tiešraides tērzēšana, e-pasts un konsultācijas

NordVPN ir daudz klientu atbalsta iespēju, lai palīdzētu atbildēt uz lielāko daļu vai visiem jūsu jautājumiem. Šīs atbalsta iespējas ietver:

 • 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • E-pasts
 • BUJ
 • Pamācības

Viens veids, kā piekļūt tērzēšanai, ir apmeklēt vietni Palīdzības lapa, tips “tērzēt” meklēšanas lodziņā un nospiediet Ievadiet. Tieši zem lodziņa parādīsies logs, kura apakšējā labajā stūrī parādīsies tērzēšanas ikona.

nordvpn atbalsta opciju lodziņš

Es atklāju, ka atbalsta aģenti ir vismodernākie, ļoti atsaucīgi un zinoši. Ja problēma ir pārāk sarežģīta, lai to atrisinātu tērzēšanas sesijas laikā, stundu laikā varat sagaidīt atbildi pa e-pastu. Man bija atvieglojums, ka viņi galu galā spēja atrisināt mūsu iedomātas savienojuma problēmas.

Gan FAQ, gan sadaļas ir detalizētas un aptver visbiežāk sastopamos jautājumus.

Cenu noteikšana: vai NordVPN ir lētākais tirgū?

Augstākā līmeņa produktam NordVPN ir ļoti lēts. Šeit ir pieejamās abonēšanas iespējas un to cenas:

 • 1 mēneša plāns ne vairāk kā 6 ierīcēm: 11,95 USD / mēnesī
 • 1 gada plāns līdz 6 ierīcēm: 83,88 USD (6,99 USD mēnesī)
 • 2 gadu plāns līdz 6 ierīcēm: 119,76 USD (4,99 USD mēnesī)
 • 3 gadu plāns + 3 mēneši BEZMAKSAS + NordLocker līdz 6 ierīcēm: 125,64 USD (3,49 USD / mēnesī)

NordVPN Melnās piektdienas darījums

Visi NordVPN cenu plāni piedāvā to pašu funkciju komplektu (AES-256 šifrēšana, OpenVPN (UDP / TCP) un IKEv2 / IPSec, DNS aizsardzība pret noplūdi, lietotņu un interneta iznīcināšanas slēdzis utt..) un atļauj līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem. Tiem, kas uztraucas par privātumu, ir pieejamas anonīmas maksāšanas iespējas, piemēram, šifrēšana.

Ja jūs’re kļūst pircējs’Nožēlojami, NordVPN piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tam nav pievienotas virknes un nav sīku drukājumu. Vienīgais, kas jāapzinās, ir tas, ka varat’t nesaņemsit atmaksu, ja esat samaksājis Bitcoin vai kaut kas līdzīgs.

Iespējams, ka VPN tirgū piedāvātās izmaksas nav zemākās. Tas teica, neviens cits VPN nepiedāvā tik lielu naudas vērtību.

Ja jums vajadzētu saņemt NordVPN?

Jā, jums vajadzētu saņemt NordVPN. Tā’Tas noteikti ir viens no labākajiem VPN tirgū šobrīd, un daudzējādā ziņā tas arī ir’s VPN globālais līderis.

NordVPN ir nevainojami privātuma un drošības elementi ar nozarē vadošo šifrēšanu un protokoliem. Tās serveri spēj apiet Netflix un citus straumēšanas blokus, un P2P optimizētie serveri ir labas ziņas mocītājiem.

Diemžēl NordVPN to nedara’Mēs nepiedāvājam vislabāko ātrumu’esam redzējuši VPN, un tas tā arī nav’t piedāvā vietēju atbalstu maršrutētājiem. Neskatoties uz to, spēcīgais klientu atbalsts var palīdzēt jebkuram lietotājam iegūt vajadzīgo informāciju no šī VPN sniedzēja.

Ja vēlaties izklaides, drošības, privātuma vai visa iepriekšminētā nozarē vadošo VPN, jūs to noteikti varat’t noiet greizi ar NordVPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − = 69